TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 10:56:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: lični trener  (Pročitano 45816 puta)
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #29 poslato: Decembar 18, 2007, 11:32:21 pre podne »

E i tu su upravu ali bolje dati lovu na sebe i svoje zdravlje nego na neke druge stvari.
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #28 poslato: Decembar 18, 2007, 11:28:53 pre podne »

Upravu si malo koji sport zahteva toliko znanje o medicini,ishrani...i jeste lep ali i malo koji sport zahteva i toliko novca kao bb :(
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #27 poslato: Decembar 18, 2007, 11:15:06 pre podne »

Tako je, ovo je bas tipican sport koji zahteva dosta experimentisanja i probanja. Sto je dobro za jednoga ne znaci da ce drugome da odgovara. Malo koji sport zahteva toliko saznavanja i ucenja kao sto su fitness ili bb. sto ga po meni cini jos lepsim i interesantnijim za bavljenje.

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: Decembar 18, 2007, 11:09:36 pre podne »

Zato treba čitati različite izvore i biti razuman i tek onda ćeš moći da odrediš šta je istina a šta mit..
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #25 poslato: Decembar 17, 2007, 08:50:59 posle podne »

u zadnje vrijeme ima bas mnogo bilmeza sto se bave tim poslom. mislim da bi se trebao donjet neki zakon da se sve to regulishe.  pogle samo na televiziji sta sve buncaju na tim silnim emisijama o fitnessu. laprdaju grdje nego njihove kolege astrolozi, proorci, bacachi tarota isl.
chast izuzecima kojih je vrlo malo!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #24 poslato: Decembar 02, 2007, 12:01:06 posle podne »

Slazem se da su klijenti i njihovi dobri rezultati najbolja preporuka za dobrog licnog trenera!!!
Ne vredi samo slusati o njima bez dokaza o tome...
Uostalom videces i pri samom razgovoru sa njima,svako zasto ima svoje zato!Ako ti on preporucuje neki trening,rezim ishrane,suplement,bilo sta vezano za to,a ni sam ne zna ili ne zeli da ti objasni zasto je to tako,onada smatram da nemas sta sa njim da trazis.
 
Sačuvana
Be Happy!!!
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #23 poslato: Decembar 01, 2007, 08:27:25 posle podne »

koliko ja razumeh..devojka nije ni iz bg ni iz novog sada.

osim ako je trener toliko dobar da ide kod nje...

e to je vec nesto
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #22 poslato: Decembar 01, 2007, 06:50:48 posle podne »

Ja znamo dobre trenere u NS... ima ih nekoliko zasita dobrih.. ne previše ali ih ima ;)
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #21 poslato: Decembar 01, 2007, 06:15:36 posle podne »

Tesko da cu u svojoj okolini pronaci njih 50 da mi potvrdi da je neko dobar trener, na forumu je to vec moguce
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #20 poslato: Decembar 01, 2007, 04:22:16 posle podne »

pa najbolje prepruka za nekoga i najjaci kriterijumi su KLIJENI...

oni mogu da te dignu..i da te sruse....

jer..1 covek moze biti da laze...isto tako..moze biti da 5 ljudui laze....moze cak da bude i 10 ljudi da laze....

ali ako ti 50 ljudi kaze nesto....onda je nemoguce da svih 50 lazu...

nadam se da razuems
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #19 poslato: Decembar 01, 2007, 04:15:00 posle podne »

Ne znam nista o licnim trenerima u inostranstvu ali zamisljala sam da je situacija upravo onakva kako je Pedja to opisao.
Dobro je da svako radi svoj posao, ali onda bi bilo logicno da ga dobro radi. Nazalost to cesto nije tako.

Kako odabrati dobrog licnog trenera ako ne znate nista ? Verovatno samo na osnovu reklame.

Nisam ni u BG ni u NS pa da eventualno razmisljam o nekom licnom treneru. Samo znam da ne bih volela da platim nekoga ko zna isto kao i ja ili cak manje.

Kad bih ja birala ne bih odabrala nekoga na osnovu toga sto je pomogao nekoj pevacici ili mojoj prijateljici da dotera liniju vec verovatno bi to bio neko sa foruma. Rad na ovakvim forumima je za mene najbolja reklama za licnog trenera.

Koji bi bili vasi kriterijumi pri izboru licnog trenera?
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #18 poslato: Decembar 01, 2007, 02:17:07 posle podne »

JA NI U JEDNOM TRENUTKU NISAM rekao da ne treba imati licnog trenra....cak st vise..

MISLIM DA JE VEOMA DA NE KAZEM STA NE UZETI NEKOGA..JER bas kao sto neko rece..valjda je zdravlja prece...

ali kao sto rekoh..na zalost..licni treneri svoje znanje mogu da unovce samo u velikim gradovima..a i tamo je to sada prilicno tanko...jer na zalost svoje NEZNANJE mnogi unovcavaju i uzmaju helb onima koji to znaju..

dakle...slicni trener ..SVAKAKO I U SVAKO DOBA.

samo biti pazljiv pri odabiru....
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #17 poslato: Decembar 01, 2007, 12:54:32 posle podne »

Opet kazem nije to mnogo za onog ko vredi.Na razne gluposti dajemo i mnogo vece pare,a vecina ljudi vezba nepravilno,krivi se,povredjuje,ali kod nas to jednostavno ne moze da zazivi kao na zapadu.
A i razumem,ljudi nemaju para,pa se to gleda kao neki hir.Pedja je u potpunosti u pravu.Opet i ja dolazim iz manje sredine i ljudi koji znaju da rade ovaj poso zaista dodju u situaciju da gaze svoje principe i rade to za neke smesne pare,sto nije posteno ni prema njima koji su ulozili godine svog rada,truda i mnogo vise novca da sada to sve znaci i malte ne poklonili.
Naravno daleko od toga da je licni trener moranje,ali onda se trudi da budes maximalno upucena po svim tim pitanjima
Sačuvana
Be Happy!!!
sandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 97

woman

« Odgovor #16 poslato: Decembar 01, 2007, 08:50:09 pre podne »

Vau koliko odgovora!
 :D
Zahvaljujem se svima a posebno Pedji na svom opsirnom odgovoru!!
Kad sve izanaliziram, vidim da je moj najveci problem i dalje nedostatak vremena tako da sta je tu je... nema mi druge nego da nastavim da ustajem u zoru ranu jer je to jedini deo mog dana koji mogu da posvetim SAMO SEBI ... Cak i da upoznam nekoga ko bi mi odgovarao kao licni trener ne vidim kako bih ga uklopila u svoj raspored!!  ::) a sto Pedja kaze 50eur ... racunam da je to na mesecnom nivou... zaista niko ne moze reci da je to nerealna cena jer pod jedan tu se prvenstveno radi o zdravlju tela i duha i ne moze nista sa tim da se meri, a pod dva,  kad prodjem gradom i vidim guzve po izvikanim buticima... i da ljudi zaista kupuju odecu po neverovatnim cenama... onda cela ova prica postane nekako smesna!
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #15 poslato: Decembar 01, 2007, 06:12:18 pre podne »

ja imam srecu da u zadnje dve godine prilicno mnogo putujem kroz mnoge evropkse zemlje od blegije,swe,austije madjarkse,slovenije..itd..pa sam imao priliku da vidim kako sistem licnih trenera tamo funkcinise..

jednostavno zivotni ritam tih ljudi im ne dozvoljava da se posvete bilo cemu drugom osim poslu jer ni zapadn vise nije sto je neakda bio,pa tako da bi se obezbedila egzistenica potrebno je da ser radi i 13 ssati dnevno.
u tom slucaju obican covek nema vremena da cita sto knjige sto internet vec ono malo vremena kada ode u teretanu nastoji da ga iskorsiti maximalno...tu na sangu stupaju personlani treneri..

zalosno je to sto 90% tih trenera nezna da skolpi dve prosto prosirene recenice a uzimaju veoma debele honorare po casu treniga koji se krecu od 30 pa do 60 eu....

covek na zpadau razmislja kao vojnik...ovo govrim iz razloga sto sam i sam bio pripadnik odredjenih jedne od eltinih jedinica gde je kao i u svim jedinicma takve vrste bitno to da ne razmisljas zato je nesto tako...vec da uradis ono sta ti se kaze..

znam da ce sada ovde mnogi da kazu da je to glupo da se poredi sa trenigom u teretani coveka koji je dosao da bi ostvario neki cilj..ali to moze da kaze samo onaj ko nije video sistem zivota na zpaadu..

ti ljudi jednostavno nemaju vremena da bi razmsiljali o tome zato danas radi to sto mu je trener rekao...na zalost..

kod nas je istuacia prilicno konfuzna,gdeimamo momke sa vrhunskim znanjem koji uzimaju iste honorare kao neko ko nema veze sa mozgom..i to mogu da tvrdim sa sigrunoscu..

i jos jedna bitna stavka..kod nas rad sa personlanim trenerima je moguc samo u beogradu i novom sadu...gde se i cene naravno razlikuju...

ja sam imao recimo slucaj gde me je momak pitao za pomoc...ja sam mu rekao..ok..mozemo da saradjujemo..ja ti spremim program treninga..hrane..supementacije..i svea ostalog sto zelis....i slupa radimo na ostavrenju tvog cilja dok ga ne postinges...

jos sam nalgasio..da ovaj period ne mora da znaci ni mesec i dva..vec dok ne dodjemo do cilja...garatovao sam mmu uspeh i cak rekao da vracam novac ukoliko ne bude tako...

cena je bila 50 eu..

znaci..celo vreme rada..bez obizira koliko to dugo trajla ja cu da upotrebljavam sovje znanje koje sam stekao na ovaj ili onaj nacin,ali smtram da sam adekvatan da to radim jer relzati sa radom na ostalim momcima to i dokazuju,ali odgovr koji je usledio me je sledio..

ide ovako...TI TRAZIS 50 EU,A COVEK KOJI JE ZA TEBE KRALJ TO SVE DAJE ZA DZABA...A IME MI JE ARNOLD SWARZZENEGER..............

verujte da sam zanemeo...ja zivim u maloj sredini..i od tih stvari kod nas nema nista...radim sa mnogim momcimaiz slovenije i italy itd..da ne uzlaim u detalje....ali ovo da mi se moglo deesiti nisam mogao da verujem...

i jos na kraju..jucer sam pricao sa koelgom koji zivi u melburnu...austiralija...pa smo se mal dotakli tih tema..

da bih tamo bio personalni trener morasda ides u neku smesnu skolu i da zavrsih neki prvi,drugi i treci stpen...tesotvi su odista msensi jer mi je on pricao..to ti omogucuje da radis sa nekim odrejdenim klijetima i da ti hornora bude odko 30 dolara za 45 min..

postoji 4 stepen obuke..koji se placa 4000 dolara..

e tada...tovjih 45 minuta stoji 60 dollara...pa reimo tako svako vidjanje sa njim je 60 dollara a to znaci da i ako ti on akze da dodjes kod nejga i bez treninga i bez icega ti kaze da skines UH sa 200 gr na 100 gr..on npalti 60 dollara.

mesecna primanja takvih momaka su oko 5000 dolara...

imao sam cast i da vidim sliku od tog momka koji je perosnalni trener......osta sam bez reci...covek je DEBEO...

toliko..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.