TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 04:34:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nitro-Tech Hardcore MuscleTech  (Pročitano 3976 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #17 poslato: April 08, 2011, 03:57:20 posle podne »

nije svaki protein isti,imas spore i brze,u tvom slucaju kontam da ces da pijes taj whey koji ces da kupis koji ce samo da prodje kroz tebe ako ga ne usporis,napr uzmi ela sirac i pomesaj to i to neka ti bude vecera ako bas hoces da ubacuje protein za veceru a idealno bi bilo da imas kazein,glm pre spavanja je ok...
Sačuvana
FilipCroCop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #16 poslato: April 08, 2011, 03:42:51 posle podne »

Pa kao sto sam rekao na maloj dieti sam pa pokusavam da zemnim veceru sam 30g proteina + 10 g L-glutamina i to da mi bude kao poslednji obrok . Ako imate neshto bolje slusam :D
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #15 poslato: April 08, 2011, 03:37:42 posle podne »

zasto bi izbacivao veceru?
mozda bi trebao da izbacis neke namernice iz vecere ali ne i veceru..
Sačuvana
FilipCroCop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #14 poslato: April 08, 2011, 03:03:56 posle podne »

Ja sam mislio jednu mericu posle treninga i jednu kao za veceru , posto sam na nekoj light dieti i pokusavam da izbacim veceru totalno . Sto se tice 2 merice posle treniga to mi se cini puno nzm da li ce mi organizam iskoristiti sav taj protein , pa da ne bude uzaludno potrosen . :-\
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: April 08, 2011, 02:45:04 posle podne »

Posle treninga jednu mericu, a ako je trening bas bio jak onda posle 30min jos jedna moze.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #12 poslato: April 08, 2011, 01:51:55 posle podne »

nema potrebe da pijes toliko,pole treninga meric ili jednu ipo i to je to ako se dobro hranis kao sto si naveo..
Sačuvana
FilipCroCop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #11 poslato: April 08, 2011, 01:17:17 posle podne »

Kako vidim onda ce da padne jedan Elite Whey Pro od 4.5 kg :) Jer je neophodno da pijem 32 g x 4 ili mogu malo da smanjim jer i ovako imam dobru ishranu a i da mi duze traje protein ili ipak ja da se drzm kako pishe ?  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: April 08, 2011, 12:56:06 posle podne »

Pod pretpostavkom da ti je sreĂ°ena ishrana,  Dym  Elite Whey ili Sci Whey. Prvi je malo boljeg sastava, drugi je boljeg ukusa. :D No, šta god izababrao, super će ti doći. Nijanse su to.
Sačuvana
FilipCroCop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #9 poslato: April 08, 2011, 12:36:11 posle podne »

Da nabacim josh koju kilu ciste misicne mase , ali samo bez mass gainera jer imam spor metabolizam i brzo se mastim . . .
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: April 08, 2011, 12:22:05 posle podne »

Kakvi su ti ciljevi?
Sačuvana
FilipCroCop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #7 poslato: April 08, 2011, 11:56:00 pre podne »

E pa hvala ustedeo si me para sada  ;)  Sta mi preporucujesh za iste pare da uzmem .
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: April 08, 2011, 11:34:21 pre podne »

Zanima me da li je istina ''Nitro-Tech Hardcore je jedina formula proteina za izgradnju mišićne mase, za koju je klinički dokazano da se njegovom upotrebom dobija 8.4lbs (3,8kg) čište mišićne mase za samo 14 dana" . Mislim ako je ovo istina on se vise isplati od svih drugih proteina i samim tig sa stavlja na prvo mesto . Mada kako vidim slabo se govori njemu , vishe se potencira na Scitec Nutrution i DYM whey proteinima . I interesuje me da li ima neko iskustva sa ovim proteinom ili neke pohvale/zamerke za njega . Hvala

Naravno da nije istina. Tako nešto je nemoguće i sa hemijom. Kao što rekoh, kvalitetne stvari imaju i sve preporuke za kupovinu ali zaboravi na marketing. Kupuješ taj whey u iste svrhe kao što bi i bilo koji drugi kupio.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #5 poslato: April 08, 2011, 11:26:02 pre podne »

ma musltek malo prevelicava u opisu svojih proizvoda i cesto ces naci neke nadzemaljske prideve u opisima proizvoda...
Sačuvana
Pegazeka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48


« Odgovor #4 poslato: April 08, 2011, 11:24:53 pre podne »

Zanima me da li je istina ''Nitro-Tech Hardcore je jedina formula proteina za izgradnju mišićne mase, za koju je klinički dokazano da se njegovom upotrebom dobija 8.4lbs (3,8kg) čište mišićne mase za samo 14 dana" . Mislim ako je ovo istina on se vise isplati od svih drugih proteina i samim tig sa stavlja na prvo mesto . Mada kako vidim slabo se govori njemu , vishe se potencira na Scitec Nutrution i DYM whey proteinima . I interesuje me da li ima neko iskustva sa ovim proteinom ili neke pohvale/zamerke za njega . Hvala

how yes no :D
Sačuvana
FilipCroCop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #3 poslato: April 08, 2011, 11:18:20 pre podne »

Zanima me da li je istina ''Nitro-Tech Hardcore je jedina formula proteina za izgradnju mišićne mase, za koju je klinički dokazano da se njegovom upotrebom dobija 8.4lbs (3,8kg) čište mišićne mase za samo 14 dana" . Mislim ako je ovo istina on se vise isplati od svih drugih proteina i samim tig sa stavlja na prvo mesto . Mada kako vidim slabo se govori njemu , vishe se potencira na Scitec Nutrution i DYM whey proteinima . I interesuje me da li ima neko iskustva sa ovim proteinom ili neke pohvale/zamerke za njega . Hvala
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.496 sekundi sa 17 upita.