TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:37:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dyma Burn Extreme  (Pročitano 24811 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Novembar 19, 2012, 06:25:01 posle podne »

ja cim se probudim ujutru u 6, odma jedem musli, znaci da popijem odma 1 kapsulu cim otvorim oci ? al.. da nije mnogo rano.. posto treniram kasno... :)) al sam komplikovan bozee :) hahaha

u kom delu nisam bila jasna?

ako jedeš čim otvoriš oči, onda popij kapsulu kasnije, ali neka bude na prazan stomak. Dva puta dnevno.

I zaista nema potrebe da se toliko opterećuješ i komplikuješ. Fokusiraj se na to što više da pravilno treniraš i da se hraniš kvalitetno i rezultati neće izostati
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #34 poslato: Novembar 19, 2012, 06:10:18 posle podne »

ja cim se probudim ujutru u 6, odma jedem musli, znaci da popijem odma 1 kapsulu cim otvorim oci ? al.. da nije mnogo rano.. posto treniram kasno... :)) al sam komplikovan bozee :) hahaha
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Novembar 19, 2012, 06:05:22 posle podne »

pa probacu, ako ne mogu da spavam, onda cu da uzimam ranije,, a ako imam samo 1 trening dnevno ? 2 kapsule pre treninga ?


za početak 1 pre treninga dok ne vidiš kako reaguješ,   dakle 1 pre doručka i 1 pre treninga.  Ako je ok onda povećavaš 2 pre doručka i 2 pre treninga.  Ako imaš 2 treninga onda 2 pre jednog treninga i 2 pre drugog treninga
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #32 poslato: Novembar 19, 2012, 05:53:18 posle podne »

pa probacu, ako ne mogu da spavam, onda cu da uzimam ranije,, a ako imam samo 1 trening dnevno ? 2 kapsule pre treninga ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Novembar 19, 2012, 05:49:56 posle podne »

Znaci, ujutru kad ustanem za skolu u 6 sati, da popijem 1 kapsulu, pa kad dodjem iz skole da popijem jos 1 ? i ako mogu ranije da idem u teretanu...
a jel mogu da imam 2 treninga dnevno, jedan trcanje i jedan teretana ?

ako imaš dva treninga onda piješ i pre jednog i pre drugog treninga.

Najbolje je uzimati sagorevač pre treninga ali ako je trening kasno uveče onda ima šanse da nećeš moći da spavaš ako si kasno popio sagorevač, onda ga uzmeš malo ranije
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #30 poslato: Novembar 19, 2012, 05:48:32 posle podne »

Znaci, ujutru kad ustanem za skolu u 6 sati, da popijem 1 kapsulu, pa kad dodjem iz skole da popijem jos 1 ? i ako mogu ranije da idem u teretanu...
a jel mogu da imam 2 treninga dnevno, jedan trcanje i jedan teretana ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Novembar 19, 2012, 05:38:27 posle podne »

Koliko tableta i kad trebam da pijem Dyma Burn ako treniram uvece oko 7-8? planiram da pocnem da ga koristim.. da se istopim :)
ili da uzmem ovaj http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/UN790-Carni-Tech.html
posto pise da se pije pre treninga...  i jel dobar ovaj Carni Tech ?

Carni tech je l karnitin, dobar je, ako imaš puno aerobnih treninga onda bih ti preporučila i l karnitin.  Mnogi kombinuju čist l karntiin sa nekim kompleksnijim sagorevačem.
Carni tech najviše koriste biciklisti.

Dyma burn je dobar kao što sam ti već pomenula u poruci, što se tiče večernjeg uzimanja moraš biti oprezan - možda samo 1 kapsulu. 
Za početak jedna kapsula ujutru jedna popodne. Kasnije povećavaš 2 x dnevno po 2,  npr dve ujutru pre doručka i 1-2 kasnije.  Ako ti stvara nesanicu onda popieš ranije.

I ne zaboravi da topljenje ne zavisi toliko od izbora sagorevača koliko od tvoje strogoće po pitanju ishrane.
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #28 poslato: Novembar 19, 2012, 05:22:25 posle podne »

Koliko tableta i kad trebam da pijem Dyma Burn ako treniram uvece oko 7-8? planiram da pocnem da ga koristim.. da se istopim :)
ili da uzmem ovaj http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/UN790-Carni-Tech.html
posto pise da se pije pre treninga...  i jel dobar ovaj Carni Tech ?
« Poslednja izmena: Novembar 19, 2012, 05:25:59 posle podne od strane Bifi_Gr » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:56:54 pre podne »

Krecite obavezno od manjih doza a ne odmah na full jer i male doze lepo rade na pocetku.Za povecavanje uvek ima vremena.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:17:32 pre podne »

Nešto je drugačiji sastav, ali doza je i dalje 2 kapsule i preporučuju sa dva puta dnevno po 2, ali to je maksimalna doza. Kreneš sa 2 kapsule jednom dnenvo, pa vidiš kako ide i pojačaš ako treba.

upravo tako, malo je drugaciji sastav, ista upotreba,  dodala bih samo da je novo pakovanje Dyma Burn-a od 120 kapsula
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 18, 2012, 05:14:21 posle podne »

Nešto je drugačiji sastav, ali doza je i dalje 2 kapsule i preporučuju sa dva puta dnevno po 2, ali to je maksimalna doza. Kreneš sa 2 kapsule jednom dnenvo, pa vidiš kako ide i pojačaš ako treba.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dizel
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 18, 2012, 12:23:24 pre podne »

Jel moze neko da mi kaze nesto u vezi ovog Dyma Burna u novom pakovanju, jel mu isti sastav kao i onom starom i da li se po istom sistemu pije 2 kapsule dva puta dnevno, ili ne?!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Maj 10, 2012, 09:54:53 pre podne »

Sve je to lepo samo ko je totalni pocetnik neka krene od slabijih prvo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Maj 08, 2012, 11:48:33 posle podne »

Hvala na ovako iscrpno prenetim utiscima. :)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #21 poslato: Maj 08, 2012, 11:24:21 posle podne »

Evo neki moji utisci za Dyma Burn.
Uzeo sam ga tacno pre mesec dana, jer sam tad odlucio da predjem na dijetu. Izbacio sam junk food (jeo sam jedan junk obrok nedeljno, npr. pojedem neku veliku picu). Poceo sam sa rotacijama hidrata i pravio sam razne kombinacije i premetio sam da mi najvise odgovara kad dva dana budem na niskom unosu (najvise 50g) i onda treci dan dignem na nekih 250g. Od sagorevaca nisam ocekivao da mi topi salo (iako i to radi), vec da mi da kick i fokus na treningu, pogotovo danima kad unosim malo UH.
Mogu reci da je Dyma Burn fantastican! Prvih 2 nedelje sam uzimao svaki dan samo jednu tabletu dnevno, pola sata pre treninga. Od prvog treninga sam osetio promenu. Meni daje izuzetan kick i znojim se par duplo vise. Potpuno drugi nivo treninga sam osetio. Taman sam poceo da osecam neku monotoniju u treningu i dyma burn ju je skroz razbio. Posle  sledece 2 nedelje sam poceo da uzimam 2 kapsule pre treninga. U 90% imam trening ujutru, pa mi dodje i dobro da ne budem sanjiv na treningu. Jedini problem sam imao danas kada sam prvi put otisao na kardio. Naime, ujutru sam odradio standardni trening u teretani i osetio sam da bi popodne mogao da odem na lagano trcanje.  Uzeo sam 2 tablete na prazan stomak i trcao sam 35min. Nakon toga sam dosao kuci i jednostavno nisam mogao da prestanem da se znojim. To je trajalo jos najmanje 2h. Verovatno sam preterao jer mi je jos dve tablete bilo previse. Osecaj przenja i znojenja od trenutka kad pocne da deluje traje bar 2h. U teretani treniram najmanje 1,5h i posle mi do kuce prodje bar jos pola sata, tako da nisam nikad osetio neki problem. Kada radim ovako kratak trening, zaista nije potrebna ovako velika doza Dyma Burna, jer je mnogo jak sagorevac.
I da, krajni rezultat mesecne dijete je 5kg-a manje i trbusnjaci postaju vec vidljivi, iako sam pre mesec dana bio u 5. mesecu trudnoce :) Dyma burn treba uzimati u malim dozama (za pocetak nema potrebe vise od jedne tablete dnevno) i to znaci da je on verovatno najbolji sagorevac na nasem trzistu kada je u pitanju odnos cena/duzina trajanja/efekat.
Nastavljam sa dijetom jos najmanje mesec i po, mozda i dva i verujem da ce me raditi dok god ga budem uzimao.
Za sve koji se dvoume, moja iskrena preporuka za sagorevac je DB. Naravno, bez propracene ishrane efekat nece biti isti.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 19 upita.