TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 07:36:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SUPER AMINO 4800  (Pročitano 7139 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Februar 13, 2011, 04:49:27 posle podne »

Kolega fudbaler,amino su ok,ali posto ides u teretanu i imas treninge trcanja bilo bi dobro da uzmes sledece:Kre-alkalin,Whey i omega 3 i C vitamin,posto vec imas Amino,a kad popijes Amino uzmi BCAA amino kiseline.Ovo ti kazem jer ja igram fudbal,treniram 4 puta nedeljno po 2 treninga,jedan u teretani,a jedan na terenu i uzimam navedene suplemente. :) ;) Da bi lakse podneo treninge,da bi ublazio upale posle treninga fudbala popi Whey,BCAA,Kre-alkalin,a ono sto je bitno je da moras dobro i vise puta da jedes(5-6),pij dosta vode,pogotovo u toku treninga(pola L je dovoljno). ;) Lepo ti je Biochemo rekao sve...Budi malo precizniji,sta je cilj,u kakvom si trenutno stanju sa snagom,kilazom...Ishrana je najbitnija. :) Pozz
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11 poslato: Februar 13, 2011, 04:27:09 posle podne »

@Olnat
Polako, pusti čoveka neka kaže šta je hteo prvo... I na greškama se uči (ako je greška). Sigurno se neće baciti preparat a i značiće mu ako trenira 2x dnevno.
Sačuvana
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #10 poslato: Februar 13, 2011, 04:23:22 posle podne »

Početnik sam  ;D , uzeo sam ovaj proizvod, al ga još nisam konzumirao. Tražim pomoć , pošto  imam dva treninga dnevno (fudbal , posle fudbala teretana) , kako trebam da rasporedim tablete, koliko da uzimam? ??? ???
Šta trebam da izbacim iz ishrane , takoĂ°e šta smem , a šta ne da pijem (predpostavljam da alkohol nesmem da uzimam ).Znam neke koji uzimaju super amino , a na svakoj žurci su pijani. (mozda ne uzimaju amino taj dan  :) )
Da li da prestanem da uzimam kada sam bolestan tj. kada pijem neke antibiotike???                                                                                                                                                                                                                                   


                          Imam još puno pitanja al znate kako je kad treba da pitam ne mogu da se setim   ;D >:( ;D       

Zavisi sta ti je vaznije fudbal ili teretana :)) po mom misljenju bacio si pare iz razloga sto :trebas da , sredis ishranu prvo,a Pretpostavljam da hoces da dobijes na ""masi"" sto je nemoguce od ove 1 kutije ,i iz razloga da bi imao neke ""rezultate"" trebas biti negde oko 50 tableta nekih 20 pre ,30 posle mozes da smanjis ali....duga prica...a ako hoces da poboljsas performanse na treningu tu ti ak nce pomoci samo ce ti regenerisati misic donekle AKO ti ishrana nije sredjena,a ako hoces da smrsas uz AK malo si se z**** :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #9 poslato: Februar 13, 2011, 04:03:53 posle podne »

Ne. Pomoći će! Ako teško podnosiš treninge, amino je to što hoćeš. Za dobitak na masi ne bih savetovao, ali amino imaju primenu kod vas fudbalera i sportista sličnog žanra, kako će pomoći u održavanju trenutne kilaže i regenerisati mišić.
Ono što bih ti savetovao jeste da možda ubaciš kreatin. (Naravno, ako imaš dva treninga dnevno - JEDI. AAko ne jedeš ugasio si. ;))

A zašto svakog dana 2 treninga? Zašto baš svaki dan teretana? Ako hoćeš napiši kako treniraš, pa ćemo ti dati koji komentar.

@biljanabd
"Bio" sam dobar, sad više nisam. :P
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #8 poslato: Februar 13, 2011, 03:56:06 posle podne »

I gde nestade tvoj post od malopre? :P Ispada da pričam sam sa sobom u ovoj temi! :D

 :D :D :D dobar si, Bio  ;)
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #7 poslato: Februar 13, 2011, 03:50:06 posle podne »

nenamerno sam izbrisao poruku, napisao sam da nisam alkoholičar , ali ponekad popijem neku čašu s društvom.....................


Ponekad mi tesko padaju treninzi , (svakog dana 2 treninga , upala i to)        Da li sam napravio grešku u odabiru ???
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #6 poslato: Februar 13, 2011, 02:31:01 posle podne »

ma pravim se da dajem ovde neke korisne savete... :P

Pitao je za doziranje, kako da uzima tabete i rekao je da nije alkoholičar nego da popije poneku zbog društva. Otprilike toga se sećam.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Februar 13, 2011, 02:09:45 posle podne »

Bio, jesi li dobro? :D :D :D

Edit: Šalim se, naravno. :) Znam da je dečko nešto napisao pa si mu odgovorio, ali nisam video post. Šta je pisalo? :)

« Poslednja izmena: Februar 13, 2011, 02:14:33 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #4 poslato: Februar 13, 2011, 01:57:26 posle podne »

I gde nestade tvoj post od malopre? :P Ispada da pričam sam sa sobom u ovoj temi! :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #3 poslato: Februar 13, 2011, 01:56:47 posle podne »

Slušaj, nemoj da praviš preveliku frku oko ovoga. Dakle, ako te je neko tovario pričama da ćeš da umreš ako piješ dok uzimaš ove tablete - to zaboravi. Objasnio sam ti već šta je unutra. Nisu ti ovo anabolički steriodi.
Što se tiče doziranja i rasporeda, ako mene pitaš taj protein u tabletama se ne isplati (finansijski). Pošto si početnik i pošto si već kupio doduše, gledaćeš da jedeš lepo, a tablete ćeš uzimati oko treninga. Dakle, ako je doza 4 tablete, možeš da popiješ 4 pre i četri posle svakog treninga. Druga varijanta (ako ti padnu teško na stomak one pre treninga) jeste da zgutaš 6 komada čim završiš trening, a pre treninga 2. (Možda ti se čini da je ovo mnogo - ali 4 tablete ti imaju 5g proteina, a jedan dozer wheya ima izmeĂ°u 25-30g koja se uzima posle treninga.)
Za ubuduće potroši istu količinu para za protein u prahu. Kupi whey, isto je samo nije u tabletama. Ako uradiš prostu matematiku u super aminu od 325 tableta imaš oko 400g proteina. Za iste pare ćeš kupiti bilo koji whey u prahu koji ima 900g. Tu uzmeš i popiješ jednu merku posl svakog treninga i to je to. ;)

Još jedno pitanje koje sam trebao odavno da ti postavim, ali eto ja pretpostavljam pa pišem. :/ - Šta su ti ciljevi?
Treniraš fudbal + teretana - šta pokušavašda postigneš? Treba ti masa pa si krenuo u teretanu? Teško ti padaju treninzi, osećaš se umorno? Prosto se brineš za svoje zdravlje? Nzm šta je poenta kupovine samina 4800?
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2011, 09:05:59 posle podne »

Jedno pitanje za tebe - jel prestaješ da jedeš kada piješ? Ne bih rekao. Amino kiseline koje imaš u kutiji su ti (u manjoj ili većoj meri) gradivni blokovi za hranu koju jedeš. Bilderi favorizuju one namirnice koje imaju najviše proteina. To su meso, jaja, riba...
Ako je protein lanac, aminkiseline su pojedinačne alke. Kada pojedeš protein (hranu), protein se razgraĂ°uje na pojedinačne alke.
Te pojedinačne alke i lanci su ti to što imaš u kutiji (imaš i jedno i drugo). Od toga ti je i mišić izgraĂ°en btw. ;)
Dakle, ovo ti nema veze sa alkoholom. Alkohol sam po sebi škodi doduše, ali to mi ne vredi da ti pričam, a?
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2011, 06:39:33 posle podne »

Početnik sam  ;D , uzeo sam ovaj proizvod, al ga još nisam konzumirao. Tražim pomoć , pošto  imam dva treninga dnevno (fudbal , posle fudbala teretana) , kako trebam da rasporedim tablete, koliko da uzimam? ??? ???
Šta trebam da izbacim iz ishrane , takoĂ°e šta smem , a šta ne da pijem (predpostavljam da alkohol nesmem da uzimam ).Znam neke koji uzimaju super amino , a na svakoj žurci su pijani. (mozda ne uzimaju amino taj dan  :) )
Da li da prestanem da uzimam kada sam bolestan tj. kada pijem neke antibiotike???                                                                                                                                                                                                                                    


                          Imam još puno pitanja al znate kako je kad treba da pitam ne mogu da se setim   ;D >:( ;D      
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.144 sekundi sa 18 upita.