TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396776 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 10:32:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cut ili Lipo 6???  (Pročitano 24678 puta)
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #21 poslato: Jul 17, 2011, 07:27:31 posle podne »

Animal Cuts se pije 21 dan(42 kesice ima u pakovanju ,sto znaci 2 kesice na dan),a ne 2 meseca.Ali dobro,mozda ti jednostavno ne odgovara.
Sačuvana
borsalino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #20 poslato: Jul 17, 2011, 02:24:29 posle podne »

EEE ovako pio sam animal cuts  2 meseca, moram reci sjebao me je bas, poremetio mi je metabolizam skroz  ukus je gadan jako 9 tableta progutati fuujj visee,,, poceo sam se debljati cak, dok nisam pre 20 dana prestao da ga pijem i  bez njega  trenirao<trco 2 puta dnevno po 40 min uz korigovanje ishrane, rezulttai su bolji 100 puta, smrasao sam 13 kg, i sad planiram da uzmem LIPO 6 BLACK, mislim da je bolji.

NIKAD VISE ANIMAL C.
« Poslednja izmena: Jul 17, 2011, 02:26:27 posle podne od strane borsalino » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Jun 08, 2011, 11:40:42 pre podne »

Verovatno unosi rpemalo kalorija već duže vreme.. obično je to problem
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Jun 06, 2011, 11:24:24 pre podne »

dobar je Animal Cuts (najkompleksniji) ali takoĂ°e ima jako dobrih drugih sagorevača,  a drugo ne odgovara Cuts svima.

Meni prvoj nije prijao.


MENI  CATS nista nije pomogao sredio sam ishranu ko da mi je masu nabacivao, nemam pojma, osecao sam se ko da nista nisam gubio nesto znacajno! A to sam jos kod dvojice procitao ovde da nije im djelovao da su masu nabacili   ??? ::)

nešto opasno ne valja u tvojoj ishrani ili imaš neki poremećaj metabolizma.
Sačuvana
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #17 poslato: Jun 05, 2011, 11:25:08 posle podne »

kako je moguce da ti je cuts nabacivao masu? jos je eliminator vode, posle nekoliko dana bi morao da izgledas suvlje...
Sačuvana
borsalino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #16 poslato: Jun 04, 2011, 07:39:50 posle podne »

dobar je Animal Cuts (najkompleksniji) ali takoĂ°e ima jako dobrih drugih sagorevača,  a drugo ne odgovara Cuts svima.

Meni prvoj nije prijao.


MENI  CATS nista nije pomogao sredio sam ishranu ko da mi je masu nabacivao, nemam pojma, osecao sam se ko da nista nisam gubio nesto znacajno! A to sam jos kod dvojice procitao ovde da nije im djelovao da su masu nabacili   ??? ::)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12832


Never give up!

« Odgovor #15 poslato: Jun 04, 2011, 03:00:11 posle podne »

Svako treba da nadje onaj koji njemu odgovara,ali ako se gleda u globalu iskustva ljudi cuts vodi ubedljivo sto se toga tice.
Sačuvana
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #14 poslato: Jun 04, 2011, 02:21:56 posle podne »

jedina mana medju mnostvo vrlina mu je to sto ima 9 komada i malo je zeznut za upotrebu... ja sam ga pio 21 dan po jedan paketic pred trening i mogu reci da sam zadovoljan i sad dok ga ne pijem imam osecaj da mi radi a proslo je 5 dana. pojacao mi je metabolizam i termogenezu i idalje se podosta znojim za vreme treninga i eliminisem visak vode... ANIMAL CUTS - SVE POHVALE!!! :D
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #13 poslato: Jun 04, 2011, 01:52:31 posle podne »

dobar je Animal Cuts (najkompleksniji) ali takoĂ°e ima jako dobrih drugih sagorevača,  a drugo ne odgovara Cuts svima.

Meni prvoj nije prijao.

ni meni...

a tek miris..fuj.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Jun 04, 2011, 10:41:41 pre podne »

dobar je Animal Cuts (najkompleksniji) ali takoĂ°e ima jako dobrih drugih sagorevača,  a drugo ne odgovara Cuts svima.

Meni prvoj nije prijao.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12832


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Jun 04, 2011, 12:26:08 pre podne »

Sta mislite o novom LIPO 6 BLACK  da li je  bolji od ANIMAL C. ili su isti  ????

Od Animala nema sanse da je bolji,to ti mogu potvrditi i mnogi takmicari kod nas kako radi animal kada se sredi ishrana.Ostali sagorevaci tesko da mogu da mu pariraju.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Jun 03, 2011, 04:09:47 posle podne »

Lipo 6 X   je moj predlog :)    kapsula je sa čvrstim i tečnim sadržajem (postepena i brza apsorpcija)

Sačuvana
borsalino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #9 poslato: Maj 31, 2011, 04:23:54 posle podne »

Sta mislite o novom LIPO 6 BLACK  da li je  bolji od ANIMAL C. ili su isti  ????
« Poslednja izmena: Maj 31, 2011, 06:05:37 posle podne od strane borsalino » Sačuvana
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2011, 02:00:58 posle podne »

Ne znam koliko si odlucan za Animal cut, ja sam ga probao i nikako mi nije odgovarao. Na treningu me hvatala blaga vrtoglavica posle veceg napora pa sam morao vise puta da prekidam trening jer sam mislio da cu se onesvestiti, i srce mi je mnogo jace lupalo nego obicno sto je jako neprijatan osecaj. Plus sto ti pripadne muka dok gutas onolike tablete... Sigurno se neko nece sloziti sa mnom ali meni licno sagorevaci masti su bacanje para i definitivno nisu dobri za srce.



BOLJE se okani sagorevaca nisu za tebe kako vidim.  Nazdrava se osoba izgleda, nisi sportski tip da bi podneo to.

Bolje uzmi WHY P.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2011, 09:06:27 pre podne »

Ne znam koliko si odlucan za Animal cut, ja sam ga probao i nikako mi nije odgovarao. Na treningu me hvatala blaga vrtoglavica posle veceg napora pa sam morao vise puta da prekidam trening jer sam mislio da cu se onesvestiti, i srce mi je mnogo jace lupalo nego obicno sto je jako neprijatan osecaj. Plus sto ti pripadne muka dok gutas onolike tablete... Sigurno se neko nece sloziti sa mnom ali meni licno sagorevaci masti su bacanje para i definitivno nisu dobri za srce.
To ti je verovatno sto si se predozirao kofeinom. A pilulice mogu da budu nezgodne ali to je krajnje individualno...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.041 sekundi sa 13 upita.