TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:04:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana + trening  (Pročitano 6020 puta)
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #4 poslato: April 27, 2011, 12:02:05 posle podne »

Hvala ti sto si se nadovezala na moj post i dopunila me,zaboravio sam skroz na uh.  ;)
Kad smo vec kod ishrane,Mighty,imam jedno pitanje. :)
Kada i u kojim kolicinama da unosim omega 3?Ja uvek obicno pola sata pre treninga i sat-dva posle treninga grickam lesnike i orahe,dnevno pojedem 50-70 grama. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: April 27, 2011, 10:58:26 pre podne »

sto se tice vezbanja najsigurnije je da savetujes lekara :)

za ishranu se slazem sa postom iznad... zitarice, pirinac, povrce - je po pristupacnoj ceni i sto je najbitnije - kvalitetni su izvori hidrata

tunjevina, belo meso - uklopićeš se u cifru koju si naveo... uzimaj hranu " na veliko " u mega marketima, pogotovo kad imaju dane popusta i sigruno ćeš uštedeti ;)

imaš sreće pošto je sad proleće i pijace su pune povrća... iskoristi to!!
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #2 poslato: April 27, 2011, 10:19:09 pre podne »

5 jaja(5 belanaca,jedno zumance - tako bar ja sada jedem)600grama belog mesa (izadje negde oko 230-250 din,podelis ih u 3 obroka po 200 gr.),ell-u sir cepaj pred spavanje(ne znam tacno koja je cena,moji ga stalno kupuju,kad idu u nabavku),jedi bar 200-300 grama povrca(vlakna),vecera tunjevina ili oslic.Ova kombinacija ti ne moze preci preko 600-700din. ;)
A sto se tice treninga,nastavi da radis kao sto si i radio do sada.Mozes da ubacis na kraju treninga 20-ak minuta kardija.I bilo bi super kad bi imao whey da cirkas. :)
Sačuvana
stefanssson
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: April 24, 2011, 02:13:55 posle podne »

Prvo veliki pozdrav svima i Hristos vaskrs,nadam se da cemo se fino druziti  ;)

Evo ovako..Planirao sam da se u najskorije vrijeme vratim treningu,a nisam trenirao dobrih 7-8 mjeseci.Krenuo na faks,zapustio se kako to obicno biva doduse nisam mnogo izgledom koliko fizicki i kondiciono.Dobro bi dosli savjeti i neki program koji bi me osposobio za trening u sto kracem roku :)

Elem,visok sam 188cm i trenutno imam 94 kg a nije mnogo toga otislo u mast al opet ima poprilicno.
Dobro bi mi dosao neki striktan trening plan sa odredjenim vjezbama kog bi se drzao,jer imam problem sa ingvinalnim kanalima i bukvalno mogu bruh da fasujem ocas posla (spisak vjezbi koje treba izbjegavati).

E sad volio bih ako je to moguce,raditi jos neko vrijeme na misicnoj masi (sa uzvicnikom na misicnoj) a da u samom procesu (ili uz malo dodatnog kardia) gubim i tu mast jer smatram da je nemam u dovoljnoj kolicini da bi trebao da se posvetim skidanju iste.
Zamolio bih nekoga da mi napise listu namirnica koje treba da unosim u tu svrhu a da to ne prelazi 1000din ondosno 10 eura dnevno u prosjeku jer toliko imam (student jbg).

Hvala unaprijed,pozdrav!  :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.