TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:22:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: gde je najpovoljnija bb hrana  (Pročitano 15486 puta)
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #16 poslato: Septembar 30, 2011, 12:10:36 pre podne »

Jos samo jedno pitanjce u vezi konjetine...kako ga je najbolje spremati?hteo bih da cujem vise varijanti,jer je poznato kao jako zilavo meso a lako se moze preneti neka od bolesti,pa je potrebna adekvatna termicka obrada.Mleveno,fileti,kuvano,peceno,kako sve moze?A tajming za klopu je verovatno posle podne ili uvece,jer se dosta dugo razlaze u stomaku,pa dodje do perioda AK deficita,sto nije dobro...
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #15 poslato: Septembar 29, 2011, 11:45:12 posle podne »

Ja sam nasao nekog lika koji ima odlicnu skusu,a i saran i oslic nisu losi,mada njih redje kupujem...Pokusavam da se odviknem od ribe iz konzerve,mada sam nasao odlicnu skusu u paradajz sosu.Mislim da je oko 90 din, 180 grama.Na kvantaskoj,i ne mora da se uzima veca kolicina kao kod ostalih...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Septembar 29, 2011, 11:37:49 posle podne »

Prosiricu ja pricu po teretani pa cemo im pojacati promet-onda nista od zatvaranja...

Ma nije zbog toga vec koliko sam shvatio gazda nije bas nesto zainteresovan kao ranije a to moze onda biti problem.
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #13 poslato: Septembar 29, 2011, 11:24:25 posle podne »

Prosiricu ja pricu po teretani pa cemo im pojacati promet-onda nista od zatvaranja...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Septembar 29, 2011, 11:22:17 posle podne »

Ok.probacu pa cu preneti utiske.nadam se samo da nisu bas neki konji koji su zaklani u minut do 12,jer im je vec odzvonilo... :D
Inace,vec duze vreme pokusavam da nadjem najpovoljnije i najsvezije meso...nadam se najboljem

Ok je meso,ja tamo uzimam godinama.Samo nazalost juce sam bas pricao sa radnicima i kazu nesto se suska da ce zatvoriti uskoro.Nadam se da je to samo dezinformacija.
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #11 poslato: Septembar 29, 2011, 11:15:46 posle podne »

Ok.probacu pa cu preneti utiske.nadam se samo da nisu bas neki konji koji su zaklani u minut do 12,jer im je vec odzvonilo... :D
Inace,vec duze vreme pokusavam da nadjem najpovoljnije i najsvezije meso...nadam se najboljem
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Septembar 29, 2011, 11:13:03 posle podne »

To je ulica brace dronjak cini mi se,kada ides prema satelitskoj pijaci pa ta ulica koja deli naselje i satelit.Nema neki naziv samo pise konjska mesara i nacrtana je glava konja.
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2011, 11:05:24 posle podne »

Znam da si iz NS,i ja sam.Ali gde tacno na Naselju?Kako se zove mesara?kad budem prolazio,da pazarim nesto.
Inace svima savetujem da zaobidju mesaru Strand na ribljoj pijaci>Imao sam lose iskustvo par puta,pocev od mesa cudnog mirisa,prko uvaljivanja onog najgored masnog svinjskog buta...ma nemam reci...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Septembar 29, 2011, 10:56:32 posle podne »

dovedina je ok cena.ostalo nalazim povoljnije.cuo sam da je telece meso(od mladoc goveceta)puno holesterola.Ne znam da li tu ima istine,ali cu ga svakako zaobici...Gde je tacno ta mesara?

Novi sad,na novom naselju.
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2011, 09:45:38 posle podne »

dovedina je ok cena.ostalo nalazim povoljnije.cuo sam da je telece meso(od mladoc goveceta)puno holesterola.Ne znam da li tu ima istine,ali cu ga svakako zaobici...Gde je tacno ta mesara?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 29, 2011, 07:45:46 posle podne »

konjsko je 490,zdrebetina 525,govedje 450,piletina 460din..
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2011, 03:38:34 posle podne »

Koliko su cene konjskog mesa,pileceg belog,tunjevina u komadu  i ela sira?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 29, 2011, 02:02:08 posle podne »

Imam konjsku mesaru kod moje teretane gde se snabdevam crvenim mesom,isto tako imam i radnju samo gde se prodaje piletina pa sto se mesa tice jako sam snabdeven.Na naselju ima dva velika diskonta gde nalazim sve ostale potrebne namirnice veoma povoljno.
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2011, 10:38:29 pre podne »

Svaka cast za snalazenje na ovom skupom trzistu.Ja kupujem jaja na kvantaskoj-ima neka ekstra velika klasa,koja su preko 80 grama i cema je 10.50 din.
A za meso i ja tako radim,uglavnom tempo i kupim malo vise kad je na akciji pa u zamrzivac.
A za ribu sam mislio da neko zna gde ima da se povoljno kupi(od pecarosa),ili neka zaledjena,nema veze...
Hvala puno na informacijama.
Ako jos neko ima dobro resenje,neka ga podeli sa nama...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2011, 08:15:03 pre podne »

Piletinu i junetinu uvek pazarim u Tempu vikendom, svodi se na isto, a nisam još našao nekoga ko prodaje samostalno pileće meso na neke manje količine.

Ovsene su ionako banalno jefitne, a Hahn je svuda isti.

Ono što radim je da kupujem jaja u većim količinama od ljudi sa sela i tu me jaje doĂ°e na 5 dinara i nedeljno pazarim 120 kom i tako svake srede.

Ribu pazarim oslića (samo kad moram pošto ga ne podnosim) i to zamrznutog u Sr. Karlovcima, tamo je neka hladnjača i kupujem pakete od 20 kg, gde mi kg izaĂ°e negde oko 200 din, a konjsko ne kupujem to treba svariti, a moj želudac nije napravljen za takve stvari. Čak i junetinu jedem samo mlevenu, drugačije nikako.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.