TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:56:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trcanje  (Pročitano 11696 puta)
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #35 poslato: Jun 16, 2012, 09:10:14 pre podne »

Hvala ti puno! :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Jun 15, 2012, 08:00:33 posle podne »

http://youtu.be/B_bbBglPGHA Ovde imas stvarcicu za kordinaciju i hitrinu,na neke od ovih mozes da dodas istrcavanje od 5 ili 10 m i tako napravis trening...Ono sto tebi treba je periodizacija i plan treninga a to ne moze tek tako preko neta da se napise,jer neko ko ne zna koliko si utrenirana ne moze da ti kaze koliko cega da radis...zato cu ti ja staviti jos par snimaka i primera a ti sama sastavi treninge,broj ponavljanja i ostalo tako da prilagodis to svojim mogucnostima...imaj na umu da moras obratiti paznju da li si u toku priprema,ili je sezona u toku ili je ipak pauza pa radis na sebi,sve to zahteva drugaciji pristup treningu i sistem rada. Ovde takodje imas zanimljivis stvarcica,samo ih prilagodi sebi... http://youtu.be/FRWMRZ_64co

ovde takodje  http://youtu.be/WpKJlw_6kZA
Sačuvana
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #33 poslato: Jun 15, 2012, 07:01:37 posle podne »

Treniram rukomet i voljela bih da povecam kondiciju, iako svaki dan treniram. Ovo su treninzi na terenu, sa sutevima, kontrama, proigravanjem.. Sigurno znas o cemu ti pricam. Kao da mi je malo to sto trcim na tim treninzima, hocu da trcim na trim stazi. Sprintevi, sta god, samo da me neko otprilike uputi sta da radim..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Jun 15, 2012, 08:22:12 pre podne »

Ja lično ne verujem da pojas pomaže sagorevanje masnog tkiva zato što fiziološke osnove za to jednostavno nema.
A forum služi sa diskusiju i iznošenje mišljenja.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #31 poslato: Jun 14, 2012, 07:45:28 posle podne »

pa zasto ga onda prodajete ako ni sami u to ne verujete?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Jun 14, 2012, 09:17:44 pre podne »

lično ne verujem u pojas...  preznojavanje ne povećava sagorevanje masti.

Bermudice mogu biti dobre protiv celulita, ali osnova svega je ishrana i trening


Beleive šta te interesuje u vezi povećanja kondicije?  mogu ti ja pomoći
Sačuvana
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #29 poslato: Jun 14, 2012, 09:12:26 pre podne »

Sto se tice pojasa, znam da on pomaze spoljasnjem zagrijavanju tijela, sto nije bitnije od unutrasnjeg zagrijavanja tijela. Takodje, moze dovesti do hidriranosti tijela, zbog velike kolicine znoja, sto moze stetiti bubrezima. Ja se toga ne bih igrala, jer covjek moze smrsati bez njega.

Stefane, je li ti tesko da mi postavis neke linkove?
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #28 poslato: Jun 14, 2012, 01:17:47 pre podne »

nadovezacu se na pitanje o pojasu...pa zar to sto podize temp. ne utice donekle i na sagorevanje masti ili gresim? koja je onda uloga doticnog pojasa?
drugarica se kune da joj je pomogao da stese struk
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #27 poslato: Jun 14, 2012, 12:01:55 pre podne »

Imas ovde na forumu par tema pa pogledaj... :)
Sačuvana
believe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 86


« Odgovor #26 poslato: Jun 13, 2012, 11:49:56 posle podne »

Da li mozete da mi postavite neki link na kojem mogu naci inf. o povecanju kondicije? Nema nista konkretno na google-u, ili ja mozda ne trazim dobro.   :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 03, 2011, 08:50:53 posle podne »

Kada je najbolje vreme za trcanje ? Ako uopste ima 'najbolje' vreme.. ( :
I da li je kasno trcati recimo posle 20h ? Posto ipak , leti, kad su vrucine tako mi je najbolje...
Anyone ?


Kad ti prija :) opusti se i uživaj...

Po meni ujutru, odmoran si, odlicno je za razbudjivanje...Lep nacin da se zapocne dan..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 03, 2011, 05:14:18 posle podne »

Jako ti je vazan intezitet..Dokle god si u aerobnoj zoni organizam trosi mast kao energiju...Optimalan intezitet vezbanja ti je u rasponu od oko 50-85 % maaksimalne potrosnje kiseonika, odnosno od oko 60 do 90% maksimalnog srcanog pulsa.

Znachi nije bitno vreme trchanja? Dovoljno je i 10min trchanja sa 90% maksimalnog srcanog pulsa? Meni su rekli da trchim minimalno 35 min, laganim tempom da bih mogao da izdrzim toliko da trchim, jer organizam tek posle 30min sagoreva masti.. :D


ako sagorevaš masti i ako si početnik, ne treba da prelaziš 80%...   kasnije intervalni treninzi, kad budeš imao dobru aerobnu bazu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 03, 2011, 05:07:05 posle podne »

Kada je najbolje vreme za trcanje ? Ako uopste ima 'najbolje' vreme.. ( :
I da li je kasno trcati recimo posle 20h ? Posto ipak , leti, kad su vrucine tako mi je najbolje...
Anyone ?


kako tebi prija... ja sam navikla na večernje treninge, ali nema lepšeg osećaja nego kad se vratiš sa jutarnjeg trčanja :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 03, 2011, 09:49:30 pre podne »

Kada je najbolje vreme za trcanje ? Ako uopste ima 'najbolje' vreme.. ( :
I da li je kasno trcati recimo posle 20h ? Posto ipak , leti, kad su vrucine tako mi je najbolje...
Anyone ?

Sve zavisi sta trcanjem zelis da postignes ili bilo kojom drugom aerobnom aktivnoscu,da li je skidanje masti ili kondicija,nacin ishrane,dnevni kalorijski unos?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 02, 2011, 06:59:19 posle podne »

Jako ti je vazan intezitet..Dokle god si u aerobnoj zoni organizam trosi mast kao energiju...Optimalan intezitet vezbanja ti je u rasponu od oko 50-85 % maaksimalne potrosnje kiseonika, odnosno od oko 60 do 90% maksimalnog srcanog pulsa.

Znachi nije bitno vreme trchanja? Dovoljno je i 10min trchanja sa 90% maksimalnog srcanog pulsa? Meni su rekli da trchim minimalno 35 min, laganim tempom da bih mogao da izdrzim toliko da trchim, jer organizam tek posle 30min sagoreva masti.. :D

Naravno da je bitno vreme..sa deset minuta mozes da se slikas...da posle 30 minuta pocinje sagorevanje masti...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 17 upita.