TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:51:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Volumass 35 + glutamin + .....  (Pročitano 3637 puta)
*Milos*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #6 poslato: Maj 17, 2011, 03:05:48 posle podne »

U Volumasu imas 10 g bcaa i oko 8g glutamina i 45g dexa

Ako mozes da pijes 4 merice .2 posle treninga i 1 u medju obrok bilo bi super,glutanib ubaci sa bcaa pre treninga 10 g,i ako mozes pre spavanja

Kreatin uzimaj jos 1 mjesec,mozes uzeti i biotec jeftiniji je,i gledaj da je max 0.3g po telesnoj masi pa je mozda malo samo 5 pre i posl;e treninga,ja kad sam ga uzimao bilo je 5g ujutro 10 pre i posle treninga i jos 5 predvece,nemoj zaboraviti povecan unos vode i "izbegavanje" gaziranog i kofeina kao i ostalih diuretika koji izbacuju vodu

I definitivno bcaa pre bilo kog NO,sni bcaa je sasvim ok,bcaa je kljuc u zadrzavanju i izgradnji misicne mase

Mozes kombinovati sa tim i whey,ja bih volumass pio posle treninga,jer na 2.3 mjerice ima 45 g dekstroze,a whey ostavio za medju obrok


I nemoj biti luda pa na volumass da dodajes jos dexa posle treninga citaj sta koji proizvod sadrzi i racunaj i sastav i cenu
Sačuvana
Promene životnog stila će uticati da Vam bude bolje i da izgledate bolje!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Maj 17, 2011, 08:45:19 pre podne »

Ovako zanima me sledeca kombinacija kako i sta piti... Imam trenutno 3kg volumass-a 35, 300gr glutamina od Scitec nutrition, 300gr kreatina 100% od scitec nutrition-a ( napravio sam sada pauzu jer sam ga pio mesec dana i dobro je delovao) pauziracu 2 nedelje i odmah nastaviti sa uzimanjem i imam oko 600gr dekstroze.
 
E sada me zanima sta je najbolje uzeti, u teretani mi pricaju da je Xpand jako dobar da napumpa i dobija se snage od njega, pa bih pored mase od gainera voleo i da se napumpaju misici i da dobijem snage, pa me zanima vase misljenje o Xpandu ili je nesto bolje uzeti umesto njega, BCAA ili nesto slicno.

Takodje sam razmisljao da uzmem i 100% whey od scitec nutrition-a oko 1kg da kombinujem sa volumass-om, imam 85kg a hteo bih do 90-92 da dodjem pa da vidim uz vasu pomoc sta je najbolje za to :)

Hvala svima na odgovorima

protein, glutamin, bcaa.... to je sve osnova suplementacija i ja bih krenula od toga.

Ako "ostane" para, u tvom slučaju definitivno NO reaktor.... preporuka - Xpand Extreme, Shock therapy, Attack
daće ti taj "KICK" pred trening i imaćeš više snage i energije, kao i bolju mišićnu pumpu narednih par sati
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 16, 2011, 07:26:31 posle podne »

sta kazes na ove BCAA

http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN520-BCAA-Xpress.html
Mogu te,najpristupacnije su kad se gleda cena,iako ima isplativijih kad se gleda ukupno cena-kolicina,ali mnogima je lakse dati sad 2500 din pa za mesec dana opet,nego uzeti odmah vece pakovanje.
Sačuvana
core2extreme
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2011, 07:02:19 posle podne »

sta kazes na ove BCAA

http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN520-BCAA-Xpress.html
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2011, 06:47:06 posle podne »

Nema potrebe da "odmaras" od Kreatina posle samo mesec dana. ;) Gejner ti nece "napumpati" misice,on izgradjuje misic i daje "masu".BCAA i Xpand nisu ista kategorija supsa.BCAA su aminokiseline a Xpand je NO.Moj glas ide BCAA,jer izgradjuju misic i smanjuju period katabolizma. ;) Tako da mozes Kreatin po 5 g pre i posle treninga,Whey,BCAA i dextrozu posle treninga... :)
Sačuvana
core2extreme
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2011, 06:22:18 posle podne »

Ovako zanima me sledeca kombinacija kako i sta piti... Imam trenutno 3kg volumass-a 35, 300gr glutamina od Scitec nutrition, 300gr kreatina 100% od scitec nutrition-a ( napravio sam sada pauzu jer sam ga pio mesec dana i dobro je delovao) pauziracu 2 nedelje i odmah nastaviti sa uzimanjem i imam oko 600gr dekstroze.
 
E sada me zanima sta je najbolje uzeti, u teretani mi pricaju da je Xpand jako dobar da napumpa i dobija se snage od njega, pa bih pored mase od gainera voleo i da se napumpaju misici i da dobijem snage, pa me zanima vase misljenje o Xpandu ili je nesto bolje uzeti umesto njega, BCAA ili nesto slicno.

Takodje sam razmisljao da uzmem i 100% whey od scitec nutrition-a oko 1kg da kombinujem sa volumass-om, imam 85kg a hteo bih do 90-92 da dodjem pa da vidim uz vasu pomoc sta je najbolje za to :)

Hvala svima na odgovorima
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.