TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 01:49:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: The New Rules of Lifting for Women  (Pročitano 17790 puta)
Peraa84
Gost
« Odgovor #41 poslato: April 20, 2008, 12:42:07 posle podne »

jedno kuvano jaje koje je prethodno cele noci stojalo potopljeno u sircetu ??? ??? ??? !Naravno ona je to odmah pocela da radi.A da je posaljes da vezba,i hrani se kvalitetno,pa to vec zaista za nju "NEMA NIKAKVE LOGIKE"
meni drugarica danas pricala kao da 7 ide na neku mesecevu dijetu , ja u zemlju propao , valjda tada mlad mesec , znaci kada se tada nisam slogirao

eto ceo zivot sam se pitao kako vi zene tako lepo izgledate i najzad dobio odgovor tj 2 odgovora
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #40 poslato: April 17, 2008, 02:01:01 pre podne »

meni drugarica danas pricala kao da 7 ide na neku mesecevu dijetu , ja u zemlju propao , valjda tada mlad mesec , znaci kada se tada nisam slogirao

I ja sam upoznata sa tim sedmim, a necete verovati to sve cujem od kolege s posla. On ne jede nista kad su meseceve mene.

i shta je sa kolegom .. jel se pretvorio u vukodlaka ? :D :D

manite se vi .. mesec je zajebana stvar :D :D :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Februar 07, 2008, 06:30:02 posle podne »

Slazem se, Daniela!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #38 poslato: Februar 07, 2008, 05:34:19 posle podne »

Jako teško će žena biti mišićava kao muškarac.. ustvari ne znam ni jednu koja je izrazito mišićava a da nije malo prešla na onu stranu suplementacije ;)
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #37 poslato: Februar 06, 2008, 10:55:34 posle podne »

meni drugarica danas pricala kao da 7 ide na neku mesecevu dijetu , ja u zemlju propao , valjda tada mlad mesec , znaci kada se tada nisam slogirao

I ja sam upoznata sa tim sedmim, a necete verovati to sve cujem od kolege s posla. On ne jede nista kad su meseceve mene.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Februar 06, 2008, 05:56:48 posle podne »

Postoji pitanje, zasto bi zene izgledale kao muskarci i imale bicepse kao muskarci? :D


Niko ne kaze da bi zene trebale da izgledaju kao muskarci(teoretski i ne mogu izgledati tako) ali sto se ne bi malo vise latile tegova i prave hrane i napravile ozbiljne rezultate, umesto sto, one koje na kraju udju u teretanu, gube vreme sa nekim smesnim treninzima(uzimaju one bucice od 250gr i masu rukama i sl.)?!

A, da, nema goreg od toga nego kada neka devojka/zena po prvi put dodje na trening i kaze kako samo zeli da zategne guzu ili skine "par kg" viska sa stomaka ili neke slicne, da kazem, gluposti.
Gotovo jednom nedeljno se pojavi neka u mojoj teretani i izrazi takve zahteve.
A tek kada kaze kako je resila da se "uozbilji" i pocela sa dijetom tipa voce, povrce i po koji sendvic koji bi dete moglo pojesti. Eh, kad se spoje te dve stvari, dobija se neizleciv slucaj.

Naravno, kako da ih krivimo kada su takvu dijetu videle u nekim casopisima(ne zelim da navodim nazive jer svi ih dobro znamo). A tu se vide i one "lepe" vezbice  za "divnu i vitku liniju" u par meseci radi.

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #35 poslato: Februar 06, 2008, 03:12:47 posle podne »

Postoji pitanje, zasto bi zene izgledale kao muskarci i imale bicepse kao muskarci? :D



Zato sto ne mogu :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Sporty Girl
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 289

« Odgovor #34 poslato: Februar 06, 2008, 02:57:53 posle podne »

meni drugarica danas pricala kao da 7 ide na neku mesecevu dijetu , ja u zemlju propao , valjda tada mlad mesec , znaci kada se tada nisam slogirao

Ovo je jos bolje :D :D :D
Sačuvana
Κάπου ανάμεσα στ 'αστέρια : )
Sporty Girl
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 289

« Odgovor #33 poslato: Februar 06, 2008, 02:57:12 posle podne »

Postoji pitanje, zasto bi zene izgledale kao muskarci i imale bicepse kao muskarci? :D

Sačuvana
Κάπου ανάμεσα στ 'αστέρια : )
Lokk1
Gost
« Odgovor #32 poslato: Februar 05, 2008, 11:50:50 posle podne »

nek zove milana tarotologa da joj kaze shta da radi :D  :D  :D
 
btw ... zena ne moze da izgleda kao mushkarac bez TESSSSHHHKKEEEEEE HEMIJE!!!!

znachi jednostavno da dizesh 100kg na bicepsu (uslovno govoreci ) , necesh imatu biceps kao mushkarac ...

nemash hormone koji ce dati signal mishicu da raste ...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #31 poslato: Februar 05, 2008, 11:31:26 posle podne »

Ma preporuci joj ovo sa jajetom i sircem i bices joj dozivotno najbolji drug ;D
Vecu nebulozu u zivotu nisam cula
Sačuvana
Be Happy!!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #30 poslato: Februar 05, 2008, 11:24:09 posle podne »

meni drugarica danas pricala kao da 7 ide na neku mesecevu dijetu , ja u zemlju propao , valjda tada mlad mesec , znaci kada se tada nisam slogirao
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #29 poslato: Februar 05, 2008, 11:20:33 posle podne »

O tome i da ne pricamo.Milion gluposti cujem u toku samo jednog treninga sa njima.
Cist primer ti je da mi cura bas juce kaze kako joj je neko rekao "recept" za mrsavljenje,naravno,da svako jutro pojede ono "nastinu" jedno kuvano jaje koje je prethodno cele noci stojalo potopljeno u sircetu ??? ??? ??? !Naravno ona je to odmah pocela da radi.A da je posaljes da vezba,i hrani se kvalitetno,pa to vec zaista za nju "NEMA NIKAKVE LOGIKE"
Sačuvana
Be Happy!!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #28 poslato: Februar 05, 2008, 11:07:41 posle podne »

Upravo tako Markoni,malo je takvih devojaka.Ali zato smo valjda tu da ih malo ohrabrimo i stimulisemo ::).
A sto se svega ostalog tice ukusi su razliciti,ali cinjenica je da ozbiljnim treninzima mozemo postici i da izgledamo lepo (mislim ono fino,zenstveno,zategnuto ali zaobljeno gde treba i sl.),a isto tako i postici neku da kazem "sportsku" gradju (zategnuto,naglasen misic i sl.) pa ko sta voli nek izvoli ;)
Moje konkretno misljenje je da cura treba biti sto kazete zenstvena,ali i da treba imati blago naglasen misic i to neko drzanje i cvrstinu tela

ma devojke su sto se treninga i ishrane mnogo gore od muskaraca , mislim otvorenosti ,  one imaju nesto zacrtano u glavi i to je tako sve ostalo nije tacno , mozes da im kazes sta hoces one ce po svome , citaju one debilne casopise
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #27 poslato: Februar 05, 2008, 11:02:13 posle podne »

Ma ne znas ti nista,ni manje ni vise nego fitness-ice.Skroman si ti decko uvek bio ;D
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 18 upita.