TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:21:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Obaveštenja iz Pansporta  (Pročitano 93930 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Februar 24, 2011, 02:19:07 posle podne »

U Valjevu je Radnja u najlepsem delu grada,u staroj ulici koja se zove Tesnjar,nesto kao Skadarlija u BG,inace u toj ulici su snimani mnogi filmovi,od Zone Zamfirove do Ivkove slave...Ali ono sto je veliki kontrast je sto svaki petak i subotu ta ulica je puna ljudi,tu su sve kafanice gde sviraju tipa Tamburasi i Cigani,pa npr. preko puta Radnje je Rakia Bar(u kom se pije samo Valjevsko pivo i domace rakije),a pored kafanica(ne znam joj ime) u kojoj sviraju cigani,svaki petak i subotu su lumperajke,a ja prolazim i gledam u vasu radnju i zezam drugare kako treba u nju da udjemo na Whey od cokolade i lesnika(umm,taj sad pijem) a ne na pivo,rakiju... :)

imali smo i mi u Dunavskoj rakija bar odmah do lokala Pansporta i sasvim lepo smo saradjivali :D

da, jako je lepa ta radnja u Valjevu...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 24, 2011, 12:40:32 posle podne »

U Valjevu je Radnja u najlepsem delu grada,u staroj ulici koja se zove Tesnjar,nesto kao Skadarlija u BG,inace u toj ulici su snimani mnogi filmovi,od Zone Zamfirove do Ivkove slave...Ali ono sto je veliki kontrast je sto svaki petak i subotu ta ulica je puna ljudi,tu su sve kafanice gde sviraju tipa Tamburasi i Cigani,pa npr. preko puta Radnje je Rakia Bar(u kom se pije samo Valjevsko pivo i domace rakije),a pored kafanica(ne znam joj ime) u kojoj sviraju cigani,svaki petak i subotu su lumperajke,a ja prolazim i gledam u vasu radnju i zezam drugare kako treba u nju da udjemo na Whey od cokolade i lesnika(umm,taj sad pijem) a ne na pivo,rakiju... :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2011, 07:22:49 posle podne »

super izgleda i svidja mi se "fora" sa sejkerima oko stuba i "cik cak" policama :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2011, 05:15:20 posle podne »

Prilično veliki objekat, koliko mi se čini. :)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2011, 04:39:12 posle podne »

Obaveštavamo naše cenjene kupce da je otvoren Pansport maloprodajni objekat u Leskovcu. Prodavnica se nalazi na Bulevaru OsloboĂ°enja 82
Telefon: 016/244-864.
Kao i ostale Pansport prodavnice i ova u Leskovcu radi svakog radnog dana od 8:30 do 20h i subotom od 8:30 do 14h.

Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2011, 05:00:37 posle podne »

Molimo sve koji preparate Pansporta naručuju telefonom i on line, da
UKOLIKO PAKET STIGNE OŠTEĆEN ILI, AKO PRIMETE DA JE OTVARAN, ILI BILO ŠTA SUMNJIVO, na licu mesta naprave zapisnik sa dostavljačima (AKS-om) i vrate paket bez uplaćivanja sume za paket koji su naručili.

Hvala 
Sačuvana
Stranice: 1 ... 14 15 [16] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 18 upita.