TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 04:03:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stikle!  (Pročitano 16237 puta)
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #62 poslato: Januar 30, 2013, 10:07:26 posle podne »

Stikle vise nosim leti,nekako mi odlicno izgleda na 'golim' nogama,skoro svo leto provedem u njima.Normalna neka stikla,ne ove od 25cm.
Zimi samo kad oblacim suknju/haljinu.Mada moze i ispod farmerica,pogotovo ako mi treba visina  ;D
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #61 poslato: Oktobar 31, 2012, 08:00:29 posle podne »

...

ma ja nosim papuche na shtiklu i po stanu, da ojacham noge i listove ;D

eto šta je predanost :)

apsolutna, i maximalno uzivanje u istoj :) sve, ali sve ce ti biti jasno kad vidish fotke, uskoro :)
E da kad ces updatovati slike da vidimo poredjenje forme iz teretane Liman i sad :D

jesi krenuo da trenirash u Limanu?! :) to je bilo dovoljno davno da je neuporedivo :) je l ti se svidja teretana? :)
Bio sam da izvidim situaciju, fino se ispricao sa nekim deckom sto radi tamo tj nije decko ima skoro 40 god. , celav lik verovatno ga znas : )  Sve je okej, samo sto mi se sada raspored sa faxom promenio pa cu za sada ipak ostati u ovoj sto sad idem u mom gradu. Ali bar znam koja ce mi biti sledeca teretana : )
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #60 poslato: Oktobar 31, 2012, 12:02:20 pre podne »



xexexe da je samo praksa neke bi do sad nauchile ;D mis'im da je u pitanju osecaj za filing ;)

i to,a i drzanje tela je jako bitno,kao i udobnost obuce,pocetnice ne bi trebalo da nose cipele na stiklu koje su previse otvorene jer u njima stopalo nije stabilno,vec prvo zatvorenije tipa cizmice i sandale sa kaisicem oko zgloba (kao ove moje )...u previse otvorenima (mislim na one sto iznad prstiju nemaju nista vec su kao baletanka na stiklu) ni ja ne mogu bas lepo da hodam,ali u ostalima laganica :)

mudro zborish zenska ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:11:45 posle podne »



xexexe da je samo praksa neke bi do sad nauchile ;D mis'im da je u pitanju osecaj za filing ;)

i to,a i drzanje tela je jako bitno,kao i udobnost obuce,pocetnice ne bi trebalo da nose cipele na stiklu koje su previse otvorene jer u njima stopalo nije stabilno,vec prvo zatvorenije tipa cizmice i sandale sa kaisicem oko zgloba (kao ove moje )...u previse otvorenima (mislim na one sto iznad prstiju nemaju nista vec su kao baletanka na stiklu) ni ja ne mogu bas lepo da hodam,ali u ostalima laganica :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #58 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:04:14 posle podne »



... a što se tiće hodanja, to je samo praksa
[/quote]

xexexe da je samo praksa neke bi do sad nauchile ;D mis'im da je u pitanju osecaj za filing ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #57 poslato: Oktobar 30, 2012, 09:02:08 posle podne »

...

ma ja nosim papuche na shtiklu i po stanu, da ojacham noge i listove ;D

eto šta je predanost :)

apsolutna, i maximalno uzivanje u istoj :) sve, ali sve ce ti biti jasno kad vidish fotke, uskoro :)
E da kad ces updatovati slike da vidimo poredjenje forme iz teretane Liman i sad :D

jesi krenuo da trenirash u Limanu?! :) to je bilo dovoljno davno da je neuporedivo :) je l ti se svidja teretana? :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #56 poslato: Oktobar 30, 2012, 07:38:38 posle podne »

...

ma ja nosim papuche na shtiklu i po stanu, da ojacham noge i listove ;D

eto šta je predanost :)

apsolutna, i maximalno uzivanje u istoj :) sve, ali sve ce ti biti jasno kad vidish fotke, uskoro :)
E da kad ces updatovati slike da vidimo poredjenje forme iz teretane Liman i sad :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #55 poslato: Oktobar 30, 2012, 12:46:35 posle podne »

ma ja štikle jedva dočekam, da se oslobodim patika i sprinterica....  zakon su

što se tiče udobnosti postoji kvalitetnija obuća koja je u isto vreme i dobre udobnosti... naravno posle 6 sati stajanja dosta ti je, ali generalno su sasvim fine i udobne...

a što se tiće hodanja, to je samo praksa
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 30, 2012, 12:55:33 pre podne »

splav

Za ovu priliku uglavnom tigrasto zlatosrebrodukati trip, 12-16 cm standard da se zadrma brodski pod i paluba :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:57:01 posle podne »

nego zato sto je meni udobnost jakoooo bitna,npr udobnost patika meni neprevazidjena  ::)


Slažem se, Beko - udobnost pre svega. Polazim od toga da ne bih voleo zbog devojaka da nosim neku neudobnu odeću ili obuću, pa isto to ne očekujem ni da one čine zbog mene/nas. Štikle - jesu lepe, nema šta, ali samo ako prijaju devojci i ume da hoda u njima. U suprotnom - jedno veliko NE.

Sve u svemu, podržavam ih za posebne prilike, u ostalim slučajevima volim devojku videti u nekoj udobnijoj obući.

Licno nisam ni mislila na nosenje stikli do prodavnice,ali kada je izlazak u pitanju (klub,splav,kafana,sta god) ili specijalna prilika,nekako se podrazumeva i skladno je prilici :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:48:12 posle podne »

nego zato sto je meni udobnost jakoooo bitna,npr udobnost patika meni neprevazidjena  ::)


Slažem se, Beko - udobnost pre svega. Polazim od toga da ne bih voleo zbog devojaka da nosim neku neudobnu odeću ili obuću, pa isto to ne očekujem ni da one čine zbog mene/nas. Štikle - jesu lepe, nema šta, ali samo ako prijaju devojci i ume da hoda u njima. U suprotnom - jedno veliko NE.

Sve u svemu, podržavam ih za posebne prilike, u ostalim slučajevima volim devojku videti u nekoj udobnijoj obući.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:38:49 posle podne »

Poziraj u nekim opako dobrijm stiklama...da sam musko verovatno bih se lozila na dobar list i visoku stiklu :) ;D
a posle moras da smislis strategiju odbrane od navalentnih forumasa :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #50 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:32:19 posle podne »

dokle više da čekamo? :D

U tome je char! Strpljivo ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #49 poslato: Oktobar 29, 2012, 11:24:06 posle podne »

dokle više da čekamo? :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #48 poslato: Oktobar 29, 2012, 08:16:07 posle podne »

...

ma ja nosim papuche na shtiklu i po stanu, da ojacham noge i listove ;D

eto šta je predanost :)

apsolutna, i maximalno uzivanje u istoj :) sve, ali sve ce ti biti jasno kad vidish fotke, uskoro :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.