TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:02:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 135 136 [137] 138 139 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: FIGHT NEWS  (Pročitano 249916 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #38 poslato: Avgust 15, 2011, 07:17:34 pre podne »

Nedavno je završen još jedan Strikeforce turnir,ovoga puta pod nazivom STRIKEFORCE CHALLENGERS 18.
Hvala Luki i Borilačkom klubu na ispraćenom spektaklu,a vi možete pročitati sinopsis pomenutnog dogadjaja:

Joe Duarte je jednoglasnom odlukom sudija pobedio Jorge Gurgela u vrlo tesnom meču. Gurgel je prve dve runde bezuspešno pokušavao da obori Duartea u parter gde je potrošio dosta energije. Kako je borba odmicala, Gurgel je bivao sve agresivniji ali je imao problema da uspostavi svoj ritam i stekne neku bitniju prednost u borbi.

Ono što je definitivno odlučilo pobednika je obaranje koje je Duarte izveo u trećoj rundi. Posle neuspelog saplitanja Gurgela, Duarte je uspeo da ga baci u parter i završi u mount poziciji. Posle toga je dobio još jedno bacanje 30 sekundi pre kraja meča i to je definitivno odredilo pobednika.

Nate James je nadjačao Danillo Villeforta i dobio borbu jednoglasnom odlukom sudija u dosta dinamičnom meču. James je primarno radio meč iz top pozicije, dok je Villefort bio aktivan sa poda i imao par pokušaja završnice ali to nije bilo dovoljno.

U prvoj rundi Villefort jeste uzeo leĂ°a svom protivniku i čak zaključao giljotinu u poslednjim trenutcima borbe ali pošto je bio primoran da konstantno radi iz garda i sa leĂ°a sudije su ga kaznile za to i pobedu dale Jamesu koji je ipak bio energičniji i dominantniji.

Ronda Rousey je dobila Sarah D’Alelio polugom na ruci za samo 0:25 sekundi prve runde. Posle pokušaja bacanja, Rousey je skočila i obezbedila polugu na ruci – armbar. D’Alelio je zastenjala i Rousey je pustila ruku i rekla da je njena protivnica verbalno predala borbu. Sudija Steve Mazzagatti joj je poverovao i prekinuo meč, ali se na ponovljenom snimku videlo da nije bilo nikakve predaje.

Pat Healy je u dosta jednoličnom meču lako odneo pobedu nad Eric Wiselyem. Kao odličan rvač, kroz ceo meč Healy je diktirao gde će se borba odigrati. Nije imao problema da obori svog protivnika i celu borbu je radio iz top pozicije. Wisely jeste bio izuzetno aktivan sa leĂ°a i pokušavao je završnice ali bez preterano uspeha, tako da su sve tri sudije dodelile pobedu Healyu.

Derrick Mehmen je isto svojim superiornim rvanjem izborio pobedu nad odličnim udaračem Roy Jonesom. U početnoj rundi Jones je udarcima nogama i letećim kolenom uspeo da uzdrma protivnika, ali čim je Mehmen borbu preveo u parter tu se videla njegova dominacija. Početkom druge runde Mehmen je dobio posekotinu iznad levog oka jednim udarcem iz okreta Jonesa. Bez obzira na to nastavio je da dominira i lako obara svog protivnika što je vodilo pobedi.

Rezultati /borci u prvom redu su pobednici/:
   Milton Vieira    Sterling Ford    Tehnička završnica (brabo choke)       
   Mike Bronzoulis    Chad Leonhardt    Tehnički nokaut (udarci rukama i nogama)       
   Nah-Shon Burrell    Lukasz Les    Tehnički nokaut (udarci rukama i nogama)       
   Gian Villante    Keith Berry    Jednoglasna odluka sudija       
   Derrick Mehmen    Roy Jones    Jednoglasna odluka sudija       
   Ronda Rousey    Sarah D’Alelio    Tehnička završnica (armbar)       
   Pat Healy    Eric Wisely    Jednoglasna odluka sudija       
   Nate James    Danillo Villefort    Jednoglasna odluka sudija       
   Joe Duarte    Jorge Gurgel    Jednoglasna odluka sudija       

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #37 poslato: Avgust 15, 2011, 07:11:32 pre podne »

UFC Live 5 ,Fight card:


Dan Hardy vs. Chris Lytle
Jim Miller vs. Benson Henderson
Duane Ludwig vs. Amir Sadollah
Donald Cerrone vs. Charles Oliveira
Joseph Benavidez vs. Eddie Wineland
T.J. O’Brien vs. Cole Miller
Kyle Noke vs. Ed Herman
Ronny Markes vs. Karlos Vemola
Danny Castillo vs. Jacob Volkmann
Jared Hamman vs. C.B. Dollaway
Jim Hettes vs. Alex Caceres
Jason Reinhardt vs. Edwin Figueroa





UFC Live 5 nam donosi odlično uparene borbe koje nam obećavaju puno akcije. U glavnoj borbi večeri sukobiće se bivši izazivač za titulu u velter kategoriji Dan Hardy i MMA i UFC veteran Chris Lytle. Bivši WEC šampion Benson Henderson će ukrstiti rukavice sa Jim Millerom. TUF 7 pobednik, Amir Sadollah će se boriti sa Duane Ludwigom, dok će Donald Cerrone se susresti sa odličnim brazilskim borcem Charles Oliveriaom.

Dan Hardy (23-9, 1 NC) vs. Chris Lytle (30-18-5)

Ovo je meč koji neće proći bez akcije. Oba borca su odlična u svim aspektima borbe ali se ne plaše razmena.



Dan Hardy je odličan udarač ali ipak jednodimenzionala pošto se najviše zasniva na nekom bazičnom udaranju i divljem mahanju. Do sada je imao problema sa rvačima što se i videlo u meču protiv Georges St. Pierrea i Anthony Johnsona, a u poslednjem meču ga je nokautirao Carlos Condit. Potrebna mu je pobeda da ne bi bio otpušten.


Chris Lytle je tehnički bolji i razonovrsnij udarač, posebno ako se uzme u obzir da je profesionalo boksovao. Pored toga bio je državni šampion u rvanju i ima odličan jiu-jitsu. Vrlo je iskusan i čvrst borac što se moglo videti u njegovim mečevima a posebno u meču protiv Josh Koshcheka.

Ako Hardy uspe na početku meča da nametne svoj ritam kontrama i stekne psihološku prednost postoji šansa da dobije ovaj meč. Male su šanse da će nokautirati svog protivnika, posebno što Lytle nikad i nije bio nokautiran. Sa druge strane, Lytle je raznovrsniji udarač i ako uzmemo u obzir kroz šta je sve prošao definitivno će moći da istrpy udarce Hardya. Bolji je rvač tako da je neka osnovna pretpostavka da će to i koristiti i skupljati poene do odluke sudija.

Jim Miller (20-2) vs. Benson Henderson (13-2)

Ovaj meč puno obećava. Imamo dva borca u lakoj kategoriji koji se ne plaše razmena ali su podjednako dobri u skraćivanju distance, klinču, obaranjima i obojica imaju superiornu kondiciju i mogu dugo da traju.



Jim Miller izgleda kao malo bolji udarač. U meču protiv Kamal Shalorusa je pokazao da može da puno izdrži, ostane pribran i da kontrira. Zanimljivo je da je njegova glavna taktika da borbu krene sa udaranjem ali čim vidi da je tu nadjačan odmah skraćuje distancu u klinč i borbu prevodi u parter.



Benson Henderson je možda jači udarač ali se previše oslanja na svoj grappling. Izuzetno je fleksibilan i snažan i teško ga je zadržati u parteru. U poslednjem meču protiv Mark Boceka na UFC 129 je pokazao da je unapredio svoje udaranje ali ostaje nam da vidimo.

Ako Henderson uspe da nametne svoje rvanje na početku meča i ako bude mogao da diktira gde će se borba odvijati pobeda će biti njegova. Miller, pak sa druge strane kao izuzetno agresivan borac koji uvek ide napred može da stekne prednost udarcima i da polomi ritam Hendersona ali da bi to uradio mora da bude bez greške.

Duane Ludwig (20-11) vs. Amir Sadollah (5-2)

Ovo će biti meč dva borca koji se osećaju prijatno u razmenama.


Duane Ludwig je prirodni lakaš koji je čak bio mali i za laku kategoriju ali ga ne treba podcenjivati ni u velter kategoriji. Kao izuzetno jak i agresivan udarač koji se ne plaši razmena konstantno ide napred.

Amir Sadollah je raznovrsniji udarač u ovom meču pošto konstanto povezuje udarce rukama, nogama, laktovima i stalno se kreće. Solidan je i u klinču i u parteru, a njegova najveća prednost u ovom meču će definitivno biti što je veći borac.

Ako Sadollah bude koristio klinč i bacanja može da dobije ovaj meč. Time će razbiti samopouzdanje Ludwiga koji će morati da bude rezervisan u udaranju što može stvoriti šansu i prednost za Sadollah. Sa druge strane ako Sadollah bude odlučio da stoji to može skupo da ga košta pošto Ludwig iako nije toliko raznovrstan u udarcima je izuzetno opasan u razmenama.

Donald Cerrone (15-3, 1 NC) vs. Charles “do Bronx” Oliveira (14-1, 1 NC)

Ovo će biti meč izmeĂ°u dva momka koji su vrlo dinamični u razmenama ali imaju odličan parter.



Donald Cerrone je većinu svoje karijere proveo u WEC gde je postavio sebe za vrlo čvrstog borca, sa jakom bradom koji se ne plaši razmena i ima odličan jiu-jitsu. Do sada je bio u dosta mečeva gde je bio u divljim razmenama, uzdrman ali je uspevao da se vrati i pobedi. Vrlo je raznovstan borac i vrlo fluidan u promeni načina borbe.

Charles do Bronx estreia UFC Live 5 najava

Charles Oliveira je još uvek borac koji treba da se dokaže, a i nije bio u toliko jakih borbi kao njegov protivnik. Odličan je udarač ali malo sporiji, a ono što ga karakteriše je da ga treba pritisnuti da bi se probudio i stvarno krenuo napred.

Cerrone će imati malu prednost u klinču i rvanju ali ono što je njegova najveća prednost je što je bio u dosta teških borbi. Sa druge strane Oliveria je pokazao da ume da bude vrlo opasan ali i da ume da se zanese i uputi ilegalne udarce kao u meču protiv Nik Lentza. Cerrone bi mogao da dobije ovaj meč ako bude uzdrmao Oliveirau i uspeo da mu poruši ritam.









Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #36 poslato: Avgust 08, 2011, 04:27:38 posle podne »

dobar event, vidjecemo oce li ortiz dobiti jos jednu sansu
Sačuvana
I don't give a fuck
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #35 poslato: Avgust 08, 2011, 07:41:04 pre podne »

UFC 133,i na fotografijama:

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #34 poslato: Avgust 08, 2011, 07:36:18 pre podne »

Završen je i UFC 133.Pregršt dobrih mečeva,i očekivanih završnica.
Rashad Evans je prekidom u prvoj rundi pobedio Tito Ortiza,dok je Vitor Belfort fenomenalnim nokautom,pobedio Japanca Akiyamu,a nokaut je proglašen za najbolji te večeri,od koga je Vitor inkasirao dodatnih 70.000 dolara.
Ostatak borbi je prošao ovako:

Brian Ebersole defeated Dennis Hallman via TKO at 4:28 min of R1
Constantinos Philippou defeated Jorge Rivera via split decision
Rory MacDonald defeated Mike Pyle via TKO at 3:54 min of R1
Alexander Gustafsson defeated Matt Hamil via TKO at 3:34 min of R2
Chad Mendes defeated Rani Yahya via unanimous decision
Ivan Menjivar defeated Nick Pace via unanimous decision
Johny Hendricks defeated Mike Pierce via split decision
Mike Brown defeated Nam Phan via unanimous decision
Rafael “Sapo” Natal defeated Paul Bradley via unanimous decision

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #33 poslato: Avgust 06, 2011, 08:02:11 pre podne »

Najnoviji MMA highlights,pogledajte:
Never Tapout....MMA Highlights NEW
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #32 poslato: Avgust 06, 2011, 08:00:42 pre podne »

Poznati Hrvatski borac Mirko cro cop Filipović je rešio da se vrati u oktagon,i tom prilikom je dao intervju za jedan Hrnatski blog,prenosimo kompletan intervju,bez dlake na jeziku:

Popularni Cro Cop u ekskluzivnom je chatu na GOL.hr progovrio o svojim planovima za mirovinu, novoj borbi u UFC-u te navodnom razlazu s dosadašnjim menadžerom Lučićem.

>> Mirko EKSKLUZIVNO na chatu GOL.hr-a otkrio ime sljedećeg protivnika!

"Nema ništa posebno novog, treniram i nema značajnih novosti. Nije kraj, ne definitivno", odmah na početku kazao nam je iskusni Mirko Filipović te dodao kako se ne čuje s predsjednikom UFC organizacije Danom Whiteom koji je nakon njegovog poraza od  Brendana Schauba izjavio kako nije sigurno da će Cro Cop nastaviti karijeru. Kasnije se ipak ispravio te rekao kako će poštovati ugovor po kojem Mirko ima garantiranu još jednu borbu.

>> Teške optužbe: 'Sve borbe Cro Copa u Japanu su bile namještene!'

"Nemam kontakt s Danom White, nikada nisam s njim pregovarao, dogovoren je idući nastup i to je to."

A idući nastup je krajem listopada.

"Mogu vam sada ekskluzivno potvrditi da ću posljednju borbu za UFC odraditi 29.10.2011. u Las Vegasu s Royjem Nelsonom.

>> Pogledajte borbe posljednjeg Mirkovog protivnika u UFC-u

Treniram i nema značajnih novosti. Nije kraj, ne definitivno

Zdravstveno stanje je ok?

"Vidjet ćemo u idućoj borbi, sretan sam što sam neke ozljede uspio sanirati, dobio sam nekoliko inekcija za koljeno, to je jedna neugodna procedura, izvade vam krv i vrate nazad u koljeno kroz neku centrifugu i tako potiču hrskavicu na obnavljanje. To koljeno mi je bilo uništeno, ali sam uspio sanirati. Strahovite bolove sam osjećao, a sada dva puta tjedno radim vježbe s fizioterapautom."

Najglasnije se priča o Chaelu Sonnenu, koji je nedavno uputio velike optužbe na račun našeg borca...

"Nikad nisam volio odgovarati na takve uvrede stara poslovica kaže ne raspravljaj se s budalom. Pitao sam neke čovjeke u Americi, o kome se radi. Rekli su mi da je lud i da je željan promocije. Ne ljutim se na njega, ali njemu se po faci vidi da je ograničen, očito je da je lud, ali ponavljam, ne ljutim se na njega. Kao da on razumije što priča," oštro je kazao Cro Cop te potom ispalio niz uvreda na račun temperametnog Sonnena.

"Van svake pameti je komentirati da su moje borbe namještene. Ali ako to ljude veseli, neka samo izvole, tko će kome ako neće svoj svome, ali ne obazirem se na takve prozivke. Pa, kome se ja moram pravdati, nekoj propaloj budali. Radi se o diplomiranom idiotu, ne običnom i neka laje što god hoće. Samo mi je žao što nema 20 kilograma više jer bi ga nalupao s takvim guštom. Ali ima oko 80 kg i do naše borbe ne može doći, ali možda naleti u Hrvatsku pa ga netko nalupa i ispraši mu guzicu," bez dlake na jeziku pričao Mirko, koji nam je otkrio i kako oproštaj još nije blizu.
Mirko Cro Cop Filipović (GOL.hr)

Nema oproštaja, idemo dalje

"Ne znam, sve me je strah mogućeg kraja karijere, rekao sam da se više neću boriti, ali kad odmoriš i prespavaš shvatiš da je to tvoj život i da bez toga ne možeš funkcionirati. Ja to volim i uživam i mrzim dane prije meča, ali nema ljepšeg osjećaja ući u kavez i izaći van. Strah me je i donijeti tu odluku jer ću postati svjestan da je moje vrijeme prošlo. Nikad se ne možeš pogledati u ogledalo i reći da dolaze mlaĂ°i o tebe. Možda je i bolje tako." Iako ga već mnogi vide u mirovini, on ne može pobjeći od 'žara' koji tinja u njemu.

Radi se o diplomiranom idiotu, ne običnom i neka laje što god hoće. Samo mi je žao što nema 20 kilograma više jer bi ga nalupao s takvim guštom
o Sonnenu

"U meni je vatra, ja volim ovaj posao, a postat ću svjestan da je kraj kada na treninzima više ne mogu dati sto posto. Na treninzima vrhunski radim, kao recimo jučer, možda i brže nego ikada. Moram priznati i da bi radije da mi se noga odsječe samo da pobijedim. Najodvratniji je osjećaj kada noć nakon poraza gledam u strop aviona i molim Boga da se sruši avion. Znam da zvuči luĂ°ački ali ja ne mogu pobjeći od toga," iskreno je priznao Cro Cop koji je EKSKLUZIVNO opovrgnuo i nagaĂ°anja o njegovom razlazu s menadžerom  Zvonimirom Lučićem?

"To su obična naklapanja, normalno komuniciramo i on je sam bio šokiran kad sam ga nazvao da čujem o čemu se radi. Ponavljam, ako to ljude raduje neka pišu što god hoće, ali nema istine u tome," pojasno je Mirko te otkrio očekuje li produljenje ugovora u UFC-u.

"Iskreno, svi smo mi tašti i ne bi molio nikoga da me vrate nazad. U tom slučaju, ja bi radije šutio i pustio da me strijeljaju. Ne pada mi na pamet da nakon svega molim nekoga nešto. Puno toga će ovisiti o rezultatu i ishodu moje posljednje borbe s Nelsonom, vidjet ćemo kakav će biti stav i razmišljanja čelnika UFC-a. Naravno, bit će važna i financijska ponuda, koja bi se mogla i 'srozati'. Ma ima puno stvari o kojima treba razmišljati. Iako je UFC najveća organizacija, alternativa uvijek postoji, mogu otići i u Japan ili ću jednostavno objesiti rukavice u klin. Ne znam jeste li znali, ali iduće godine će biti 20 godina od moje prve borbe, to je zbilja duga karijera."
Mirko vs. Schaub (Foto: UFC)
Mirko Filipović na vaganju uoči borbe s Brendanom Schaubom (Foto: UFC)

A ako ne uspije dogovoriti nastavak suradnje u UFC-u, jedna od mogućnosti je prelazak u K-1.

"Imam neke pregovore, to je moja jedna velika želja, no vidjet ćemo kako će završiti ova zadnja borba u listopadu."

Mirko nam je kazao i svoja razmišljanja o apsolutnim vladarima boksačkog svijeta, braći Kličko.

"Nedostatak boraca iz SAD-a razlog je tome da su braća Kličko i dalje dominantni, iako iza sebe imaju već prilično godina. Zbilja ih cijenim i poštujem, no činjenica je da je njihov boks dosadan, onako robotski, ali im nitko ne može parirati. Jednostavno su osuĂ°eni su na mečeve od 12 rundi jer nema onog boksa kakav su nam nudili Tyson i Holyfield. Vjerojatno zbog graĂ°e i stila ne mogu nam osigurati mečeve kakve smo prije geldali, no ponavljam, nisu oni krivi što nemaju prave konkurencije. Imaju puno iskustva, ali ne izgledaju atraktivno."

Lučić je sam bio šokiran kad sam ga nazvao da čujem o čemu se radi
o razlazu s Lučićem

A što kaže na sljedeću borbu u polufinalu Strikeforceovog turnira izmeĂ°u Overeema i Silve?

"Teško je prognozirati kada dva teškaša uĂ°u u ring, mogući su preokreti. Zaista ne znam tko će pobijediti, malu prednost dao bi Silvi s obzirom da je u fantastičnoj formi. Mislim da je kompletniji borac od Overeema, teži je, ali s druge strane i Overeem opasni borac, pa je zbilja teško bilo šta komentirati."

Prognoza borbe Dos Santos i Velasquez za naslov u UFC-u?

"TakoĂ°er je nemoguće procijeniti, mislim da je Velasquez mrvicu kompletniji borac, bolji je hrvač, ali obojica su dobri na parteru. Junior će biti možda motiviraniji, no vidjet ćemo."

Fjodora koji je u mini krizi itekako razumije.

"On je velikan ovog sporta. Padovi u formi su normalni, ali u borilačkim sportovima je to puno drugačije. Svaki poraz je pod velikim povećalom jer možeš imati samo dvije borbe godišnje. Nije to kao tenis. Da se mogu boriti dva puta mjesečno tko bi se sjećao poraza," kazao je Cro Cop te se osvrnuo na sve češće slučajeve korištenja dopinga u slobodnim borbama.

"Koliko znam, provodi se doping kontrola na svim UFC priredbama, isključivo putem urina, ali nisam stručnjak i ne znam bi li bilo možda bolje da se kontrolira preko krvi. TakoĂ°er ne znam može li se dopingirati netko dva tjedna prije meča pa mu do tada iscuri supstanca. Ali mislim da je vrlo velika veličina boraca na nedopuštenim sredstvima, a najpopularniji su hormon rasta. On strahovito brzo osigurava oporavak i ne može se vidjeti na nijednoj doping kontroli. Ne znam detalje, nisam nikada vidio nekoga tko je uzimao doping, ali mogu sumnjati, tako i na Overeema koji zbilja tako sumnjivo izgleda, možda je prirodni fenomen koji ima mogućnost te prirodne rekuperacije. Ali mogu reći da gdje ima dima ima i vatre," istaknuo je 36-godišnji borac.

A koje je Mirkovo omiljeno jelo, što misli tko je njegov nasljednik, gdje mu je bilo najljepše boriti se i mnogo drugih zanimljivosti pogledajte u priloženim video isječcima...

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #31 poslato: Avgust 06, 2011, 07:56:07 pre podne »

Predsednik UFC-a i suvlasnik Zuffa, LLC, Dana White je odlučio da detaljnije pojasni sve što je prethodilo otpuštanju Golden Glory boraca iz Strikeforce-a. Da se podsetimo prvo je otpušten Strikeforce šampion u teškoj kategoriji Alistair Overeem, njegov brat Valentijn Overeem, ADCC šampion John Einemo i bivša Strikeforce šampionka u bantam kategoriji Marloes Coenen.

Prema Whiteu razlozi za otpuštanje su nepremostive razlike u poslovanju Zuffa, LLC i Golden Glory-a.

„Ovo je u stvari vrlo jednostavno objašnjenje. Ako se osvrnemo na prošlost mi u stvari nismo imali ni jednog borca iz Golden Glory-a posle Semmy Schilta, zar ne? Razlog je što imamo veoma različite principe poslovanja. Vrlo je teško poslovati sa njima (Golden Glory). U principu, način poslovanja sa njima je da se plaća njima a ne borcima. Mi ne radimo na taj način. Mi tako ne poslujemo. Ne radi se tako u SAD sa atletskim komisijama. Ne plaćate menadžere, pa onda menadžeri plaćaju borce. Plaćate borce a onda borci plaćaju menadžere.“
White je takoĂ°e pomenuo i to da iako su ispoštovali Strikeforce ugovor, postalo je jasno da menadžment Golden Glory tima neće da promeni svoj način poslovanja.
„Ne žele da to urade. Moramo da platimo njima ne borcima.“
Jedini borac iz Golden Glory-a koji je ostao na platnom spisku Zuffa je Sergei Kharitonov. On je ostao da se bori u Grand Prix-u teškaša i trebalo bi da se bori u septembru. Zuffa je odlučila da održi ugovor sa Kharitonovim, ali njega plaćaju direktno. Ako izgubi biće izbačen iz Strikeforce-a. Ako osvoji Grand Prix opet će biti izbačen.

White je na kraju pomenuo da Golden Glory nema problema da posluje na svoj način u drugim promocijama van SAD-a, ali dokle god se posluje sa SAD atletskom komisijom, Zuffa može da posluje samo na jedan način.
„Mi stvarno pokušavamo da poslujemo sa ovim ljudima, ali oni to ne žele. Rekli su da apsolutno ne smemo da plaćamo borce, nego moramo da plaćamo njima. Vrlo je jednostavno ako pogledamo unazad i vidimo da je zadnji borac koji se borio u UFC-u bio Semmy Schilt. Bilo je razloga zašto je tako.“
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #30 poslato: Avgust 06, 2011, 07:52:33 pre podne »

Posle trećeg uzastopnog poraza Fedora Emilianenka,gazda UFC i STRIKEFORCE promocije,Dana White,odlučio je da ga isključe iz daljeg delovanja u tim organizacijama,odnosno,dobio je otkaz.Dana White je potvrdio na konferenciji za novinare da je ovo zvanična odluka,i izjavio:„Da otpušten je. Zašto? Mislite da smo trebali da ga zadržimo?“
Otpuštanju je prethodio poraz Fedora koji je došao od strane Dan Hendersona. Ovo je treći vezani poraz ruskog borca. Prvo je izgubio od Fabricio Werduma i to mu je bio prvi poraz posle 9 godina, dok mu je drugi poraz naneo Antonio „BigFoot“ Silva.
„Mislili ste da je on najbolji borac na svetu, ali ja sam uvek mislio da je on godinama precenjen.“-rekao je White i još jednom ponovio da je stvar čistog biznisa i da se tako radi.
Posle poraza od Hendersona, 34-godišnji Fedor Emelianenko je izjavio da će morati neko vreme da razmisli o penzionisanju pošto se vrati u Rusiju. TakoĂ°e je izjavio da ako bude odlučio da se vrati u borenje moraće da potraži novog promotera.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #29 poslato: Avgust 04, 2011, 07:46:51 pre podne »

Promo UFC 133,uživajte:
UFC 133 - Promo
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #28 poslato: Avgust 04, 2011, 07:46:09 pre podne »

UFC 133,Filadelfija,06.08.2011:
UFC 133: Evans vs Davis Trailer
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #27 poslato: Avgust 04, 2011, 07:44:36 pre podne »

Chad Mendes,jedan od najboljih perolakih boraca u UFC-u,je kako kaže 100 postoe spreman za njegov predstojeći meč sa veoma opasnim protivnikom Rani Yahyom.Fight od kojeg Chad očekuje pobedu će biti održan u Filadelfij,6-og avgusta,i na UFC turniru 133.Rani je poznat kao jedan od najboljih jiu jitsu boraca u UFC-u,ali Chad ne dovodi u pitanju svoju snalažljivost u parteru i kaže:"Nemam problem sa tim,šta više,voleo bih da se borba završi u parteru."Ostaje da vidimo...
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #26 poslato: Avgust 01, 2011, 10:52:13 pre podne »

Pobenik prvog reality show-a „Put ka vatrenom ringu“ Bojan Veličković koji je u finalnoj borbi savladao takodje sjajnog Nemanju Uverića je pred putom za SAD. Kako stvari stoje, Bojan Veličković će imati malo vremena da se odmori, jer ga očekuju nove pripreme.
Pogledajte finalnu i polufinalnu borbu sa nedavno održanog TeslaFC turnira u kojim  je Bojan Veličković ostvario pobede i izborio put i učešće za SAD:
TeslaFC - Bojan Velickovic vs Svetislav Nikolajev.mp4
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #25 poslato: Avgust 01, 2011, 10:50:50 pre podne »

Borilački klub:
Strikeforce šampion u teškoj kategoriji Alistair Overeem je otpušten iz organizacije ubrzo pošto se povukao iz Strikeforce turnira u teškoj kategoriji.

U petak, 29. juna je u emisiji „Inside MMA“, Ron Kruk izjavio da je holandski borac otpušten još 22. juna. Dana White i Scott Coker, čelnici UFC-a i Strikeforce-a se još uvek nisu izjasnili povodom ovog slučaja.

Problemi izmeĂ°u Overeema i Strikeforce-a su  nastali oko borbe sa Antonio „BigFoot“ Silvaom koja je trebala da se održi 10. septembra u polufinalnu turnira u teškoj kategoriji. Sam Overeem kao i njegov menadžerski tim Golden Glory nisu pristali na taj datum. Navodno, prva verzija je bila da nemaju dovoljno vremena za pripreme pa su tražili odlaganje od par nedelja. Ovde je nastao problem sa Showtime televizijom zato što nema slobodnih termina za emitovanje u oktobru zbog već zakazanih bokserskih mečeva.

Kako prenosi sports.yahoo.com navodno je i došlo do dogovora da se meč održi 10. septembra pod odreĂ°enim uslovima koji nisu navedeni ali je Overeem opet uzburkao strasti kada je izašao u javnost sa pričom o povlačenju i za to okrivio povredu palca. Kruk je izjavio takoĂ°e i da Overeem nema samo polomljen palac na nozi već i rebro kao i povredu lakta. Mnogi su skeptični oko ovih povreda.

Pošto je Alistair Overeemu ostala samo još jedna borba na ugovoru nikome stvarno nije jasno zašto je nastala ovolika drama. Da je prihvatio meč sa Silvaom i dobio ga imao bi prednostu slučaju da se potpisuje novi ugovor. Ima pretpostavki da je Golden Glory hteo da pregovara o novom ugovoru i mogućem prelasku u UFC kao i o tome da Overeem dobije deo pay-per-view, što je bilo problem za kompaniju Zuffa, LLC, vlasnike UFC-a. TakoĂ°e se pominje i problem u tome što je Golden Glory tražio uslove koje Zuffa trenutno ne pruža ni jednom borcu u svojim redovima kao i mogućnost da se Overeem bori i van organizacije.

Kao mogući razlog za otpuštanje je i to što se Overeem pojavio kao borac u organizaciji United Glory, koja bi trebala da održi mečeve u oktobru u Moskvi.

Kao mogući problem se postavlja i to što su Sergei Kharitonov i trenutna šampionka u bantam kategoriji za žene Marloes Coenen takoĂ°e u Golden Glory timu. Problemi koji su nastali izmeĂ°u Zuffa i Golden Glory možda mogu da utiču na karijeru i ovo dvoje boraca.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #24 poslato: Avgust 01, 2011, 10:49:21 pre podne »

Gilbert Durinho,pozbati jiu jitsu borac je prošlog vikenda imao svoj prvi mma meč,i kako kaže:"jedva sam čekao da se oprobam i mma borbama,i na sreću sve je prošlo kako treba."-Gilbert je dobio meč završnicom,armabarom,i sa uspešnim startom počinje njegova mma karijera.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 135 136 [137] 138 139 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.