TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:27:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Miloš Šarčev - novi početak  (Pročitano 42638 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #327 poslato: Mart 07, 2024, 10:51:35 pre podne »

Posle Arnold Klasika u Ohaju koji je odrzan proslog vikenda,juce je Milos Sarcev napisao ovo:
Posle 2,5 godine i 13 zajedničkih nastupa - ovo je bio naš "poslednji ples".

Nepotrebno je reći – više nego sam ponosan na Samsona i ono što je postigao za veoma kratko vreme koje smo radili zajedno.
Potpuno je transformisao svoju građu i pretvorio se u jednog od najboljih bodibildera na svetu i najveću pretnju za titulu Mister Olimpije.

Želeći Samsonu (i Marleni) sve najbolje na svetu i što je najvažnije za Samsona - ispunjenje njegove sudbine.
Misko je bio Samsonov trener....steta sto su razisli,mislim da bi sa Milosem Samson mogao i da osvoji Olimpiju....
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #326 poslato: Novembar 06, 2022, 06:54:46 posle podne »

https://youtu.be/wD5KBFft-J0
Jedan izvrstan seminar Miska na Dubai Pro 2022 takmicenju gde je Milos pricao o trening tehnikama,ishrani,suplementima,poziranju itd.Spiker ga je predstavio kao hodajuca enciklopedija sto se bodi bildinga tice.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #325 poslato: Jul 23, 2022, 08:29:09 pre podne »

https://www.instagram.com/tv/CgS5JaVJMDO/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Evo i snimka gde se vidi da je Krizanek u izvanrednoj formi,ali nije nepobediv za sada Dve zadnje poze i to dupli biceps od pozadi fali mu gustina leda i definicija lumbalnog dela a kod latissimus poze od nazad mu fali jos sirine.Oba se mogu resiti,doduse ne verujem da ce do ove Mr.Olimpije,ali dogodine sigurno.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #324 poslato: Jul 22, 2022, 07:33:39 pre podne »

https://www.instagram.com/p/CgSynj0vuzG/
Kaze Misko za Krizaneka da slike ne pokazuju u stvarnosti koliko je on velik i kompletan,da covek mora videti uzivo da bi se stvarno ubedio koliki je.Bice interesantno videti ga na olimpiji sa ostalima. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #323 poslato: Februar 26, 2022, 09:29:37 posle podne »

https://m.youtube.com/watch?v=dHKLypxS7qM&feature=emb_title
Na prvo pitanje ko je najveci "radnik" u bodi bildingu Misko kao iz puske kaze da je po njegovom misljenju to Hadi Choopan.Posle su ga pitali ko je najtalentovaniji bodi bilder svih vremena na sta Milos kaze da je to Flex Wheeler.2003 godine kada ga je Misko spremao za takmicenje onda je za 3 nedelje sa 208 funti stigao do 245 funti a za jos 3 nedelje do 258 funti.Posle su ga pitali ko je imao najvecu transformaciju u bodi bildingu a on odgovara da je to Roni Coleman i to pogotovo posle 2002 godine kada je posle Mr.O takmicenja na GNC takmicenju izgubio od Gunther Schlierkampa.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #322 poslato: Februar 25, 2022, 11:47:20 posle podne »

I tako je mogao biti bivši sportista, a sada je jedan od najvećih trenera u svijetu BB i radi ono od čega je umalo i stradao
 


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
I sto je najbolje da je i medu trenerima jedan od najboljih!87 profi takmicenja i da nije napravio ovu gresku bi dospeo do zeljene cifre od 100 takmicenja.
Sto se meni posebno svida kod njega je njegova iskrenost i to ne mislim samo na hemiju nego kompletno na sve.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #321 poslato: Februar 25, 2022, 10:30:40 posle podne »

I tako je mogao biti bivši sportista, a sada je jedan od najvećih trenera u svijetu BB i radi ono od čega je umalo i stradao
 


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #320 poslato: Februar 25, 2022, 09:23:29 posle podne »

https://youtu.be/Tyh7XtxCrkQ
Sarcev je gostovao u Cutlerovoj emisiji i izjavio sledece:
„Najveće žaljenje za mene je što sam koristio Sinthol u rukama. U redu, do 97., mislim, mnogo puta mi je rečeno, sa većim rukama imaš šansu. A mi smo koristili klan (Klenbuterol) u to vreme. Onda je Kevin došao na ' 97 Olimpiju, setite se da je Fleks trebalo da pobedi Dorijana Jejtsa, a onda se povukao iz šoua dve nedelje pred samo takmicenje. objasnio je Miloš Šarčev.

Onda,  ga je Kevin tražio, a onda je rekao: 'Miloš, možeš li molim te dati ovo Fleksu jer je morao da se vrati u Englesku' i tako je bilo 12 flaša nečega. Rekao sam „šta je to?“ On je rekao Sinthol, ubrizgavaš ga u male delove tela, a ja sam rekao „oh vau“. Pa uzmi samo pola. Dakle, znate naravno da sam počeo, u početku sam postizao odlične rezultate sa tim. Ne želim da kažem sjajne rezultate jer nikoga ne želim da ohrabrujem da to uradi. To je najveća greška.”

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #319 poslato: Februar 05, 2022, 06:37:31 posle podne »

https://fb.watch/a_rcyfD1mQ/
Tema o kojoj prica je vrlo zanimljiva,a to je 212 vs open kategorija.Davne 1965 godine je Joe Weider je stvorio Mr.Olimpiju gde su se takmicili najbolji takmicari.U periodu izmedu 1974-1979 su uveli laku kategoriju i tesku kategoriju i pobednici tih kategorija su se borili za titulu Mr.O.1974 pobednik u lakoj kategoriji je bio Brian Cook koji se borio protiv Arnija,gde je Arni pobedio.1975 je bio Franco Columbo protiv Arnija,koji smo videli u cuvenom Pumping Ironu gde je Arni pobedio.Medutim 1976 Columbo se borio protiv Ken Wallera i pobedio ga.1977 se Frank Zane borio protiv Robby Robinsona  i Zane je pobedio kao i 1978 a 1979 godine se Zane borio protiv Mike Mentzera i Zane je pobedio.Od 6 takmicenja gde su pobednici iz lake kategorije takmicili protiv teskasa 4 puta pobedili takmicari iz lake kategorija.Zamislite u danasnje vreme gde Flex Lewis se takmici protiv Phil Heatha ili Shawn Rhodena ili big Ramija?To bi bilo pravo takmicenje i neka bolji pobedi.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #318 poslato: Februar 01, 2022, 10:31:59 posle podne »

https://youtu.be/mgTctqq0VJI
Prvo se izvinuo zbog toga sto se ovako dugo cekalo na ovaj intervju,jer je u poslednjih 6 meseci imao jako puno obaveza cak i da odgovori na pitanja putem emaila.Posle su poceli da pricaju o Miskovim pocecima u bodi bildingu i kako je 1989 godine Misko sa 428$ otisao u SAD i uspeo ne samo da bude jako dobar takmicar,jedno vreme je drzao i rekord u broju takmicenja ali posle je Dexter to prevazisao.A Misko je postao i jedan od najboljih trenera na svetu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #317 poslato: Oktobar 11, 2021, 08:42:44 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=m4rVZT4sp8s
Evo i Milosevog misljenja o Mr.Olimpija takmicenju,gde on sam kaze da je finale u open kategoriji po njegovom misljenju trebao da pobedi Hadi Choopan koji je bio u extra kondiciji.Ne da ostali nisu bili u formi,ali da je Hadi bio najdefinisaniji takmicar u finalu.Nije slucajno osvojio nagradu Sampion publike,koju bira publika.Mozda su oni videli nesto sto sudije nisu.Brandon se puno popravio od prosle godine,ali ne dovoljno da bi mogao da ugrozi Ramija.Interesantno je i to sto posle vise godina Bonaca nema u top 5,zauzeo je 6 mesto,sto opet nije lose ali uzimajuci u obzir da je on vec godinama u top 5 ne verujem da je bio sretan rezultatom.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #316 poslato: Oktobar 08, 2021, 09:34:31 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=zh4Q1CpJeaE
Milos daje svoje misljenje o takmicarima posle press konferencije na Mr.O sceni.Prica o tome kako ce Big Ramy imati problem ako ne bude 100% u formi jer ce ga onda Hadi Choopan pobediti.Interesantna stvar je da Hadijev trener je Hany Rambod isti taj trener koji je bio trener i Philu Heathu i Jay Cutleru,tako da ce biti interesantno.Wiliam Bonac je isto u jako dobroj formi,i pobedivao je ranije Ramija,Nick Walker je isto u izvanrednoj formi,stavise on se skinuo na press konferenciji i pozirao je bas kao i Coleman i Cutler u dobra stara vremena.Imao je Milos jednu zanimljivu recenicu i mislim da je sa time rekao sve:ako dode Big Rami na takmicenje onda je izgubio ,ali ako dode definisani Rami onda on pobeduje.Sve u svemu bice vrlo interesantno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #315 poslato: Avgust 18, 2021, 09:16:43 pre podne »

Milos ce upravo uraditi ono sto dosad nikad nije,sesce na stolicu IFBB "sudije" i tako prokomentarisati,oceniti,uporediti prvu trojicu sa Texas Pro 2021 takmicenja i to u sest obaveznih poza,dupli biceps od napred,lat poza od napred,bocna poza za grudi,bocna triceps poza,zadnja dupla biceps poza i zadnja latissimus poza.Naravno gledace sa snimka sto nije isto kao kad si na licu mesta i stvarno u ulozi sudije,ali poznavajuci Miska bice kritican i jednak prema svakome.
https://www.youtube.com/watch?v=AUrg6Ptna1Y
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #314 poslato: Jul 30, 2021, 12:03:15 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=M9UJq6eoa1k
Jedno predivno druzenje na Cikago Pro velikih legendi kao sto su Lee Haney,Charles Glass,Steve Weinberger,Dennis James,Milos Sarcev,Bob Cicherillo itd.Maxx Charles pozira i Misko je zamolio Hejnija da mu pomogne da nauce Maxxa kako se radi zadnja dupla biceps poza i zadnji lat spread>Posle je Misko ispricao Hejniju kako je bilo na Mr.Oliimpiji `91 godine kada su svi mislili(Lee Labrada,Dorian) i na kraju kada je Hejni skinuo trenerku svi su se skamenili.Posle Hejni prica kako mu je bilo najlakse se pripremati za tu Olimpiju i da smatra da je tu bio u najboljoj formi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #313 poslato: Jul 28, 2021, 12:14:53 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=B_pFEllRwbg

14 godina nakon sto je Misko spremao Denisa za vise pro takmicenja,izmedu ostalog i za Mr.Olimpiju njih dvojica su se sreli u novo otvorenoj Hideovoj teretani u Las Vegasu.Naravno odmah su poceli da pricaju o starim vremenima,kako je Milos kasnio na treninge,kako je zakasnio na pozing Wolfa na Olimpiji 2007 godinezbog ulaznih karata iako je bio njegov glavni trener.Takve dogodovstine i dan danas prepricavaju.Wolf kaze da je Misko zahtevao da trenira bez ugljenih hidrata,2 puta dnevno+kardio,pa giganstke serije....ali kaze da je upravo na toj Olimpiji shvatio da i on moze da osvoji Sandow!!!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.