TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:40:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povećanje koštane mase  (Pročitano 10452 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Avgust 22, 2011, 04:03:23 posle podne »

Ne treba da postavljaš isto pitanje na više mesta. Već si dobio odgovor u drugoj temi.
Sačuvana
Vladimir993
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #22 poslato: Avgust 22, 2011, 02:31:59 posle podne »

Da li je moguce dobiti na visini koriscenjem preparata kao sto su GH Max ili ZMA..? I da li pametno koristiti zajedno oba preparata? Imam 18 god. i visok sam 180cm, hteo bih bar jos 5 cm da porastem.. I zanima me da li moze da dodje do nekih komplikacija ako koristim GH Max, da ne dodje do Akromegalije ne daj Boze.. :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #21 poslato: Mart 09, 2011, 07:48:11 posle podne »

Neće pomoći ni kalcijum ni vitamini za veličinu glave ali će ti svakako dobro doći za opšte dobro zdravlje, posebno ako redovno vežbaš
(ako imaš visok IQ onda sigurno nemaš malu glavu! bez šale veličina mozga korelira sa IQ)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #20 poslato: Mart 08, 2011, 12:36:20 posle podne »

pa znam da nemas, nego kazem da bi neko to pomislio. nije me mrzelo, evo ja sam sad izmerio, imam 25 cm od brade do vrha glave, znaci opusti se.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #19 poslato: Mart 08, 2011, 12:33:00 posle podne »

Brate pricas kao da si mikfocefalus ne do Bog, koji ti je obim glave, celo-potiljak kad ti to toliko upada u oci?

Nemam mikrocefaliju,daleko bilo,jer ona podrazumeva nedovoljno razvijen mozak,dok ja imam poprilično visok IQ,što bi trebalo da opovrgne tu sumnju ...

Nemam pri ruci centimetar pa ne mogu da izmerim koliki mi je obim glave,ali sam uzeo lenjir i izmerio da od brade do vrha glave imam 23 centimetra.
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #18 poslato: Mart 08, 2011, 12:10:36 posle podne »

Brate pricas kao da si mikfocefalus ne do Bog, koji ti je obim glave, celo-potiljak kad ti to toliko upada u oci?
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #17 poslato: Mart 08, 2011, 11:51:52 pre podne »

@daniela

Nisam opsednut niti želim veliku glavu,samo želim da bude srazmerna s mojim telom i visinom.Teško je to objasniti jer moja glava je veličine nekoga od 14,15 godina i to mi pomalo smeta.Ali,eto probaću da pijem vitamine i kalcijum pre svega,vežbaću pa ako nešto bude,biće dobro,a ako ne,šta da radim,bar sam pokušao.

@Stefan L

Kad pustim kosu,ona me obično "pojede" što bi se reklo.Srednja frizura mi nekako najbolje stoji.

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #16 poslato: Mart 06, 2011, 03:40:27 posle podne »

Ne bi voleo da ti se poveća glava, a ni šake.. značilo bi da si ozbiljno bolestan...
Mani se opsesije!
« Poslednja izmena: Mart 06, 2011, 03:42:49 posle podne od strane daniela svarc » Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #15 poslato: Mart 05, 2011, 09:36:16 posle podne »

Lupaj glavom u zid mozda ti se rasiri celo ili jednostavno puscaj kosu. :D ZEZAM SE SORRY.

@stefan
Ewo ti materijal za ortaka, dok ne smuwas nesto welika ti glava, kad smuwas mali mu k. Wahahahah, :'( joj sto ne znam tog lika zivot bi mu zagorcao! Dzigericu bi mu pojeo!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 05, 2011, 03:40:24 posle podne »

Quaresma,i ja sam mislio da je zaje.ancija,kad ono... :) Tako je moj drugar lupao da ima veliku glavu i uvek se sisao na kratko,sve dok nije smuvao nesto,onda je prestao da vice da ima veliku glavu. :) ;) Ako si vec toliko nezadovoljan velicinom glave,pusti kosu ili smuvaj nesto,a moze i oboje. ;)
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #13 poslato: Mart 05, 2011, 12:44:48 posle podne »

@Quaresma

Nije zezanje.Znam da je pitanje samo po sebi smešno,ali šta da radim.Bio sam ozbiljan.

@Arlovski i Biochemo

Ne opterećujem se uopšte,samo rekoh da pitam,ako eventualno nešto može da se uradi po tom pitanju.Nije meni glava toliko sitna,ali pošto se uglavnom šišam na kratko,obično tako dodje do izražaja.Inače i ja nosim broj patika 42,iako bi mojoj visini pristajalo bar dva broja više.Istina,sve je do toga kakve su nam kosti.

Negde sam uspeo da pročitam da prilikom dubljenja na glavi (kada se krv sjuri niz glavu) postoji mogućnost da se glava malo podeblja.Ne znam koliko je to tačno,ali ću pokušati.

P.S. Javiću rezultate čim oborim Ginisov rekord u veličini ljudske glave.  ;D
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #12 poslato: Mart 05, 2011, 10:16:20 pre podne »

Da li je i pomoću čega moguće povećati koštanu masu ? Imam relativno male šake i malu glavu,a imam 21. godinu.Pritom,visina mi je sasvim u redu (oko 186,7) hranim se zdravo i nemam nekih zdravstvenih problema.Šake i glava mi deluju pomalo neproporcionalno u skladu s ostatkom tela,pa bih voleo da znam da li postoje šanse da ih pomoću ishrane,vitamina ili nekih preparata (GH,vitamini ...) ... vežbi ili čega god – povećam ?

Unapred hvala!

Okaci sliku da se malo zabavimo:)))

salim se naravno.

Povecanje kostane mase je moguce ali u tako malom procentu da je prosto zanemarljivo, ja sam se nervirao mnogo kad sam bio mladji jer iako sam visok 188-189, uvek sam imao male kilaze zbog sitne konsitucije - sitne sake, zglobovi, pa i mala glava, nosim broj patika 40-41 max. Poenta je da mojih 70-75 kg nije isto sto i 70 kg nekog coveka koji ima krupne kosti, zglobove, ramena itd, drugacije sve izgleda i proporcionalno bi on izgledao vise nego smesno sa tom kilazom. Dakle, ne opterecuj se i ne fantaziraj o nekim "bezobraznim" preparatima i radi sa onime sto ti je prioda dala, i veruj mi da ces biti zadovoljan. Uvek moze bolje, ali zapamti da moze i gore:).
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11 poslato: Mart 04, 2011, 07:25:22 posle podne »

Ne opterećuj se time, veruj mi... (O veličini šake/glave pričam.)
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #10 poslato: Mart 04, 2011, 07:17:17 posle podne »

ja sve mislim da me neko zaebava ovde  ::)
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #9 poslato: Mart 04, 2011, 07:14:33 posle podne »

koliko ja znam ne postoji nacin da se to uradi...
trening sa opterecenjen utice na povecanje gustine kostiju,ali da ti glava sad poraste ne verujem dance to da moze.  :P
jednostavno prihvati ono sto ne mozes da promenis,to ti je najbolji savet! ;)
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 18 upita.