TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:18:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: keto dijeta - prava stvar  (Pročitano 9280 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Decembar 09, 2011, 12:13:53 posle podne »

Jako zanimljiva priča.. hvala što si podelio sa nama..
Iako mislim da bi psotigao to što jesi is a umerenim ili niskim unosom UH, ali u svakom slučaju iskreno svaka čast!
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #22 poslato: Decembar 09, 2011, 12:09:00 posle podne »

so hardcore ;)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: Decembar 09, 2011, 12:07:47 posle podne »

NIsam profesionalac ali treniram 13 puta nedeljno :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Decembar 09, 2011, 12:00:38 posle podne »

treba razgraničiti rekreativno od profesionalnog... za jednog prosečnog rekreativca zaista nema potrebe do te mere iznurivati organizam.... 
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Decembar 09, 2011, 11:24:20 pre podne »

Aha. Ma jok, necu ici na keto, nema potrebe stvarno za tolikim muchenjem. Generalno unosim jako malo hidrata mada ne gledam na to kao ogranichenje. Volim da variram sa njima u zavisnosti od dana/treninga.

Ne zhelim da me neshto poput keta ogranichi :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #18 poslato: Decembar 09, 2011, 09:51:44 pre podne »

Identičan znači istovetan, ako jedeš svako jutro UH, to nije keto dijeta. Nema potrebe za keto dijetom, već jednostavan, ujednačen i zdrav način ishrane koji će trajati neko vreme. Može i keto, ali ipak mislim da nema puno ljudi koji mogu da trpe takvu torturu + održavanje posle. Ima tu i dodatnog opterećenja jetre i bubrega, nije keto baš za svakog. Ako baš ne moraš na keto - nemoj.  
Sačuvana
Arbeit macht frei.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #17 poslato: Decembar 09, 2011, 09:37:08 pre podne »

Aha, hvala. To sam vec prochitao sam davno pa sam skroz zaboravio. Ja nisam ni na jednoj dijeti ali moj rezhim ishrane je bash slichan keto dijeti. Tj. da kazhem identichan, samo ujutru uglavnom doruchkujem ovsene. To su mi jedini hidrati koje unosim za ceo dan. Tek sada od ponedeljka cu krenuti da radim varijacije sa UH
ne moze biti identican keto, jer keto podrazumeva stanje ketoze, a sa svakodnevnim unosom UH nema toga. To tvoje je low carb
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #16 poslato: Decembar 09, 2011, 09:18:29 pre podne »

Aha, hvala. To sam vec prochitao sam davno pa sam skroz zaboravio. Ja nisam ni na jednoj dijeti ali moj rezhim ishrane je bash slichan keto dijeti. Tj. da kazhem identichan, samo ujutru uglavnom doruchkujem ovsene. To su mi jedini hidrati koje unosim za ceo dan. Tek sada od ponedeljka cu krenuti da radim varijacije sa UH
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #15 poslato: Decembar 09, 2011, 09:05:36 pre podne »

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=62575.0
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: Decembar 09, 2011, 09:01:04 pre podne »

Da li postoji neki link za keto dijetu? Na chemu se ona bazira i kakav je njen tretman?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #13 poslato: Septembar 30, 2011, 10:51:48 pre podne »

Da, ako pojedes voce dobices salo i otpasce ti misici. I verovatno ce te opljackati u gradu.
Sad ozbiljno : 1. Smes da jedes voce(racunas u unos UH i nema brines)
                   2. Ne moras jesti Ellu, ne zadrzi ni jedan magican sastojak koliko sam video
                   3. Mozes jesti bilo koji sir ako ti se uklapa u makroe za obrok
 
 

Lepo si to rekao :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #12 poslato: Septembar 30, 2011, 09:12:32 pre podne »

Da, ako pojedes voce dobices salo i otpasce ti misici. I verovatno ce te opljackati u gradu.
Sad ozbiljno : 1. Smes da jedes voce(racunas u unos UH i nema brines)
                   2. Ne moras jesti Ellu, ne zadrzi ni jedan magican sastojak koliko sam video
                   3. Mozes jesti bilo koji sir ako ti se uklapa u makroe za obrok
 
  
« Poslednja izmena: Septembar 30, 2011, 09:14:12 pre podne od strane BojanLeet » Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #11 poslato: Septembar 30, 2011, 12:05:11 pre podne »

Veruj mi,najpre u blenderu sa nekim vocem i ovsenim.Ali posle kritika o secerima voca,ostane super kombinacija sa whey0m od jagode...a sad cistu elu,bez icega...Cak mi je i sabacki mladi sir bio neka vrsta poslastice,dok ga zli glasovi o njegovom sastavu nisu oterali iz mog frizidera...jbg
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Septembar 29, 2011, 11:58:33 posle podne »

hah sve je stvar navike ali  mislim da ja licno taj film sa ella sirom necu gledati ;)
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2011, 11:19:09 posle podne »

Drago mi je da ne dobijam samo kritike za to jutarnje trcanje...Inace,meni je sve na pocetku tesko,ali vremenom se naviknem.Npr,ela sir mi je bio uzas nevidjeni,a sad ne mogu da zaspim dok ne pojedem polovinu case.Bas sad ga i jedem  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.