TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:55:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 139 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: FIGHT NEWS  (Pročitano 249825 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2063 poslato: Decembar 28, 2012, 11:09:49 pre podne »

UFC 155:

Na UFC 155, koji se održava 29. decembra će nam doneti borbu za titulu šampiona teške kategorije izmeĂ°u Caina Velasqueza i trenutnog šampiona Juniora dos Santosa. Ovo je drugi put za godinu dana da će se ova dva borca naći u oktagonu jedan naspram drugog, ali je prošli put Velasquez bio šampion. Taj prvi meč je kratko trajao i JDS je nokautom pobedio, a sada se svi pitaju dali će Velasquez uspeti da naĂ°e način za odličan boks Brazilca.

Pored ovog odličnog meča u oktagon će ući i bivši UFC prvak Forrest Griffin i jedan od boraca koji polako ali sigurno grabi ka vrhu – Phil Davis. Davis je gotovo nezaustavljiv, dok će ovo možda biti poslednja borba Griffina u njegovoj dugoj MMA karijeri.

Definitivno interesantan meč će biti i povratak „The Crippler“-a. Chris Leben se vraća posle suspenzije i svi očekujemo da nam pruži odličnu borbu protiv Karlosa Vemole.

Fightcard:

Glavne borbe

Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez
Phil Davis vs. Forrest Griffin
Tim Boetsch vs. Chris Weidman
Joe Lauzon vs. Gray Maynard
Alan Belcher vs. Yushin Okami

Uvodne borbe

Chris Leben vs. Karlos Vemola
Brad Pickett vs. Eddie Wineland
Erik Koch vs. Ricardo Lamas
Phil De Fries vs. Matt Mitrione
Michael Johnson vs. Myles Jury
Byron Bloodworth vs. Erik Perez

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2062 poslato: Decembar 28, 2012, 11:08:43 pre podne »

Paul Daley:

Kako prenose drugi borilački mediji, Paul Daley je učestvovao u tuči u jednom kafiću i ako se utvrdi da je svoje poznavanje borenja iskoristio u svrhe da povredi drugoga može biti osuĂ°en na dve godine zatvora. Zbog svega toga Daleyu je zabranjen ulazak u SAD sledeće dve godine.

Čelnici Bellatora su zbog toga potvrdili da je Daley otpao iz trenutnog turnira u velter kategoriji, a sami predstavnici Britanca trenutno ćute. Sam Daley se oglasio putem društvenih mreža i potvrdio je da se neće boriti na turniru: „Izgleda da moj sledeći nastup neće biti u Bellatoru.“

Podsećamo, Paul Daley je pre dve godine izbačen iz najjače svetske profesionalne organizacije UFC pošto je udario svog protivnika Josha Koschecka posle zvona za kraj runde.

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2061 poslato: Decembar 28, 2012, 11:07:26 pre podne »

KBK SinĂ°elić Fight Night – 29. decembra.

29. decembra u organizaciji kikboks kluba SinĂ°elić održaće se veče revijalnih borbi.

Učesnici ove revije biće klub SinĂ°elić, kikboks klub Novi Beograd, kikboks klub Batajnica i kikboks klub Medak. Ulaz će biti slobodan, a sve što gledaoci treba da urade je da pokupe propusnice u samom klubu za vreme trajanja treninga na adresi Ozrenska 39.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G1XPJeE80Zk
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2060 poslato: Decembar 25, 2012, 03:28:25 posle podne »

Brazilski jiu jitsu,šah na parteru,uživajte:

http://www.youtube.com/watch?v=BRxrowcvOIw



Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2059 poslato: Decembar 25, 2012, 03:18:30 posle podne »

Hector Lombard:

Rousimar Palhares je u meču protiv Hectora Lombarda na UFC on FX 5 priredbi slomio stopalo što je kasnije iskoristio kao svojevrsni alibi i olakšavajuću okolnost nakon teškog poraza. Takvo objašnjenje nije najbolje selo kubanskom borcu koji smatra da se radi o lošim i nepoštenim izvlačenjima.

Lombard je navodno od MMAManije zatražio hitan intervjuu u kojem je poručio Toquinhu da mu se to "ne broji".

"Čuo sam da priča kako se borio sa slomljenom nogom, a ja sam mu hteo reći da se 'ne broji', ako je nogu slomio u borbi. Da je u meč ušao s već slomljenom nogom, to je druga stvar, no on je bio zdrav kada smo krenuli sa sredine oktagona. To je kao da te neko nokautira u meču, a ti se žališ. Možeš se žaliti jedino ako si u meč ušao s potresom mozga", izjavio je Lombard.

Na novinarsku tvrdnju da ovo nije prvi put kako se Brazilac ponaša nepošteno, što je uostalom i njegov svojevrstan zaštitni znak, Lombard odgovara:

"To je istina. Svi znaju da je pre meča govorio kako nikada u karijeri nije bio ovako spreman i kako nema šanse za izgubi. Sada pronalazi neke izgovore."

Nezavisno o Palharesovim izgovorima, Lombard je u svom drugom UFC nastupu pokazao zašto ga mnogi smatraju jedinom pravom pretnjom Andersonu Silvi.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2058 poslato: Decembar 25, 2012, 03:15:49 posle podne »

Cain Velasquez: Ovog puta ja napadam!

Cain Velasquez je dobio ono što mnogi žele, priliku za revanš, a to je pritom i prilika da vrati pojas prvaka UFC-a u svoje vlasništvo. Prvi dvoboj trajao je jako kratko, no ovog puta priprema se ipak malo žešći okršaj.

Upravo zbog toga taktika će biti nešto malo drukčija, Cain smatra da je u prvoj borbi protiv Juniora bio previše pasivan i baš zato najavljuje da će ovog puta nešto više napadati.

"Ono što nisam radio u prvoj borbi sada moram, tako da je cilj napadati. Pre godinu dana kao da sam čekao da on mene udari, ali sada ću se držati svog stila, krenuću napadački, jer to je poraz iz kojeg sam ipak nešto naučio. Meni je bilo potpuno jasno gde sam pogrešio u prvoj borbi i kao da je poraz više pogodio one koji se nalaze oko mene. Ja nisam previše gubio san, ali sada ću tu titulu vratiti. Junior je jedino o čemu razmišljam tokom treninga", otkrio je Velasquez.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2057 poslato: Decembar 25, 2012, 03:13:39 posle podne »

UFC:

Jedan od najjatraktivnijih UFC boraca u istoriji, Chris Lytle, u poslednjem intervjuu za Middle Easy je najavio mogući povratak nakon više od 500 dana penzije. OVaj borac koji je skupio neverovatnih 12 bonusa u najjačoj svjetskoj MMA promociji je u poslednjem nastupu završio Dana Hardyja giljotinom, uzeo dva bonusa i odlučio reći dosta.

Oni koji malo bolje prate njegov život znaju da je "Lights Out" tokom čitave borilačke karijere paralelno radio kao vatrogasac, ali i da se nakon odlaska u penziju angažovo u političkom smislu. Sada mu očito kavez i sve što s njim ide itekako nedostaje.

Kolika je šansa da se ovaj sjajni bivši UFC-ovac zaista vrati u oktagon, pogledajte u video intervjuu.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cSi8kXOAKFc
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2056 poslato: Decembar 25, 2012, 03:11:18 posle podne »

Dan Henderson:

Bivši Strikeforceov prvak i apsolutna MMA legenda, Dan Henderson, je u ekskluzivnom intervjuu za Tatame najavio kako će se boriti još neko vreme pa je izrazio nadu da će odraditi još minimalno četiri borbe za UFC uprkos tome što je debelo ugazio u petu deceniju života.

Čovek koji se u profesionalnoj karijeri borio čak 37 puta ubeleživši pritom 29 pobeda priznaje da mu cilj nije UFC pojas; on mu prema vlastitim rečima samo služi kao motivacija i nešto što bi moglo stići uz dovoljno uspeha.

"Mislim da je ispred mene još nekoliko godina. U idućoj godini ću u kavez ući najmanje dva puta, stoga je logično da ću i 2014. najmanje još dva puta u borilište", izjavio je Hendo za Tatame.

UFC pojas je dobrodošla opcija, no ne i cilj.

"Meni je najvažnije da i dalje pobeĂ°ujem, cilj mi nije UFC pojas. On mi može biti nekakva motivacija, nešto što smatram da bih mogao osvojiti. No, u svakom slučaju, pojas ne smatram nečim presudnim", objasnio je Henderson.

U svom jedinom nastupu za UFC od povratka u najjaču svjetsku MMA promociju, Amerikanac je svladao Mauricija "Shoguna" Ruu. Mnogi taj dvoboj smatraju najboljim MMA mečem u istoriji.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2055 poslato: Decembar 24, 2012, 10:10:50 pre podne »

DIEGO NUNES,UFC:

http://www.youtube.com/watch?v=x2a5F8Fl_C4
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2054 poslato: Decembar 24, 2012, 10:01:59 pre podne »

George st Pieree:

 Conditov high kick je najstrašniji udarac koji sam ikad primio!

Okršaj Georgesa St-Pierrea i Carlosa Condita pružio je gledaocima 25 minuta izuzetno atraktivne borbe u Kanadi, svi su zaista uživali u njihovom okršaju. Titulu prvaka UFC-a u velter kategoriji tom je prilikom ponovo obranio GSP, ali Condit je definitivno pružio jako snažan otpor.

Novo priznanje Conditu stiglo je i od strane samog GSP-a koji je spomenuo da ga nikad niko nije tako snažno udario sve do situacije kada je primio njegov high kick.

Mnogi kritikuju sjajnog kanadskog borca da nije preterano zanimljiv borac i da ne teži dovoljno ka završavanju svojih borbi prekidom, ali on je uveren kako je publika njegovim nastupima ipak zadovoljna. "Ima puno onih koji govore da sam odličan poznavatelj borilačkih veštima, ali ne i veliki borac. Ali, ja se često vraćam iz teških situacija. To sam pokazao u borbi s BJ Pennom, ali i u svom poslednjem nastupu. Primio sam udarac nogom u glavu i uspeo sam se vratiti nakon toga, a to je nešto što se kod mene može često videti."

"To se ipak ne sme pokazati previše tokom borbe, ali svi smo ponekad kažnjeni zbog svojih odreĂ°enih greški, a to se dogodilo i meni protiv Condita. Kad me povrede, ja se obično vratim još jači. Niko me nikad pre nije tako jako udario u karijeri kao Condit onim high kickom", otkrio je GSP.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2053 poslato: Decembar 24, 2012, 09:58:05 pre podne »

UFC:

UFC 155 sve je bliži, a najbolja svetska MMA organizacija nastavila je s odličnom praksom da nam pre velikih okršaja pruži priliku da besplatno pogledamo neke od poslednjih borbi glavnih aktera.

Objavljeno je do sada ukupno osam mečeva, po četiri borbe Juniora dos Santosa i Caina Velasqueza, a to zaista predstavlja sjajno zagrejavanje za njihov veliki skorašnji revanš. MeĂ°u besplatnim borbama našao se i snimak njihovog kratkog prvog okršaja, ali možete se i podsetiti kako je u okršaju s Cainom prošao najbolji bosansko-hercegovački MMA borac Denis Stojnić.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CBGuJnhR-ZU

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C5zXk5BjF8Y

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t0-90Y3ygAw

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5dSvcmS_uMk

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J80nU1RqyRc

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_gW18Ua0wUc

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8cgNTbtmNjs

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1VzZaoinxT0
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2052 poslato: Decembar 24, 2012, 09:53:44 pre podne »

Roy Nelson: Imam 36 godina, ali gledaćete me još jako dugo!

Roy Nelson u poslednjem je meču stigao do pobede protiv Matta Mitrionea, koji je uskočio u poslednjem trenutku, zahvaljujući nokautu, a čini se da ćemo tog zanimljivog borca gledati još jako dugo.

Iako je proteklog leta napunio 36 godina, Roy još uvek ne razmišlja o odlasku u penziju, odnosno u nju planira otići tek za deset godina. Očito mu se jako sviĂ°a u oktagonu. "Kada bih bio poput Hendersona, Couturea ili Liddella, to bi stvarno bilo bi super. Dosta boraca drži se jako dobro i nakon što napune 40 godina, tako da ako se vodim Coutureovim primerom imam još pet ili šest godina, ali ja mislim da ću ostati još deset godina", rekao je Roy.

Jedna od njegovih neprežaljenih prilika u karijeri je meč protiv Juniora dos Santosa, za koji je uveren da je vrlo lako mogao drukčije završiti, odnosno da je pobeda mogla otići na njegovu stranu. "Da je kojim slučajem u tom razdoblju bilo moguće boriti se dve dodatne runde, moglo je završili itekako drukčije. Svaki borac razmišlja o pojasu, pa tome težim i ja, ali to nije jedina bitna stvar. Svako tko je u UFC-u bori se protiv najboljih", smatra Nelson.

U svojoj MMA karijeri Nelson je 18 pobeda i sedam poraza, a trenutno nije poznato kada bismo ga ponovno mogli videti u kavezu.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2051 poslato: Decembar 24, 2012, 09:50:45 pre podne »

Combat Challenge 7 – rezultati

Sinoć je u Pančevu uspešno održan sedmi po redu Combat Challenge turnir.

Pančevci su sinoć mogli da uživaju u turniru koji je okupio dosta mladih boraca. Combat Challenge je uvek bio turnir manjeg tipa, ali je okupljao mlade borce koji se tek dokazuju i davao nam odlične borbe.
Sinoćni turnir je bio humanitarnog karaktera, što je takoĂ°e karakteristika CC turnira. Ovaj put se skupljao novac za električna kolica. Ovo je još jedan od razloga da i u budućnosti podržimo momke iz organizacije CC-a.
Rezultati:
SEMI PRO MMA
Jovanović Mladen VS Slobodan Pavlović – završnica (giljotina), 1R
Kostić Miloš VS Igor Todorović – TKO GNP, 2R
Stefan Zvijer VS Teslac Radislav – sudijska odluka
MMA
Dejan Cvijović VS Oliver Stojković  â€“ TKO, 2R
Miloš Soldo VS Strahinja Kostić – TKO GNP, 2R
Miroslav Janjić VS Danijel Kokora – završnica (trijangl), 1R
Aleksandar Stojković VS Krsto Bukumirić – TKO GNP, 1R
Marinko Stjepanović VS Vladimir Jovanović Maradona - KO, 1R
BOKS MEČ
Nenad Makulović VS Branislav Luković – TKO, 3R
K1
Petar Makulić VS Stefan Subotić – sudijska odluka
Dalibor Milutinović VS Davor Petković – nerešeno
Dusan Trajkovic VS Kosaric Milan, Milan Kosaric, odlukom sudija.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2050 poslato: Decembar 21, 2012, 05:14:05 posle podne »

Ronda Rousey: UFC volim zbog novca koji se u njemu vrti!

"UFC i MMA pravila su jasna i čista i niko ih neće menjati. Uvek će UFC-ova pravila biti jako bliska pravoj borbi i ko pobedi - pobedi", rekla je Ronda Rousey o komentarima kako treba menjati UFC-ova pravila.

"SviĂ°a mi se što je u priči jako puno novaca i što nema boraca koji se bore za sitniš", rekla je Rousey koja je na Olimpijadi u Pekingu osvojila bronzanu medalju u kategoriji do 70 kilograma, a da pritom od novčanih dobitaka "nije imala za račune, dok je klika ljudi živela na njen račun".

"Olimpijada je u našoj zemlji besmislena. Ulažeš toliko truda i ništa ne radiš za novac već za domovinu, ponos,porodicu. Nakon toga nemate ništa, ni posao ni novac. S novcima s Olimpijade, nakon plaćanja poreza, nisam mogla kupiti ni polovnu Hondu Accord!", rekla je Rousey.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2049 poslato: Decembar 21, 2012, 05:11:59 posle podne »

CHAEL SONNEN:

"Trener ne može biti svako, to je veština koju razvijaš. Nisi roĂ°en kao trener nego to učiš, a ja to radim već 11 godina. Jones je roĂ°en da bude borac, ali nema trenerske veštine i ja ću mu održati lekciju o treningu", najavio je Sonnen svoju pobedu protiv Jonesa u TUF-u.

"Gledao sam svaku sezonu TUF-a dosad i činilo mi se kao da se ti momci dobro zabavljaju i povremeno tuku, i ništa mi nije bilo jasno", iskreno priznaje Sonnen koji dodaje da je TUF "puno više od onoga što se vidi na televizoru". "Mnogo smo toga uložili i mnogo riskiramo da bismo osvojili nagradu", kaže Sonnen o svom sudjelovanju u TUF-u.

Sonnen nije želeo komentarisati njegov meč protiv Jonesa koji je na rasporedu u u januaru sledeće godine, samo je kratko najavio da se radi o "najvećem eventu u istoriji UFC-a!"

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 139 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 19 upita.