TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:33:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: :) FUDBAL :)  (Pročitano 18414 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #80 poslato: Novembar 04, 2011, 05:31:49 posle podne »

A ja mislio da tebi fali malo mozga, kad ono fali ti ceo :)
Pazi sad, ti tvrdis da je Cristiano Ronaldo obican naduvenko, koji je dao 100 golova na 104 utakmice.
Jedino se za mesija moze reci da je bolji, i to samo zato sto igra u barsi koja  u zadnjih par godina rastura.

« Poslednja izmena: Novembar 05, 2011, 09:00:22 pre podne od strane BojanLeet » Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #79 poslato: Novembar 04, 2011, 03:14:10 posle podne »

Fudbal je igra i to treba da ostane,a ne neki biznis i sredstvo za sticanje novca!Treneri kao MUrinjo pre 20 godina ne bi mogli da budu ni pomocnici jer se fudbal igrao radi lepote poteza a ovo vec nekoliko godina 70% klubova ga igra radi novca,tj. klubovi postoje da bi odredjeni ljudi uzimali novac,igraci su roba kojom se trguje,a gledaoci neko koga treba privuci da bi mu se uzeo novac...Sve dok se tako bude gledalo na fudbal on ce propadati,car i lepota igre ce se smanjivati...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #78 poslato: Novembar 04, 2011, 03:03:57 posle podne »

Moze da se obrise off sa teme o sticanju sertifikata a pricu o fudbalu mozemo nastaviti ovde... Cim sam pomislio da pomenem Murinja znao sam da ce se Murinjovci javiti da ga brane... Bojane evo ti odgovor na svaku polemiku oko Reala i Barse i Murinja i Gvardiole...   http://youtu.be/fNUJVy_dbig      http://youtu.be/v3vkKv8rmA8      Ja nemam razloga da budem ljubomoran niti da budem pristrasan,nemam nista ni sa jednima a ni sa drugima,vec samo govorim ono sto vidim a to sam govorio i kad je Murinjo bio trener i Celzija iako volim Celzi,tad me je jos vise nervirao jer je unistio igru kluba za koji navijam i igrao bunker protiv Mancestera,Arsenala,Liverpula i Barse...Rekao sam da je realan i da bunker igra samo kad nije bolji a u ovom slucaju u Primeri to radi samo protiv Barse jer je to jedina ekipa koja je bolja od Reala tako da ta prica kako je ofanzivan ne pije vodu,a u Engleskoj dok je bio imao je 4-5 protivnika koji mogu da ga pobede i svaku tekmu igrao bunker... Poenta price je da covek ima rezultate i ja to postujem,ali ono sto je ruzno je sto ti rezultati nisu postignuti onako kako treba,fudbalskim nadmetanjem,vec kukavickim defanzivnim stilom igre...Pored svega toga je obican prepotentni naduvenko,kao i njegov zemljak C. Ronaldo...Ja sam pre za ovako nesto,za ljude koji igraju sa osmehom... http://youtu.be/KHT0ceLs2zo
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #77 poslato: Avgust 14, 2011, 12:18:31 posle podne »

To sa Dzerardom nisam nasao ali evo sta je Nedvedu uradio... :D  http://youtu.be/F2eQ8c3loPs
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #76 poslato: Avgust 14, 2011, 12:13:29 posle podne »

kada ronaldinjo krene na tebe najbolje sto mozes da uradis je da legnes i da se pravis mrtav :D
:D To je jedino resenje da ti ne gurne kroz noge ili da ispadnes smesan. :D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #75 poslato: Avgust 13, 2011, 10:46:51 posle podne »

@Mare
Gatuzo se kasno setio, mada ipak je najbolja fora kada se Kafu izivljavao na Dzerardu u Rimu, hebanje u mozak u blizini korner zastavice. Mislim da posle imao nocne more sa Kafuom u glavnoj ulozi.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #74 poslato: Avgust 13, 2011, 09:46:51 posle podne »

Haha, jest doktor. Ali brazilci mentalitetom svi slicni, kad se nakupe para, pocnu da se zezaju i uzivaju i onda ne moze vise da se igra na vrhunskom nivou. Boli ih tuki.
Sačuvana
I don't give a fuck
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #73 poslato: Avgust 13, 2011, 09:42:51 posle podne »

kada ronaldinjo krene na tebe najbolje sto mozes da uradis je da legnes i da se pravis mrtav :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #72 poslato: Avgust 13, 2011, 01:40:18 posle podne »

Jos malo carolije... :) http://youtu.be/2MtNBBeXUUs
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #71 poslato: Avgust 13, 2011, 01:38:59 posle podne »

Malo magije od naveceg carobnjaka sa loptom... :) http://youtu.be/yhqtz0go2l4
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #70 poslato: April 14, 2011, 05:18:14 posle podne »

Samo da dodjem do kabla,znas kako kaze u onom filmu ili klipu,nisam siguran...Ne moze to bez kabla. :)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #69 poslato: April 14, 2011, 03:09:18 posle podne »

Ae pohvali se malo, sacekacemo mi te slike... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #68 poslato: April 14, 2011, 01:48:59 posle podne »

Video sam rezultate,dobar je Batioja... :) Nisam,necu jos jednu igrati,tek od trece,odmarao sam par dana od dijete i svega ostalog posto sam 4 meseca imao proces bas jakih treninga i spremanja a sve sa sredjenom ishranom da bi skinuo visak kg postepeno i spremio se kako valja.Posto sam bio povredjen a i utakmicu nisam odigrao od oktobra,pa polako da udjem u "proces" kako valja.Danas pocinjem sa radom i za 2 nedelje cu da krenem i utakmice da igram... :) ;) Bitno da sam ono glavno resio,skinou sam kilazu i spremio se fizicki,sad sam odmorio koji dan i dolazim do svezine polako...Hteo sam neke golisave slicice da stavim na forum cisto da se vidi malo sta sam uradio,ali prvo jedva nadjem digitalni,sad ne mogu da nadjem USB kablic da prebacim slike... :(
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #67 poslato: April 13, 2011, 07:36:57 posle podne »

Stefane, si igrao za BSK u ovoj pobedi nad Mladenovcem cini mi se?

Btw, dobili smo "po guzi" od OFK-inog Batioje... 4:0 na Karaburmi :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #66 poslato: April 07, 2011, 09:50:06 pre podne »

Kad sam rekao kvalitetni igraci,mislio sam na nase uslove,dok ti to gledas malo strozije,prema ligama top 5,a mi smo daleko od toga,i iz oba kluba ,moze da se skupi 5-6 igraca za top 5 liga.Sto se Stanojevica tice,postujem ga i iskreno,svideo mi se kako je dosao na klupu,jer ima smeka a zna sta prica(izmedju ostalog poklapa nam se shvatanje fudbala,sto mu je bio dodatni plus kod mene),ali ja pricam o ove dve utakmice i o tome ko je bio bolji na ove dve utakmice,a to je Zvezda,i ono sto me obradovalo je sto konacno gledam fudbal kad Zvezda igra,bez obzira protiv koga,to je ono sto je Robi doneo,Zvezda igra sevu sa svima,Partizan x2,Olimpijakos,Steaua,Univetzitatea,Zvezda je igrala fudbal protiv tih protivnika(ove slabije nacu da nabrajam) i bila ili bolja ili egal.Ne znam da li si poslusao izjave Stanojevica i Robija,ali Sale kaze:mi nismo zeleli da igramo bunker,niti je postavka igra bila takva,vec je to zasluga protivnika.To sto Zvezda ima inicijativu(po nekad i jalovu) i stvara sanse je dobro,a sto ne ulazi,pa nema veze,ulazi ce kad bude vreme,bitno je da Zvezda ima igru.Skroz je na mestu to da je teren u Indjiji bio los,ali svima je los,a Partizan je tu delovao nemocno,iako je teren los a njima glavni adut pas igra,oni su prvaci drzave a muce se sa Indjijom koja je na momente bila bolja i da nije primaila prvi smesan gol bilo bi cupavo.Ja sam odigrao Partizan na tiketu tad protiv Indjije i zabrinuo se za tiket dok sam gledao prvo poluvreme...Ali evo boljeg primera,Vojvodina-Partizan u jesenjem delu,Vosa ih razmontirala i tek ce u finalu kupa.U NS je teren fenomenalan,svi uslovi dobri,lepo vreme bilo,a Vosa dala po guzi. ;) Ja za sledecu sezonu znam da ce Zvezda igrati jos bolje,jer polako se dize i oporavlja od sistematskog unistavanja,naravno ako Robi ostane i ako samo on bude dovodio igrace i prodao visak,ali se nadam i tituli,jer moze Zvezda da ih dobije na JNA u ligi,zivi bili pa videli... :) Mozda ja malo preterujem sa optimizmom,ali ja vidim mogucnosti i sa ekipom koja nije ne znam sta,jer ni ovaj Partizan nije isto tako ne znam sta,a Zvezda ima Delije i to da gine svaku utakmicu,a kad neko igra srcem tu nema greske! :) Barsa nije bolja od Reala pet puta ali dala pet komada,jer je igrala i igra srcem,a Real...Real je  skupina sjajnih fudbalera,ali bez duse klub,a Murinjo obican psiholog koji pravi vestacku porodicu onoliko koliko njemu treba,da ostvari sopstvene ciljeve,pa cao,nesto kao Amerika sto je vestacka tvorevina,bez pedigrea,izmisljena nacija,tako i Real izmisljena sloga i napravljena masinerija bez duse(govorima o sadasnjem vremenu).Real sa Raulom,Morientesom,to je bio Real,a ja sam i tad navija za Barsu koja je jedva bila 3-4 i mucila se sa Saviolom i Klajvertom kako da da gol,e kod nas je slicna situacija,a to se vidi i po poseti na stadionu.Nemam nameru da poredim Zvezdu i Partizan sa Realom i Barsoma(mada samo to uradio :) ) vec samo da priblizim na sta mislim,jer je lakse to videti na tako velikom nivou i kad nije u pitanju klub za koji navijas.Eto,toliko... :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.