TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 04:14:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Lepi zenski trbusnjaci  (Pročitano 6768 puta)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 26, 2014, 10:20:24 posle podne »

Prelepi trbusnjaci :)
Sačuvana
Marija.Le
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2014, 06:22:20 posle podne »

Svaka cast na trbusnjacima.. Veoma retko mi se svdjaju trbusnjaci na zenskom telu, ali ovo mi izgleda bas lepo, uradjeno sa stilom... :)
Ja imam problem sa donjim delom stomaka... Nikako da se resim tog dela... ovo dr mi je ok... ali taj deo me ubijaaa.... Ujutru je sve ok, ali kako odmice dan tako mi se povecava taj donji deo.. Imas li neki savet? Vezbam, idem redovno u teretani, imam kardio, i ishrana mi je koliko toliko sredjena...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #8 poslato: Maj 16, 2011, 08:28:33 posle podne »

Ne znam ja bih se obradovao da vidim takve trbusnjake uzivo :D Kakvi kompleksi
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2011, 06:36:49 posle podne »

mirka sve pohvale za stomak...sigurno nabijas muskarcima komplekse

sigurno  ;)
Sačuvana
kutlesa
Gost
« Odgovor #6 poslato: Mart 02, 2011, 01:20:48 pre podne »

mirka sve pohvale za stomak...sigurno nabijas muskarcima komplekse
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: Februar 24, 2011, 02:25:08 posle podne »

Posto je bilo svaki dan to je vec nesto drugo  :) Smatram da je sve stvar navike pa tako i ishrana. Kad sebe odviknes od lose hrane prosto vise i ne posezes za njom, nemas ni zelju.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #4 poslato: Februar 24, 2011, 01:21:18 pre podne »

E to ponekad sebe nagraditi nekim zabranjenim vocem, to je kod mene bilo svaki dan  ;D Sreca pa nisam sklona gojenju i nekom vecem talozenju masnih naslaga.
Ono sto sam iskusila na svojoj kozi je da za definisanje misica na prvom mestu je sredjena ishrana, pa tek onda sve ostalo. Znaci mozemo se ubijati od kardio treninga ili bilo kojeg drugog treninga, ako ishrana nije sredjena, nista od izdefinisanih misica  ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2011, 11:38:45 posle podne »

Naravno neka korekcija ishrane mora da postoji, ali to je ipak individualno od osobe do osobe. Treba izbegavati masno, proste secere, jesti proteine ( meso, ribu, mlecne proizvode sa manje masnoce, jaja ), povrce, voce u prepodnevnim casovima. I ponekad sebe nagraditi nekim zabranjenim vocem  ;)
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2011, 11:18:19 posle podne »

Mirka, da li mozes da nam kazes kakva je tvoja ishrana, posto lepi trbusnjaci su najvise rezultat sredjene ishrane
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2011, 11:12:34 posle podne »

Ono sto treba da znate da se trbusnjaci nece videti ako radimo silne kolicine vezba za trbusnjake. Prvenstveno treba da se otarasimo sala sa stomaka. To podrazumeva kardio treninge, regulisanje ishrane. Potrebno je da radite kardio treninge tri puta nedeljno minimum  ne manje od 30-40 minuta jer trosenje zaliha ugljenih hidrata zapocinje u prvih 20-30 min, smestenih prvenstveno u jetri, krvotoku, misicima a tek onda dolazi do trosenja masnih naslaga.
Ja licno radim trbusnjake na kraju treninga u teretani svaki drugi dan. Odradim par serija na kosoj klupi ( to mi je omiljena vezba )  :) Ova vezba je odlicna za donje i srednje stomacne misice. Zatim visece dizanje kolena- ova vezba omogucuje vezbanje donjih i bocnih stomacnih misica. I zatim par razlicitih tipova vezbi na strunjaci.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.