TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:09:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc sa suplementacijom!!  (Pročitano 4599 puta)
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #16 poslato: Mart 20, 2013, 08:18:45 posle podne »

AHAHAHAHA, sad provalih koji je datum :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Mart 20, 2013, 02:12:11 posle podne »

da je osvezi malo :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #14 poslato: Mart 20, 2013, 02:11:07 posle podne »

 :D
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #13 poslato: Mart 20, 2013, 02:03:06 posle podne »

Druze 2 godine je stara tema :)
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #12 poslato: Mart 20, 2013, 09:27:11 pre podne »

Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D
Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D

Ja sam uvek za onu varijantu,prvo tovljenje pa onda secenje,s tim sto tovljenje mora da se obavi kvalitetnom ishranom.Ranije dok nisam znao,pravio sam greske,sad je sve vec mnogo bolje. :)

Citao sam mnogo na tu temu i mislim da rekreativac ne bi trebao da radi takvu klasicnu podelu jer mu sve sto nabaci,a nije kvalitetno ode na defki,a nekad i veci deo misica, dok je potpuno drugaciji rezultat kada neku radi defku uz hormon rasta i insulin,tako da sad radim samo kvalitetno nabacivanje uz dobru formu,pa koliko nabacim to mi je i bar znam da ostaje i na svakih 5-6meseci nekoliko nedelja samo pritegnem defku i spustim lagano bf ispod 10%

Slažem se sa ovim mišljenjem. Po mom mišljenju bulking (gojenje) i cutting(sečenje) su neostvarivi bez hemije, ne bukvalno neostvarivi ali kada ti nabiješ u tom "bulking" periodu nekih 20% masti ko zna koliko će ti trebati da doĂ°eš na ispod 10% pogotovo kome metabolizam nije jača strana. Zato lepo, konstantno kvalitetna ishrana i da se drži taj neki prosek od oko 10% i nema brige.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #11 poslato: Maj 15, 2011, 03:23:46 posle podne »

mislim da bi ti ovaj preparat Hyper mass 5000 Biotech-gejner.davao rezultate koje zelis.Sta vise otvorice ti apetit i to jako.Imao sam slican problem kao i ti i ovaj preparat resio je sve dileme,za kratak vremenski period dosao sam do rezultata koje sam zeleo.Imas ga u pakovanju od 1kg i od 5 kg ako se ne varam.uz ovo neki monohidrat bio bi savrsena kombinacija.Poz
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #10 poslato: April 29, 2011, 08:47:00 posle podne »

Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D
Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D

Ja sam uvek za onu varijantu,prvo tovljenje pa onda secenje,s tim sto tovljenje mora da se obavi kvalitetnom ishranom.Ranije dok nisam znao,pravio sam greske,sad je sve vec mnogo bolje. :)

Citao sam mnogo na tu temu i mislim da rekreativac ne bi trebao da radi takvu klasicnu podelu jer mu sve sto nabaci,a nije kvalitetno ode na defki,a nekad i veci deo misica, dok je potpuno drugaciji rezultat kada neku radi defku uz hormon rasta i insulin,tako da sad radim samo kvalitetno nabacivanje uz dobru formu,pa koliko nabacim to mi je i bar znam da ostaje i na svakih 5-6meseci nekoliko nedelja samo pritegnem defku i spustim lagano bf ispod 10%
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #9 poslato: April 29, 2011, 07:00:12 posle podne »

Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D
Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D

Ja sam uvek za onu varijantu,prvo tovljenje pa onda secenje,s tim sto tovljenje mora da se obavi kvalitetnom ishranom.Ranije dok nisam znao,pravio sam greske,sad je sve vec mnogo bolje. :)
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #8 poslato: April 29, 2011, 06:14:39 posle podne »

Moze,sve zavisi kako planira da radi. Meni je cilj 90kg kvalitetnih misica na visinu oko 186,tako da se i ne trudim da nabacim na bilo koji nacin masu, vec da sve sto dobijem bude bas kvalitetno. Jedino je problem sto dobijem oko 1,5-2kg misica na godinu dana ;D :D
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #7 poslato: April 29, 2011, 06:12:35 posle podne »

i ja sam sklon gojenju,zato i ne smem vise to da jedem. :D

ali ko bas ima problem sa nabacivanjem mase,moze da proba. :)
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #6 poslato: April 29, 2011, 06:10:09 posle podne »

Plazma,banane i mleko - prirodni gejner. :)

Zavisi za koga ;D Ja sam uzasno sklon gojenju i ne mogu ni da pomislim o tome,a smatram da plazma nema neke koristi sto se ishrane tice i da ne bi trebala da se jede
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #5 poslato: April 29, 2011, 05:12:26 posle podne »

Plazma,banane i mleko - prirodni gejner. :)
Sačuvana
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #4 poslato: April 29, 2011, 04:00:33 posle podne »

ne treba ti amino...
Uzmi neki monohidrat kreatin uz to ,u hydro ima 8.8 bcaa sto je super
cepaj sve zajedno posle treninga,i medju obrok ako mozes
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: April 29, 2011, 02:10:36 posle podne »

Hydro Whey, o jea :D

Ma nista ne moras da jedes, od hydrowheya rastes kao trava u irskoj!!!

(ima podforum ishrana i  podforum trening i za nevericu kako je ovo panov forum ima cak i o suplementaciji)
Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #2 poslato: April 29, 2011, 01:39:17 posle podne »

najbolji su ti gejneri! dobra ishrana,trening,rezultati ce doci vremenom :)
« Poslednja izmena: April 29, 2011, 01:40:52 posle podne od strane coathedj » Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.