TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:09:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preparat/suplement/anabolic za jacu konstituciju tela ?  (Pročitano 6181 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Maj 11, 2011, 04:06:04 posle podne »

Ima dosta ugljenih hidrata, a proteina i ne toliko(oko 15%). One koje sam nabrojao bolji su od ovog. Inače, ima dobar ukus ali to ima i Volumass 35. :)

Kod gejnera gledaj da ima što više proteina i kvalitetne ugljene hidrata, tj. što manje šećera.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #14 poslato: Maj 11, 2011, 03:54:11 posle podne »

Hvala puno Roberte.Cena nije toliki problem jer bih se potrudio da kupim ono sto je kvalitetno,sto zaista radi.Reci mi samo kad smo kod gejnera,sta mislis o GainFast 3100 preparatu od Universala ? Cujem da ima dosta proteina i UH,pa me bas zanima kako se pokazao i da li radi?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Maj 11, 2011, 03:26:46 posle podne »

GH Max možeš sa bilo kojim wheyom ili gejnerom, nema veze koji je proizvoĂ°ač. Dobri gejneri su Dymatize Mega Gainer, Scitec Volumass 35/professional i MyoMax Gain. Što se tiče proteina, odličan izbor je Elite Whey, Isobolic(koji je sada na akcijskoj ceni), Scitec 100% whey/profess.... Izaberi prema svojim finansijskim mogućnostima.

Multivitamin može Natrol Take One.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #12 poslato: Maj 11, 2011, 03:15:53 posle podne »

Naravno,obavezno cu uzeti neki  whey (sta vise razmisljam da uzmem neki jak gainer).Znam da se mnogi nece sloziti sa tim,ali bi meni u ovom trenutku gainer mozda najvise pomogao.Multivitamin takodje.

Sta bi konkretno mogao da mi preporucis od navedenog,dakle koji proizvodjac navedenih suplemenata najbolje deluje u kombinaciji sa GH Max ?  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Maj 11, 2011, 01:37:53 posle podne »

Dobar preparat ali nije na vrhu liste prioriteta. Whey, aminokiseline, kreatin, multivitamin... Tako otprilike idu suplementi po nekoj važnosti.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #10 poslato: Maj 11, 2011, 12:32:11 posle podne »

Sve mi je jasno,ali kad taj napredak ide sporije nego sto bi trebalo,to je problem.Ali dobro,to moram da prihvatim sta da se radi.

Inace,citao sam dosta o GH Max preparatu.Da li ga preporucujete ? Koliko sam shvatio on je potpuno bezopasan jer ne pruza nikakve vestacke doze hormona rasta vec maksimalno podstize hipofizu da ga luci na prirodan nacin i da tako povecava misicnu masu.Kakvo je vase misljenje ?
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #9 poslato: Maj 11, 2011, 03:28:05 pre podne »

Da, da krosingover, al do komsije pa proverite kakvu on genetiku ima, mozda tu lezi odgovor. :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Maj 10, 2011, 11:12:35 posle podne »

Kakve crne doze testosterona ili neceg tome slicnom.Zaobidji to jer nije za igru i samo ces sebi naskoditi veruj mi.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Maj 10, 2011, 11:10:03 posle podne »

gomila krosovera homologom rekombinacijom izmeĂ°u ne sestrinskih hromatida je ipak tu zbog genetičkog diverziteta. ;)

Epic! :D :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #6 poslato: Maj 10, 2011, 10:54:16 posle podne »

Kao što ti Robert reče.
A što kažeš genetika, pa ne ide baš to tako... gomila krosovera homologom rekombinacijom izmeĂ°u ne sestrinskih hromatida je ipak tu zbog genetičkog diverziteta. ;)

Džaba ti testosteron za to.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2011, 10:48:17 posle podne »

Eh, ne zaključuje se to tako. :D Meni su roditelji relativno niski(173 i 165cm), a ja 190cm. :) Jedan od retkih iznad 180cm sam u familiji. Zbog čega misliš da deca uvek treba da imaju graĂ°u roditelja? Eto, i ja imam uska ramena, pa šta sada da radim?! U mojoj galeriji imaš slike gde možeš to videti.

Imaš 21 god, to je što je što se tiče veličine tvojih kostiju. Ostaje ti da radiš na tome da lepo oblikuješ telo i veruj mi da će to vizuelno skroz promeniti izgled. Nemoj samo da zapadaš u neke komplekse niže vrednosti i sl. To nikuda ne vodi.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2011, 10:28:56 posle podne »

@ Robert

Ne bih rekao da je do genetike zato sto su mi roditelji bas krupni,kao i brat,dok je kod mene potpuno suprotno.  :'(

@Biochemo

Znam,tako je kako je,ali sam pomislio da mozda postoji neko resenje.Imam 21 godinu.

Inace,da li bi naknadne doze testosterona mogle da mi pomognu po ovom pitanju ? Mozda imam manjak testosterona,pa je to razlog.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2011, 09:00:30 posle podne »

Tebra, što pre prihvatiš svoje telo takvo kakvo je - to ćeš pre početi da napreduješ.

Koliko godina imaš?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2011, 08:57:00 posle podne »

Nažalost, tu je sve u rukama genetike.

Jedino što je u tvojim rukama jeste da nabacaš što više mišića i tako povećaš svoju figuru.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2011, 06:28:20 posle podne »

Da li postoji neki nacin da se postigne jaca konstitucija tela kod sitnijih osoba u smislu da se bar podstakne rast kostiju i misicna masa celog tela kako bi se postigao krupniji izgled.Imam problem sto sam sitnije gradje,dok su mi roditelji prirodno krupne gradje.Ma koliko god da treniram i da se dobro hranim,mnogo sporije napredujem u treninzima od drugih jer imam prirodno uza ramena,manje sake i slicno.Jel postoji neko resenje u vidu bilo kakvog preparata koji bi mi pomogao da imam jacu konstituciju tela,bez obzira koliko kosta,makar bio i anabolik ?

Hvala unapred svima koji zele da pomognu odgovorom.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 18 upita.