TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:32:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bodybuilding filmovi  (Pročitano 14323 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #32 poslato: Novembar 25, 2014, 09:15:35 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=OeqyILT-H-4
Sačuvana
Arbeit macht frei.
jojevta
Gost
« Odgovor #31 poslato: Decembar 09, 2007, 12:06:59 pre podne »

Ma ja se nadam da ce se on povuci,ne mogu da ga gledam kakva je nakaza.
Victor je sledeci Mr. Olympia,bice zesce klanje izmedju njega i Wolfa.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Decembar 08, 2007, 06:44:46 posle podne »

Apsolutno,osim ako jay ne dodje u ovoj velicini a u formi u kakvoj je bio 2001-e i 2003-e.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #29 poslato: Decembar 08, 2007, 06:03:02 posle podne »

Sto se tice utisaka,pa sta znam,bilo je ocekivano da se Cutler ponovo ustekati za titulu,iako sam se nadao da ce sudije jednom realno odlucivat i i pobediti Victor,ali jg.Najvise me je odusevio Wolf,fenomenalan je,da sam se ja pitao
1.Victor
2.Dennis Wolf
3.Dexter
itd
Nadam se da ce sledece godine ici ovim redosledom,ako ih Vuchina sve ne pojede na sceni....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Decembar 08, 2007, 03:22:39 pre podne »

Pa niko nista ne prica,utisci ovo ono...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #27 poslato: Decembar 08, 2007, 02:24:10 pre podne »

Gledao ja.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Decembar 07, 2007, 11:09:12 posle podne »

Jeste gledali ovogodisnju olimpiju?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Decembar 06, 2007, 06:17:04 posle podne »

U redu je to X frame sto ti kazes,tvoje misljenje je da ne treba pratiti kako ti kazes gurue,ja kazem dokazane i pokazane trenere,eto kad si vec slike pomenuo te su dok nisam trenirao po nekim principima po kojima treniram vec pola godine pa cu videti napredak.I istina je da treba slusati sebe,zato i postoje mnogobrojni parametri koji se ticu vezbanja pa svako moze prema sebi napraviti program.Ali opet ti kazem da covek bez hemije i vraski dobre genetike nemoze da napreduje lepo ako mu je tenzija na misicu po seriji 15 sekundi!!A to je slucaj sa vecinom pro likova.Prista sam izdvojio jer kao sto rekoh kontrolisano dize,ali i on je malo duduk kao i ostali sto se tice recimo radjenja 6 vezbi za prednje rame i sl...Pogledaj,ako nisi vec pogledao,secrets of the pros od sarceva pa mi reci da to nije najkorisniji od svih bb videa...Ja gledam  cesto razne bb dokumentarce,zanimljivo mi je da gledam kako se ponasaju,kakvi su ljudi ali trening opet kazem jok.I neznam ko normalan ovde jede UH u svakom obroku kaso sto rade profiji

  Probacu da nadjem to od Sarceva . Gledao sam neke od onog japanca Okabe ili kako vec ( mislim on je pravio film sa Vince , Dzoni , Roni , Branch , Viktor. Vince mi je legendaran tu a i inace. Mator je i pun iskustva koje hoce da podeli ) . Gde je najbolje da se nadju ti DVD . Ja nemam puno vremena , a i zadnjih godina sam citao knjige samo koje su mi u sustini bile dovoljne i koje sam narucivao sa neta.Ovaj jedan sam slucajno gledao , kod drugara . 

Imas na torentima ako znas da koristis,samo skines.Da,micuru okabe je i radio vecinu dokumentaraca
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #24 poslato: Decembar 06, 2007, 04:33:08 posle podne »

nije samo do monotonije, nego trening predstavlja stres za organizam i kada misice izlozimo stresu, oni se brane povecanjem obima misicnih vlakana i povecanjem broja angazovanih vlakana i na taj nacin napredujem, ako misice stalno izlazemo istom stresu odnosno stalno ponavljamo iste vezbe, jednog trenutka to vise nece predstavljati stres za oranizam, a to znaci da nema vise napretka.... to je glavni razlg zasto treba menjati vezbe na svakih nekoliko mikrociklusa...

Ma slazem se.Nisi me skontao tj ja sam se pogresno izrazila sory ;) !Kad kazem da razbijam monotoniju treninga upravo i mislim na to o cemu ti pricas,na monotoniju koju oseca misic,a ne ja.Meni na treningu nikad nije monotono veruj ;D  ,to mi je omiljeni deo dana,jer me to ispunjava maximalno
takodje... ;D
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #23 poslato: Decembar 06, 2007, 04:28:45 posle podne »

nije samo do monotonije, nego trening predstavlja stres za organizam i kada misice izlozimo stresu, oni se brane povecanjem obima misicnih vlakana i povecanjem broja angazovanih vlakana i na taj nacin napredujem, ako misice stalno izlazemo istom stresu odnosno stalno ponavljamo iste vezbe, jednog trenutka to vise nece predstavljati stres za oranizam, a to znaci da nema vise napretka.... to je glavni razlg zasto treba menjati vezbe na svakih nekoliko mikrociklusa...

Ma slazem se.Nisi me skontao tj ja sam se pogresno izrazila sory ;) !Kad kazem da razbijam monotoniju treninga upravo i mislim na to o cemu ti pricas,na monotoniju koju oseca misic,a ne ja.Meni na treningu nikad nije monotono veruj ;D  ,to mi je omiljeni deo dana,jer me to ispunjava maximalno
Sačuvana
Be Happy!!!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #22 poslato: Decembar 06, 2007, 04:16:40 posle podne »

nije samo do monotonije, nego trening predstavlja stres za organizam i kada misice izlozimo stresu, oni se brane povecanjem obima misicnih vlakana i povecanjem broja angazovanih vlakana i na taj nacin napredujem, ako misice stalno izlazemo istom stresu odnosno stalno ponavljamo iste vezbe, jednog trenutka to vise nece predstavljati stres za oranizam, a to znaci da nema vise napretka.... to je glavni razlg zasto treba menjati vezbe na svakih nekoliko mikrociklusa...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #21 poslato: Decembar 06, 2007, 04:07:59 posle podne »

Naravno.Ja konkretno menjam svoj program na 2-3 meseca,nekad i ranije.Bitno je slusati svoje telo,osetiti svaki pokret,seriju,svaki program,a ono ce vam najbolje pokazati sta mu je potrebno.A za taj osecaj je vec potrebno iskustvo priznajem.
Razbijanje monotonije u treningu je jako bitno i u tom slucaju je dobro pratiti filmove,DVD,razne video zapise jer me nekad podsete na neku vezbu koju odavno nisam odradila i slicno.Iz tog razloga smatram da su oni korisniji ozbiljnijim vezbacima koji dugo treniraju,a ne pocetnicima kod kojih je veci rizik za povrede,pretreniranost,nenormalne upale,kao sto vec rece Jovo
Sačuvana
Be Happy!!!
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #20 poslato: Decembar 06, 2007, 02:56:45 posle podne »

Ja inace radim program koji sam pre 3 god. video u BODYLINE  od Doriana Yates-a . Ispostujem program 95% sigurno . Malo sam prekrojio neke detalje , ali osnovne odredbe programa su ostale nepromenjene . Inace kada radim snagu pa i masu HIT mi lezi samo tako. Ovo je samo jedan od programa koji koristim . Inace sam zagovornik da svako treba da ima bar nekoliko programa koji ce u zavisnosti od potreba da smenjuje u odredjenom vrem.periodu .!! ! !! !

 Organizam se brzo navikne na stalno jednu te istu stimulaciju bilo kada su tezine u pitanju , redosled vezbi , istovetne vezbe, br.serija , br.ponavljanja . Zasiti se covek brzo od toga , pa onda valja menjati stvari .! ! !! !
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2007, 02:59:29 posle podne od strane X FRAME » Sačuvana
bodybuilding forever
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #19 poslato: Decembar 06, 2007, 02:51:29 posle podne »

U redu je to X frame sto ti kazes,tvoje misljenje je da ne treba pratiti kako ti kazes gurue,ja kazem dokazane i pokazane trenere,eto kad si vec slike pomenuo te su dok nisam trenirao po nekim principima po kojima treniram vec pola godine pa cu videti napredak.I istina je da treba slusati sebe,zato i postoje mnogobrojni parametri koji se ticu vezbanja pa svako moze prema sebi napraviti program.Ali opet ti kazem da covek bez hemije i vraski dobre genetike nemoze da napreduje lepo ako mu je tenzija na misicu po seriji 15 sekundi!!A to je slucaj sa vecinom pro likova.Prista sam izdvojio jer kao sto rekoh kontrolisano dize,ali i on je malo duduk kao i ostali sto se tice recimo radjenja 6 vezbi za prednje rame i sl...Pogledaj,ako nisi vec pogledao,secrets of the pros od sarceva pa mi reci da to nije najkorisniji od svih bb videa...Ja gledam  cesto razne bb dokumentarce,zanimljivo mi je da gledam kako se ponasaju,kakvi su ljudi ali trening opet kazem jok.I neznam ko normalan ovde jede UH u svakom obroku kaso sto rade profiji

  Probacu da nadjem to od Sarceva . Gledao sam neke od onog japanca Okabe ili kako vec ( mislim on je pravio film sa Vince , Dzoni , Roni , Branch , Viktor. Vince mi je legendaran tu a i inace. Mator je i pun iskustva koje hoce da podeli ) . Gde je najbolje da se nadju ti DVD . Ja nemam puno vremena , a i zadnjih godina sam citao knjige samo koje su mi u sustini bile dovoljne i koje sam narucivao sa neta.Ovaj jedan sam slucajno gledao , kod drugara . 
Sačuvana
bodybuilding forever
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #18 poslato: Decembar 06, 2007, 10:52:23 pre podne »

Takvi filmovi jesu dobar stimulans za pocetnike ali vecina tih napaljenih klinaca posle ode na trening i pametuje umesto da se bace na jak trening.

Da, dobar stimulans pa se fino ispovredjuju jel su videli da ovaj ili onaj rade ovako ili onako, a posto su oni ogromni predpostavlja se automatski da je to pravilno pa udri.
Posle par dana zestoke upale i raznorazne povrede.
Slazem se da su odlicna osnovo za zapocijanje rasprave konzilijuma vezbaca u tetetani pa onda od treninga nema nista. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 17 upita.