TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:14:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet...  (Pročitano 1418 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2011, 11:48:56 posle podne »

Pa, eto - kuvana jaja za jedan obrok, belo meso za drugi. :) Lagano se spremaju i nose.
Sačuvana
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2011, 11:28:11 posle podne »

ok procitao sam tekst i mogu da kazem HVALA PUNO nisam bio ni svestan o koncentraciji zive unutar ribe,ja je inace konzumiram svakodnevno sto iz konzerve sto saran ili som ovako ... to moram da menjam onda nego problem ce mi biti da nadjem alternativu za taj obrok posto mi je to dosta lako da ga spermim a ovaj drugi obork je obicno sendvic sa pilećim belim mesom i salaticom i slicne stvari...
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:35:52 posle podne »

5 konzervi tunjene nedeljno, i to još na redovnoj bazi, zaista je previše. Previše žive. Nedavno sam preveo jedan tekst o ribi i količini žive, imaš ga u delu foruma pod nazivom Aktuelni članci.

Kuvana jaja su odlična opcija. Isto tako možeš praviti sendviče sa pilećim belim mesom, pljeskavice od mlevene junetine itd. Sve je to lako za poneti i za konzumiranje.
Sačuvana
MrArcShade
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:40:43 posle podne »

potreban mi je savet oko ishrane naime poceo sam da nosim hranu u skolu jer tamo mogu samo da kupim neke sendvice koju su prakticno samo 2 parceta hleba izmedju nista a i totalno su neukusnu e sad nosim 2 obroka jer sam u skoli 8 do 9 sati dnevno(od 11 i 30 pa do 8  ili 8 i 30 zavisi) ali jedan od tih obroka se sastoji od tunjevine iz konzerve + 3 jaja cela+ 1 paradajz i to nosim svaki dan znaci nemam nikakvu alternativu za to dok drugi menjam,rotiram pravim cuda neka xD,pravio sam razne kalkulacije i ostalo i jednostavno taj obrok ne mogu da zamenim ni sa cim.E sad ja znam da ne valja da se preteruje sa bilo cim sto se nalazi u konzervi(valjda zbog teskih metala iz iste),moze li mi neko reci da li je u redu da pojedem 5 konzervi tunjevine nedeljeno znaci svaki radni dan po jednu i mala elaboracija oko toga nije na odmet :)... unapred hvala!
Sačuvana
NOTHING GREAT COMES WITHOUT A SACRIFICE!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.