TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:30:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potvrda.  (Pročitano 5239 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2011, 09:29:35 pre podne »

Kada nemaš dovoljno proteina u ishrani, a redukovao si i unos uglj. hidrata, doći će do katabolizma, tj. "topljenja" mišića. Prosto je.

Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2011, 09:20:24 pre podne »

Bolje da za pare koje planiras za tecne AK, kupis jos mesa, bice ti daleko bolja investicija od AK.
Malo je to proteina po kg tel. tezine ako kreces na nizak unos UH, istopices misic.

hmm.Moze malo detaljnije objasnjenje?Razumem sta hoceta da kazete ali voleo bi malo detaljnije o tom delu sa topljenjem misica,ako nije problem ;)

hvala na podrsci Monika :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #11 poslato: Maj 19, 2011, 10:58:01 posle podne »

Bolje da za pare koje planiras za tecne AK, kupis jos mesa, bice ti daleko bolja investicija od AK.
Malo je to proteina po kg tel. tezine ako kreces na nizak unos UH, istopices misic.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Maj 19, 2011, 11:36:29 pre podne »

baziram hranu tako da unos proteina bude zadovoljen za moje potrebe jer trenutno imam 85 kg i kada to pomnozimo sa 1.5 proteina po telesnoj masi to izadje oko 127.5 proteina na dan,a uh cu da baziram do 300.Kada je hrana u pitanju tu se podrazumeva belo meso,ovsane,govedina,morska riba,pilece grudi,jogurt + naravno sve vrste povrca uz to.Vocke cu da svedem dve na dan.Ne pijem kafu,alkohol,gazirana pice i te guste sokove na kojima pise ''100% voce'' iako imam 18,skoro 19,hranu spremam sam sebi i mogu da lepo iskombinujem ovo sa suplementima i redovnim treningom.eto to bi tako nekako izgledalo...

odlično, samo napred ;)
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #9 poslato: Maj 18, 2011, 11:11:20 posle podne »

baziram hranu tako da unos proteina bude zadovoljen za moje potrebe jer trenutno imam 85 kg i kada to pomnozimo sa 1.5 proteina po telesnoj masi to izadje oko 127.5 proteina na dan,a uh cu da baziram do 300.Kada je hrana u pitanju tu se podrazumeva belo meso,ovsane,govedina,morska riba,pilece grudi,jogurt + naravno sve vrste povrca uz to.Vocke cu da svedem dve na dan.Ne pijem kafu,alkohol,gazirana pice i te guste sokove na kojima pise ''100% voce'' iako imam 18,skoro 19,hranu spremam sam sebi i mogu da lepo iskombinujem ovo sa suplementima i redovnim treningom.eto to bi tako nekako izgledalo...
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #8 poslato: Maj 16, 2011, 09:13:04 posle podne »

Planiram da kupim Dymatize Nutrition-kreatin,ProMix Scitec Nutrition-protein,Amino Fuel Liquid Twinlab-tecne amino. + pored ovoga svega imam dosta vitamina i minerala ali mi fali Glutamin za koji trenutno nemam pare.Pa me zanima da li je ovo dobar odabir suplemenata.Cilj je definicija,smanjivanje UH na nizak nivo.
A sta jedes da bi podrzao taj cilj!?



« Poslednja izmena: Maj 18, 2011, 11:11:07 posle podne od strane Bulaja » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2011, 04:29:43 posle podne »

Planiram da kupim Dymatize Nutrition-kreatin,ProMix Scitec Nutrition-protein,Amino Fuel Liquid Twinlab-tecne amino. + pored ovoga svega imam dosta vitamina i minerala ali mi fali Glutamin za koji trenutno nemam pare.Pa me zanima da li je ovo dobar odabir suplemenata.Cilj je definicija,smanjivanje UH na nizak nivo.

fina kombinacija... složila bih se sa Robertom, bolja opcija bi bio neki sagorevač npr.  ili BCAA, glutamin (osnova)

sagorevač može da bude od izuzetne pomoći u fazi dijete, ako ništa drugo da ubrza metabolizam i da ti više energije :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2011, 05:49:35 pre podne »

Možeš da biraš da li ćeš uzeti veliko i ekonomično pakovanje SNI BCAA Blast od 1kg ili neka manja poput SCI BCAA Xpress ili Dymatize BCAA.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #5 poslato: Maj 16, 2011, 12:50:15 pre podne »

ok.A koja bi bila vasa preporuka?koja bcaa?
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2011, 04:39:26 posle podne »

BCAA bi ti mnogo više pomogle, kao veliki antikatabolici.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2011, 03:52:06 posle podne »

Mislite da mi taj kreatin ne bi bas pomogao pri definiciji,pa zbog taga bi bilo bolje bcaa ili postoji neki drugi razlog? :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 15, 2011, 03:09:53 posle podne »

Preporučio bih ti sve od Dymatize-a. Umesto kreatina, uzeo bih BCAA i pio ih pre treninga. Tečne amino tokom, a whey nakon treninga.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2011, 03:01:29 posle podne »

Planiram da kupim Dymatize Nutrition-kreatin,ProMix Scitec Nutrition-protein,Amino Fuel Liquid Twinlab-tecne amino. + pored ovoga svega imam dosta vitamina i minerala ali mi fali Glutamin za koji trenutno nemam pare.Pa me zanima da li je ovo dobar odabir suplemenata.Cilj je definicija,smanjivanje UH na nizak nivo.
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.