TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 08:21:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Za koga navijate? Da vidimo ko je glavni na ovom forumu.... da ne bude zabune...  (Anketa završena: Decembar 29, 2007, 03:26:43 posle podne)
Crvena Zvezda - 9 (50%)
Partizan - 3 (16.7%)
Vojvodina - 2 (11.1%)
Ostali - 0 (0%)
Ne navijam uopste - 4 (22.2%)
Ukupno glasova: 15

Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Za koga navijate?  (Pročitano 32155 puta)
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #118 poslato: April 16, 2008, 10:54:38 posle podne »

imam obicaj da se ne izjasnjavam javno o tome i ne eksponiram previse,jos davno shvatio sam da je takvo razmisljanje najpametnije.
toliko.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #117 poslato: April 16, 2008, 10:49:24 posle podne »

Normalno da je uzivo uvek bolje pogotovo medju najvatrenijim navijacima i ja sam gledao UEFA Cup nekoliko puta uzivo tako da znam kako je. Medjutim marakana je bila puna mozda do pola od ukupnog kapaciteta a to je tuzno za tako veliki grad i za tako veliku utakmicu. A za bolju igru falio je Koroman i Zuka od kojih mozes i videti neki potez pogotovo od prvog.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #116 poslato: April 16, 2008, 10:48:36 posle podne »

da se razumemo, nikada nisam isao na utakmice da bi pravio sr*** ali znam sta je sve normalno, a sta ne vezano za utakmice a i ono okolo njih, a na cije sam utakmice isao, moja stvar.

Ni ja ne idem nikad da pravim "sr*nja".

Ako si ishao, onda verujem da kontash neke stvari.

A shto necesh da kazesh za koga navijah, nece te niko linchovati!  ???
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #115 poslato: April 16, 2008, 10:44:30 posle podne »

Ok, nisam ni mislio ja da je to bog zna kakv fudbal, samo kad si rekao da je atmosfera bila bezveze, GRDNO si pogreshio. Mozda je tebi kuci bilo smor- to ne sumnjam  :), ali na stadionu nije ni blizu smora bilo.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #114 poslato: April 16, 2008, 10:40:00 posle podne »

Atmosfera je bila bzvz. Preko TV-a je bilo zalosno gledati prvo poluprazne tribine a tek igru i jednog i drugog tima... Bez obzira koliko je Zvezda ostecena Partizan je bio bolji rival ovog puta ma koliko to tesko Zvezdasi prihvatili.

Daj ne lupaj, molim te.
Gledash na tv-u (pitanje da li si uopshte gledao) i sad dodjesh prosipash priche kako je bzv atmosfera i sl. Da li si uopshte gledao utakmicu, chak ni utakmica nije bila losha, kako je bilo pre na derbijima, ovo je josh i dobra igra.
Ako navijash za partizan, lepo reci niko nije savrshen. A da prichash kojeshta nemoj, moim te.

igraci nisu bolji  skoro sam obezbedjivao utakmicu Zvezda-Napredak i i skroz se razocarao u zvezdinu postavu nista se ne razlikuju od onih huligana nemaju nista sportski u sebi to su prodane duse!

Pojasni mi ovo, nisam shvatio!


Ne znam zasto te prozivke tipa : Pitanje je da li si uopste gledao utakmicu... Nema veze to. Jedina razlika u ovom i predhodnim derbijima je sto su pala 5 gola i nista vise. Igra oba rivala je KATASTROFA, tu nema nijedne uigrane akcije osim prvog gola koji je bio cist ostalo je sve na neke odbijanke, martinele i pitaj boga cega jos. Cela utakmica se zasnivala na sutni loptu u pm pa ko brze stigne do nje. Gledaj bilo koju ligu na TV-u i bice ti jasno o cemu pricam ili jos bolje odgledaj snimak. Zvezda je sutnula prvi put na gol u 53 ili tako nekom minutu i sta mi ima da pricamo o dobrom derbiju? To sto te navijaci ponesu na severu je super i ti to drugacije dozivljavas sa mnogo vise adrenalina ali ko gleda opustenije preko TV-a vidi da tu nema ni I od igre. I da grobar sam od uvek ali sam i realan. Poz
Sačuvana
Don't settle for average!
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #113 poslato: April 16, 2008, 10:35:55 posle podne »

da se razumemo, nikada nisam isao na utakmice da bi pravio sr*** ali znam sta je sve normalno, a sta ne vezano za utakmice a i ono okolo njih, a na cije sam utakmice isao, moja stvar.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #112 poslato: April 16, 2008, 10:31:50 posle podne »

Citat
Можда ме нећеш скапирати, али те навијачке туче су нормалне докле год се не потегне хладно и ватрено оружје. Докле год се не користе ножеви, пиштољи, боксери и сл.
Стварно треба бити дебил, па потегнути пиштољ на противничког навијача. Да је то била обична туча. Шта би се десило? потукли би се, неколико масница и готово. Али пиштољ, неверујем.
3 godine sam stalno isao na utakmice i znam kako sve to funkcionise, sada je sve to dosta palo u mojim ocima a i imam ozbiljnije obaveze u zivotu tako da sam sada stalno uz TV i gotovo nista vise.
da zivim u Engleskoj recimo, verovatno bi ceo vikend provodio na utakmicama, gledao sam Vest Ham-Blackburn uzivo pa sam video kako to kod njih izgleda i odusevio se,i oni su da se razumemo imali neverovatnih problema ali sada su napaljeni uglavnom u pozitivnom smislu...
I ja znam koliko su napaljeni. Smesh da se dignesh sa stolice samo kad padne gol, u suprotnom letish napolje i oduzimaju ti sezonsku kartu. Izem ti ja takav fudbal i navijanje. Ajde molim tei spomeni mi Livrepul, imaju jednu pesmu koju zna ceo stadio i pevaju je pola tekme i sad su oni "kao" najachi u engleskoj  :D :D.
Sad, ako si ti gledao te engleze pre nekoliko (dosta) godina onda te razumem.

A na chije si utakmice ishao, pa znash kako SHTA funkcionishe?
« Poslednja izmena: April 16, 2008, 10:33:21 posle podne od strane MALI STEFA » Sačuvana
Dule Indijanac
Gost
« Odgovor #111 poslato: April 16, 2008, 10:30:24 posle podne »

Olee pobedi partizan...

I idemo daljee  8)
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #110 poslato: April 16, 2008, 10:24:41 posle podne »

Citat
Можда ме нећеш скапирати, али те навијачке туче су нормалне докле год се не потегне хладно и ватрено оружје. Докле год се не користе ножеви, пиштољи, боксери и сл.
Стварно треба бити дебил, па потегнути пиштољ на противничког навијача. Да је то била обична туча. Шта би се десило? потукли би се, неколико масница и готово. Али пиштољ, неверујем.
3 godine sam stalno isao na utakmice i znam kako sve to funkcionise, sada je sve to dosta palo u mojim ocima a i imam ozbiljnije obaveze u zivotu tako da sam sada stalno uz TV i gotovo nista vise.
da zivim u Engleskoj recimo, verovatno bi ceo vikend provodio na utakmicama, gledao sam Vest Ham-Blackburn uzivo pa sam video kako to kod njih izgleda i odusevio se,i oni su da se razumemo imali neverovatnih problema ali sada su napaljeni uglavnom u pozitivnom smislu...
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #109 poslato: April 16, 2008, 10:19:13 posle podne »

Па та прва реченица коју си цитирао се односила на једну претходну реченицу али небитно.

Можда ме нећеш скапирати, али те навијачке туче су нормалне докле год се не потегне хладно и ватрено оружје. Докле год се не користе ножеви, пиштољи, боксери и сл.
Стварно треба бити дебил, па потегнути пиштољ на противничког навијача. Да је то била обична туча. Шта би се десило? потукли би се, неколико масница и готово. Али пиштољ, неверујем.
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #108 poslato: April 16, 2008, 10:10:43 posle podne »

nisam citirao ceo tekst jer su mi te dve recenice zapale za oci, a sa parolama se slazem jer smatram da su nas narod previse drugi ugnjetavali, sad nam samo fali da se i sami poubijamo, cemu to... ?!
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #107 poslato: April 16, 2008, 10:07:24 posle podne »

Citat
Док смо ми ћутали, онај олош преко пута нас је још и прозивао.
А онда 28. минут ТРАНС, креће песма гробље се ућутало.
dajes ljudima dezinformacije i nerealan si, isto kao sto se sa juga ne cuje sever tako je i obratno pa bi mogao da budes malo realniji.

Добро да се ућутало не знам, али знам да нема шансе да су се у тим тренуцима чули боље од нас. Ми смо ћутали тих првих 27 минута, иако смо примили 2 гола. А онда ....

А ово што нису могли ни да испоштују мртвог дечка (кога су они убили), бар на неки начин. То више показује о њима.
Ми спремимо паролу: "Докле више да се убијамо". А они на то певају:"Уби цигана".
Шта је ту дезинфомрација. И кад ме цитираш, цитирај цео текст, а не само део. Извлачиш из контекста неке ствари.
Sačuvana
MANIAC
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 614

NO SURRENDER

« Odgovor #106 poslato: April 16, 2008, 10:00:09 posle podne »

Citat
Док смо ми ћутали, онај олош преко пута нас је још и прозивао.
А онда 28. минут ТРАНС, креће песма гробље се ућутало.
dajes ljudima dezinformacije i nerealan si, isto kao sto se sa juga ne cuje sever tako je i obratno pa bi mogao da budes malo realniji.
Sačuvana
''NE MORAS BITI NAJBOLJI, BUDI NAJBOLJI STO MOZES"
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #105 poslato: April 16, 2008, 09:58:36 posle podne »

Atmosfera je bila bzvz. Preko TV-a je bilo zalosno gledati prvo poluprazne tribine a tek igru i jednog i drugog tima... Bez obzira koliko je Zvezda ostecena Partizan je bio bolji rival ovog puta ma koliko to tesko Zvezdasi prihvatili.

Daj ne lupaj, molim te.
Gledash na tv-u (pitanje da li si uopshte gledao) i sad dodjesh prosipash priche kako je bzv atmosfera i sl. Da li si uopshte gledao utakmicu, chak ni utakmica nije bila losha, kako je bilo pre na derbijima, ovo je josh i dobra igra.
Ako navijash za partizan, lepo reci niko nije savrshen. A da prichash kojeshta nemoj, moim te.

igraci nisu bolji  skoro sam obezbedjivao utakmicu Zvezda-Napredak i i skroz se razocarao u zvezdinu postavu nista se ne razlikuju od onih huligana nemaju nista sportski u sebi to su prodane duse!

Pojasni mi ovo, nisam shvatio!
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #104 poslato: April 16, 2008, 09:42:57 posle podne »

Sad navijam samo za PANSPORT :) sve ostalo je sranje navijaci idu po ulici i kolju se medjusobno a i igraci nisu bolji  skoro sam obezbedjivao utakmicu Zvezda-Napredak i i skroz se razocarao u zvezdinu postavu nista se ne razlikuju od onih huligana nemaju nista sportski u sebi to su prodane duse!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 22 upita.