TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:40:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: STEROIDI: Istina i “istina”  (Pročitano 32329 puta)
kutlesa
Gost
« Odgovor #108 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:04:13 posle podne »

dali svatate da deca od petnajst  godina  prate ovaj forum.... treba da ih posavetujete i iznesete  tamnu stranu upotrebe steroida,a ne kao svako bira sta zeli .ja sam svestan da Robert ne koristi steroide,jer tako i izgleda.zato slobodno nek razveze pricu i obuce majiicu....
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #107 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:58:45 posle podne »

Ma cekaj te meni ovde mesto smrducka...hm...pa da to se mali Andrija ukakio...nego..jel vi to koristite?
Ja sam pre par dana puko vidim klinca u teretani mrsav sitan ma jos mu ni brkovi ne rastu a mali cepa 120kg na benchu bogami vise puta....pa gde je tu pravda m?

@All

ma tovari nas ovaj bree... Kako da radiš bench bez brkova?
Bioch. ja sam bio ozbiljan klinac brate mrsav neprimetan...cepa momak 120kg bar 10 x...

snimi ga da vidim to,jako me znaima kako dize tu kilazu tj. koliko pravilno.

kakve su to glupsoti pobogu,steroidi vam ne daju snagu direktno u fazonu danas ne uzimam  i dizem stotku,sutra uzimam i dizem 150...za snagu se mora vezbati i vezbati i vezbati i jesti jesti jesti. A taj ko poseze za steroidima da bi izbacio 150 iz bencha je,izvinite na izrazu,debilcina i taj nema sta da trazi u sportu uopste.Steroidi se uzimaju kad ste se zaglavili na 200-220 pa da poguraju dalje.Jbt ja sam natural izbacivao 170...steroidi se ne uzimaju da biste sa 180cm i kilazom 75kg skocili na 80,nego da biste sa 100 otisli na 110 i tako dalje...idiotizam je uzimati bilo koju vrstu dopinga kao osnovu necega.Ako niste sposobni neki bar prosek izvuci natural,steroidi nisu za vas! I tacka...jbt jbt jbt gde ide ova pamet danas.
Ma moracu da ga snimim pa sami prosudite i jos nesto upravu ste ne spusta do grudi to je neko komentarisao...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:58:07 posle podne »

I ribe koje after sex pilulu piju redovno, kao kontracepciju!!!  :o

Elem, svako nek radi shta god zeli, na sopstvenu odgovornost, jer svi imamo pravo na izbor. Sve drugo je stvar ukusa, i shminka i pirsing.... svako neshto voli i neshto ga privlachi, i upravo to i treba da radi, jedino shto spada u domen "nenormalnog" je ugrozavanje drugih ljudi kroz svoje aktivnosti, bez njihovog pristanka na to. I ok je zastupati stav, ali ne uporedjujmo neuporedivo, da bismo od toga pravili kvazi-argumente.

Upravo tako, SlaĂ°o. To je i poenta. Ko smo mi da osuĂ°ujemo nekog zbog njegovog izbora?! Svako bira svoj put.

Ja uvek u ovu priču uĂ°em opušteno jer niko ne može da mi nakači onu naivnu frazu: "ti koristiš sreroide pa naravno da ih braniš". :D Iako sami korisnici mogu imati još bolju argumentaciju.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #105 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:56:03 posle podne »

Ok, pominješ igru hormonima. Šta ćemo onda sa anti bebi pilulama koje se masovno koriste?

Zasto stalno navodis nesto novo? Da li sam i za to negde pomenula da je dobro a da ne pricam o kljukanjima i pilule posle koje su nekim devojkama kao dobar dan...
Sačuvana
kutlesa
Gost
« Odgovor #104 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:53:56 posle podne »

ok kakvo je ovo brisanje  postova  i cenzurisanje...pricate o glupostima i to ostaje,a i deca citaju ovo
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #103 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:49:40 posle podne »

Ok, pominješ igru hormonima. Šta ćemo onda sa anti bebi pilulama koje se masovno koriste?

I ribe koje after sex pilulu piju redovno, kao kontracepciju!!!  :o

Elem, svako nek radi shta god zeli, na sopstvenu odgovornost, jer svi imamo pravo na izbor. Sve drugo je stvar ukusa, i shminka i pirsing.... svako neshto voli i neshto ga privlachi, i upravo to i treba da radi, jedino shto spada u domen "nenormalnog" je ugrozavanje drugih ljudi kroz svoje aktivnosti, bez njihovog pristanka na to. I ok je zastupati stav, ali ne uporedjujmo neuporedivo, da bismo od toga pravili kvazi-argumente.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #102 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:15:32 posle podne »

Ok, pominješ igru hormonima. Šta ćemo onda sa anti bebi pilulama koje se masovno koriste?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #101 poslato: Oktobar 22, 2011, 08:41:27 posle podne »

Tesko da mi to moze ugroziti zdravlje...a igrati se sa hormonima je zeznuto..uglavnom ja sam rekla da svako ima pravo na svoje misljene i da ja nisam za tako nesto posebno kad su zene u pitanju...ne padam u vatru samo kazem da je moje misljenje takvo i da po meni neka poredjenja koja su navedena nisu bas najbolja...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #100 poslato: Oktobar 22, 2011, 08:26:17 posle podne »

Ma da ici kod frizera i naviti kosu totalno neprirodno, probusiti pupak, uvo neprirodno, staviti masku na lice a da nije u pitanju krastavac, nego kupovna ma neprirodno...maska za kosu, balzam neprirodno...ako sve to moze ma rokaj i steroide ...

pa cekaj,zato sto sve ti to koristis onda je ok??I cemu to nerviranje i takav stav "ma rokaj steroide" kad ne vidim da je neko ovde ikog navodio na steroide niti je iko rekao da su steroidi za neku siru upotrebu tipa maska za lice.Ja sam samo upitao ko si ti ili bilo ko drugi ko jedno ponasanje moze okarakterisati kao ok (sminka,silikoni,nadogardnja kose,farba,nakit,pirsinzi,tetovaze itd itd) a reci da je totalno "odvratno" ako neko sa dobrim predznanjem i jasnim ciljem koristi aas na sopstvenu odgovornost?

  Nema potrebe za nervozom i izrazima "rokanje",ja samo pokusavam da diskutujem sa nekim argumentima maksimalno civilizovano i bez ikakvog napada na bilo koga ovde.


p.s. zaista mi zelis reci da je prirodno imati pirsing?Radjamo se sa njim?
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2011, 08:28:28 posle podne od strane TeH FiLiP » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #99 poslato: Oktobar 22, 2011, 07:12:23 posle podne »

Ma da ici kod frizera i naviti kosu totalno neprirodno, probusiti pupak, uvo neprirodno, staviti masku na lice a da nije u pitanju krastavac, nego kupovna ma neprirodno...maska za kosu, balzam neprirodno...ako sve to moze ma rokaj i steroide ...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #98 poslato: Oktobar 22, 2011, 05:59:45 posle podne »

Isto tako su i hirurške intervencije podmlaĂ°ivanja ili sreĂ°ivanje nekih delova tela postale sasvim normalne i ok tema. Sve je to prirodno. Liposukcija? Why not. :D

Ko je taj i na kojoj će skali da ocenjuje: e, ovo je zdravo - to može, nema veze što nije prirodno. E, ovo nije zdravo baš, ali može. E, ovo isto nije zdravo, ali nema veza. Steroidi? Ne, nikako, to nije zdravo. Zar postoji neka skala? Ja nisam čuo za nju, niti za to ko je ocenjivač. :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #97 poslato: Oktobar 22, 2011, 04:53:50 posle podne »


zasto bzvz?? Zene se sminkaju da bi bile privlacnije i da bi recimo rumenim obrazima govorile kako su zdrave,punim usnama kako su plodne itd itd a u stvari time varaju nas posten narod :D malo karikiram ali shvatate poentu,mozemo sad ulaziti u psihologiju sminkanja nije mi problem :) Nakit takodje,koja je poenta prstenja,ogrlica,narukvica nego da se pokaze drugima kako smo kul ili bogati ili imamo "stila"? To sto ove stvari ne uticu direktno na nase zdravlje (ali buduci da imaju ogroman uticaj na nase shvatanje sveta i kulture,posredno i imaju) nije razlog da se ne mogu uporediti sa necim sto ljudi (govorim o onih 0,1% koji znaju zasto,sta i kako koriste) koriste da bi izgledali bolje,bili jaci,spremniji,da bi bili privlacniji pa da se usudim u odredjenim situacijama i ZDRAVIJI!(dada,ne znam da li ste culi za anti-aging klinike koje nicu po svetu,a sta mislite sta se u njima koristi??Da,Hgh,testosteron koji imaju cesto blagotvorno dejstvo na recimo muskarce posle 40-e ili zene...)
...

Fino zboriš, mada da kozmetika ne utiče na zdravlje je mislim malo "popuštanje". :D DA ne ulazim u to koliko je dobro da npr krema za ruke radi dobro, koliko puder pravi problem itd... :P Jup, sve natural i zdravo ajmo malo i u hranu da stavljamo
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2011, 04:58:28 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #96 poslato: Oktobar 22, 2011, 04:47:26 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

odvratna u kom smislu?Znas li koliko ljudi oko tebe i u poslu "fitnesa" koristi steroide i razne druge medikamnte i supsance koje podilaze pod doping?

Mozemo ici na to da je sve vestacko odvratno,pa onim putem da je svaka devojka koja koristi sminku odvratna,svako ko nosi nakit je odvratan,zene koje farbaju kosu su odvratne,ko god vozi nesto bolje od kola koja pruzaju minimum osnovne funkcionalnosti tj. stojadina je odvratan...homo sapiens ima u sebi ugradjen sistem da uvek ide ka boljem i uvek vise i vise,nekad je to dobro a nekad je to lose,ali je apsolutno nerazdvojiv deo nase pridode.


Svako ima pravo na svoje misljenje.. Cini mi se da nisam nigde rekla da su alkohol i cigarete ok zapravo ih ne podnosim, a to predjenje sa sminkom, farbom i tim zezancijama spoljnim mi je malo bzv...
Ne znam sto se svi toliko stresiraju oko steroida,kada niko dsad od njih nije umro,a zapitajte se koliko godisnje umre ljudi ukupno ili cak samo u vasoj okolini od posledica alkohola,pusenja,narkotika,junk food-a...i pored svega toga, ja koji jedem kako treba,bavim se fizickom aktivnoscu i koristim aas da bih doveo svoje performanse na visi nivo sam odvratan??



zasto bzvz?? Zene se sminkaju da bi bile privlacnije i da bi recimo rumenim obrazima govorile kako su zdrave,punim usnama kako su plodne itd itd a u stvari time varaju nas posten narod :D malo karikiram ali shvatate poentu,mozemo sad ulaziti u psihologiju sminkanja nije mi problem :) Nakit takodje,koja je poenta prstenja,ogrlica,narukvica nego da se pokaze drugima kako smo kul ili bogati ili imamo "stila"? To sto ove stvari ne uticu direktno na nase zdravlje (ali buduci da imaju ogroman uticaj na nase shvatanje sveta i kulture,posredno i imaju) nije razlog da se ne mogu uporediti sa necim sto ljudi (govorim o onih 0,1% koji znaju zasto,sta i kako koriste) koriste da bi izgledali bolje,bili jaci,spremniji,da bi bili privlacniji pa da se usudim u odredjenim situacijama i ZDRAVIJI!(dada,ne znam da li ste culi za anti-aging klinike koje nicu po svetu,a sta mislite sta se u njima koristi??Da,Hgh,testosteron koji imaju cesto blagotvorno dejstvo na recimo muskarce posle 40-e ili zene...)


nemam ja nista protiv da ti imas svoje misljenje,i treba da ga imas,samo se ja licno pitam da li je ono zasnovano na valjdnim argumentima i zapazanjima sa tvoje strane? Mada opet,tvoje misljenje je tvoje misljenje,samo mislim da je glupo reci "odvratno" buduci da kao sto vec rekoh,pregrst tvojih kolega i koleginica koriste nesto od tih stvari ;)

Ako je upravo jedna od tih devojaka koja izlazi na takmicenja izgubila menstrualni ciklus zahvaljujuci tome tesko da mogu da ne budem protiv...Mislim da steta koju moze da ti tako nesto nanese definitivno premasuje sve moguce koristi...ne bih vise na ovu temu :)

ja lepo napisah u prvom postu,STEROIDI NISU ZA ZENE I DECU! btw menstrualni ciklus se vraca u normalu posle prestanka,ali ostaju druge posledice kod zena koje nisu reverzibilne nazalost...u svakom sucaju apsolutno sam protiv koriscenja aas kod zena,pa cak i za bodibilding. Testosteron je muski hormon.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #95 poslato: Oktobar 22, 2011, 03:20:32 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

odvratna u kom smislu?Znas li koliko ljudi oko tebe i u poslu "fitnesa" koristi steroide i razne druge medikamnte i supsance koje podilaze pod doping?

Mozemo ici na to da je sve vestacko odvratno,pa onim putem da je svaka devojka koja koristi sminku odvratna,svako ko nosi nakit je odvratan,zene koje farbaju kosu su odvratne,ko god vozi nesto bolje od kola koja pruzaju minimum osnovne funkcionalnosti tj. stojadina je odvratan...homo sapiens ima u sebi ugradjen sistem da uvek ide ka boljem i uvek vise i vise,nekad je to dobro a nekad je to lose,ali je apsolutno nerazdvojiv deo nase pridode.


Svako ima pravo na svoje misljenje.. Cini mi se da nisam nigde rekla da su alkohol i cigarete ok zapravo ih ne podnosim, a to predjenje sa sminkom, farbom i tim zezancijama spoljnim mi je malo bzv...
Ne znam sto se svi toliko stresiraju oko steroida,kada niko dsad od njih nije umro,a zapitajte se koliko godisnje umre ljudi ukupno ili cak samo u vasoj okolini od posledica alkohola,pusenja,narkotika,junk food-a...i pored svega toga, ja koji jedem kako treba,bavim se fizickom aktivnoscu i koristim aas da bih doveo svoje performanse na visi nivo sam odvratan??



zasto bzvz?? Zene se sminkaju da bi bile privlacnije i da bi recimo rumenim obrazima govorile kako su zdrave,punim usnama kako su plodne itd itd a u stvari time varaju nas posten narod :D malo karikiram ali shvatate poentu,mozemo sad ulaziti u psihologiju sminkanja nije mi problem :) Nakit takodje,koja je poenta prstenja,ogrlica,narukvica nego da se pokaze drugima kako smo kul ili bogati ili imamo "stila"? To sto ove stvari ne uticu direktno na nase zdravlje (ali buduci da imaju ogroman uticaj na nase shvatanje sveta i kulture,posredno i imaju) nije razlog da se ne mogu uporediti sa necim sto ljudi (govorim o onih 0,1% koji znaju zasto,sta i kako koriste) koriste da bi izgledali bolje,bili jaci,spremniji,da bi bili privlacniji pa da se usudim u odredjenim situacijama i ZDRAVIJI!(dada,ne znam da li ste culi za anti-aging klinike koje nicu po svetu,a sta mislite sta se u njima koristi??Da,Hgh,testosteron koji imaju cesto blagotvorno dejstvo na recimo muskarce posle 40-e ili zene...)


nemam ja nista protiv da ti imas svoje misljenje,i treba da ga imas,samo se ja licno pitam da li je ono zasnovano na valjdnim argumentima i zapazanjima sa tvoje strane? Mada opet,tvoje misljenje je tvoje misljenje,samo mislim da je glupo reci "odvratno" buduci da kao sto vec rekoh,pregrst tvojih kolega i koleginica koriste nesto od tih stvari ;)

Ako je upravo jedna od tih devojaka koja izlazi na takmicenja izgubila menstrualni ciklus zahvaljujuci tome tesko da mogu da ne budem protiv...Mislim da steta koju moze da ti tako nesto nanese definitivno premasuje sve moguce koristi...ne bih vise na ovu temu :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #94 poslato: Oktobar 22, 2011, 03:01:37 posle podne »

Ja sam obrni okreni za natural pa koliko mozes da postignes na taj nacin super...cela ta prica oko steroida mi je odvratna  >:(

odvratna u kom smislu?Znas li koliko ljudi oko tebe i u poslu "fitnesa" koristi steroide i razne druge medikamnte i supsance koje podilaze pod doping?

Mozemo ici na to da je sve vestacko odvratno,pa onim putem da je svaka devojka koja koristi sminku odvratna,svako ko nosi nakit je odvratan,zene koje farbaju kosu su odvratne,ko god vozi nesto bolje od kola koja pruzaju minimum osnovne funkcionalnosti tj. stojadina je odvratan...homo sapiens ima u sebi ugradjen sistem da uvek ide ka boljem i uvek vise i vise,nekad je to dobro a nekad je to lose,ali je apsolutno nerazdvojiv deo nase pridode.


Svako ima pravo na svoje misljenje.. Cini mi se da nisam nigde rekla da su alkohol i cigarete ok zapravo ih ne podnosim, a to predjenje sa sminkom, farbom i tim zezancijama spoljnim mi je malo bzv...
Ne znam sto se svi toliko stresiraju oko steroida,kada niko dsad od njih nije umro,a zapitajte se koliko godisnje umre ljudi ukupno ili cak samo u vasoj okolini od posledica alkohola,pusenja,narkotika,junk food-a...i pored svega toga, ja koji jedem kako treba,bavim se fizickom aktivnoscu i koristim aas da bih doveo svoje performanse na visi nivo sam odvratan??



zasto bzvz?? Zene se sminkaju da bi bile privlacnije i da bi recimo rumenim obrazima govorile kako su zdrave,punim usnama kako su plodne itd itd a u stvari time varaju nas posten narod :D malo karikiram ali shvatate poentu,mozemo sad ulaziti u psihologiju sminkanja nije mi problem :) Nakit takodje,koja je poenta prstenja,ogrlica,narukvica nego da se pokaze drugima kako smo kul ili bogati ili imamo "stila"? To sto ove stvari ne uticu direktno na nase zdravlje (ali buduci da imaju ogroman uticaj na nase shvatanje sveta i kulture,posredno i imaju) nije razlog da se ne mogu uporediti sa necim sto ljudi (govorim o onih 0,1% koji znaju zasto,sta i kako koriste) koriste da bi izgledali bolje,bili jaci,spremniji,da bi bili privlacniji pa da se usudim u odredjenim situacijama i ZDRAVIJI!(dada,ne znam da li ste culi za anti-aging klinike koje nicu po svetu,a sta mislite sta se u njima koristi??Da,Hgh,testosteron koji imaju cesto blagotvorno dejstvo na recimo muskarce posle 40-e ili zene...)


nemam ja nista protiv da ti imas svoje misljenje,i treba da ga imas,samo se ja licno pitam da li je ono zasnovano na valjdnim argumentima i zapazanjima sa tvoje strane? Mada opet,tvoje misljenje je tvoje misljenje,samo mislim da je glupo reci "odvratno" buduci da kao sto vec rekoh,pregrst tvojih kolega i koleginica koriste nesto od tih stvari ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 18 upita.