TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:51:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: STEROIDI: Istina i “istina”  (Pročitano 32321 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #123 poslato: Novembar 01, 2011, 01:17:01 posle podne »

Merion je dugovala porez,milionska cifra,pa su joj lepo dosle cike iz poreske u saradnji sa WADA-om i rekli "Ok ili ces u zatvor  koju deceniju zbog utaje tih miliona,ili ces da vratis medalje i malo da odlezis i sve super" i na taj nacin ispada da wada kao radi svoj posao...sto je opet idiotizam,jer i ako uzmemo da su oni kao sveci i zatitnici zaista,znaci nesposobni su da detektuju steroide tokom takmicenja nego je ona morala da kaze da ih koristi...u oba slucaja ispadaju degeni.

Uvek mi je bila zanimljiva pozadina svake priche... obichno nishta nije onako kako se na prvi pogled chini :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #122 poslato: Oktobar 26, 2011, 03:52:52 pre podne »

Merion je dugovala porez,milionska cifra,pa su joj lepo dosle cike iz poreske u saradnji sa WADA-om i rekli "Ok ili ces u zatvor  koju deceniju zbog utaje tih miliona,ili ces da vratis medalje i malo da odlezis i sve super" i na taj nacin ispada da wada kao radi svoj posao...sto je opet idiotizam,jer i ako uzmemo da su oni kao sveci i zatitnici zaista,znaci nesposobni su da detektuju steroide tokom takmicenja nego je ona morala da kaze da ih koristi...u oba slucaja ispadaju degeni.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #121 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:04:40 posle podne »

Merion Jones? Bila je nedavno u Srbiji.

Šta ćeš, mora se uvek naći žrtveno jagnje. Neko ko će platiti cenu i za ostale, barem do narednog testiranja.

Da, dobar je lik, shteta. Nego je glupo nekako, svi smo svesni istine, to mi dodje kao pricha za javnost i pomeranje nekih ljudi u stranu, zarad interesa drugih. No, to je svet u kojem zivimo...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #120 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:01:57 posle podne »

Merion Jones? Bila je nedavno u Srbiji.

Šta ćeš, mora se uvek naći žrtveno jagnje. Neko ko će platiti cenu i za ostale, barem do narednog testiranja.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #119 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:00:00 posle podne »

Pa i ona atleticharka shto su joj oduzeli medalje... zao mi devojke, bila je zrtveno jagnje, pored svih ostalih...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 25, 2011, 10:07:24 pre podne »

Ništa. :D

Ima i ovo: "Rukometaš Vojvodine Železničar Ljubomir Jovanović bio je pozitivan na zabranjene anaboličke steroide, saopštila je u utorak Antidoping agencija Republike Srbije. Jovanović koristio boldenon, testosteron i trenbolon." :D

http://www.mondo.rs/s209700/Ostali_sportovi/Natin_bivsi_definitivno_dopingovan.html

Samo ukucaš u google "doping ****" (umesto ****, kucaš naziv nekog sporta) i rezultati samo ispadaju. :)

Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:54:16 pre podne »

Nedozvoljena supstanca kod polovine igrača na U-17 Svetskom prvenstvu!


Sta je tu cudno? :D
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #116 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:45:19 pre podne »

Nedozvoljena supstanca kod polovine igrača na U-17 Svetskom prvenstvu!

http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fudbal/204559/Nedozvoljena-supstanca-kod-polovine-igraca-na-U17-Svetskom-prvenstvu

Dobrodošli u svet profesionalnog sporta. ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #115 poslato: Oktobar 24, 2011, 10:42:04 pre podne »

ja o steroidima ne bih ulazila u dalju priču jer ne volim da pričam o nečemu za šta nisam kompetentna. 

Ako ih neko koristi, a zna kako i zašto - to je njegov izbor.  Važno da je dobro upućen.

Strah mi je za klince koji ne znaju šta rade.

Takmičarski fitnes bez dopinga?  nemoguć, koliko mi se čini.  Neki viši uspeh to prosto zahteva...

Ali za rekreativnu populaciju, ishrana, trening i dobra suplementacija... uspeh zagarantovan
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #114 poslato: Oktobar 23, 2011, 08:35:14 pre podne »

Jo Hans! Miran, ne opterećuj se, ne zna šta priča, samo se loži! Ne postoji ni svrha, ni potreba, da braniš stav pametnih ljudi jer to neće druge učiniti pametnim. Just go with the flow. Ceo život ću sa smeškom na licu čitati priče o drugarima koji se rade nzm čime. (lažem, umiraću od smeha)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #113 poslato: Oktobar 23, 2011, 02:21:31 pre podne »

ok ali im dajte iz prve ruke informaciju i uputite ih na suplemente ....pre neki dan sam  cuo da se klinac radi proteinom...da mu srce ubrzano kuca...i takve gluposti.i ako na profilu  pise Dzedaj   sto mezoves po imenu..

a jesi li procitao prvi post sa moje strane na ovoj temi gde sam pisao o tome?Izgleda da nisi. A tamna strana je najtamnija za onog ko ne zna sta radi.Nisam ovde da bih govorio deci da postoji deda mraz,da ce im od kafe i cigara izrasti rep  kao ni da ce od steroida umreti i da ce im otpasti kita,buduci da takvo postavljanje stvari ima suprotan efekat.Ja postavim pricu onakva kakva jeste,lepo sam napisao ko ih moze koristiti bezbedno,ko ne treba da pomislja na njih,sta se moze desiti i u kojim situacijama ako se ne pazi itd...da se ne ponavljam.
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2011, 10:01:18 posle podne od strane TeH FiLiP » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #112 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:23:51 posle podne »

I ribe koje after sex pilulu piju redovno, kao kontracepciju!!!  :o

Elem, svako nek radi shta god zeli, na sopstvenu odgovornost, jer svi imamo pravo na izbor. Sve drugo je stvar ukusa, i shminka i pirsing.... svako neshto voli i neshto ga privlachi, i upravo to i treba da radi, jedino shto spada u domen "nenormalnog" je ugrozavanje drugih ljudi kroz svoje aktivnosti, bez njihovog pristanka na to. I ok je zastupati stav, ali ne uporedjujmo neuporedivo, da bismo od toga pravili kvazi-argumente.

Upravo tako, SlaĂ°o. To je i poenta. Ko smo mi da osuĂ°ujemo nekog zbog njegovog izbora?! Svako bira svoj put.

Ja uvek u ovu priču uĂ°em opušteno jer niko ne može da mi nakači onu naivnu frazu: "ti koristiš sreroide pa naravno da ih braniš". :D Iako sami korisnici mogu imati još bolju argumentaciju.

Slazem se, ni ja ih ne koristim :) ali ko zna shta ce mi pasti na pamet za nekoliko godina, i zashto :)

@ Dzedaj, pametno dete od 15 god nece uraditi sebi tako neshto, informacije su danas lako dostupne a zdrav razum mu to ne bi dozvolio. A ko zeli po svaku cenu da uzme steroide, uradice to bez obzira na sve. Kao shto rekoh, poenta je samo u tome da se prihvate posledice sopstvenog ponashnja.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #111 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:21:55 posle podne »

Kod nas i ne postoji više pdf o AAS-u, tako da to treba da bude dovoljan podatak da niko od nas ne zagovara upotrebu istih. Ovo je off topic u kojem je prenet jedan tekst, pa je onda preraslo u diskusiju.

Niko od ljudi sa Pansporta, pa čak i običnih članova ovog foruma(ako si čitao sve komentare u ovoj temi, video si) ne podržava upotrebu steroida. Mnogi su dolazili i tražili savete oko steroida(a iz postova im se vidi da nemaju pojma o osnovama) i nisu je dobijali već su bili upućivani na odgovarajuće tekstove posvećen ishrani i suplementaciji.

Mnogo nas je ovde izložilo stavove, diskusija je bila sasvim ok. Ako više nema niko šta da kaže, zaključao bih raspravu.



Sačuvana
kutlesa
Gost
« Odgovor #110 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:14:08 posle podne »

ok ali im dajte iz prve ruke informaciju i uputite ih na suplemente ....pre neki dan sam  cuo da se klinac radi proteinom...da mu srce ubrzano kuca...i takve gluposti.i ako na profilu  pise Dzedaj   sto mezoves po imenu..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:09:30 posle podne »

Ivane, svima je poznata tamna strana steroida. O tome se mnogo, mnogo priča svugde oko nas.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 18 upita.