TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:18:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bodybuilding filmovi  (Pročitano 14324 puta)
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #17 poslato: Decembar 05, 2007, 10:18:41 posle podne »

Takvi filmovi jesu dobar stimulans za pocetnike ali vecina tih napaljenih klinaca posle ode na trening i pametuje umesto da se bace na jak trening.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Decembar 05, 2007, 09:09:38 posle podne »

Ma volim ja,samo kazem da je to obicna zabava
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #15 poslato: Decembar 05, 2007, 09:03:26 posle podne »

To za kombinacije je da utesim one koje vole BB filmove   ::) ;D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Decembar 05, 2007, 08:58:42 posle podne »

Ma kakva kombinacija vezbi....Probajte da radite onoliko vezbi za ramena ili grudi i sve cete sagoreti....Vise je onako da te napali da ides da rasturis tegove...Pogotovu kad kolman krene sa yeah buddyyy gotta get biggg!Ima nesto u tome
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #13 poslato: Decembar 05, 2007, 08:49:32 posle podne »

Ja bi vam preporucio BB filmove da gledate pre pocetka odlaska u teretanu. Eventualno sto bi moglo da se primeni jeste kombinacija vezbi mada...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #12 poslato: Decembar 05, 2007, 07:01:09 posle podne »

U redu je to X frame sto ti kazes,tvoje misljenje je da ne treba pratiti kako ti kazes gurue,ja kazem dokazane i pokazane trenere,eto kad si vec slike pomenuo te su dok nisam trenirao po nekim principima po kojima treniram vec pola godine pa cu videti napredak.I istina je da treba slusati sebe,zato i postoje mnogobrojni parametri koji se ticu vezbanja pa svako moze prema sebi napraviti program.Ali opet ti kazem da covek bez hemije i vraski dobre genetike nemoze da napreduje lepo ako mu je tenzija na misicu po seriji 15 sekundi!!A to je slucaj sa vecinom pro likova.Prista sam izdvojio jer kao sto rekoh kontrolisano dize,ali i on je malo duduk kao i ostali sto se tice recimo radjenja 6 vezbi za prednje rame i sl...Pogledaj,ako nisi vec pogledao,secrets of the pros od sarceva pa mi reci da to nije najkorisniji od svih bb videa...Ja gledam  cesto razne bb dokumentarce,zanimljivo mi je da gledam kako se ponasaju,kakvi su ljudi ali trening opet kazem jok.I neznam ko normalan ovde jede UH u svakom obroku kaso sto rade profiji
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #11 poslato: Decembar 05, 2007, 05:48:49 posle podne »

Ali ja uvek volim da pogledam neki od njih,valjda zato sto volim treninge,teretanu i sve u vezi nje,neke i posedujem kao sto su filmovi Sarceva,Pumping Iron,"Shut up and train",bitka za Olimpiu 2000.bitka za zlato ...i tako jos po nesto,ali slozila bih se da ne moze to biti neki izvor informacija,narocito ne za pocetnike.
Ipak znaju da deluju jako stimulativno,morate priznati!Sto bi reko moj drug koji drzi teretanu u kojoj vezbam:"Danas ce verovatno biti puna teretana,sinoc je bio Rambo na TV-u pa su klinci 'napaljeni' " ;D ;D ;D
Sačuvana
Be Happy!!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Decembar 05, 2007, 11:45:23 pre podne »

bb filmovi su mlacenje prazne slame
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #9 poslato: Decembar 05, 2007, 11:27:33 pre podne »

Bas imas skromnu kolekciju :)
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #8 poslato: Decembar 05, 2007, 11:15:01 pre podne »

Druze ja nisam gledao ni jedan od ovih videa , jer znam otprilike sta cu u njima da zateknem , a to je ono sto sam i sam provalio za zadnjih 5-6 god, koliko se "igram" sa tegovima ,a to je da svako od njih manje vise vezba na slican nacin u stvari princip im je isti 100%.   Li Prist ti je ista skola kao i svi ostali PRO , nema nekog posebnog razloga da ga izdvajas .    PRO je kao i oni , trenira na isti nacin kao i ostali . A na PRO sceni ima manjeili vise uspeha ...  Sve sto znam o ovom sportu sam naucio od profesionalaca i potrudio se da na BB gledam kao i oni . i provalio sam da nisu puni sranja kao sto mnogi pricaju , ljudi pricaju vrlo realno . problem je u  ljudima koji hoce program na gotovo  i da im neko garantuje uspeh za to .
 Sto se tice Cicerila gotivan mi je samo iz jednog razloga , a taj je sto sam procitao puno tekstova njegovih i intervjua i zakljucio da covek prica iz srca i realno gleda na ovaj sport i daje dobre savete vezbacima. A ja o tome da li ce neko da mi se svidi odlucujem samo na osnovu toga koliko informacija korisnih mogu da izvucem .
 BB jeste tezak ,a ja sam samo rekao da ga ne treba JOS VISE komplikovati ( citaj pazljivije sta napisem) . Cilj je uprostiti ga sto vise , ali naravno postujuci sve odredbe i neke principe koji vec godinama tu vladaju . Zato imam ogromno gadjenje prema svim GURUIMA ovog sporta koji ga komplikuju i propagiraju neke cudnovate i nove metode i zavlace raju , nekim kretenskim principima .
 I uopste nije stvar da ja tebe demantujem , stvar je vise u razgovoru da se razmenjuju iskustva , da svako kaze sta je zakljucio i kako dozivljava BB .
 ja sam video tvoje slike i dobar si , ali ti treba jos znanja i osvezenja u smislu programa  .Pocni sebe da slusas ako hoces jos vise da napredujes  !! ! ! 
 Ne moras da mi se pravdas za Colemana nemam ja druze nista sa njim . Ja sam malo mator da bi imao super heroje kada je BB u pitanju ( pa i sve ostalo ) . Coleman mi je bio gotivan jer sam navijao da bude 9 titula i da obori Henijev rekord ( a iskreno brate i najbolji je od sviju tamo ). Samo smatram da su mu ove godine na veoma ruzan nacin rekli idi sine nije ti mesto vise ovde . ! !! 
Sačuvana
bodybuilding forever
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 03, 2007, 03:57:51 posle podne »

Gledao sve osim ovog franka mcgratha,nemam pojma ni ko je to.
Mislim svi ovi filmovi ne sluze nicemu osim da vidimo kako profiji zive(ja to svatam kao ona emisija CRIBS),jer od njih ne mozete nista nauciti sto se treninga tice.A i ishrane bogami(Kad uzmu u svaki od osam obroka da jedu UH)...
Jedini koristan od svih ovih je Sarcevov gde objasnjava sve sto treba oko vezbanja a bogami i oko ishrane.

  Velika greska ! ! ! !
   Nemoj da pravimo od ovog sporta vecu matematiku nego sto to vec jeste !! ! ! !

Pa ajd molim te reci mi sta si naucio od kolmanovog treninga???Da covek drka tegove i kao mnogo je jak,katler koji se muci sa sezdeset kila na dvorucnom biceps pregibu,ljulja se ko brod u oluji.
Jedini koji vezba dobro od ovog sto sam ja video je li Prist koji lepo kontrolise tegove.A to sto kolman napreduje,napredovao bi on samo da skace u mestu,em ima verovatno najbolju genetiku za bavljenje bb-om ikada,em ima dostupno hemiju ya koju ovde verovatno nismo ni culi.

Tvoja je greska sto kazes da ne pravimo matematiku od BB-a,kao ono kad si rekao E bob chicerilo kaze just fucking lift!
BB je sport,nauka,matematika,hemija,fizionomija,umetnost i jos mnogo toga i glupo ga je karakterisati kao nesto strasno prosto oko cega nema mnogo razmisljanja.
A ti izvoli pa me demantuj.

P.S. Da ne bude zabune,meni je Kolman gotivac ali njegov trening je nesto drugo.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #6 poslato: Decembar 03, 2007, 11:06:59 pre podne »

Ja mislim da necemo nikad videti i saznati sta stvarno koriste,ali Ronnie sigurno nije onako veliki i jak od NO-Xplode-a

E bas jeste  :D
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #5 poslato: Decembar 03, 2007, 10:46:29 pre podne »

Uglavnom ti filmovi ispadnu reklama bb, zapravo nista ne moze da se nauci, posebno posto ih uglavnom prikazuju u formi pred takmicenje i sta klopaju tada. Ne bi bilo lose da jednom kazu sta stvarno koriste i kako, cisto da se informisemo.
Nisam gledao Sarceva.

Hoces reci reklama za suplemente koje koriste :-)
A od svih tih filmova najvredniji i jeste Milosev,jer objasnjava stvarno dobro treninge i izvodjenje vezbi....
Ja mislim da necemo nikad videti i saznati sta stvarno koriste,ali Ronnie sigurno nije onako veliki i jak od NO-Xplode-a
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2007, 10:34:43 pre podne »

Uglavnom ti filmovi ispadnu reklama bb, zapravo nista ne moze da se nauci, posebno posto ih uglavnom prikazuju u formi pred takmicenje i sta klopaju tada. Ne bi bilo lose da jednom kazu sta stvarno koriste i kako, cisto da se informisemo.
Nisam gledao Sarceva.
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2007, 09:07:48 pre podne »

Gledao sve osim ovog franka mcgratha,nemam pojma ni ko je to.
Mislim svi ovi filmovi ne sluze nicemu osim da vidimo kako profiji zive(ja to svatam kao ona emisija CRIBS),jer od njih ne mozete nista nauciti sto se treninga tice.A i ishrane bogami(Kad uzmu u svaki od osam obroka da jedu UH)...
Jedini koristan od svih ovih je Sarcevov gde objasnjava sve sto treba oko vezbanja a bogami i oko ishrane.

  Velika greska ! ! ! !
   Nemoj da pravimo od ovog sporta vecu matematiku nego sto to vec jeste !! ! ! !
Sačuvana
bodybuilding forever
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.