TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:01:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: :) FUDBAL :)  (Pročitano 18416 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #65 poslato: April 07, 2011, 12:44:54 pre podne »

Стефане, квалитетни играчи у Партизану и Звезди!? Има их, али не толико колико ти се чини, већ се број из оба клуба своди на прсте једне руке... Е сад, где је Партизан у обе утакмице!? На нашу жалост, у финалу Купа! А све то захваљујући дисциплини коју је завео Сале од првог тренинга, веровао или не! А ми треба да се запитамо зашто са скоро 2\3 поседа лопте и дупло више шутева на гол, имамо 2 примљена и један дат гол! Верујем да ће се и Роби бацити на анализу и почети да исправља грешеке.

Ако хоћеш да коментаришеш игру Партизана, коментариши је на теренима за фудбал, а не на пољанама, ливадама и ораницама, оивиченим белим кречом и као ето терена. Да ли ћеш веровати ако ти кажем да је разлог Салетове среће после утакмице са Инђијом то што се нико није теже повредио због већ неведеног квалитета терена!?

И ДА, Партизан је свих 180 минута одиграо онако како је договорено, знам да звучи парадоксално, али они тренутно јесу за клсау изнад нас...

На крају, можда звучим песимистички, али нисам, напротив и даље верујем да ће Роби успети да уигра багру до почетка квалификација за Лигу Европе и да ће Звезда напокон почети да игра савремен фудбал!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #64 poslato: April 07, 2011, 12:11:07 pre podne »

Partizan u leru...ne bi rekao,pre mi je izgledalo ne moze nista da ucini nego da su nesto bili uzdrzani ili cuvali prednost.Realno Zvezda bila bolja,agresivnija...pa nisu presli centar tri puta kako treba.Ja jesam pristrasan,ali ne umisljam niti sam slep,da sam malo "nafilovao",jesam,ali nikako da je Partizan pustio ili igrao koliko mu treba,jer i u prvoj utakmici smo bili bolji,a to sto je Partizan bio srecniji ali i strpljiviji je nesto trece.Pa sta bi bilo da je Kaludjerovic dao drugi kad je sutnuo preko...Fiki,slazem se sa tim,treba 4-4-2,u vezi mijajilovic i Isah da trce i biju,Lazovic sve po malo a Evandro da razigrava napadace. :) To za Koromana i kompaniju je ok,ali ovo prethodno kao moj drug,Zvezdas pesimista,bolji je Partizan,razvalice nas...Slazem se da Partizan ima veci izbor kvalitetnijih igraca(14-15 jednako dobrih,a za nasu ligu odlicnih) dok Zvezda ima svega par dovoljno kvalitetnih za dres CRVENE ZVEZDE(8-9 igraca,ovo ostalo prosek nase lige),ali Zvezda ima Delije,dusu i gazice ih,tek ce da ih gazi.Jos nesto,gde je Partizan sa loptom veceras i proslu utakmicu,posed 68% prema 32% za Zvezdu,u sansama ova utakmica 4-2 za Zvezdu,ukupno obe 10-5 za Zvezdu u sansama...znam,sad ce neko reci broje se golovi,ali kad je neko bolji dve utakmice...Partizan izgleda ovu polusezonu od pocetka do sad igra u leru,protiv Indjije jad i beda,Rad bio bolji 60-70% utakmice,Zvezda bolja obe utakmice.ajde u leru 30 min,ajde 45 min,ajde i 60 min ali od dve utakmice,180 min oni budu nadmocniji 30 min,e pa stvarno...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #63 poslato: April 06, 2011, 11:52:08 posle podne »

5+ ocena od Dheana. Jedino sto mogu da primetim, kao dodatak  danasnjoj utakmici u taktickoj postavci zvezde, koj k. . .c je trazio Borha na desnoj strani, jer klasicni napadac treba u sredini ne po strani i ne iz drugog plana, pogotovu sto on i nema neki sut? Vesovic nije uopste bio potreban u igri a ni Jeftic, da su igrali u rombu sa tri vezna iza Evandra da ga oslobode da igra iza Borhe i Kaludjerovica, bilo bi mnogo bolje plus imali bi i malo vise skoka prilikom prekida. Naravno bez prokletog Kadua, 6 pasova je imao za celo poluvreme jbte!!!
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #62 poslato: April 06, 2011, 11:21:42 posle podne »

Slazem se sa DHEom... Mislim da je Partizan igrao "u leru"...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #61 poslato: April 06, 2011, 11:11:03 posle podne »

CRVENA ZVEZDA odrzala cas fudbala danas na Marakani i pokazala kako se pika seva,sitan vez,do noge,a i par pota kroz nogice komsijama,cisto da ne bude zabune ko je bolji. Hehehehehehehe :) Razbili smo ih u obe utakmice,iako nismo prosli u finale,videlo se u obe utakmice a pogotovo danas ko je bolji,a sta ce tek na leto da bude,joooj,ne smem ni da mislim,sa 2-3 pojacanja,ima da gazimo. :)


Ти мора да се шалиш... или смо гледали исту утакмицу, али у паралелном универзуму?!

Имамо среће што је Сале (Станојевић) господин човек, па није дозволио да нас Партизан буквално развали као црнац плавушу у хард-кор порнићу! И због тога, једно велико ХВАЛА! Од појачања за лето нам је довољно да Короман и екипа оду из Звезде!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #60 poslato: April 06, 2011, 07:39:41 posle podne »

E,da sve cestitke Vojvodini na obe pobede protiv slodobe iz Uzica i ulasku u finale kupa,gde ce nadam se pobediti Partizan. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #59 poslato: April 06, 2011, 07:37:53 posle podne »

CRVENA ZVEZDA odrzala cas fudbala danas na Marakani i pokazala kako se pika seva,sitan vez,do noge,a i par pota kroz nogice komsijama,cisto da ne bude zabune ko je bolji. Hehehehehehehe :) Razbili smo ih u obe utakmice,iako nismo prosli u finale,videlo se u obe utakmice a pogotovo danas ko je bolji,a sta ce tek na leto da bude,joooj,ne smem ni da mislim,sa 2-3 pojacanja,ima da gazimo. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #58 poslato: April 03, 2011, 08:46:30 posle podne »

Ja nemam jos nikakve informacije...
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #57 poslato: April 03, 2011, 08:31:44 posle podne »

Eo ja da javim... Odigrali smo jednu zaostalu utakmicu B lige protiv Srema... Ali cuo sam da su neku klubovi istupili iz lige, a jedan od njih je i Zvezda... Ipak, to su samo glasine... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #56 poslato: Mart 28, 2011, 07:51:20 posle podne »

Gluposti,ali sta da se radi,kakvi ljudi vode fudbal tako i jeste,ali neka...
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #55 poslato: Mart 28, 2011, 06:34:35 posle podne »

Ma kakvi... Garant se nece ni igrati pola utakmica jer je Savez po nekim nezvanicnim podacima najavio da ne moze da podrzi B ligu (nema para za sudije)... Standardna prica... :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #54 poslato: Mart 28, 2011, 06:21:08 posle podne »

Znaci pola kola vec odigrano danas,po ovoj vesti. :) Meni niko nista nije rekao... :)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #53 poslato: Mart 28, 2011, 06:15:27 posle podne »

Naravno, javljam... ;)

Evo ti tipicnog primera za frazu "srpska posla" - http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?dd=07&mm=03&nav_id=497475&yyyy=2011...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #52 poslato: Mart 28, 2011, 06:02:29 posle podne »

Bice tesno,Italijani su tamo imali dosta muka,cini mi se da je bilo nereseno... Mislim da je "B" liga pomerena zbog vremenskih uslova i toga sto nasi klubovi inace imaju sjajne stadione,nisam siguran koliko klubova igra,ali da bi se odigralo sve mora se odigrati u Aprilu bar 2-3 utakmice,ko zna,mozda se to odigra samo nekoliko utakmica,srpska posla...Ako saznas nesto javi. ;) :)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #51 poslato: Mart 28, 2011, 04:46:31 posle podne »

Mislim da cemo pobediti, ali isto tako mislim da nas ocekuje mnogo, mnogo tezi mec od ovog u Beogradu sa Ircima...

Nego, sta se desava sa "B" ligom?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.