TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:17:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kombinacija?  (Pročitano 4454 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Septembar 24, 2011, 11:58:19 pre podne »

suplementacija je ekstra, samo ne bih u isto vreme uzimala  L karnitin i Xpand... dva proizvoda koja su usmerena ka različitim ciljevima...

ostalo uradi tako kao što ti je Robert predložio
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #14 poslato: Septembar 24, 2011, 11:12:17 pre podne »

Evo da ti pomognem da zaradis 3,5hiljade instant
Nemoj kupovati glutamin, ako imas viska para posalji meni ;)

haha nemam viska, nazalost. Salje tetka iz insotranstva pa da iskoristim, a drug ima neku karticu pa na ovo sve imacu dobar popust
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #13 poslato: Septembar 24, 2011, 10:55:42 pre podne »

Evo da ti pomognem da zaradis 3,5hiljade instant
Nemoj kupovati glutamin, ako imas viska para posalji meni ;)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Septembar 24, 2011, 10:53:48 pre podne »

Biće ti pregusto samo sa 2dcl mleka, taman dodaj još 2dcl vode i biće super. Ja 100g ovsenih i dozer wheya blendujem sa 4dcl vode. Svakog jutra isti doručak i savršeno mi odgovara. :)
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2011, 10:46:05 pre podne »

e hvala lepo :D ama bas isto sam i ja zamislio samo nisam bio siguran u velicinu doze, a za dorucak sam planirao oko 100 gr ovsenih pahuljica da pomesam sa mericom proteina i 2dl mleka i da stavim u blender i da napravim sejk
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Septembar 24, 2011, 10:41:24 pre podne »

Tačno, testirao sam sve živo. :D

Ja bih ovako:

Elite whey: dozer i po posle treninga, eventualno dozer uz doručak(sa kompleksnim uglj. hidratima)
Xpand Xtreme: jedan dozer 30 min pre treninga, u dane odmora ne uzimaš
L carnitine: jedna kašika ujutru(pre doručka) i jedna 20ak min pre treninga. U dane odmora jedna ujutru i jedna popodne.
Glutabolic: 10g posle treninga i 10g pre spavanja. U dane odmora prištedi, pa uzmi samo 10g pre spavanja.
SNI BCAA: 10g pre treninga, 15g nakon. U dane odmora dodaj po 5g bcaa uz 2-3 obroka u toku dana.
Omega 3: 4-6 kapsula dnevno. Uzimaš uz obrok.
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #9 poslato: Septembar 24, 2011, 10:21:11 pre podne »

napredno bre :D skolu sam odavno zavrsio :P daj neki predlog ako ti nije tesko, jer koliko sam mogao da vidim ti si probao izgleda sve :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2011, 10:17:45 pre podne »

Najbolje BCAA iz naše ponude su Dymatize-ove. Skuplje su u odnosu na SNI, ali su i kvalitetnije. Tvoj izbor. :)

Hoćeš li preparate da koristiš "školski", tj. po uputstvu ili neki napredniji način? Ako ćeš školski, onda imaš uputstvo na svakom proizvodu.
Ako ćeš napredniji način, javi pa ću ti napisati neku od varijanti. ;)
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #7 poslato: Septembar 24, 2011, 10:09:27 pre podne »

a vrede li ove BCAA blast od SNI 1 kg nesto? ili da uzmem nesto drugo i kako da kombinujem ove preparate dole sto sam naveo?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Septembar 23, 2011, 07:04:40 posle podne »

Ma, ako imaš para, pij sve to. Šta drugo da ti kažem. :D

Možeš sve to da kombinuješ, nema opasnosti.
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2011, 06:58:55 posle podne »

ma pjem ja multivitamin i omega 3 (to i ne racunam u suplemente) :D nego jel mozes samo da mi pojasnis sto da izbacim no reaktor? A treba mi ovaj sagorevac masti da istopim salo na stomaku... nije dobro to kombinovati ili to meni jednostavno ne treba?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2011, 06:54:46 posle podne »

Jasno mi je. :)

Na tvom mestu i sa tvojim ciljevima, izbacio bih NO reaktor i L karnitin. Umesto toga bih ubacio Dymatize Liquid Amino. TakoĂ°e, ako baš nisi pod ekstremnim naporima, izbacio bih i glutamin. Umesto toga bih ubacio Omega 3 i Multivitamin.

Znači: whey, bcaa, tečne amino, omega 3 i multivitamin.
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2011, 06:51:30 posle podne »

godine 22, visina 180, tezina 84kg. Ambicije... da lepo izgledam ne ono samo more fazon vec jednostavno da sam lepo gradjen i bez masti :) ja imam i sad lep izgled tela (nisam pocetnik) ali fali ono malo :) ako me razumes
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Septembar 23, 2011, 06:48:58 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Najpre nam reci kakvi su ti ciljevi i neke osnovne podatke o sebi(godine, težina, visina).
Sačuvana
dankovida
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Septembar 23, 2011, 06:44:31 posle podne »

Pozdrav svima, novi sam ovde  :) (mada sam vas pratio vec duze vreme ali nisam bio registrovan)
E ovako, posto treba da mi legnu neke parice planiram da kupim ovo:
- DYM Elite Whey Pro -  http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY270-Elite-Whey-Pro.html
- DYM Xpand Xtreme Pump 800gr - http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/DY690-Xpand-Xtreme-Pump.html
- DYM Liquid L-Carnitine 473ml - http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/DY355-Liquid-L-Carnitine.html
- SNI BCAA blast 1kg - http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SI534-BCAA-blast.html
- NUT Glutabolic 500gr - http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/NU388-Glutabolic.html

Moje pitanje je da li je kombinacija ok ili moze i bolje tj. za manje para isti ili slican kvalitet i kako da uzimam ove preparate? Ja znam odprilike ali zelim da cujem i vasa misljena jer svaki savet dobro dodje. Takodje cu uzeti dex i malt ako je potrebno. Inace sada koristim Elite Whey i prezadovoljan sam i Kre - alkalyn. Nemojte da se pitate da li sam lud pa cu da dam tolike pare :) drug ima popust pa cu preko njega da uzmem, inace mogao bi i neki poklon za ovakvu kupovinu  ;D
Jos jednom pozdrav svima i hvala unapred na odgovorima.

EDIT: naravno ishrana mi je veoma sredjena. 5,6 obroka sa sto manje masti i secera.
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2011, 06:49:40 posle podne od strane dankovida » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 19 upita.