TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:23:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ako moze sto vise odgovora bilo bi lepo :)  (Pročitano 10291 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:32:49 posle podne »

Dobar je PowerForce, pio sam ga nekada davno. Ima male doze kofeina po serviranju, ali su to prave doze ako nisi naviknut na isti. Ako jesi, trebaće ti podebljane doze.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 22, 2011, 08:22:40 posle podne »

Pa to sam hteo da znam,jer sam cuo da ne valja da se pije kreatin monohidrat i kafa,u kafi ima kofeina pa ono...da li valja ovaj proizvod sto sam predlozio ili da pazarim neki drugi?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 22, 2011, 07:24:14 posle podne »

Mozes da ga pijes zajedno sa kreatinom pred trening to ti je super...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #16 poslato: Oktobar 22, 2011, 06:06:35 posle podne »

Kofein piješ zbog povećanja energije na treningu što mislim da nam skoro uvek treba..
sa druge strane ako napraviš pauzu onda će ti posle pauze kofein bolje delovati
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 22, 2011, 11:53:28 pre podne »

možeš piti kofein pred trening ako ti prija, bez brige
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 20, 2011, 12:10:42 pre podne »

prosli put sam napisao plan ishrane i rekli ste mi da je extra...sad sam krenuo u teretanu,pa mozda je i zbog toga...no nebitno,hteo sam samo da cujem misljenje za taj kofein,da li se pije sa kreatinom,ili da ga pijem kad pravim pauzu sa kreatinom???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 19, 2011, 11:59:56 posle podne »

Ako ti redovno manjka energije na treningu, može biti problem u ishrani. Ne znam kako ti izgleda prosečan dan što se tiče ishrane, ne bi bilo loše i to da napišeš. Nije poenta ni da za svaku sitnicu rešenje tražiš u suplementima. Najmanji je problem da kupiš čist kofein, a i meni je najlakše da te za sve uputim na neke suplemente ali i to nije rešenje. :) Kapiraš me?

Uz whey, bcaa i kreatin već si na oko 100e(ako uzimaš 2.3kg wheya, kao isplativiju varijantu), tako da bi te neki NO reaktor već oterao na 14-15 hiljada dinara a, realno, mislim da je to previše za tvoje ciljeve i da dobar deo novca moraš uložiti u ishranu. Da, opet se vraćamo na ishranu jer osećam da tu leži problem. :)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 19, 2011, 11:47:02 posle podne »

Pa on mi je bas sad zapao za oko..jedino sto ovo pakovanje bi mi trajalo 15 dana,al jbg vredi probati...kad sam te malocas pitao za no reaktor pitao sam zato sto mi treba malo vise energije i stimulansa za rad,a i snage...da li moze da se koristi kao zamena nesto na ovu foru
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Stimulanti-na-bazi-kofeina-i-taurina/BI332-Power-Force.html

ili nesto tome slicno,nije skupo al bi trebalo da vrsi posao...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2011, 11:09:10 posle podne »

IsoGainer je isto dobar gejner. Sećam se da sam ga probao pre oko 3 godine i znam da me ukus čokolade nije nimalo oduševio. Ali to je što se tiče ukusa. Sastav si i sam video i jasno je da je dobar.

Generalno uputstvo za gejnere je da ih uzimaš tako da obezbediš 20 do 30g proteina po serviranju. Sad vidiš zašto je bitno da ima što manje šećera u sastavu. :) Ako uzmeš neki slabiji gejner, treba ti 150g praha da bi došao do optimalne količine proteina po serviranju, a uz to uneseš gomilu ugljenih hidrata.

Inače, nisam baš siguran da li ga trenutno imamo u ponudi. Nešto ga nisam skoro video... Ali, ne drži me za reč.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 19, 2011, 10:55:05 posle podne »

Hahahahaha pa tu ste stalno bolje znate...ja jos uvek isprobavam suplemente...evo samo jos jedno pitanje u vezi jednog gejnera vidim da nije klasican,ovaj isogainer vise nego pristojna doza proteina,dosta uh,ne nesto puno secera...sta mislis o njemu i da li je neophodno da  se uzimaju 3 doze?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2011, 10:47:48 posle podne »

Pošto vidim da ti je definitivno lakše kad ti drugi da predlog, evo:  :)

- Scivation Whey
- Scitec Nutrition kreatin(ne moraš da daješ novac na neki skuplji, i ovaj će odraditi posao kako treba)
- Dymatize BCAA.

Ne treba ti NO sada.

Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2011, 10:39:42 posle podne »

bojim se sto ne znam koliko treba da se stavi...reci mi koliko otprilike ,,kasicica'' da stavim uz whey,pa da probam da pazarim...verovatno necu pogresiti bilo koji whey da uzmem,sad im gledam sastave manje vise skoro svi su slicni...planirao sam da potrosim 100 eura,ovo je mnogo jeftinija varijanta...ako imas jos neki predlog sta da kupim,slobodno predlozi,illi da menjam kreatin sa nekim NO reaktorom...i reci mi sta mislis o myofusionu?ima vrh sastav po mom misljenju...a ima i wheya u njemu tako da moze i posle treninga...samo ne znam sto je ovako poskupeo...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2011, 10:22:08 posle podne »

Kako misliš "mnogo šećera"? A, jesi li gledao koliko ga ima u gejnerima? Pio si CellTech koji u sebi ima čak 75% šećera, a bojiš se šećera?! Kontradiktoran si malo. :)
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2011, 10:04:45 posle podne »

nesto sam se razocarao u poslednje vreme u scitec nutrition...najcrnje od svega sto me je do sada posle celltecha najbolje odrao biotechov kreatin,tako da to pobija sve sto sam do sad mislio o toj firmi...jedino nisam probao labradin,pa cenim da cu njega da uzmem...brate mnogo sam mrsav,da i kad udjem u prodavnicu suplemenata,radnik mi odmah kaze da nemam sta da trazim sa wheyom,nego da je gejner za mene.:)
whey bi bio odlican kad bih imao maksimalno korigovanu ishranu,koju sam zapostavio zbog posla,pa sam mislio da je gejner bolje resenje zbog koriscenja u bilo koje doba dana....eventualno myofusion...
nikad nisam probao tu kombinaciju da od wheya dobijes gejner,cuo sam da se stavlja odnos 1:2 ili 1:3 pa cak i veci odnos wheya i dexa...slog ce da me strefi,mnogo bre secera :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2011, 01:16:11 pre podne »

ne zaluĂ°uj se gejnerima. kupi protein i brdo dextroze za isto para i eto ti gejnera samo x2 na količinu i kvalitet
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 18 upita.