TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 04:08:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: keto dijeta - prava stvar  (Pročitano 9281 puta)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #8 poslato: Septembar 29, 2011, 11:07:13 posle podne »

5 meseci keto?????
+1
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2011, 11:06:04 posle podne »

ma gde lose, trcanje ujutru na prazan stomak je super....
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #6 poslato: Septembar 29, 2011, 10:57:44 posle podne »

Nista ne moze preko noci...Keto je meni trajala kao vecnost.Vec sam naglasio i zasto.U poslednjoj fazi sam imao problem sa malim viskom koze u donjem delu stomaka.Konsultovao sam se sa nekima i dobijao savete da uzmem neke kreme za trudnice,konjsku mast i jos neke gluposti,ali sam poslusao savet onog koga slusam sve ovo vreme- a to je jos jaci kardio.I naravno,dobio sam zeljeni izgled.
Posle toga sledi jos veca misterija-dobijanje misicne mase a ne izgubiti trbusnjake...
Znatno sam pojacao unos UH,i trebalo bi da smanjim kardio treninge.Ali znajuci sebe,i svoj metabolizam,nikako ne smem.
Inace sam praktikovao trcanje ujutru na prazan stomak,koji vecuna ljudi kritikuju i predstavljaju  kao los.Ali na pocetku su problem male vrtoglavice i malaksalost,ali kad se naviknete,postaje skoro zanimljivo.Iako ne podnosim trcanje,u pomenutom periodu sam trcao 3-4 puta nedeljno i to 12km za sat vremena.Pocev od standardnog monotonog trcanja istim intenzitetom pa HIT treninzi sa sprintevima do maksimuma...I sve se to na kraju isplatilo.
Sad nikako ne bih dozbolio da se ponovo zamastim,prvenstveno jer ne zelim da sav trud bude uzaludan,a i zbog straha od ponovne keto dijete.
Za sada cu nastaviti sa kardiom,samo malo manje nego do sad,i pojacanom ishranom,pa se nadam da ce biti jos bolje.
Ako neko ima nesto da me posavetuje-samo napred !!!
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #5 poslato: Septembar 29, 2011, 10:43:21 posle podne »

Ja se slazem keto dijeta za mene "Majka Mara"....
Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #4 poslato: Septembar 29, 2011, 10:21:58 posle podne »

 :o Svaka cast! Neka slika? :)
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2011, 10:08:19 posle podne »

5 meseci keto?????
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2011, 10:07:16 posle podne »

Svakla cast na postignutom i samo napred iako sam ja definitivno  protivnik keto dijete ;)
Sačuvana
ekstends
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2011, 09:59:44 posle podne »

Samo bih da podelim iskustvo sa ostaliuma.
Pre 5 meseci imao sam 110 kg.I to vecim delom salo,koje je formiralo ogromni pojas oko mog stomaka.Uzas jedan...
Medjutim,na moju srecu,imam drugara koji vezba vec 10ak godina bez prestanka.Po njegovim instrukcijama sam vezbao u teretani,a onda i korigovao ishranu do detalja.Ta korekcija je bila prelazak na Keto dijetu.
Posle 5 meseci pravilne ishrane,maksimalne discipline,odricanja i mnogo truda-rezultat je bio vise nego ocigledan.
Sa zabrinjavajucih 110kg presao sam na 90kg.Na stomaku ni grama sala.Plocice su tako vidljive,da sam na moru dobio komplimente od svih.
Niko od njih ne moze ni da zamisli kako sam izgledao pre samo par meseci.
Sve u svemu,zelim da predlozim svima koji imaju problema sa viskom kg,da ne gube nadu,nego da se potrude i rezultat ce doci.
Naravno,ne preko noci, nego posle gomile pretrcanih kilometara,i posle mnogo mnogo truda.
Jedino sto mi se nije svidjalo je onaj odvratni osecaj malaksalosti takom dana bez uh.Jednostavno sam bio bespomocan.Nisam mogao da se koncetrisem,u teretani su mi tegovi nekako bili mnogo tezi.Ali kad je sve to proslo,ostaje zategnuto telo,a snage na pretek...
Naravno,jos uvek vodim racuna o ishrani,al i i jedva cekam da dodje JUNK dan da se malo opustim...
Ako jos neko ima ovako lepo iskustvo sa Keto dijetom neka ga podeli sa nama...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.