TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396117 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 04:48:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 66 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport izazovi-degustacije, takmičenja zabava...  (Pročitano 246058 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #838 poslato: Februar 25, 2014, 10:13:49 pre podne »

Vreme je i za prvi beogradski Pansport izazov!
U utorak 4. marta u 19 h, sezonu otvaramo u teretani Maximum effect (adresa Kumodraška 155, na uglu sa Darvinovom ulicom). Sudija će biti naš Marko Dimitirjević. Vidimo se u Beogradu. Dokažite da ste najjači!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12809


Never give up!

« Odgovor #837 poslato: Februar 23, 2014, 01:05:40 pre podne »

Da ja smem da primenim moj rezim ocenjivanja niko ne bi uradio vise od 30 zgibova a mozda ne bi ni 20 jer ne da ste svi cimali i radili neke polu zgibove nego je to bilo i vise nego evidentno.Bio je mozda samo jedan momak ili dva za koje sam i rekao da su uradili extra ali nisam im zapamtio imena.Neka se ljuti ko hoce ali to je istina.Inace zamoljen sam da budem blag i da vam gledam kroz prste i zato je to tako ispalo kako je ispalo.
Ali ako uspem da postignem dogovor da ovde na propadanja sudim kako treba i to ozbiljno po pravilima da nema sanse da neko vara videcemo koliko ce iko moci da uradi.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #836 poslato: Februar 20, 2014, 04:25:50 posle podne »

Sramota :D Zato je svaki moj odgovor na pitanje tipa koliko dizes,radis necega DOVOLJNO :) Trenutno jedan od najjacih po broju zgibova u jednoj seriji je Devin Sosa,uradi 60 ali znas da su zgibovi :D I onda dodjes da se takmicis ovde gde je prosek pa mogu slobodno reci 50 ''zgibova'' :D Ne vidim poentu kod ljudi,sta dobijaju tim klimatanjem i cimanjem ? U ovom slucaju majicu pansporta,tako da na neki nacin mogu da ih razumem :P

Trening je rad na sopstvenom telu,jedino dobra tehnika i pun pokret ga mogu razviti na najbolji nacin i spreciti povrede, sve ostalo je ili (glup) rizik ili laganje sebe...
A neka majica manje- vise, ambiciozne svakako ne zadovoljava.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #835 poslato: Februar 20, 2014, 03:36:01 posle podne »

Sramota :D Zato je svaki moj odgovor na pitanje tipa koliko dizes,radis necega DOVOLJNO :) Trenutno jedan od najjacih po broju zgibova u jednoj seriji je Devin Sosa,uradi 60 ali znas da su zgibovi :D I onda dodjes da se takmicis ovde gde je prosek pa mogu slobodno reci 50 ''zgibova'' :D Ne vidim poentu kod ljudi,sta dobijaju tim klimatanjem i cimanjem ? U ovom slucaju majicu pansporta,tako da na neki nacin mogu da ih razumem :P
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #834 poslato: Februar 20, 2014, 03:22:38 posle podne »

@Opsenark@ barem si iskrena,a ne kao ovi sto pisu po 100 komada :D
@Zoltan Kozma samo da ne ostane na recima i da ne bude kao zgibovi sto su se radili :D Cilj pogoditi ledja,a na takmicenju misic koji je najvise angazovan kvadriceps :D

Okacio jednom neki mali boxer snimak fazon radi ne znam koliko ponavljanja, velik broj je bio, ja pustim snimak a on se cima na razboju sa amplitudom 10 cm, pa mogu i ja tako koliko hocu. Ili kad se bacakaju tezinama na bencu i cucnju, a ono cetvrtina cucnja a na becu spusta 20 cm od grudi...
 ???
Doci cu bar na jedno od tih takmicenja u propadanju, bas me zanima koji mi je realan potencijal u odnosu na druge (muskarce)....
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #833 poslato: Februar 20, 2014, 01:24:13 posle podne »

@Opsenark@ barem si iskrena,a ne kao ovi sto pisu po 100 komada :D
@Zoltan Kozma samo da ne ostane na recima i da ne bude kao zgibovi sto su se radili :D Cilj pogoditi ledja,a na takmicenju misic koji je najvise angazovan kvadriceps :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #832 poslato: Februar 20, 2014, 09:26:27 pre podne »

pa na pun pokret sam i ja mislila, bez cimanja
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12809


Never give up!

« Odgovor #831 poslato: Februar 20, 2014, 12:11:51 pre podne »

Samo da napomenem da ce se raditi propadanja skroz od gore prema dole,bez cimanja i veoma sporo.Kada se spustate oko sekund zadrske pa gore.Malo mi je tesko ovako da objasnim ali svakako cu prvo ja uraditi da svi vide kako posle ne bi bilo zbune.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #830 poslato: Februar 19, 2014, 10:29:53 posle podne »

Hmmm, znam da mogu 10, uz takmicarski adrenalin mozda i 13 kom u kontinuitetu- da li ima smisla da se takmicim? ;D

Hej, da, ako moze da se menja razmak ruku na razboju, mogu vise! Ovo je na onoj siroj varijanti...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #829 poslato: Februar 18, 2014, 09:44:26 pre podne »

Sabio lik sa komentarom na fb: "Samo da se ne prijavi Saban Saulic." :D
Jos bolji je ovaj lik sto ima 100kg i moze 100 propadanja :D Sramota :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #828 poslato: Februar 18, 2014, 09:21:53 pre podne »

Počinje nova sezona Pansport izazova!
Pridružite nam se u ponedeljak, 24. februara 2014. u 19 h u teretani Popeye, na Novom naselju, ulica Partizanskih baza 7 i dokažite da ste najjači! Ove godine takmičenje je organizovano u vežbi propadanje.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #827 poslato: Februar 18, 2014, 07:50:19 pre podne »

Sabio lik sa komentarom na fb: "Samo da se ne prijavi Saban Saulic." :D
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #826 poslato: Februar 18, 2014, 01:25:43 pre podne »

Koliko vidim na fb-u propadanja su u pitanju ove sezone,a ovde niko ne obavestava :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #825 poslato: Februar 01, 2014, 10:51:30 pre podne »

Hajde organizujte neko ozbiljno takmicenje, tipa cucnjevi sa sopstvenom tezinom na broj ponavljanja ili mrtvo dizanje isti fazon, za odredjeno vreme, tipa 3-5 minuta. Ajdeeee, podrzite me forumasi!

A i volela bih da vidim ove verne forumase na nekom takmicenju, cast izuzecima (uglavnom lifteri) ali vecina je anonimna i deli savete, dok niko od nas ne poznaje njihove stvarne sposobnosti i postignuce ;)
« Poslednja izmena: Februar 01, 2014, 11:13:21 pre podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #824 poslato: Januar 31, 2014, 11:17:09 posle podne »

Sve pohvale Monika,lep snimak ! :) Izmedju ostalog pesma u pozadini razbija stari hit three drivers - greece 2010,dugo je nisam cuo,sad je vrtim vec 20x :D Kad smo vec kod takmicenja zna li se nesto ? Zgibovi opet ? :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 66 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 14 upita.