TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:49:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: /  (Pročitano 16870 puta)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #56 poslato: Jul 22, 2011, 04:53:33 posle podne »

Nego mene zanima ova voda iz cesme sta je u stvari? Jel zna neko
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #55 poslato: Jul 22, 2011, 04:45:45 posle podne »


nabuko, opusti se, nemam nameru da diskutujem sa tobom ili bilo kim, pogotovo ne o hlebu koji je direktno vezan za moj posao, ISO i HACCP standarde, za sta sam vodja QMS tima&QMR. Pogotovo ne na bb forumu :)

Radi svoj posao najbolje sto umes i veruj ili ne veruj etiketama, nije moja stvar.

Ionako 90% ljudi sa ovog foruma zaobilazi hleb u shirokom luku, tako da bi bolja tema bila SOKANTNO: Ovsene nisu u stvari ovsene! ili mozda SOKANTNO: PIlece belo nije u stvari belo! :) nhf 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

/
« Odgovor #54 poslato: Jul 22, 2011, 03:46:47 posle podne »

/
« Poslednja izmena: Jul 23, 2011, 03:39:16 posle podne od strane Nabukodonosor » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #53 poslato: Jul 22, 2011, 03:11:01 posle podne »

Sreca pa ima nas koji ne jedemo lebac pa ne brinemo o tome ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #52 poslato: Jul 22, 2011, 01:13:51 posle podne »

Pa kako onda to da si se baš ti našao pričati o ovome, a očigledno ne poseduješ integritet osobe koja stoji iza svojih tvrdnji?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

/
« Odgovor #51 poslato: Jul 22, 2011, 12:57:38 posle podne »

/
« Poslednja izmena: Jul 23, 2011, 03:38:55 posle podne od strane Nabukodonosor » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #50 poslato: Jul 22, 2011, 06:22:44 pre podne »

Pa ja i ćutim kad nemam šta da kažem, a nekako se poznajem sa čovekom koji je iza nick - a Ironman i zato se i prepisujem sa njim, a znam i čime se bavi i znam koliko to čime se bavi ima veze sa hlebom i uopšte pekarskom industrijom, ali to sada nije bitno.

Ti malo pričaš jedno, a onda drugo. Kažeš kako se ti baviš nekom proizvodnjom, a ovde pišeš kako ne treba verovati ničemu što piše na etiketama? Šta sad to znači, da niko ne treba verovati ni etiketama koje ti stavljaš na svoje proizvode? Da li sad ti hoćeš da kažeš da i ti stavljaš svakojake "lažne" sastojke u svoje proizvode i onda navodiš na etiketi da nešto jeste, a nije?

Ili to smao neki tamo rade sa hlebom,a svi ostali su sveti...

Vidi, što se mene tiče brate veruje u šta hoćeš. Ova tema je ionako toliko apsurdna i zasnovana na nekim toliko glupim osnovama, da mene samo zabavlja da pišem ovde.

O tome da li ćeš ti da ceniš moje mišljenje o hlebu ili nećeš to je tvoja stvar, apsolutno nemam potrebu da se svidim svima ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Nabukodonosor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

/
« Odgovor #49 poslato: Jul 21, 2011, 09:01:52 posle podne »

/
« Poslednja izmena: Jul 23, 2011, 03:38:36 posle podne od strane Nabukodonosor » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #48 poslato: Jul 21, 2011, 07:54:36 posle podne »

E, Mo, pošto te je neko skoro oslovio sa "Mighty" - da li si bila svesna činjenice kada si preuzela ovaj nick da postoji MMA/kick box borac koji se zove isto? (Lik je poznat kao mighty Mo - zamisli. :P)

Inače, lik je i više nego oličenje aerobik graĂ°e. (Ili barem onih koji "krenu" na aerobik.)

Mighty Mo Knockouts



Znam :)   Dobila sam nadimak od kolege iz Pansporta, jer me inače zovu Mo... a što sam Mighty znaju oni koji me poznaju ;) hehe

ahahah - ako je fora, onda je dobra! :) Kad sam video nick prvi put: "Mighty Mo? Wtf? Monika?! ahah" Otprilike tako nekako. :) Znam da mi debeli sevne pred oči svaki put kad ti vidim nick. ;D

@Janbo Fett (Nadam se da si SW fan inače ćeš se pitati zašto sam misspelovao fat i stavio ga uz inverziju tvog imena.)
Blage veze nemam... kao nzm kada je izašao klip mada moguće da je bilo pred ovogodišnji world GP u yokohami (ako nešto nisam zabagovao) - pošto su dvojca veterana uletela u final 8 kao zamene za Badr Harija (koji se krio od zakona) i još nekoga, pa je valjda Semi trebao da bude "next" koga će ovaj da složi i doda na klip... Nije se desilo. ;D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #47 poslato: Jul 21, 2011, 07:17:21 posle podne »

Sta znaci "to be continue"? Kako me iznenadjuju ovi fajt klipovi :D

Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #46 poslato: Jul 21, 2011, 06:22:03 posle podne »

E, Mo, pošto te je neko skoro oslovio sa "Mighty" - da li si bila svesna činjenice kada si preuzela ovaj nick da postoji MMA/kick box borac koji se zove isto? (Lik je poznat kao mighty Mo - zamisli. :P)

Inače, lik je i više nego oličenje aerobik graĂ°e. (Ili barem onih koji "krenu" na aerobik.)

Mighty Mo Knockouts



Znam :)   Dobila sam nadimak od kolege iz Pansporta, jer me inače zovu Mo... a što sam Mighty znaju oni koji me poznaju ;) hehe
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #45 poslato: Jul 21, 2011, 04:22:52 posle podne »

E, Mo, pošto te je neko skoro oslovio sa "Mighty" - da li si bila svesna činjenice kada si preuzela ovaj nick da postoji MMA/kick box borac koji se zove isto? (Lik je poznat kao mighty Mo - zamisli. :P)

Inače, lik je i više nego oličenje aerobik graĂ°e. (Ili barem onih koji "krenu" na aerobik.)

Mighty Mo Knockouts

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: Jul 21, 2011, 04:14:03 posle podne »

1 nedeljno umerena količina hrane koju želimo ( i više od 1 tosta )  neće naškoditi nikome.... naprotiv
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #43 poslato: Jul 21, 2011, 04:09:38 posle podne »

kakva god da je genetika, jedan tost nedeljno nece nikog ubiti.. glupo je izbacivati sve i svashta iz ishrane. OK za proste shecere se slazem da nikom u zivotu ne treba, slatkisi i to.. al jedan tost sedmichno je ok.. mada ga ni ja ne jedem, 1 nedeljno svakako neki uh moze
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #42 poslato: Jul 21, 2011, 04:00:15 posle podne »

Više se ne sećam da li sam negde još ovako komentarisala nešto još iz tvoje ishrane ali tost mi je baš zanimljiv.. stvarno, nisam sarkastična. Verovatno je stvar količine, a bogami i genetike, osetljivosti na insulin, mišićne mase itd i sl....

U svakom slučaju tvoj izgled je mnogo bolji komentar od bilo čega ja kažem ili napišem povodom tvoje ishrane... samo govori u prilog individualnom pristupu kad se planira ishrana... kao i u prilog činjenici da ništa ne goji samo po sebi :)

Ipak, zbog malog procenta vlakana i vitamina B grupe i dalje ću se suzdržavati od belog tosta Vs integralnog hleba
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.