TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:57:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Power Balance narukvice  (Pročitano 19164 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #57 poslato: Novembar 25, 2011, 11:19:39 posle podne »

Mislim da su svi izneli argumente, uz to se pokazalo da je Power Balance lažnjak, tako da ću zaključati temu. Nadam se da se eventualna netrpeljivost neće prenositi u druge teme i da možemo svi ostati u dobrim odnosima. ;)
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2011, 11:26:31 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #56 poslato: Novembar 25, 2011, 11:12:17 posle podne »

Shto se narukvica tiche- dati 2 hiljade za neshto za shto ce da te natripuje da si jak, izbalansiran i ne znam shta josh je sjajno ulozen novac i s obzirom na to kakav osecaj u glavi choveku pruza, i jako mali novac za to.

Oni koji nisu autosugestivni naravno nece ni uzeti tako neshto.

Postoji i treca grupa ljudi, koja ce od narukvice ( i ne samo od nje, vec i od ljudi oko sebe) ochekivati neko chudo, da im budu neki pokretach, charobni shtapic, a ne nose sami ni delic te pokretachke energije u sebi.

Vera je neverovatna stvar, a da li je nekom za nju potrebna narukvica ili neki drugi talisman- to je pitanje izbora.
To da su od njih napravili hit i dobru lovu- mogu samo da im skinem kapu.

Mirka, shto se tebe tiche, mislim i dalje da si jako lepa i sjajna u ovom sportu, ali tvoje neke druge osobine zaista ne mogu da vrednujem. A te glupe priche "fina pa mi zabode noz u ledja" nemaju veze sa ovom prichom, kad su meni ljudi otvarali ochi kao shto ja pokushavam tebi da objasnim neke stvari, isto tako mi nije bilo dobro ali sam bar neshto nauchila i danas sam zahvalna takvim ljudima.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #55 poslato: Novembar 25, 2011, 11:07:41 posle podne »

Ovde neko dila esid formata A4, kakvi vas tripovi udaraju, to je za neverovati! XD
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #54 poslato: Novembar 25, 2011, 09:42:26 posle podne »

Ok, ljudi, hajde da spustimo loptu. Tolerisao sam ovo dok se svodilo na diskusiju(tome i služi forum), ali diskusija je jedno a svaĂ°a nešto sasvim drugo.

Nećete valjda da se svaĂ°ate oko narukvica i da kvarite odnose?! Ako može lepo da se nastavi tema, tj. ako se ima još nešto pametno reći na temu ovih narukvica, inače da zaključavam.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #53 poslato: Novembar 25, 2011, 09:28:45 posle podne »

Moja sujeta? Kako te nije sramota ! Kad si se tek pojavila si sa svim clanovima Pansport tima bila cile mile pa i samnom a sada pokazujes svoje pravo lice! Ni u jednom momentu ja tebe nisam uzela u usta dok ti meni nisi rekla nesto sto je jako ruzno sa tvoje strane. Trunke postovanja nemas !
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #52 poslato: Novembar 25, 2011, 09:02:44 posle podne »

Indirektno si me nazvala glupacom i ja vise sa tobom nemam sta da pricam! Tebi nemam nameru da se pravdam sta sam htela reci !

Pa ovo ti bash i nije prvi put da izvalish neku glupost... samo sam bila iskrena, neka te to nechem nauchi u zivotu.
Nauchi da jednostvno morash donekle zastupati interese neke grupe ako joj vec pripadash, ali da takodje treba da imash i svoje mishljenje i moralnu normu koja te chini chovekom. Prihvati odgovornost ali ne svaljuj "krivicu" na drugog.

E vidis ja ne smatram to iskrenoscu vec nekulturom i bezobrazlukom ! Ja imam pravo da iznesem svoje misljenje e sad ako se tebi ne svidja to ti ne daje pravo da vredjas ! Kad smo kod tvoje izjave "uzdrzi se od komentara", prvo pogledaj sebe pa razmisli dal bi ti trebala tako nesto da uradis pre nego sto pocnes da savetujes druge. Visoko si poletela devojko !

Za to shto si uvredjena je odgovorna tvoja sujeta a ne moje rechi. A ja sam, kao i svi drugi ljudi daleko od savrshenstva, naravno da mi nije svaka rech uvek na mestu ali iza ovog shto sam ti rekla stojim. A za to shto visoko letim sam sama odgovorna, i prihvatam posledice, bile one josh veci uspon ili pad- nikad ne znash do kraja.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #51 poslato: Novembar 25, 2011, 06:15:02 posle podne »

Indirektno si me nazvala glupacom i ja vise sa tobom nemam sta da pricam! Tebi nemam nameru da se pravdam sta sam htela reci !

Pa ovo ti bash i nije prvi put da izvalish neku glupost... samo sam bila iskrena, neka te to nechem nauchi u zivotu.
Nauchi da jednostvno morash donekle zastupati interese neke grupe ako joj vec pripadash, ali da takodje treba da imash i svoje mishljenje i moralnu normu koja te chini chovekom. Prihvati odgovornost ali ne svaljuj "krivicu" na drugog.

E vidis ja ne smatram to iskrenoscu vec nekulturom i bezobrazlukom ! Ja imam pravo da iznesem svoje misljenje e sad ako se tebi ne svidja to ti ne daje pravo da vredjas ! Kad smo kod tvoje izjave "uzdrzi se od komentara", prvo pogledaj sebe pa razmisli dal bi ti trebala tako nesto da uradis pre nego sto pocnes da savetujes druge. Visoko si poletela devojko !
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #50 poslato: Novembar 25, 2011, 04:43:08 posle podne »

Indirektno si me nazvala glupacom i ja vise sa tobom nemam sta da pricam! Tebi nemam nameru da se pravdam sta sam htela reci !

Pa ovo ti bash i nije prvi put da izvalish neku glupost... samo sam bila iskrena, neka te to nechem nauchi u zivotu.
Nauchi da jednostvno morash donekle zastupati interese neke grupe ako joj vec pripadash, ali da takodje treba da imash i svoje mishljenje i moralnu normu koja te chini chovekom. Prihvati odgovornost ali ne svaljuj "krivicu" na drugog.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #49 poslato: Novembar 25, 2011, 04:36:19 posle podne »

Indirektno si me nazvala glupacom i ja vise sa tobom nemam sta da pricam! Tebi nemam nameru da se pravdam sta sam htela reci !
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #48 poslato: Novembar 25, 2011, 04:28:02 posle podne »

Najgore sto se mnogo takvih gluposti prodaje po apotekama ! Od Ion watch-a do Power Balance narukvica !

Kakve veze sad imaju apoteke sa celom prichom, kad se te iste narukvice prodaju u pansportu???!!!
Razmisli bar ponekad pre nego shto neshto kazesh!

Apoteka je apoteka da se razumemo ! A jako je ruzno sto si mi se tako obratila jer si se nasla uvredjena samo zato sto ti radis u apoteci !!!!!!!

Pa ne prozivaj apoteke koje se isto tako kao i svi drugi bore za trzishte. Lekovi su jedno a ovo je neshto drugo.

Jel ja ne smem da iznesem svoje misljenje samo zato sto ti radis u apoteci? Da li sam negde pomenula tvoje ime?

izgubila si poentu priche, ne radi se o meni nego o tome da pljujesh neshto shto prodaje tvoja firma, a onda tu krivicu svalish na nekog, apoteku npr., koja radi to isto. Barem se uzdrzi od komentara.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #47 poslato: Novembar 25, 2011, 04:23:38 posle podne »

Najgore sto se mnogo takvih gluposti prodaje po apotekama ! Od Ion watch-a do Power Balance narukvica !

Kakve veze sad imaju apoteke sa celom prichom, kad se te iste narukvice prodaju u pansportu???!!!
Razmisli bar ponekad pre nego shto neshto kazesh!

Apoteka je apoteka da se razumemo ! A jako je ruzno sto si mi se tako obratila jer si se nasla uvredjena samo zato sto ti radis u apoteci !!!!!!!

Pa ne prozivaj apoteke koje se isto tako kao i svi drugi bore za trzishte. Lekovi su jedno a ovo je neshto drugo.

Jel ja ne smem da iznesem svoje misljenje samo zato sto ti radis u apoteci? Da li sam negde pomenula tvoje ime?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #46 poslato: Novembar 25, 2011, 04:20:35 posle podne »

Najgore sto se mnogo takvih gluposti prodaje po apotekama ! Od Ion watch-a do Power Balance narukvica !

Kakve veze sad imaju apoteke sa celom prichom, kad se te iste narukvice prodaju u pansportu???!!!
Razmisli bar ponekad pre nego shto neshto kazesh!

Apoteka je apoteka da se razumemo ! A jako je ruzno sto si mi se tako obratila jer si se nasla uvredjena samo zato sto ti radis u apoteci !!!!!!!

Pa ne prozivaj apoteke koje se isto tako kao i svi drugi bore za trzishte. Lekovi su jedno a ovo je neshto drugo.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #45 poslato: Novembar 25, 2011, 04:14:24 posle podne »

Najgore sto se mnogo takvih gluposti prodaje po apotekama ! Od Ion watch-a do Power Balance narukvica !

Kakve veze sad imaju apoteke sa celom prichom, kad se te iste narukvice prodaju u pansportu???!!!
Razmisli bar ponekad pre nego shto neshto kazesh!

Apoteka je apoteka da se razumemo ! A jako je ruzno sto si mi se tako obratila jer si se nasla uvredjena samo zato sto ti radis u apoteci !!!!!!!
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #44 poslato: Novembar 25, 2011, 04:11:06 posle podne »

Najgore sto se mnogo takvih gluposti prodaje po apotekama ! Od Ion watch-a do Power Balance narukvica !

Kakve veze sad imaju apoteke sa celom prichom, kad se te iste narukvice prodaju u pansportu???!!!
Razmisli bar ponekad pre nego shto neshto kazesh!

Jbga Pansport je ipak samo lanac prodavnica, prodaje sta narod kupuje.
Od apoteka se nekako ocekuje veca odgovornost.

To je samo proshirena ponuda jer od lekova i marze na to se se ne zivi, to je chinjenica. I apotekama su skoro zabranili jako puno bash takvih artikala, mislim da nemamo vishe ni igrachke ni te narukvice ni nakit. A masovni trend je daleko od bilo koje odgovornosti, tu vazi zakon potraznje.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #43 poslato: Novembar 25, 2011, 03:54:53 posle podne »

Najgore sto se mnogo takvih gluposti prodaje po apotekama ! Od Ion watch-a do Power Balance narukvica !

Kakve veze sad imaju apoteke sa celom prichom, kad se te iste narukvice prodaju u pansportu???!!!
Razmisli bar ponekad pre nego shto neshto kazesh!
Tako je, brani svoje stavove!
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 18 upita.