TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:31:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: STEROIDI: Istina i “istina”  (Pročitano 32346 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #18 poslato: Septembar 06, 2011, 10:32:47 posle podne »

"Vin Mariani kombinacija koke i vina je bio naširoko poznati napitak sportista i nazivan vinom sportista. "

LOL - prva verzija kokakole. :D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #17 poslato: Septembar 06, 2011, 10:32:20 posle podne »

Najprajsles

90% rekreativaca i njima je zabranjeno korišćenje steroida da ne bi varali. . .ne znam ni ja koga!
:D
Ženu najverovatnije

@zabadanje i mrdanje
Jok bio sam krajnje ozbijan :P
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2011, 10:34:35 posle podne od strane ФИКИ » Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #16 poslato: Septembar 06, 2011, 10:22:23 posle podne »

@deni

Zasto je zaebancija, pa jednostavno, testosteron se luči svejedno, ali ne gram i više nedeljno. Organizam želi i ceo život se trudi da radi sa minimalnim naprezanjem i da ide linijom što manjeg otpora, a kad zabodeš gram testa, ne da kreneš da ga zajebavaš nego mu dupe pomeraš!
Ali stvarno, razmisli, ako  je jedna tvoja plata 200evrića, a u banku ti legne nege oko 20miliona zar ne bi mislio da je neka zaebancija.


"zabodeš" i "dupe pomeraš"? Jesi ti to pokušao da budeš duhovit, ili ti se omaklo? ;D :P
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #15 poslato: Septembar 06, 2011, 10:20:59 posle podne »

Lik je prajsles!!!!!!!!!

"I za rukije i za zvezde važi pravilo da se testu se pristupa samo ako postoji opravdana sumnja da je neko na steroidima a to je da izaĂ°e na utakmicu a da mu viri igla sa špricom iz dupeta ili da Opra Vimfri nekog podstakne da se samooptuži. "

E, a ovo je jedino zaboravio da istakne:
"Razlog zbog koga je upotreba supstanci koje poboljšavaju psihofizičke sposobnosti sportista zabranjena, koji bih mogao da prihvatim, je da neko ne bi imao nelegalnu prednost u odnosu na kolege, da “svi imaju jednake uslove”. "

- Kakva bre jednakost u sportu? Zašto se onda zlato daje prvom mestu, a ne svim učesnicima?! Sport je nadmetanje, a u nadmetanju je samo bitno ko je bolji - i to je to.
Niko našim vaterpolistima sa dva bazena ne kaže bravo momci što ste najjača reprezentacija kad svi imaju mnogo bolje uslove, a sa druge strane imamo felpsa-delfin-čoveka itd...
Kakva bre jednakost u sportu?!
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2011, 10:20:15 posle podne »

@bio
Ima još
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #13 poslato: Septembar 06, 2011, 10:14:23 posle podne »

@deni

Zasto je zaebancija, pa jednostavno, testosteron se luči svejedno, ali ne gram i više nedeljno. Organizam želi i ceo život se trudi da radi sa minimalnim naprezanjem i da ide linijom što manjeg otpora, a kad zabodeš gram testa, ne da kreneš da ga zajebavaš nego mu dupe pomeraš!
Ali stvarno, razmisli, ako  je jedna tvoja plata 200evrića, a u banku ti legne nege oko 20miliona zar ne bi mislio da je neka zaebancija.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #12 poslato: Septembar 06, 2011, 10:10:30 posle podne »

pre flejma oko roida, rečenica iz texta:
"...američki senat je intenzivno diskutovao o steroidima dajući mu više pažnje nego zdravstveno i školskom sistemu ili recimo, vojnom budžetu što je čudno ako se uzme u obzir da je Amerika zemlja koja počinje ratove širom sveta lakoćom kojom ribe iz seks i grad idu u šoping. "

LOOL Ala je nekome skočila nervoza dok se tackle-ovao sa temom. Jup, razumem ga potpuno... Kreneš da pišeš normalan, a do kraja texta si isflipnuo načisto i onda doprinosiš onoj statistici najvećih potrošača lekova. ;D (Dakle, Srbija puno piše tekstova na pipave teme?) :P :P
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #11 poslato: Septembar 06, 2011, 09:46:14 posle podne »

@deni12
Ne znam kako tumacis tu moju recenicu pa ne znam sta da ti odgovorim.

termin "zajebancija" je iskoriscen u neutralnom znacenju, ni negativna ni pozitivna konotacija. Generalno o roidima nemam stav nikakav. Ako znas njihove +/- i oces to slobodno. Naravno stoji ono da mi je glupo da to rade rekreativci, a jos gore sezonci.

Cela poenta onoga sto sam napisao je da treba zastititi ljude da ne cine gluposti iz sopstvenog ne znanja. Tipa da gutaju lekove za smirenje, jake antibiotike. Jer to je ono sto je dostupno u legalnim institucijama.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Septembar 06, 2011, 09:36:07 posle podne »

Čitao sam nedavno kako smo najveći korisnici lekova za smirenje u Evropi.

E bas me cudi kad nam je sve tako bajno i sjajno  :)
Sačuvana
deni12
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 159


« Odgovor #9 poslato: Septembar 06, 2011, 09:34:07 posle podne »

Ma to sto se depo moze kupiti u apoteci je najmanji problem. Retko ko neinformisan ce se odluciti za iglu, pre ce se late orala, a tu lezi vrag. Ako ce neko uzimati roide sa zadovoljavajucim znanjem o istim, njegova stvar, svesno se upusta u tu zajebanciju.

Najveci problem je sto u tim istim apotekama mozete uzimati bromazepane, bendzose i sl. na kilo bez problema, a sto je najgore tako se i uzimaju masovno. To je ono sto mene daleko vise nervira. Kontrola lekova na recept uopste ne postoji, a ni lekari ne pridaju toj kontroli neki znacaj. Skoro negde nas SZO pitala dal smo normalni koliko konzumiramo antibiotike.


Znaci neko ko ima dobro znanje o anabolicima i ako ih savesno koristi, znaci on se upusta u zajebanciju? Pa kako to?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 06, 2011, 09:29:32 posle podne »

Čitao sam nedavno kako smo najveći korisnici lekova za smirenje u Evropi.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Septembar 06, 2011, 09:23:25 posle podne »

Ma to sto se depo moze kupiti u apoteci je najmanji problem. Retko ko neinformisan ce se odluciti za iglu, pre ce se late orala, a tu lezi vrag. Ako ce neko uzimati roide sa zadovoljavajucim znanjem o istim, njegova stvar, svesno se upusta u tu zajebanciju.

Najveci problem je sto u tim istim apotekama mozete uzimati bromazepane, bendzose i sl. na kilo bez problema, a sto je najgore tako se i uzimaju masovno. To je ono sto mene daleko vise nervira. Kontrola lekova na recept uopste ne postoji, a ni lekari ne pridaju toj kontroli neki znacaj. Skoro negde nas SZO pitala dal smo normalni koliko konzumiramo antibiotike.
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2011, 09:30:27 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
nikola021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2011, 09:00:38 posle podne »

Da iznesem neko svoje iskustvo sa steroidima.Nikad ih nisam licno koristio,koristili su ga mojih par drugara.Nikakvih losih efekata po njihovo zdravlje nije bilo.Jedino sto sam primetio je od kad su par njih poceli da koriste kao da su dobili par godina vise.Tj,izgled face im je takav.I bas kao sto stoji u tekstu,moze da se kupi u apoteci.To me je uvek zbujivalo.O steroidu se moglo samo najgore cuti,skoro u rangu heroina,a eto ga tamo stoji na rafovima u apoteci!Ono sto bih ja zakljucio je da previse svega daje mogucnost za povecanje negativnog efekta (prejedes se-boli stomak,popijes previse-napravis glupost i trpi jetra,previse nekog leka-definitvno nesto lose se desi,itd...)Inace,jedan je uzimao zastitu za jetru jer je uzimao tablete.Sa ovim sto sam rekao ne zelim da kazem da su steroidi dobri,ali nisu ni 100 % zlo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2011, 08:20:01 posle podne »

Pa, zar nije čovek objasnio kakvo je mišljenje običnog sveta, a kakva je prava istina? Ako čovek nešto nauči, tj. edukuje se, onda je to što je pročitao bilo u edukativne svrhe.  Ti si samo loše shvatio moju rečenicu. :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #4 poslato: Septembar 06, 2011, 07:57:29 posle podne »

Bez uvrede, nadam se, edukativne? 
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.