TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 12:02:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moje preporuke :)  (Pročitano 18569 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Septembar 24, 2011, 12:03:44 posle podne »

Animal flex savetujem svima koji imaju ozbiljnije probleme sa zglobovima, sportisti uglavnom...   2 vezane kutije Flex-a su 3 meseca..  i potom MSM glukozamin natrol,  tako bih i ja uradila
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Septembar 23, 2011, 11:17:22 pre podne »

Ja sam sada u fazi kada koristim NAT Hyaluronic Acid, MSM & Glucosamine po jednu tabletu dnevno, nakon dve povezane kutije Animal Flexa. Zglobovi su mi preporoĂ°eni.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2011, 10:23:39 posle podne »

dobro je :) tako sam i mislila....  i ja uzimam jednu dnevno...

u tom slučaju, za jednog prosečnog rekreativca ova prevencija i ne košta puno :)  1570 din za MSM glukozamin koji traje 3 meseca :)

bash tako :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Septembar 22, 2011, 04:04:35 posle podne »

dobro je :) tako sam i mislila....  i ja uzimam jednu dnevno...

u tom slučaju, za jednog prosečnog rekreativca ova prevencija i ne košta puno :)  1570 din za MSM glukozamin koji traje 3 meseca :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #15 poslato: Septembar 22, 2011, 12:40:44 pre podne »

Da i ja se slazem da preventivno treba da se koriste te stvarcice,ovde bas vazi ono bolje spreciti nego leciti.
Ja preventivno idem na varijantu 1-2 tb Nat MSM-a dnevno,a kod ostecenja vece doze naravno.

Bogami, ako su 2 treninga dnevno, 2 definitivno. Kod oshtecenja neki komplexniji preparat, ovo mi je light varijanta.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #14 poslato: Septembar 21, 2011, 02:43:51 posle podne »

Da i ja se slazem da preventivno treba da se koriste te stvarcice,ovde bas vazi ono bolje spreciti nego leciti.
Ja preventivno idem na varijantu 1-2 tb Nat MSM-a dnevno,a kod ostecenja vece doze naravno.
Sačuvana
Be Happy!!!
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #13 poslato: Septembar 21, 2011, 10:49:50 pre podne »

Svima koji intenzivno vezbaju duze od godinu dana i pri tom nemaju nikakvih problema bih preporuchila bar natrolov glukozamin+MSM, ne mora da zaboli da bismo postali svesni chinjenice da se hrskavica neminovno troshi jer smo genetski toliko uznapredovali da fizichko opterecenje svaki dan definitivno nije najprirodnije stanje za organizam- a i kad je bilo tako, imali smo kraci vek :)

koju količinu MSM i glukozamina bi ti preporučila dnevno?  osobi koja aktivno vežba?  s obzirom da radiš u apoteci :)

3 tablete Natrolovog dnevno su baš jaka doza, preventivno samo, ne?

Daaa, previshe, jedna dnevno je sasvim dovoljna za prevenciju :) ako je nego bash ogroman chovek onda 2 :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Septembar 21, 2011, 10:40:58 pre podne »

Svima koji intenzivno vezbaju duze od godinu dana i pri tom nemaju nikakvih problema bih preporuchila bar natrolov glukozamin+MSM, ne mora da zaboli da bismo postali svesni chinjenice da se hrskavica neminovno troshi jer smo genetski toliko uznapredovali da fizichko opterecenje svaki dan definitivno nije najprirodnije stanje za organizam- a i kad je bilo tako, imali smo kraci vek :)

koju količinu MSM i glukozamina bi ti preporučila dnevno?  osobi koja aktivno vežba?  s obzirom da radiš u apoteci :)

3 tablete Natrolovog dnevno su baš jaka doza, preventivno samo, ne?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #11 poslato: Septembar 20, 2011, 08:39:34 posle podne »

Svima koji intenzivno vezbaju duze od godinu dana i pri tom nemaju nikakvih problema bih preporuchila bar natrolov glukozamin+MSM, ne mora da zaboli da bismo postali svesni chinjenice da se hrskavica neminovno troshi jer smo genetski toliko uznapredovali da fizichko opterecenje svaki dan definitivno nije najprirodnije stanje za organizam- a i kad je bilo tako, imali smo kraci vek :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #10 poslato: Septembar 20, 2011, 04:21:19 posle podne »

Iskustva sportista vec imate.
Ja mogu da pohvalim Elasti Joint na osnovu mamine kolegenice koja ga kupuje kod nas redovno,ali mora konstantno i da ga pije iz zdravstvenih razloga,zbog ostecene hrskavice i bolova u kolenu.
Vidjala sam zenu i pre i nakon njega zaista je ocigledan napredak,zena se kune u njega  :) Jedva je hodala,kad je nakon nekog perioda koriscenja bez problema cucnula zvala me je sva srecna da se pohvali  :D

Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 19, 2011, 04:33:14 posle podne »

Kad smo kod toga... jel neko probao Labradin preparat za zglobove ili ima neki comment od drugih koji su ga koristili?
Pa ima ljudi koji ga stavljaju ispred Animal flex-a. U svakom slicaju  kazu da je odlican.

Baš tako!   A znajući koliko je hvaljen Animal flex....

Labradin preparat je dobio fantastične pohvale
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Septembar 16, 2011, 04:45:21 posle podne »

Kad smo kod toga... jel neko probao Labradin preparat za zglobove ili ima neki comment od drugih koji su ga koristili?

Probao i uzimam ga i sada u miksu sa fleksom jer su mi ogromne doze potrebne.Odlicna su oba i treba ih kombinovati.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Septembar 16, 2011, 03:39:29 posle podne »

Elasti Joint sam samo probao(uglavnom da vidim kakvog je ukusa :D ), ali ga nisam koristio na duže staze. No, nameravam. Kada se presaberu glavni aktivni sastojci i uporede sa Flexom, Elasti je nešto povoljniji. No, ovo sam kupovao u Nemačkoj po nekim smešnim cenama, pa nije bilo razloga da pravim računicu.

Za neka 3-4 meseca ću ga testirati.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2011, 03:38:49 posle podne »

Kad smo kod toga... jel neko probao Labradin preparat za zglobove ili ima neki comment od drugih koji su ga koristili?
Pa ima ljudi koji ga stavljaju ispred Animal flex-a. U svakom slicaju  kazu da je odlican.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Septembar 16, 2011, 03:25:51 posle podne »

Kad smo kod toga... jel neko probao Labradin preparat za zglobove ili ima neki comment od drugih koji su ga koristili?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.