TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:21:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 139 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: FIGHT NEWS  (Pročitano 249917 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2018 poslato: Decembar 11, 2012, 03:48:57 posle podne »

UFC:

 UFC još uvek u svojoj ženskoj diviziji ima tek jednu članicu, očito im se ne žuri potpisati ugovore s ostalim borkinjama, ali jedna je ipak u prednosti. Radi se, naravno, o Cris "Cyborg" Santos čiji se meč protiv Ronde Rousey nestrpljivo iščekuje.

Dana White očito se nadao da bi se njih dve mogle boriti na UFC-u 157, ali Cyborg se pobunila zbog kilaže, jer smatra da su dva meseca premalo vremena da bi došla u bantam kategoriju.

"Datum borbe još uvek nije siguran, prihvatila bih UFC 157, ali pošto moram biti u bantam kategoriji treba mi ipak dosta više vremena za to. Spremna sam prihvatiti taj izazov i spustiti kilažu, ali to je dug i težak proces i treba mi više od dva meseca", rekla je Cyborg.

Iako su se nedavno pojavile informacije da je doktor čak zabranio Cris da spušta kilažu, to očito ipak neće biti prepreka, UFC je preveliki izazov. "Moj je veliki san boriti se u UFC-u, možete biti sigurni da ću dati sve od sebe u mečevima i napraviti šta god mogu kako bih slavila. Imamo veliku odgovornost kako bi opravdale dolazak ženskih mečeva u UFC", smatra Cris.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2017 poslato: Decembar 11, 2012, 03:46:58 posle podne »

RONDA ROUSEY:

UFC Rondi dao kraljevski ugovor na osam mečeva!

 Ronda Rousey ima tretman super-zvezde u UFC-u, Dana White očito očekuje mnogo od nje, pa već na samom početku saradnje nisu bili oprezni, kao što to obično bivaju, već su svojoj novoj prvakinji dali ugovor na čak osam mečeva.

Najčešća praksa UFC-a s borcima koji dolaze u njihovu organizaciju je potpisivanje ugovora na maksimalno četiri borbe, ali u svoju prvu žensku članicu očito imaju ogromno poverenje i uvereni su da će njihova saradnja biti vrlo kvalitetna i dugotrajna i da će doneti njihovoj organizaciji jednu potpuno novu publiku i tamo im povećati prihode na više strana.

"Još uvek sve nije definisalo oko UFC-a 157 na kojem će se boriti Ronda, ali mogu već sada reći da će to biti izuzetno atraktivan event na kojem će se naći hrpa odličnih borbi", najavio je Dana White.

Da se stvari polako menjaju uverio se i sam predsednik UFC-a s obzirom da se već polako mogu čuti neka potpuno nova pitanja na konferencijama za medije. "Nikad do sada nisam čuo pitanje poput 'imaš li dečka' ili neko slično na našim službenim presovima", dodao je čelnik UFC-a.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2016 poslato: Decembar 11, 2012, 03:43:09 posle podne »

Cesar Gracie: Nick Diaz očekuje jako dobru lovu za meč protiv GSP-a!

 UFC priprema odličnu borbu izmeĂ°u Georgesa St-Pierrea i Nicka Diaza, to je želja aktuelnog prvaka u velter kategoriji, a to je i super situacija za sjajnu zaradu cellog Diazovog tima.

Oglasio se tako već Cesar Gracie, koji nedeljama putem medija pokušava uveriti javnost da bi bilo odlično kad bi se ta borba organizovala ili čak protiv Andersona Silve, a sada kad je meč došao zaista blizu realizacije, odlučio je malo promeniti priču i praviti se vrlo iznenaĂ°en.

"Dana je to najavio, a ja nisam imao pojma, sve što znamo je iz medija. Malo smo ostali zatečeni i još uvek nismo pričali s Whiteom, ali sada kad je prošao meč Benda i Natea, možemo se posvetiti toj priči. Verovatno ćemo se sresti tokom idućih nedelja i videti kakva su razmišljanja. Dana je bio spreman potrošiti ogroman novac na meč GSP-a i Andersona i sad ćemo videti šta je za nas pripremio, Nick se neće boriti za maleni honorar", najavio je menadžer braće Diaz, Cesar Gracie.

Nick je suspendovan do februara iduće godine zbog pada na doping testu, jer je pre meča s Carlosom Conditom koristio marihuanu.

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2015 poslato: Decembar 11, 2012, 03:31:01 posle podne »

JOHNY HENDRICKS:

Informacijom da će se Georges St-Pierre naredni put boriti sa Nick Diazom najviše je bio razočaran Johny Hendricks.

Sjajni američki velteraš savladao je Martin Kampmanna na UFC 154 priredbi, te se očekivalo da će „Bigg Rigg“ napasti GSP-ov pojas. Ipak, objava Dana Whitea da će se KanaĂ°anin boriti sa kontroverznim Diazom razočarala je Hendricksa.

    - Mislim da me GSP izbegava, jer je on tražio tu borbu i ne vidim neki drugi razlog za takav potez. Pokušao sam da sagledam situaciju sa svih pozicija, ali jednostavno ne vidim nikakav drugi razlog za takav potez. Diaz je pun „trash talka“, i ako mu je to donelo borbu za pojas onda ovaj sport ide u pogrešnom pravcu. Ja sam u Oktagonu dokazao da zaslužujem borbu sa GSP-om, ali me on jednostavno izbegava.

Hendricks je istakao i da mu nije bilo lako kada je pročitao da se neće boriti sa St-Pierreom, te da je siguran da će jednog dana on staviti pojas oko svog struka.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2014 poslato: Decembar 11, 2012, 03:30:25 posle podne »

UFC 157:

Brandan Schaub i Lavar Johnson boriće se 23. februara na UFC 157 priredbi, saopštio je „MMAjunkie“ portal.

Schaub i Johnson trebali su da se bore na UFC on FOX 5 održanoj proteklog vikenda, ali je borba otkazana zbog povrede Johnsona.

Ipak, UFC je odlučio da ovu borbu održi, te ju je dodao za UFC 157 manifestaciju na kojoj će se boriti Ronda Rousey i Liz Carmouche.

Schaub u karijeri ima osam pobeda i tri poraza, dok je Johnson u 23 MMA borbe ostvario 17 trijumfa i šest poraza. U poslednjoj borbi Johnson je poražen od Stefan Struvea.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2013 poslato: Decembar 11, 2012, 03:29:48 posle podne »

MMA,Srbija:

Jedan od najiskusnijih i najpopularnijih domaćih takmičara Dragutin Beli Milošević operisao je jutros vilicu.

Milošević je na sinoć održanoj Supreme FC priredbi doživeo težak poraz od Bosanca Alena Doličanina. Naš as je nakon vrlo lošeg ulaska u borbu zaradio high kick koji ga je poslao na pod.

Beli je odmah odvezen u bolnicu, gde je konstantovan prelom vilice. Milošević je jutros operisan, te ga sada čeka nešto duža pauza.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2012 poslato: Decembar 10, 2012, 12:50:18 posle podne »

CRO COP :

 Mirko "Cro Cop" Filipović će pred novu godinu, 31.decembra, nastupiti na tradicionalnom turniru japanske rvačke promacije IGF (Inoki Genome Federadion) . Cro Cop će u dvoboju prema MMA pravilima stati nasuprot Shinichija Suzukawe, bivšeg sumo borca i profesionalnog rvača. Meč se održava u Rygoku Sumo Areni; istoj onoj dvorani u kojoj je Cro Cop pre dva meseca svladao Amerikanca Randyja Blakea u osmini finala K-1 Grand Prixa.

S obzirom da je finalni K-1 Grand Prix turnir (trebao se održati 26.decembra u New Yorku) najpre odložen, a ovih dana i potpuno doveden u pitanje, Cro Cop je imao dovoljno vremena potražiti neki drugi"posao".

Prema informacijama od Filipovićevog menadžera i vlasnika Fight Channela, Orsata Zovka, Mirko se najpre trebao boriti protiv bivšeg olimpijskog pobednika Satoshija Ishiija, ali japanski organizatori su ipak odlučili ponovo promešati karte. Na kraju je odluka pala na 125 kilograma teškog Japanca.

Na istoj priredbi "Inoki Bom-ba-ye" će nastupiti i Ray Sefo. Za sada se ne zna po kojim pravilima, ali Sefo će u ring ući protiv japanske MMA zvezde Ikuhise Minowe.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2011 poslato: Decembar 10, 2012, 12:38:16 posle podne »

RORY MACDONALD:

Rory MacDonald pobedom nad B.J. Pennom stekao je veliki ugled u UFC-u, ali ne i kod fanova ove organizacije. Naime, MacDonald je ispraćen zvižducima u Sijetlu, a nakon trijumfa nad legendom MMA sporta potrudio se da zvižduke osigura i za naredni nastup.

    -  Nije mi važno šta publika misli, ne borim se za njih nego za sebe. Mogu da me vole, mogu da me mrze, to je njihova stvar. Ja volim ovaj sport i borim se za sebe. Tako je kako je. Sve dok se dobro borim ja sam zadovoljan. Ako me ne vole, to je njihova stvar.

MacDonald je u karijeri odradio 14 mečeva te ima 13 pobeda i samo jedan poraz. U svoje 23 godine već je uspeo da savlada pomenutog Penna, Nate Diaza i Che Millsa. Jedini poraz doživeo je od Carlos Condita, a nakon UFC on FOX 5 priredbe rekao je da bi se rado ponovo borio sa Amerikancem.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2010 poslato: Decembar 10, 2012, 12:37:30 posle podne »

Dana White: Henderson napokon dobio poštovanje koje zaslužuje.

Henderson je bez problema savladao Nate Diaza, te je ovim trijumfom zaradio poštovanje koje je i zasluživao, tvrdi Dana White

Ben Henderson početkom godine osvojio je pojas šampiona lake kategorije, nakon što je savladao Frankie Edgara kontroverznom odlukom sudija. Ljutiti navijači tražili su revanš, pa je Dana White odlučio da spoji dvojicu boraca, te da organizuje revanš. I tada je „Smooth“ slavio, opet tesnom odlukom sudija.

Ipak, proteklog vikenda Henderson je bez problema savladao Nate Diaza, te je ovim trijumfom zaradio poštovanje koje je i zasluživao, tvrdi Dana White.

    - Benson je napadao celih pet rundi i na kraju nije izgledao ni previše umorno. Bio je impresivan i mislim da je ovom pobedom dobio poštovanje koje je i zasluživao.

White je u razgovoru sa Ariel Helwanijem istakao i da je borba tekla baš kako je on mislio da će teći, te da ga nije iznenadila pobeda Hendersona.

Pogledajte o čemu je sve Dana govorio.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SDQaL8MEQDE
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2009 poslato: Decembar 10, 2012, 12:36:30 posle podne »

MMA,Srbija:

Održana prva Supreme FC priredba.

Premijerna priredba Supreme Fighting Championship organizacije održana je u nedelju veče na Novom Beogradu. U „Hali Sportova“ gledali smo sedam vrlo zanimljivih borbi.

Veče nije dobro počelo po naše takmičare. Jedan od najpopularnijih i najiskusnijih takmičara iz Srbije Dragutin Milošević doživeo je težak poraz od Bosanca Alena Doličanina. Doličanin je high kickom sjajno pogodio Miloševića koji je nakon toga morao i u bolnicu. Poslednje informacije govore da je stradala vilica našeg takmičara kojem želimo da se što pre oporavi.

Dušan Džakić savladao je Ivicu Jakupića, te mu se revanširao za poraz iz 2009. godine. Džakić je do trijumfa stigao prekidom nakon serije udaraca u parteru.

Bojan Veličković nije imao mnogo problema protiv Čeha Jirija Prochazka. Iako mu je protivnik promenjen nekoliko dana uoči borbe, popularni Veli je GNP-om rešio borbu, te pokazao da je i dalje u sjajnoj formi.

Steva Živković je u K-1 borbi nakon tri runde u kojim je dominirao pobedio Hrvata Ivana Stupala, dok je ĂDorĂ°e Mladenović poražen od Antea Majića. Mladenović se povredio početkom borbe, te je omogućio Hrvatu lak put do pobede.

Dragan Jovanović prihvatio je borbu sa Tonijem Milanovićem samo nekoliko dana uoči samog duela, te je u borilište ušao prilično iscrpljen od skidanja kilograma. To je omogućilo Hrvatu da doĂ°e do laganog trijumfa.

U bokserskom meču Miljan Rovčanin bez mnogo problema savladao je Elvira Behulovića.

Rezultati:

MMA

Alen Doličanin pob. Dragutin Milošević
Dušan Džakić pob. Ivica Jakupić
Bojan Veličković pob. Jirij Prochazk

K-1

Steva živković pob. Ivan Stupalo
Ante Majić pob. ĂDorĂ°e Mladenović
Toni Milanović pob. Dragan Jovanović

Boks

Miljan Rovčanin pob. Elvir Behulović
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2008 poslato: Decembar 10, 2012, 12:34:58 posle podne »

BEN HENDERSON:

Benson Henderson zadržao je pojas šampiona lake kategorije, nakon što je rano jutros po našem vremenu u Sijetlu savladao Nate Diaza.

Popularni „Smooth“ do pojasa je stigao kontroverznom pobedom nad Frankie Edgarom, da bi u revanšu sa Edgarom takoĂ°e odneo pobedu, još jednom tesnom odlukom sudija. Ipak, trijumf nad Nate Diazom pokazao je da Henderson zaslužuje mesto na kom se nalazi, i na kom planira da se zadrži duže vreme.

    - Hoćete pojas? DoĂ°ite, ja sam tu, i od mene ćete morati da ga uzmete. Ne idem nigde momci, biću tu i čekam vas!

Nakon ove vrlo samouverene izjave, Henderson se zahvalio Alex Caceresu, trening partneru koji mu je pomogao u borbi na nogama i koji ima veliku ulogu u odbrani ovog pojasa
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2007 poslato: Decembar 10, 2012, 12:34:17 posle podne »

ALEXANDER GUSTAFSSON:

Alexander Gustafsson pobedom nad bivšim Pride Grand Prix i UFC šampionom Mauricio Ruom poslao je jasnu poruku svima u UFC-u da pripada samom vrhu te organizacije.

Švedski „Mauler“ dominirao je u borbi sa Shogunom, te pokazao kako bez sumnje zaslužuje borbu za pojas koji drži Jon Jones. Ipak, do nje neće doći, bar ne za sada. Jonesa čeka borba sa Chael Sonnenom krajem aprila, a Gustafsson ističe da neće čekati Jonesa.

    - Želim da se borim, da budem aktivan. Boriću se kad god to budu od mene tražili i kada to bude moguće. Poslednju borbu radio sam u aprilu i ne želim više toliko da pauziram. Ne želim da čekam leto i da se borim tada sa Jonesom, želim borbu početkom godine, i nije mi važno sa kim će to biti.

Predsednik UFC-a Dana White rekao je da bi se Gustafsson mogao boriti sa još jednim potencijalnim izazivačem, 34-godišnjim Machidom.

    - Mislim da je Alexander u pravu i da ne bi trebao da čeka Jonesa. Čuo sam da je Hendersonovo koleno i dalje loše, pa bi možda mogao da se bori sa Machidom. Videćemo šta će se desiti.

Borba Machide i Hendersona trebala bi da se održi 23. februara na UFC 157 priredbi u Anahajmu u Kaliforniji.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2006 poslato: Decembar 10, 2012, 12:33:30 posle podne »

BJ PENN:

B.J. Penn, doživeo je težak poraz od mlade UFC nade Rory MacDonalda. Iako je najavljivao ubedljivu pobedu, iskusni Penn dobio je lepe batine, te je morao da poseti i bolnicu zbog zaraĂ°enih povreda.

Nakon borbe, predsednik UFC-a rekao je da bi momak sa Havaja trebao da „okači rukavice o klin“.

    - B.J. će se verovatno povući i mislim da bi to trebao da uradi. Rory je izgledao sjajno, plasirao odlične udarce u telo i bilo je teško boriti se sa takvim momkom. Penn je ratnik koji ne odustaje i zato ga izuzetno poštujem. Ipak, voleo bih da se povuče. Ima dovoljno novca, dece i nema šta više da dokazuje.

Penn je u poslednjih šest borbi ubeležio jednu pobedu, remi i čak četiri poraza.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2005 poslato: Decembar 10, 2012, 12:32:36 posle podne »

BOKS:

Juan Manuel Marquez nokautirao Manny Pacquiaa!

Marquez se vratio, te u šestoj iz kontre pogodio otvorenog Pacquiaa koji je ostao da leži.

Juan Manuel Marquez pobedio je Manny Pacquiaa u borbi održanoj u Las Vegasu. Marquez je do trijumfa stigao nokautom u šestoj rundi.

Četvrti duel dvojice sjajnih takmičara nije ostavio nikakve sumnje. Za razliku od prethodna tri u kojim smo videli jedan remi i dve kontroverne odluke sudija u korist Filipinca, u Las Vegasu nije bilo dileme.

Nakon dve runde u kojim je Marquez bio bolji, usledila je treća koja je poslala borbu na vodenicu Meksikanca. Sjajna desnica srušila je Pacquiaa koji je vrlo brzo ustao, ali koji je i dalje bio uzdrman.

Osetivši krv, Marquez je krenuo da završi borbu, ali mu se to umalo obilo o glavu kada ga je u petoj Pacquiao sjajno pogodio. Ipak, Marquez se vratio, te u šestoj iz kontre pogodio otvorenog Pacquiaa koji je ostao da leži. Bila je ovo prva pobeda za Marqueza (54-6-1) u četiri duela sa Pacquiaom, kao i drugi vezani poraz Pacquiaa (54-5-2).
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2004 poslato: Decembar 10, 2012, 12:31:50 posle podne »

UFC on FOX 5 – rezultati :

Ben Henderson zadržao je titulu šampiona UFC-ove lake kategorije. On je nakon pet rundi borbe jednoglasnom odlukom sudija savladao Nate Diaza.

Duel dvojice boraca bio je vrlo aktivan. U prvoj rundi Diaz pokušava da borbu prenese u parter, ali dobija nekolika snažna udarca u noge. Nakon toga Henderson dva puta baca Diaza na pod, ali se borba ipak vraća na noge gde i završava.

U drugoj rundi slična situacija kao i u prvoj, sa tim da je Henderson krajem runde dobro „oštetio“ Diaza, ali nije uspeo da završi rundu. I u trećoj „Smooth“ baca nekolika puta Diaza koji pokušava da doĂ°e do submissiona. Ipak, i ovoga puta se borba vraća na standup, a Bendo još jednom dobro pogaĂ°a Diaza koji pada na pod. Usledila je serija udaraca, ali se Diaz nekako izvukao.

Četvrta runda provedena je u većim delom u parteru, a dominirao je šampion. U poslednjoj Henderson još jednom pokušava da završi borbu, ali Diaz još jednom uspeva da preživi i dočeka zvono. Na kraju pobeda Hendersona jednoglasnom odlukom sudija.

Alexander Gustafsson pokazao je da Evropa ima veliku MMA zvezdu. Švedski „Mauler“ takoĂ°e jednoglasnom odlukom sudija savladao je Mauricija Ruu.

Gustafsson je odlično koristio dužinu svojih ruku, držao Shoguna na distanci, te ga često pogaĂ°ao i zadavao mu velike probleme. U drugoj rundi borba je na kratko voĂ°ena u parteru, ali je visoki ŠveĂ°anin uspevao da kontroliše situaciju.

U poslednjoj rundi Gustafsson je dobro pogodio Shoguna u telo, da bi nakon toga u klinču desnicom i kolenom dodatno uzdrmao Shoguna. Bivši šampion uspeo je da se vrati, ali je borbu završio primivši udarac u lice, te bacanje u parter.

Rory MacDonald bez mnogo problema savladao je B.J. Penna. Iako je na vaganju bio vrlo motivisan da pobedi MacDonalda, iskusni momak sa Havaja jednostavno nije imao rešenje za kanadsku zvezdu u usponu. MacDonald je vodio celu borbu, poigravao se sa statičnim penom, te na kraju odneo zasluženu pobedu sudijskom odlukom.

Rezultati:

Benson Henderson def. Nate Diaz
Alexander Gustafsson def. Shogun Rua
Rory MacDonald def. B.J. Penn
Matt Brown def. Mike Swick

Uvodne borbe:
Yves Edwards def. Jeremy Stephens
Raphael Assuncao def. Mike Easton
Ramsey Nijem def. Joe Proctor
Daron Cruickshank def. Henry Martinez
Abel Trujillo def. Marcus LeVesseur
Dennis Siver def. Nam Phan
Scott Jorgensen def. John Albert
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 139 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.13 sekundi sa 19 upita.