TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 10:16:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme  (Pročitano 24867 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: April 09, 2012, 02:19:32 posle podne »

Nista, malo cu da sredim ishranu, pa cu probati za pocetak 1 kapsulu pre treninga na prazan stomak. Ne znam da li sam osetljiv na kofein. Ne unosim ga uopste, pa bi trebalo da me radi. Inace, kad sam prosle godine pio charge, nisam ga stedeo. Posle nedelju dana sam furao 4 kapsule dnevno i bas mi je super bio.
Ima li neko da je probao oba, pa da mi kaze neka iskustva? Iz komentara bi se reklo da dyma burn malo jace ''udara''.

Charge nisam probala, Unidyne jesam,  i ok mi je... Dyma Burn mi nije prijao, vrtoglavica, mučnina, visok puls...   ali sa dva kapsule... sa jednom nisam imala problema.

Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #19 poslato: April 09, 2012, 11:03:21 pre podne »

Verovatno nije ni mene, ali sam ja tripovao da jeste :D  bar je tako bilo sa charge-om...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #18 poslato: April 09, 2012, 06:47:40 pre podne »

Iskreno ništa tu mene nije drmalo ni kod jednog...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #17 poslato: April 09, 2012, 12:14:30 pre podne »

Nista, malo cu da sredim ishranu, pa cu probati za pocetak 1 kapsulu pre treninga na prazan stomak. Ne znam da li sam osetljiv na kofein. Ne unosim ga uopste, pa bi trebalo da me radi. Inace, kad sam prosle godine pio charge, nisam ga stedeo. Posle nedelju dana sam furao 4 kapsule dnevno i bas mi je super bio.
Ima li neko da je probao oba, pa da mi kaze neka iskustva? Iz komentara bi se reklo da dyma burn malo jace ''udara''.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #16 poslato: April 08, 2012, 09:48:35 posle podne »

Imam jedan problem . Pio sam preparat pola doze prvih 7 dana . Nije bilo problema . E sad prvi dan kada sam ga uzeo punu dozu bilo mi je lose , muka , glava me je bolela i nisam bio ni za sta a ne za trening . Nisam imao apetita ali sam ipak jeo .
Da li ima koristi da ga pijem po pola doze ili ne ?

Ja sam za to da uvek pijes samo pola doze i da nema potrebe da povecavas na punu dozu...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: April 08, 2012, 06:20:03 posle podne »

Koliko ima kofeina u jednoj kapsuli? Stalno pricate o tome da ima puno kofeina, ali kada sam pogledao opsi proizvoda, nigde ne pise koliko ima.

Pa to sve zavisi koliko je tebi puno kofeina, ja sam osetljiv na kofein, aopet idem sa po 400mg dnevno, tako da je individualno...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: April 08, 2012, 12:28:32 pre podne »

A cena mu je zaista i vishe nego korektna.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: April 08, 2012, 12:14:31 pre podne »

Činjenica je da je izuzetno popularan i to sigurno ne bez razloga. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: April 08, 2012, 12:08:51 pre podne »

Sabija sagorevach :D Posle animala meni najbolji!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: April 08, 2012, 12:04:28 pre podne »

Evo ga sastav. :)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #10 poslato: April 07, 2012, 11:54:50 posle podne »

Koliko ima kofeina u jednoj kapsuli? Stalno pricate o tome da ima puno kofeina, ali kada sam pogledao opsi proizvoda, nigde ne pise koliko ima.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: April 27, 2011, 10:02:01 pre podne »

Imam jedan problem . Pio sam preparat pola doze prvih 7 dana . Nije bilo problema . E sad prvi dan kada sam ga uzeo punu dozu bilo mi je lose , muka , glava me je bolela i nisam bio ni za sta a ne za trening . Nisam imao apetita ali sam ipak jeo .
Da li ima koristi da ga pijem po pola doze ili ne ?

overdose :)   samo pola doze.... to je to
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: April 26, 2011, 09:46:04 posle podne »

Imam jedan problem . Pio sam preparat pola doze prvih 7 dana . Nije bilo problema . E sad prvi dan kada sam ga uzeo punu dozu bilo mi je lose , muka , glava me je bolela i nisam bio ni za sta a ne za trening . Nisam imao apetita ali sam ipak jeo .
Da li ima koristi da ga pijem po pola doze ili ne ?
Probaj da duzi period pijes manje doze,recimo dve-tri nedelje pa onda povecaj,a mozes da uradis i tako da odmah povecas dozu,ali ne da popijes u isto vreme,nego da popijes na prazan stomak ujutru,pa 30-45 min pre treninga i 10-tak min pre treninga,razvuci malo da ne bude odjednom veca kolicina nego postepeno... ;)
Sačuvana
boris6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #7 poslato: April 26, 2011, 06:25:54 posle podne »

Ja sam prvih par dana pio jednu kapsulu dnevno, to dodje kao cetvrtina dnevne doze i nije mi prijao. Mislim da je razlog tome sto u svojih 26 godina nikad nisam pio kafu, jako retko energetske napitke i samim tim skoro nikad nisam unosio kofein u organizam kojeg u ovom preparatu ima jako puno. Nakon toga sam napravio malu pauzu, pa pio sedam dana po jednu kapsulu pa opet pauza i sad ga pijem dva puta dnevno po jednu kapsulu i jako mi prija. Lakse izguram treninge, imam energije i posle treninga, cak mi prija i za ucenje ili posao a uz korigovanu ishranu i doslednost programu treninga koji radim rezultati nisu izostali. Kolika je njegova zasluga u svemu tome ne mogu da procenim ali nije ni bitno  ;D
Sačuvana
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #6 poslato: April 26, 2011, 02:47:39 posle podne »

Imam jedan problem . Pio sam preparat pola doze prvih 7 dana . Nije bilo problema . E sad prvi dan kada sam ga uzeo punu dozu bilo mi je lose , muka , glava me je bolela i nisam bio ni za sta a ne za trening . Nisam imao apetita ali sam ipak jeo .
Da li ima koristi da ga pijem po pola doze ili ne ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.