TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:03:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zasto studente Fakulteta za Fizicku Kulturu(DIF) uce...  (Pročitano 31315 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #47 poslato: Avgust 12, 2011, 05:12:45 posle podne »

U kojoj knjizi/predmetu oni to uče?
Fiziologija Sporta,u drugoj godini je taj predmet u BG,a na ostalim DIF-ovima ne znam kad... Ne znam da li je to iz knjige(cisto sumnjam da jeste) vec su im to profesor i asistent iz Fiziologije punili glavu tim glupostima.Da ne znam dobro momke ne bi im poverovao,ali posto mi je to burazer i najbolji drug,a pri tom zamalo da se posvadjamo znam da su ozbiljni,cak prosle godine je burazer to jednom pomenuo a ja mu rekao da su gluposti i zavrsio razgovor jer je tvrdoglav ko mazga i ako nesto nauci na faksu(tj. ako mu kazu tako) to je tako i nikako drugacije... Cak im je pisao i hemijsku reakciju kako se pravi Kreatin(a dok ima hem. reakciju znaci da je hemija  :o )...  :D

Pa naravno da je sve hemija. Ali čekaj malo! I u tom profesoru se svakog sekunda odvija na miliarde hemijskih reakcija uključujući i sintezu kreatina! A pa onda je i on hemičar... :P Koje licemerje. ;D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #46 poslato: Avgust 12, 2011, 05:02:48 posle podne »

Aight
Ja znam zasto je postao los, zato sto mu nije bilo zanimljivo da bude najbolji, a i nije bilo fer prema kameri posto ni ona nije mogla da uvati gde je lopta. Sad igra u ligi gde kamere ne postoje, a i ako postoje niko to ne gleda pa je resio problem
Mora da je to :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #45 poslato: Avgust 12, 2011, 04:49:35 posle podne »

1. C.Ronaldo je 10levela iznad zubonje, da nije tako zubo bi jos bio u nekom klubu ciji dres mozes da kupis na pijageru , right
Na tom klipu je bio dobar, al se slosio i postao slepac
2. 5-0 whatever , tu su bili bolji, vise me nervira onaj crveni namesteni u ligi sampiona zbog koga je real ispao
Nikad C. Ronaldo nece moci da se priblizi Ronaldinju,iz 2 vrlo prosta razloga...prvi je sto C. Ronaldo igra kao da je masina,neki robot koji je naucio napamet sta treba da uradi i to je to,a Ronaldinjo sve radi proizvoljno,u zavisnosti od situacije i nista ne radi sablonski. ;) Drugi je sto Ronaldinjo ne skida osmeh sa lica i uziva u igri,a C. Ronaldo se ponasa kao prepotentni,napaljeni klinac. ;) A to sto je Ronaldinjo poslednje 2 godine slabiji je iskljucivo njegova odluka,covek se ugojio i ne zeli da trenira kao ranije,a da li to radi zato sto vise nema motiv posto je osvojio sve sto postoji na planeti zemlji i klubski i individualno ili zato sto mu se smucilo to sto se fudbal pretvorio u pare i samo pare,ili je pak nesto trece u pitanju...to vec samo on zna. ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #44 poslato: Avgust 12, 2011, 04:41:25 posle podne »

U kojoj knjizi/predmetu oni to uče?
Fiziologija Sporta,u drugoj godini je taj predmet u BG,a na ostalim DIF-ovima ne znam kad... Ne znam da li je to iz knjige(cisto sumnjam da jeste) vec su im to profesor i asistent iz Fiziologije punili glavu tim glupostima.Da ne znam dobro momke ne bi im poverovao,ali posto mi je to burazer i najbolji drug,a pri tom zamalo da se posvadjamo znam da su ozbiljni,cak prosle godine je burazer to jednom pomenuo a ja mu rekao da su gluposti i zavrsio razgovor jer je tvrdoglav ko mazga i ako nesto nauci na faksu(tj. ako mu kazu tako) to je tako i nikako drugacije... Cak im je pisao i hemijsku reakciju kako se pravi Kreatin(a dok ima hem. reakciju znaci da je hemija  :o )...  :D

Dakle hoćeš reći da oni tako pričaju, a ne uče na fakultetu o tim stvarima. Nešto imam osećaj da se o tim stvarima uopšte ne uči na fakultetu za fiskulturu.


Ne uci se iz knjige,ali ako njima profesor kaze da je tako 99% njih mu veruje...A to je inace i velika greska,sto nemaju predmet gde se uci o suplementaciji,vec profesor iz Fiziologije odvoji jedno predavanje da ispljuje supse i to je to...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #43 poslato: Avgust 12, 2011, 01:55:05 posle podne »

U kojoj knjizi/predmetu oni to uče?
Fiziologija Sporta,u drugoj godini je taj predmet u BG,a na ostalim DIF-ovima ne znam kad... Ne znam da li je to iz knjige(cisto sumnjam da jeste) vec su im to profesor i asistent iz Fiziologije punili glavu tim glupostima.Da ne znam dobro momke ne bi im poverovao,ali posto mi je to burazer i najbolji drug,a pri tom zamalo da se posvadjamo znam da su ozbiljni,cak prosle godine je burazer to jednom pomenuo a ja mu rekao da su gluposti i zavrsio razgovor jer je tvrdoglav ko mazga i ako nesto nauci na faksu(tj. ako mu kazu tako) to je tako i nikako drugacije... Cak im je pisao i hemijsku reakciju kako se pravi Kreatin(a dok ima hem. reakciju znaci da je hemija  :o )...  :D

Dakle hoćeš reći da oni tako pričaju, a ne uče na fakultetu o tim stvarima. Nešto imam osećaj da se o tim stvarima uopšte ne uči na fakultetu za fiskulturu.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #42 poslato: Avgust 12, 2011, 01:36:54 posle podne »

1. C.Ronaldo je 10levela iznad zubonje, da nije tako zubo bi jos bio u nekom klubu ciji dres mozes da kupis na pijageru , right
Na tom klipu je bio dobar, al se slosio i postao slepac
2. 5-0 whatever , tu su bili bolji, vise me nervira onaj crveni namesteni u ligi sampiona zbog koga je real ispao
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #41 poslato: Avgust 12, 2011, 01:09:59 posle podne »

To ove Realovce i Ronaldovce boli najvise,mada ovo boli jos vise... :D  http://youtu.be/fNUJVy_dbig
Sačuvana
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #40 poslato: Avgust 12, 2011, 12:59:23 posle podne »

Bas je slepac :D

Kako bi tek igrao da nije slepac , u stvari igrao bi kako Ronaldo C. sisica :D
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #39 poslato: Avgust 12, 2011, 12:43:23 posle podne »

Ovde je najveci slepac...    http://youtu.be/ZqAFg1WxG-k    ;D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Avgust 12, 2011, 12:33:30 posle podne »

Evo ga slepac...     http://youtu.be/kLmn8PyTv3g
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #37 poslato: Avgust 12, 2011, 12:26:46 posle podne »

U kojoj knjizi/predmetu oni to uče?
Fiziologija Sporta,u drugoj godini je taj predmet u BG,a na ostalim DIF-ovima ne znam kad... Ne znam da li je to iz knjige(cisto sumnjam da jeste) vec su im to profesor i asistent iz Fiziologije punili glavu tim glupostima.Da ne znam dobro momke ne bi im poverovao,ali posto mi je to burazer i najbolji drug,a pri tom zamalo da se posvadjamo znam da su ozbiljni,cak prosle godine je burazer to jednom pomenuo a ja mu rekao da su gluposti i zavrsio razgovor jer je tvrdoglav ko mazga i ako nesto nauci na faksu(tj. ako mu kazu tako) to je tako i nikako drugacije... Cak im je pisao i hemijsku reakciju kako se pravi Kreatin(a dok ima hem. reakciju znaci da je hemija  :o )...  :D
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2011, 12:29:30 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #36 poslato: Avgust 12, 2011, 12:20:30 posle podne »

Ronaldinjo je slepac, C.Ronaldo i Real su cool
M.Jordana su izbacili iz kosarkaskog tima u srednjoj skoli zato sto "nije imao talenta" :D
Ronaldinja mi ne diraj,covek je ziva legenda. ;) To za Jordana nisam znao,ali eto ima raznih ljudi(da ne kazem budala).   :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #35 poslato: Avgust 11, 2011, 06:26:55 pre podne »

U kojoj knjizi/predmetu oni to uče?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #34 poslato: Avgust 10, 2011, 10:32:33 posle podne »

Ronaldinjo je slepac, C.Ronaldo i Real su cool
M.Jordana su izbacili iz kosarkaskog tima u srednjoj skoli zato sto "nije imao talenta" :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #33 poslato: Avgust 10, 2011, 10:24:59 posle podne »

Po meni DIF je odlican faks,ali kao i svaki drugi fakultet sa dosta stvari koje treba promeniti. :) Profesor iz plivanja(DIF Bg) studentima druge godine kaze da:"Milorad Cavic ne zna da pliva,tj. ne pliva pravilno". Pazi molim te,on nasao Cavicu primedbu u tehnici plivanja a covek drugi na svetu i prvi u Evropi. ccc Meni je palo na pamet da oni tako govore studentima iz razloga sto kad su oni bili sportisti nista od supsa nije postojalo pa su ljubomorni...Nesto kao sto ima profana na drugim fakultetima koji su u gidinama i odbijaju da koriste kompjuter,slajdove i ostalo vezano za tehnologiju jer ne znaju a previse su sujetni da bi o tome ucili u tim godinama,jer oni naravno znaju SVE.

pa pazi to moze da se razume na jedan drugi nacin...npr tako je u rvanju i u jos nekim drugim sportovima...prvak sveta izvodi zahvat na nacin koji tehnicki nije bas najbolje izveden..ali ga izvodi tako da ga proda vecini :) sad dal se to moze protumaciti kao da ne zna pravilno da baci?
Po meni to je obicna glupost,jer su to ljudi koji su fenomeni,dao im Bog dar i to je to,i ko sam sad ja(da sam na mestu tog profe ovako bi razmisljao) da to ispravljam. ;) Nesto kao sto su za Dejana Bodirogu u Basketu govorili kako nikad ne bi mogao da igra u NBA ligi jer je previse spor i jer mu je sut previse spor pa bi mu kao lupali blokade u NBA,a kad smo igrali sa Amerima na Svetskom Prvenstvu on ih pokidao,sve polako lagano,krene da sutne pa ih zalomi oni udu da vide kakvo je vreme napolju a on da kos. :D Takvi ljudi koji imaju neki svoj pokret ili nacin izvodjenja u bilo kom sport je suludo ispravljati ako ima rezultate i ako postize uspehe. :) Ronaldinjo nikad ne bi bio ni F od fudbalera da su ga ispravljali kako trci i da mu zbog toga nisu dali da igra,jer covek uopste ne trci pravilno,cak se malo i gega kao Pingvin,ali kad uzme loptu ne moze mu niko nista,covek je sakrije i od kamera a ne od igraca... :D Zato ti ljudi i jesu jedinstveni,jer kad bi svi radili svaki pokret onako kako pise u knjizi sport bi postao monoton.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.