TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:50:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ako moze sto vise odgovora bilo bi lepo :)  (Pročitano 10293 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 19, 2011, 12:19:54 pre podne »

Gledaj gejnere sa barem 30% proteina u sastavu. Kada pogledaš procenat proteina u odnosu na procenat šećera, znaš o kakvom kvalitetu gejnera se radi.

Scitec MyoMax Gain je isto dobar. Za ostale me ne pitaj - rekao sam ti koji su dobri. :) A, i dalje stoji moja preporuka da ti je bolje da uzmeš whey.

Glutamin? Zapitaj se koji ti je cilj(hoćeš da povećaš telesnu masu), a onda se zapitaj šta radi glutamin pa vidi sam da li ima mesta za njega. Isto važi kao i za bcaa - neće ti odmoći. Ali, sa druge strane, bcaa će ti svakako više pomoći od glutamina.

Kreatin gledaj samo da je mikronizovan, nebitan brend.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2011, 11:51:40 posle podne »

Naravno hrana na prvom mestu...znam da nemate nego ja mogu da nabavim,pa da cujem iskustva...inace ne znam zasto bas taj gainer reklamiraju na skoro svim sajtovima...kakav je ovaj gain fast ili ovaj mass fusion?kreatin cenim da je svejedno koji cu,sto se tice monohidrata...znaci mislis da glutamin mi ne treba???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2011, 11:05:22 posle podne »

Ja bih, a verujem i većina, pre uzeo BCAA.

No, mislim da ti ni bcaa nije u ovom slučaju prioritet. Super bi ti bila kombinacija proteina i kreatina, a ostalo uloži u hranu umesto u još supsa. Neće ti bcaa odmoći, naprotiv. Ali je tebi bolje da glavni akcenat baciš na hranu, a od supsa samo ono najbitnije u tvom slučaju.

Inače, moraću da te razočaram ako baš hoćeš taj gejner - nemamo u ponudi ništa od  Optimuma. Ako isključivo razmišljaš o gejnerima, Elite Mass i Volumass 35 su odlični.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 18, 2011, 10:55:26 posle podne »

Poz svima!
imam 73 kg na 189 cm..cilj naravno masa...planirao sam da uzmem neki gejner,kreatin i da se odlucim sta bi mi vise odgovaralo BCAA ili glutamin...glutamin nisam nikad koristio,pa bih voleo da mi pomognete...
planiram da uzmem gejner od Optimum nutritiona u dzaku je oko 6 kg ja mislim,jel imao neko iskustva sa njim???pio sam volumass,ako moze neka druga preporuka?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.