TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 12:33:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 139 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: FIGHT NEWS  (Pročitano 249793 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2078 poslato: Decembar 31, 2012, 03:02:15 posle podne »

MUAY THAI:

http://www.youtube.com/watch?v=lGUdUkVhU-I
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2077 poslato: Decembar 31, 2012, 02:43:20 posle podne »

Dana White: Mogli bi napraviti treći meč Dos Santosa i Velasqueza!

Utisci nakon fantastičnog revanša izmeĂ°u Juniora dos Santosa i Caina Velasqueza neće se slegnuti još danima, pružili su nam zaista sjajnih 25 minuta, ipak čini se da se već počelo razmišljati o eventualnoj organizaciji njihove treće meĂ°usobne borbe.

Predsednik UFC-a jedan je od onih kojima takva ideja definitivno nije nezanimljiva, iako se prema mnogim kriterijumima, pa čak i prema njegovim ranijim rečima, kao idući izazivač nameće zapravo Alistair Overeem u slučaju pobede nad Antoniom "Bigfoot" Silvom početkom februara iduće godine.

Ali, Dana White odlučio je pozitivno odgovoriti na pitanje o mogućnosti da se održi treći okršaj JDS-a i Velasqueza. Kad bi to moglo biti ipak trenutno nije poznato, White je poznat i po tome da se ponekad ne drži svojih najava.

"Mislim da Junior definitivno nije očekivao da se ovakvo nešto može dogoditi i da to može trajati punih 25 minuta. Moguće je da se napravi nova borba izmeĂ°u njih dvoje", rekao je Dana na konferencije za medije nakon održanog UFC-a 155 na kojem je Velasquez nakon 13 meseci vratio titulu prvaka u teškoj kategoriji u svoje vlasništvo.

"Zanimljivo je da je Cain uspeo uništiti Juniora na nogama, to je nešto što gotovo niko nije očekivao", dodao je čelni čovjek UFC-a.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2076 poslato: Decembar 31, 2012, 02:40:14 posle podne »

JOE LAUZON:

 UFC 155 pružio nam je nekoliko vrlo atraktivnih borbi, ali bonus za najbolji nastup otišao je u ruke Jima Millera i Joea Lauzona. Poslednjeg mnogi smatraju kraljem bonusa u UFC-u, jer gotovo da nema nastupa u kojem on ne uzme jedan bonus.

Ovog puta osvojio je uz standardni honorar i bonus od 65 hiljada dolara, no to je i definitivno zaslužio, pogotovo nakon što je otkrio koliko je šavova dobio nakon meča. "40 šavova i jako puno izgubljene krvi, ali dobro sam! Čestitke Milleru na odličnoj borbi", napisao je Lauzon na svom Twitter profilu.

Ubrzo je stigao odgovor i od njegovog protivnika koji je zasluženo odneo pobedu sudijskom odlukom. "Zbog ljudi poput Lauzona ponosan sam što se mogu nazvati borcem. Strašan čovek", smatra Miller, a Lauzon mu se zahvalio na tako lepim rečima.

Pogledajte i trenutan izgled Joe Lauzona:

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2075 poslato: Decembar 31, 2012, 02:33:33 posle podne »

Donald Cerrone:

 U SAD-u trenutno traje velika medijska, ali i politička kampanja da se postrože uslovi prema kojima trenutno praktično svako može biti vlasnik vatrenog oružja, ali to u odreĂ°enim krugovima nailazi i na žestok otpor.

Zagovornik trenutne prilično liberalne situacije definitivno je i UFC-ov borac Donald Cerrone. Niko nije iznenaĂ°en što je i on jedan od vlasnika vatrenog oružja, ali ipak je iznenadio informacijom o kolikoj se količini radi.

U jednom razgovoru s MMA fanovima postavljeno mu je i pitanje o nedavnim pokoljima koji su se dogodili u SAD-u s naglaskom na strašan zločin u vrtiću i školi, kada je gotovo 30 dece ubijeno. No, Cerrone ipak ostaje pri svome i nema nameru vratiti oružje.

"Nema šanse da uzmu moje oružje. Imam 44 komada oružja i ne dam ih! Ono što moraju promeniti je doneti strožije propise ko sme imati oružje. No, postoje Amerikanci poput mene koji su odgovorni i kojima se oružje ne sme uzeti. Čak i ako to postane protivzakonito, neće uzeti moje oružje!", odlučan je Donald.

Svoju iduću borbu Cerrone bi trebao odraditi protiv Anthonyja Pettisa na UFC on Foxu 4 koji se održava 26.aprila.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2074 poslato: Decembar 31, 2012, 02:30:39 posle podne »

Cain Velasquez: Ovo mi je bila najteža borba u karijeri!

 Cain Velasquez trenutno spada meĂ°u najsretnije osobe u MMA svetu.
 Nakon 13 meseci uspeo je vratiti titulu prvaka UFC-a u svoje ruke, no nije bilo nimalo lako odraditi svih pet rundi.

Dos Santos bio je lošiji nego što su mnogi očekivali, borba je trajala punih 25 minuta, ali sjajni Amerikanac meksičkih korena ipak je imao nakon borbe dovoljno snage za slavlje i komentar o upravo završenom meču.

"Ovo je bila najteža borba koju sam odradio. To je sve za moje trenere i ostale koji su mi pomogli. Dos Santos je vrlo opak. Osjećaj je sjajan, ovo je božićni poklon za moju suprugu", rekao je Cain još u oktagonu.

Malo kasnije Cain je ipak uspeo malo pribrati dojmove i detaljnije komentarisati svoju veliku pobedu. "Drago mi je što sam nakon godinu dana uspeo dokazati ono što sam pričao. U prvoj rundi kod onog strašnog udarca bio sam svestan da sam dobro pogodio, ali nisam bio kasnije u dobroj poziciji iz koje bih mogao udarati kako treba, pa se nisam hteo trošiti. Ja sam se fokusirao na ritam i svoju dominaciju u parteru, a to mogu zahvaliti odličnim pripremama u kojima su mi takoĂ°e pomogli Daniel Cormier i Todd Duffee", rekao je Cain.

Bilo bi zanimljivo čuti i njegov komentar na reči Dane Whitea nakon UFC-a 155 o mogućnosti da se organizuje i treća borba izmeĂ°u njega i Juniora dos Santosa. Trenutno nije poznato koga Velasquez preferira kao izazivača, je li to možda Alistair Overeem ili bi i on radije još jednom u oktagon s Juniorom.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2073 poslato: Decembar 31, 2012, 02:24:58 posle podne »

DREAM: Manhoef brutalno nokutirao Kanga na Dreamu 18! (VIDEO)

 Priredbom Dream 18 jutros po našem vremenu u legendarnoj Saitami u Japanu otvoren je silvestarski borilački program.

Pre nego što je započeo Gloryjev deo programa, održani su MMA mečevi u Dreamovoj režiji, a borba o kojoj se najviše priča nakon njenog završetka je ona izmeĂ°u Melvina Manhoefa i Denis Kanga.

Njih dvoje tokom prvih 30-ak sekundi nisu uputili nijedan udarac, samo su se kretali po ringu, da bi nakon toga Kang agresivno krenuo tražeći pobedu nokautom, no Melvin je nakon eskiviranja nekoliko jako opasnih udaraca sjajno pogodio protivnika kolenom, a zatim ga i dovršio s par udaraca u glavu nakon što je pao na pod.

Pogledajte i video:

http://www.youtube.com/watch?v=yXoRKBLCCCc&feature=player_embedded
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2072 poslato: Decembar 31, 2012, 02:21:43 posle podne »

Mirko CRO COP Filipović:

 Mirko Filipović stigao je do svoje 28. MMA pobede bez ikakvog problema, baš kao što se i očekivalo. Sve je bilo gotovo u manje od dve minute.

Suzukuwa nije mogao ni na koji način ugroziti najboljeg hrvatskog borca koji je uspo ubeležiti pobedu u jednoj MMA borbi nakon pune dve i po godine!
 
Pogledajte i snimak meča od pre dve večeri:

http://www.youtube.com/watch?v=Pc1HUGF5ML0&feature=player_embedded

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2071 poslato: Decembar 31, 2012, 02:18:29 posle podne »

K-1:

 Saitama je ugostila jednu od najvećih K-1 priredbi u poslednjih nekoliko godina, a Glory Grand Slam je okupio veliku većinu najboljih kick boksera na svetu u teškoj kategoriji koji će se boriti za njhovu titulu svetskog prvaka.

Semmy Schilt i Gokhan Saki praktično su se poigrali sa svojim protivnicima, a to pogotovo vredi za Sakija koji Raoumaru nikako nije mogao parirati i dobio je nekoliko jako teških udaraca u manje od dve minute.

Igor Jurković krenuo je prilično dobro, pokušavao je krošeima dohvatiti višeg protivnika, no nije uspeo i Braddock Silva ga je snažnim udarcima dva puta u prvoj rundi poslao na pod, što je prema posebnim pravilima Gloryja razlog za prekid borbe!

Borba Bonjaskyog i Verlindena bila je prilično izjednačena i vrlo atraktivna,a sudije očekivano nisu mogli odlučiti o pobedniku nakon samo dve runde po dve minute, pa je održana i treća nakon koje su pobedu ipak dali favoritu Remyju.

Usledio je neverovatan okršaj Zimmermana i Ben Saddika, oba borca pružila su zaista fantastičan nastup, Jamal je vodio sve do poslednjih 20-ak sekundi kad ga je Errol bacio u težak nokadun, ali je nekako uspeo izdržati do kraja runde. No, Jamalova admoć tokom prve runde i većeg dela druge donela mu ipak pobedu sudijskom odlukom!

Nakon prilično žestoke borbe izmeĂ°u Petera Aertsa i Mourada Bouzidija sve je završilo nakon dve minute kada je Peter Aerts zbog povrede šake morao predati meč. Pretpostavlja se da se radi o lomu!

Diniz je uskočio kao zamena protiv jednog od favorita turnira, ali Ghiti je pružio fantastičan otpor. Definitivno je iznenadio svojom odlučnošću i vrlo lepim nastupom, Danielu nije bilo lako protiv tako motivisanog protivnika, ali u trećoj dodatnoj rundi ipak je bio bolji i zasluženo zauzeo poslednje mesto u četvrtfinalu.

Semmy Schilt uspeo je prvi osigurati mesto u polufinalu zahvaljujući pobedi nad prilično solidnim Verhoevenom koji se nije hteo samo tako predati, iako je Semmy ipak bio bolji tokom dve runde.

Saki je pri kraju prve runde uspeo nokautirati Braddocka Silvu, koji je prilično solidno otvorio meč i čak u nekoliko navrata dobro pogodio Gokhana, kojeg to ipak nije uzdrmalo. Jamal Ben Saddik vrlo uverljivom predstavom takoĂ°e je izborio mesto meĂ°u najbolja četiri nakon pobede nad Bonjaskyim.

 Glory Grand Slam:

1. Semmy Schilt (132 kg) VS Brice Guidon (102 kg) - pobednik Schilt R2 TKO
2. Sergey Kharitonov (120 kg) VS Rico Verhoeven (116 kg) - pobednik Verhoeven sudijskom odlukom
3. Gokhan Saki (104 kg) VS Raoumaru (103 kg) - pobednik Saki R1 TKO
4. Anderson "Braddock" Silva (110 kg) VS Igor Jurković (99.8 kg) - pobednik Silva R1 TKO
5. Remy Bonjasky (104 kg) VS Filip Verlinden (93 kg) - pobednik Bonjasky sudijskom odlukom
6. Errol Zimmerman (114.8 kg) VS Jamal Ben Saddik (129 kg) - pobednik Ben Saddik sudijskom odlukom
7. Peter Aerts (105 kg) VS Mourad Bouzidi (97.5 kg) - pobednik Bouzidi zbog povrede Aertsa
8. Daniel Ghita (108 kg) VS Jhonata Diniz (105 kg) - pobednik Ghita sudijskom odlukom

Parovi četvrtfinala:

Semmy Schilt VS Rico Verhoeven - pobednik Schilt sudijskom odlukom
Gokhan Saki VS Anderson "Braddock" Silva - pobednik Saki R1 TKO
Remy Bonjasky VS Jamal Ben Saddik - pobednik Saddik sudijskom odlukom
Mourad Bouzidi VS Daniel Ghita

Parovi polufinala:

Semmy Schilt VS Gokhan Saki
Jamal Ben Saddik VS Bouzidi/Ghita

Finale:

Schilt/Saki VS Ben Saddik/?
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2070 poslato: Decembar 30, 2012, 02:57:44 posle podne »

UFC 155 – rezultati.

UFC se oprostio od 2012. godine odličnim turnirom

Za kraj godine najjača svetska organizacija nam je pružila stvarno odličan turnir. Iako je dosta borbi otišlo do sudijske odluke, akcije i dobrih borbi nije falilo.

U glavnoj borbi večeri Cain Velasquez je po drugi put postao šampion teške kategorije UFC-a, pobedivši jednoglasnom odlukom sudija Juniora Dos Santosa. Već u prvoj rundi Velasquez je pogodio JDS-a odličnim desnim overhand-om i gotovo završio meč. Bivši šampion je uspeo da preživi prvu rundu, ali nije uspeo da se povrati i da borbu preokrene u svoju korist. Velasquez je lako skraćivao distancu, borbu prevodio u parter, a od JDS-ovog ubitačnog boksa ništa nismo videli.

Jim Miller i Joe Lauzon su pokupili bonus za borbu večeru. Akcija je trajala čitavih 15 minuta gde je Miller uglavnom bio dominantiji i udarcima naneo puno štete Lauzonu. Lauzon se probudio tek u poslednjoj rundi i pred sam kraj borbe uspeo je da uhvati giljotinu, ali zvono je spaslo Millera.

Costa Phillipou je pobedio prekidom Tima Boetscha u trećoj rundi. Boetsch je bio vidno iznuren, a posle udarca Philippoua pao je na pod gde je odlični Grk udarcima u parteru borbu priveo kraju i postavio sebe kao jednog od ozbiljnijih boraca u srednjoj kategoriji.

Todd Duffee se pobedom vratio u UFC i za dva minuta je udarcima pobedio Phila De Friesa. Duffee koji je odličan borac dokazao je da se sa razlogom vratio u UFC-a i odmah je potvrdio svoju želju da krene ka vrhu.

Rezultati:

Glavne borbe:
Cain Velasquez  def. Junior Dos Santos – jednoglasna sudijska odluka
Jim Miller  def. Joe Lauzon – jednoglasna sudijska odluka
Costa Philippou def. Tim Boetsch – TKO (udarci) R3 2:11
Yushin Okami def. Alan Belcher – jednoglasna sudijska odluka
Derek Brunson def. Chris Leben – jednoglasna sudijska odluka

Uvodne borbe:
Eddie Wineland def. Brad Pickett – podeljena sudijska odluka
Erik Perez def. Byron Bloodworth – TKO (udarci) R1 3:50
Jamie Varner def. Melvin Guillard – podeljena sudijska odluka
Myles Jury def. Michael Johnson – jednoglasna sudijska odluka
Todd Duffee def. Phil De Fries- TKO (udarci) R1 2:04
Max Holloway def. Leonard Garcia – podeljena sudijska odluka
John Moraga def. Chris Cariaso- zahvat R3 1:11
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2069 poslato: Decembar 30, 2012, 02:56:41 posle podne »

Bojan Veličković:

Jedan od najperspektivnijih domaćih boraca Bojan Veličković Veli je zabeležio pobedu u Češkoj.

Veli je samo dve nedelje posle meča na SFC gde je pobedio Yuria Prohasku zabeležio novu pobedu u Češkoj na turniru „Heroes Gate 9″. Njegov protivnik je bio domaći borac Tomas Kuzela koji je u karijeri imao preko 30 mečeva.

Snimak borbe još uvek ne postoji, ali vam prenosimo utisak jednog od Bojanovih trenera, Bogdana Stojčića koji se povodom meča oglasio na društvenoj mreži Facebook:

    “Veli je pobedio! Gušenjem druga runda! Do tad ga je prebio u svim segmentima, rušio nogom u glavu i kolenom, ali napravio par greškica i dobio zauški par, al momački ih podneo i totalno promenio opis protivniku, kojem je ovo bio trideset i neki meč. Ovo je bio ozbiljan test, bravo.”

http://www.youtube.com/watch?v=q4zLKp1hWoA
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2068 poslato: Decembar 30, 2012, 02:54:18 posle podne »

GLORY/DREAM:

U nedelju 31. Decembra u Tokiju se održava zajednička GLORY i  DREAM manifestacija.

Najveću pažnju svakako privlači GLORY Grand Slam turnir koji će nam pokazati ko je u ovom trenutku najbolji K-1 borac. 16 boraca u teškoj kategoriji će se u nedelju boriti za titulu šampiona i ček na 400.000 dolara.

Ovaj sjajan turnir po kvalitetu ni malo ne zaostaje za nekada legendarnim K-1 World GP turnirom.

Semmy Schilt je kao četvorostruki K-1 World GP šampion uvek meĂ°u glavnim favoritima za osvajanje turnira, ali ako pogledamo poslednih nekoliko  nastupa svih učesnika, onda je Daniel Ghita neko od koga se najviše očekuje.

Veliko je pitanje i koliko spremni dolaze trostruki K-1 World GP šampioni Peter Aerts i Remy Bonjasky?

Aerts, koji ima 42 godine je i pored više puta najavljivanog povlačenja odlučio da nastavi sa borenjem, a Remy Bonjasky se u junu ove godine vratio u K-1 ring nakon trogodišnje pauze. Tada je u ne baš sjajnom izdanju, odlukom  sudija pobedio Anderson Silvu.

Naturniru će nastupiti i hrvatski borac Igor Jurković.

Pored turnira ljubitelji K-1 će moći da uživaju i u mečevima:

     Robin van Roosmalena  -  Yuichiro Nagashima[2]
    Koichi Pettas  -  Jerome Le Banner

DREAM 18 će činiti MMA borbe i to:

    Shinya Aoki vs.  Antonio McKee
    Hiroyuki Takaya vs.  Georgi Karakhanyan
    Tatsuya Kawajiri vs.  Michihiro Omigawa
    Satoru Kitaoka vs.  Will Brooks
    Phil Baroni vs.  Hayato Sakurai
    Bibiano Fernandes vs.  Yoshiro Maeda
    Melvin Manhoef vs.  Denis Kang
    Marloes Coenen vs.  Fiona Muxlow

DREAM mečevi počinju u nedelju u 7h po našem vremenu a GLORY mečevi u 11h.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tWq_A0AqG3I
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2067 poslato: Decembar 28, 2012, 11:25:45 pre podne »

Brutalan nokaut high kickom nakon samo tri sekunde! (VIDEO)

 Na YouTubu je pre par dana objavljen jedan od ekspresnijih nokauta koji smo imali priliku videti u poslednje vreme.

Detalji borbe nisu poznati, možemo tek iz priloženog videti da se radi o meču po MMA pravilima,ali ko je borac koji se može pohvaliti ovim odličnim nokautom za sada ostaje nepoznanica.

Pogledajte i sami kako je protivnik završio na podu u svega tri sekunde!

http://www.youtube.com/watch?v=WnN1cVhMZ7o&feature=player_embedded
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2066 poslato: Decembar 28, 2012, 11:21:39 pre podne »

Junior Dos Santos:



Na YouTubu se pojavio kratak video na kojem možete videti kako Junior radi na fokuserima u svlačionici izuzetno opušteno, ali se bez obzira na to radi se o prilično teškim udarcima. Zadivljuje i njegova brzina u odreĂ°enim navratima, Velasquez će verovatno što pre hteti preseliti borbu u parter,ali ostaje da vidimo.

Pogledajte snimak:

http://www.youtube.com/watch?v=QMDkNMltWTw&feature=player_embedded
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2065 poslato: Decembar 28, 2012, 11:15:39 pre podne »

Dana White: 80 posto UFC boraca "na travi" !!!

 Predsednik UFC-a, Dana White je u četvrtak izjavio kako veruje da bi 80 posto njegovih boraca palo na nasumičnom testu na marihuanu kada bi ih testirali. Za one koje ne znaju, UFC trenutno ima čak 475 boraca pod ugovorom što bi značilo da prema Whiteovoj proceni čak 380 njih redovno puši marihuanu.

Ali, čelnik najjače svetske promocije smatra da testiranja ipak treba prepustiti Atletskim Komisijama i to nije pitanje koje treba rešavati sama promocija. Razlog je praktičan, sami bi sebi stvorili probleme.

"Zaboravite to da se mi borimo protiv toga. Ako mi uĂ°emo u taj sistem i mi nasumično testiramo borce, znate li koliko bi ih bilo pozitivno na marihuanu? Pola eventa bi bilo izbrisano iz rasporeda", poručuje White.

Neki od boraca koji su pali na testu na droge, odnosno marihuanu, su Nick Diaz, Dave Herman i Thigao Silva. Ipak, većina se slaže da pušenje "trave" nikako ne pridonosi performansama boraca pa se borci "na marihuani" nepravedno otpužuju za doping.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2064 poslato: Decembar 28, 2012, 11:12:57 pre podne »

Junior Dos Santos:

 Las Vegas u subotu uveče po lokalnom vremenu imaće priliku uživati u sjajnom revanšu Juniora dos Santosa i Caina Velasqueza. Mnogo se poslednjih nedelja priča o taktici, ali čini se da Brazilac ne obraća previše pažnju na ono što priča njegov suparnik.

Aktuelni prvak uveren je da će i ovog puta iz meča protiv Velasqueza izaći kao pobednik, oseća se i mentalno znatno nadmoćnijim, a rezultati mu za to čak i daju pravo. "Ne brinem baš previše o tome što on misli, ja sam fokusiran na svoju taktiku i ono što želim napraviti u borbi."

Frank Mir je komentarisao da jednostavno nije bio spreman na meč s nekim ko ima rad nogama poput tebe. "Da, bio je to moj dobar nastup. Držao sam se na sigurnoj udaljenosti i koristio bokserske tehnike. Mislim da sam vrlo brz borac za teškaša i to uvek pokušavam iskoristiti."
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 139 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.