TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:36:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CARDIO ,GUBLJENJE MISCNE MASE  (Pročitano 13248 puta)
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #21 poslato: Februar 23, 2011, 11:59:05 pre podne »

Kardio na prazan stomak je najgora stvar koju covek moze da uradi . Znaci bojite se trcanja zbog katabolizma, a onda posle cele noci bez hrane radite kardio na prazan stomak,  Woooops kontradikcija?

Bas tako!

Cardio na prazan stomak ce dati vece efekte, ne treniraju svi da budu mister O, taj minorni katabolizam koji ces ostvariti je potpuno nebitan u vecini sportova, a pogotovo kod rekreativaca...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #20 poslato: Februar 23, 2011, 11:54:37 pre podne »

Kardio na prazan stomak je najgora stvar koju covek moze da uradi . Znaci bojite se trcanja zbog katabolizma, a onda posle cele noci bez hrane radite kardio na prazan stomak,  Woooops kontradikcija?

Bas tako!
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #19 poslato: Februar 23, 2011, 02:07:24 pre podne »

Pojas je za devojke, plasticne kese su hardkor!!! :D

trololololol problem?
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
nickey
Gost
« Odgovor #18 poslato: Februar 23, 2011, 12:01:38 pre podne »

Pojas je za devojke, plasticne kese su hardkor!!! :D
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #17 poslato: Februar 22, 2011, 05:19:02 posle podne »

manji unos kalorija, manje high GI namirnica, veća potrošnja i pojas može da se stavi u orman...  :D
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #16 poslato: Februar 22, 2011, 01:36:54 pre podne »

šta mislite o pojasu za mršavljenje,pričao sam sa nekim ljudima nekima je malo sklesalo stomak nekima i ne,ja iskreno misli da taj pojas može jako malo da skine sala,a čuo sam da preterano zagreva organe,kakva su vaša iskusva oko pojasa

pojas "za mršavljanje" (?!) nema bas nijedan koristan efekat, a neželjenih efekata ima više. Samo ispadate smešni, a mogu reći da u teretani u koju ja idem svi nosi pojas, i po pravilu su sa preko 20%bf
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #15 poslato: Februar 21, 2011, 09:17:53 posle podne »

Kako god da okrenes misic ce biti u katabolizmu,najbolje i pre i posle.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #14 poslato: Februar 21, 2011, 08:57:19 posle podne »

... bolje pre  ;)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2011, 04:24:16 posle podne »

Ukoliko imate dobro i redovno izbalansirane obroke,postoji varijanta kardija posle treninga sa tegovima,postoji jutarnja opcija (koja nije uopste glupost) pogotovo za nekoga ko zeli nesto izrazajniju definiciju,stim da je pozeljno ubaciti BCAA pre tog kardija kao i da poslednji obrok bude sto kasnije u toku noci.
Marko mislis da je bolje kod jutarnjeg kardia BCAA uzeti pre nego posle istog. Naravno najbolje je i pre i posle, samo me interesuje cemu pridajes vecu vaznost.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Februar 21, 2011, 03:09:19 posle podne »

Ishrana mi je u suštini loša,ali gledam koliko toliko da ubacim nešto od preoteina to je neka tunjevina,pileće,nekad pirinač od hidrata,u suštini šta keva spremi to se hasa

šta mislite o pojasu za mršavljenje,pričao sam sa nekim ljudima nekima je malo sklesalo stomak nekima i ne,ja iskreno misli da taj pojas može jako malo da skine sala,a čuo sam da preterano zagreva organe,kakva su vaša iskusva oko pojasa

ishrana ti ne sme biti loša ako želiš tako ozbiljne rezultate... a pod tim podrazumevam dijetu u kojoj želiš da sačuvaš miš.masu, jer jedno sa drugim baš ne ide lako...

pojas za mršavljenje , iskreno nešto sam skeptična prema njemu.   Lično bih taj novac uložila npr u jednu kutiju Omega 3 ribljeg ulja... ali iskustva su različita!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Februar 18, 2011, 10:17:54 posle podne »

Ukoliko imate dobro i redovno izbalansirane obroke,postoji varijanta kardija posle treninga sa tegovima,postoji jutarnja opcija (koja nije uopste glupost) pogotovo za nekoga ko zeli nesto izrazajniju definiciju,stim da je pozeljno ubaciti BCAA pre tog kardija kao i da poslednji obrok bude sto kasnije u toku noci.
Sačuvana
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #10 poslato: Februar 18, 2011, 04:08:20 posle podne »

Kardio na prazan stomak je najgora stvar koju covek moze da uradi . Znaci bojite se trcanja zbog katabolizma, a onda posle cele noci bez hrane radite kardio na prazan stomak,  Woooops kontradikcija?

a da zaboravio sam ako nemate bcaa glut eak ,bolje nemojte :)))) inace na suvo se samo kidate za dzabe :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #9 poslato: Februar 18, 2011, 04:06:44 posle podne »

Kardio na prazan stomak je najgora stvar koju covek moze da uradi . Znaci bojite se trcanja zbog katabolizma, a onda posle cele noci bez hrane radite kardio na prazan stomak,  Woooops kontradikcija?
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #8 poslato: Februar 18, 2011, 04:03:16 posle podne »

Ishrana mi je u suštini loša,ali gledam koliko toliko da ubacim nešto od preoteina to je neka tunjevina,pileće,nekad pirinač od hidrata,u suštini šta keva spremi to se hasa

šta mislite o pojasu za mršavljenje,pričao sam sa nekim ljudima nekima je malo sklesalo stomak nekima i ne,ja iskreno misli da taj pojas može jako malo da skine sala,a čuo sam da preterano zagreva organe,kakva su vaša iskusva oko pojasa
ma bre taj pojas ti samo pravi stetu nemas neki veliki benefit od njega......moj predlog ti je da kupis svaki dan 500 gr pileceg to je 200 din i 300 gr pirinaca i 5 jaja to sve ispadne oko 400 din dnevvo i to ti je to u sustini...
ma kardio na prazan stomak je keva
Sačuvana
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #7 poslato: Februar 18, 2011, 03:39:04 posle podne »

Ishrana mi je u suštini loša,ali gledam koliko toliko da ubacim nešto od preoteina to je neka tunjevina,pileće,nekad pirinač od hidrata,u suštini šta keva spremi to se hasa

šta mislite o pojasu za mršavljenje,pričao sam sa nekim ljudima nekima je malo sklesalo stomak nekima i ne,ja iskreno misli da taj pojas može jako malo da skine sala,a čuo sam da preterano zagreva organe,kakva su vaša iskusva oko pojasa
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.