TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 07:36:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SUPER AMINO 4800  (Pročitano 7140 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Mart 08, 2011, 03:21:40 posle podne »

U sustini amino mogu uvek i vrlo su dobrodosle.Problem je samo sto se moraju zarad pravog efekta uzimati i prave doze a to podosta udara po dzepu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Mart 08, 2011, 09:29:08 pre podne »

Amino pre i tokom, whey posle treninga.
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #25 poslato: Mart 07, 2011, 11:43:25 posle podne »

heehehe hvala na informaciji ... imam josh jedno pitanje ... Da li pre treninga uzimati AK , a posle popiti whey ?
ili AK uzimati i pre i posle treninga ??
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #24 poslato: Mart 07, 2011, 01:01:19 posle podne »

U kutiji amina sam nasao neku kesicu na njoj pishe "SUD-CHEMIE"   performance packing                         Do not eat .....................         shta je ovo ???   

Apsorber vlage.
Sačuvana
   
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Mart 06, 2011, 09:33:51 posle podne »

Sprečava stvaranje vlage i buĂ°i. Kao što je napisano, ne jesti. :)
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #22 poslato: Mart 06, 2011, 06:57:40 posle podne »

U kutiji amina sam nasao neku kesicu na njoj pishe "SUD-CHEMIE"   performance packing                         Do not eat .....................         shta je ovo ???   
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Februar 25, 2011, 01:59:12 posle podne »

Tema je SUPER AMINO 4800 i zato vas molim da se nje drzite a o ostalim suplementima imate posebne teme za razgovor.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #20 poslato: Februar 25, 2011, 10:14:59 pre podne »

:( poskupeo je scivacion :(

jeste,i to baš od juce
Sačuvana
   
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #19 poslato: Februar 24, 2011, 03:43:22 posle podne »

:( poskupeo je scivacion :(
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #18 poslato: Februar 24, 2011, 03:27:50 posle podne »

Evo,mogu i ja da dam neki predlog: 100% Whey protein , 100% Whey Protein Professional,Elite Whey Pro,Whey protein
Sačuvana
   
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #17 poslato: Februar 24, 2011, 03:11:52 posle podne »

 2. (Možda ti se čini da je ovo mnogo - ali 4 tablete ti imaju 5g proteina, a jedan dozer wheya ima izmeĂ°u 25-30g koja se uzima posle treninga.)
Za ubuduće potroši istu količinu para za protein u prahu. Kupi whey, isto je samo nije u tabletama. Ako uradiš prostu matematiku u super aminu od 325 tableta imaš oko 400g proteina. Za iste pare ćeš kupiti bilo koji whey u prahu koji ima 900g. Tu uzmeš i popiješ jednu merku posl svakog treninga i to je to. ;)
                     

koji proizvod preporučuješ?????
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 13, 2011, 05:18:56 posle podne »

Pominjes povredu,nemoj nikako odjednom da zapnes sa treningom,polako i postepeno,neka se telo prilagodi,jel svaka pauza,iako nije povrede vec samo npr polu-sezona je opasna da naglo prekines sa treningom a i naglo pocnes.Kad kazem opasna,misli na to da ako odmah zapnes moze doci do povrede ili upala na mestima na kojima nisi ni znao da je to moguce. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #15 poslato: Februar 13, 2011, 05:16:00 posle podne »

Za skidanje kilograma je jedino i najbolje resenje ishrana,a pored ishrane moze sagorevac da se uzme malo da pomogne,tj. malo vise pomogne ako je ishrana kako treba. :) Da bi dobro i uspesno uradio sve sto zelis,a koliko vidim to je da polako dobijes snagu a i da skines koje kilo,to mora veoma pazljivo i strpljivo da se uradi,jer da bi izgubio visak kg a da ne gubis puno na snazi,moras dobro da variras UH i proteine,a to nije lako i to moras sam,jer ti najbolje poznajes sebe i svoj organizam,tj. ako ga poznjes,a ako ne onda polako pocni da radis na tome.Kad si na visoko proteinskoj dijeti posle nekih nedelju ili dve osetices osetan pad snage(tako je bar kod mene bilo) jer si smanjio uh koji su zaduzeni za istu,moras sam videti dokle to moze i treba da ide,pa kad dodjes do nekog maksimuma onda polako povecati uh dok malo ne "zivnes" a onda opet jovo na novo. :) ;)  Sve je do tebe,samo budi strpljiv i uporan i videces kad krenu rezultati kako ces biti odusevljen.Prelistaj malo(malo vise) forum i skapiraces sta i kako,ja ti samo prenosim svoja iskustva.Inace ja nisam imao pojma,ali evo ova 4 meseca koliko sam na forumu dosta sam naucio ,nije to jos ni 20% koliko ljudi na forumu znaju,ali je dosta vise nego ranije i sto je tuzno dosta vise nego sta zna velika vecina "obicnih" ljudi i onih koji idu u teretanu a i oni koji ne idu.Ako ima ko nesto da doda(a ima sigurno) nek se ukljuci,da pomognemo momku i malo ga edukujemo,kao sto ste mene. :) A sto se tice alkohola,ovi suplementi nisu nikakva hemija vec sve ono sto unosis putem hrane,pa mozes nekad da popijes(kao ja sinoc :) ),jedina komplikacija je ta sto ako preteras sa picem ces da izbrises svoj prethodni rad,tj trening,ako nista bar taj dan sta si uradio kao da nisi,zato izbegavaj alkohol. :) ;)
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #14 poslato: Februar 13, 2011, 04:56:10 posle podne »

Znači pomoći će mi u vezi treninga ......     pošto treninge imam 5 puta nedeljno , da smanjim odlaske u teretanu na 3-4puta.

Vazniji mi je fudbal, trenutno nisam u kondiciji (imao sam povredu) visok sam 183cm, 80kg, cilj mi je da dobijem definiciju

Ako sam dobro razumeo AK ne topi masti i ne moze se smrsati.......
Sačuvana
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #13 poslato: Februar 13, 2011, 04:54:34 posle podne »

@Olnat
Polako, pusti čoveka neka kaže šta je hteo prvo... I na greškama se uči (ako je greška). Sigurno se neće baciti preparat a i značiće mu ako trenira 2x dnevno.
cuti bre taman sam mislio da ce da mi ga pokloni heheheheheh
ja bi uzeo neki psihostimulans ,beta k ,ili krealkalin.....
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.