TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:13:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: vas prvi put u teretani  (Pročitano 14060 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2007, 05:23:08 posle podne »

jel si bez tovara imao 58 kg ili si to lupio tako posto na onoj slici izgledas ultra mrsavo...

@Beka: u pravu si, zato i kazem kakav sam klinac bio, pa sad ipak i kad pomognem nekom kazem da sam bio isti takav na pocetku, onda im je lakse, naravno ne mislim po kilazi posto dosta pocetnika ima vise mase nego ja, nego po izvodjenju vezbi, proceni mogucnosti, planu i programu rada (sta? kako? koliko?)....
Da,58 mozda i manje...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #10 poslato: Decembar 28, 2007, 05:14:20 posle podne »

jel si bez tovara imao 58 kg ili si to lupio tako posto na onoj slici izgledas ultra mrsavo...

@Beka: u pravu si, zato i kazem kakav sam klinac bio, pa sad ipak i kad pomognem nekom kazem da sam bio isti takav na pocetku, onda im je lakse, naravno ne mislim po kilazi posto dosta pocetnika ima vise mase nego ja, nego po izvodjenju vezbi, proceni mogucnosti, planu i programu rada (sta? kako? koliko?)....
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #9 poslato: Decembar 28, 2007, 05:05:25 posle podne »

Eh...bejase to u ovo vreme pre cetiri godine...Ulazim ja sa svojih 58kg...a svi ogromno izgledaju...ja cutim i ucosku radim neke vezbe onako neprimetan...Secam se da sam jedva izbacio 40kg na bencu...Pre 6 mesci sam izbacio 170...I posle tog prvog dana sam imao upalu zbog koje taj dan nisam uopste ustao iz kreveta niti isao u skolu...Drugi dan u teretani dobijem neku alergiju na neciji znoj...kad sam uspeo i treci dan da dodjem to je bilo to...IRON BUG BIT ME!...trenirao sam tako 3 godine bez ikakvog znanja o bilo cemu...a onda se uclanih na ovaj sajt i....Ostalo je istorija :D :D

Ima dosta novajlija kod mene ali ne slusaju nista...Samo zauzimaju sprave i pricaju...A kad im kazes da nesto ne rade jer ce iscasiti rame,samo te onako pogledaju u fazonu"Aj ne seri ti uzimas steroide..." Nekoliko njih je dobilo kile poslednjih par godina tako d au poslednje vreme slusaju....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Decembar 28, 2007, 01:10:12 posle podne »

Quaresma upravo je to i najveci problem sa novajlijama,stide se da pitaju i misle da im svi prilaze zlonamerno.A jos ako su to srednjoskolci,naravno koji su najcesci,jako se uvrede kod im ja kao zensko iz najbolje namere pridjem da pomognem,iako je to moje radno mesto i moja obaveza.
Secam se kad sam prvi put usla u teretanu,sramota me je pojela zivu,sama sebi sam bila smesna pri izvodjenju svake vezbe.Jos tad je radio lik (koji mi je sad i zet,eto jos pozitivnih stvari iz teretane ;D),sa 115kg tezine,10-ak dana ranije se vratio sa takmicenja,zivotinja ziva,i pokazuje drugarici i meni vezbe.Ubila me je sramota verujte,uzasan osecaj >:( ,ali me je posle par treninga to proslo i uz njegovu adekvatnu pomoc u svojim pocecima,fenomenalno drustvo i odlicnu atmosferu na treningu,meni teretana postade zivot.Zato se trudim da pomognem novajhlijamsa maximalno ali sa ponekima je nemoguce raditi
Dhea jel je taj lik uspeo da uradi taj cucanj majke ti ??? ! I ja sam krenula krajem `98. , do tad sam trenirala dzudo pa su tad morali da zatvore klub u kom sam trenirala pa ja matora za pocetke u nekom drugom sportu krenuh u teretanu
Sačuvana
Be Happy!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 28, 2007, 01:08:05 posle podne »

Da li se secate vaseg prvog dana u teretani?
Kako vam je bilo tog dana? Kako ste se snasli?
Da li sada, kad odete na trening pa vidite nekog novajliju koji se ne snalazi, priteknete u pomoc?  :)

Bese veoma davno.Ali se secam tog dana kao da je juce bilo i iskreno mislim da mi ta slika nikada nece izaci iz glave.Nazalost ta teretana ne postoji vise sem u mom secanju.
A novajlije kad vidim uvek se setim tog dana.Pomognem uvek koliko god mogu.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #6 poslato: Decembar 28, 2007, 01:05:53 posle podne »

Uh... pa i nije mi bilo baš svejedno... Prvi put sam ušao u teretanu negde krajem 98. godine, nakon nekoliko meseci treniranja (atletika). Naravno, radio se kružni trening i to je bilo više nego zanimljivo, ali "društvo" u Partizanovoj teretani i nije.   ::)

Što se pomaganja novajlijama tiče, uvek pomognem kada me pitaju ili kada primetim da će se povrediti ( kao što je lik radio čučanj, bez da savija kolena!?!).

haha kako se radi cucanj bez savijanja kolena?!?
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #5 poslato: Decembar 28, 2007, 01:02:39 posle podne »




dhea jel ti poznata ova teretana :D :D :D

drustvo je fenomenalno...kad se skupimo mi (rvaci) i dzudisti u teretani...to je lom...histerjia
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Decembar 28, 2007, 12:56:38 posle podne »

Uh... pa i nije mi bilo baš svejedno... Prvi put sam ušao u teretanu negde krajem 98. godine, nakon nekoliko meseci treniranja (atletika). Naravno, radio se kružni trening i to je bilo više nego zanimljivo, ali "društvo" u Partizanovoj teretani i nije.   ::)

Što se pomaganja novajlijama tiče, uvek pomognem kada me pitaju ili kada primetim da će se povrediti ( kao što je lik radio čučanj, bez da savija kolena!?!).
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #3 poslato: Decembar 28, 2007, 12:49:30 posle podne »

ja kad sam dosao nista nisam znao o izvodjenju vezbi pa sam tako nasumice i MRZEO sam te likove sto mi pridju i ispravljaju me, uvek kontao sta se oni pale da sve znaju.... a sad gledam tako te nove u teretani kako se muce i krive i savijaju tako da mislim da ce da se slome, pa moram da im pridjem i kazem par stvari...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #2 poslato: Decembar 28, 2007, 12:05:24 posle podne »

u tretanu sam prvi put usao...kad sam bio na nekim pripremama i imao testiranja...gurnuo sam 75benc 80 cucanj i mrtvo sam povukao carobnih 120kg :Dto je bilo pre nikih 5 godina...a sad u teretani gde ja treniram nema "novajlija" ...tjs ima nekih smotanih atleticara...pa im samo pomognem nekad oko cucnja...i dam neke savete za suplemente
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
sandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 97

woman

« Odgovor #1 poslato: Decembar 28, 2007, 11:11:50 pre podne »

Da li se secate vaseg prvog dana u teretani?
Kako vam je bilo tog dana? Kako ste se snasli?
Da li sada, kad odete na trening pa vidite nekog novajliju koji se ne snalazi, priteknete u pomoc?  :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.148 sekundi sa 17 upita.