TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394573 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:47:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vratila torbicu sa 200.000 € - NAGRADA 1.000 DINARA!  (Pročitano 8516 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #24 poslato: Decembar 10, 2011, 11:58:45 posle podne »

Ma samo kad ce nju da zaposli Ivica Dachitj hahahahaha
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #23 poslato: Decembar 10, 2011, 05:50:36 posle podne »

Ova priča je verovatno 10% istinita, a suma najverovatnije uvećana 200 do 300x.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/294905/Dobrociniteljka-nije-vratila-200000-vec-par-hiljada-evra
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Novembar 22, 2011, 11:33:24 pre podne »

Važi 20% od sume, ali taj Zakon ne važi ako je vrednost pronaĂ°ena na radnom mestu/delokrugu rada i prilikom obavljanja redovnih radnih aktivnosti. U prevodu: Zakon nalaže da se tako pronaĂ°ena vrednost vrati.

Marini je restoran bio radno mesto. Da je novac našla negde van restorana, mogla bi ga prijaviti i dobiti 20%.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2011, 02:20:29 pre podne »

Po zakonu nalazacu ide 10% od sume.. Tako da bih pozvao policiju i trazio sto mi sleduje ;)

Samo sto kod nas nijedan zakon ne funkcionise :)
Zavisi kako se kome zalomi : ))
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Novembar 20, 2011, 08:01:47 posle podne »

Po zakonu nalazacu ide 10% od sume.. Tako da bih pozvao policiju i trazio sto mi sleduje ;)

Samo sto kod nas nijedan zakon ne funkcionise :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #19 poslato: Novembar 19, 2011, 07:07:13 posle podne »

follow up
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/290603/Devojku-koja-je-vratila-200000-evra-vlasniku-Dacic-ce-zaposliti-u-MUPu
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #18 poslato: Novembar 18, 2011, 07:09:29 posle podne »

Po zakonu nalazacu ide 10% od sume.. Tako da bih pozvao policiju i trazio sto mi sleduje ;)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #17 poslato: Novembar 18, 2011, 02:25:33 posle podne »

Kolko smesan ovaj clanak o devojcici, Sutanovac mu dodje ko slag na tortu.
Inace evo ti utehe za ortaka> Ritam Nereda-Heroj
heheh Heroj mama mamina ;) to je jedino što možeš biti u životu, sve ostalo je fejk
Sačuvana
Arbeit macht frei.
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #16 poslato: Novembar 17, 2011, 09:30:35 posle podne »

@ bman
Yes i will! Xaxaxaxa
Dade mi ideju, dade mi ideju! Gle levo! Gahahahahah
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2011, 09:38:10 posle podne od strane ФИКИ » Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #15 poslato: Novembar 17, 2011, 09:01:28 posle podne »

Kolko smesan ovaj clanak o devojcici, Sutanovac mu dodje ko slag na tortu.
Inace evo ti utehe za ortaka> Ritam Nereda-Heroj

Pa prica je sigurno preuvelicana kao i svaka, jbga ne bi bilo zanimljivo drugacije, ali tebe niko ne tera da dajes izjavu o tome kako si nasao kes i vratio i sl.

@Fiki Keep pumpin' sister!
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #14 poslato: Novembar 17, 2011, 08:32:00 posle podne »

@ Bman i Mare
Za 200k evrica, u svasta bi bilo0o0o0, pa i cela teretana hjebote u fang suei reziji!!! :D Ja sam zadovoljan i sa ovima za zene, ja sam skroman decko! :P
Koji ste vi bjacevi, :D umesto da budete fer i da me podrzite, ja sam entuzijasta i to optimistican! Znam sad ce mr.Poliqvin da podbode sa legendarnim: criticism makes a bb.
ali opet ne mogu vam zameriti jer sam u vasim postovima uvek nasao motivaciju, novo znanje i poneki napad smeha. A sto se tice fang shuei ribe, tu bi bila slatka osveta.

Sto se teme tice, tj. Ove pajserke, umesto da uzme pare, napusi sefa kao sto je ùvek zelela i demonstrativno da otkaz, razvede se od muza koji je maltretira, kupi sebi stan i kola, i ode na letovanje, ona odluci da ispadne mazohista? Ne da je treba bicevati nego i hebati! Pa ceo zivot ce sebi imbecil da prebacuje sto ih ne uze. :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #13 poslato: Novembar 17, 2011, 02:22:54 posle podne »

Pa nije žena išla u Press da javi kako je našla 200k evra i da želi da ispriča priču kako ovaj klošar nije dao malo više keša...
Novinari i mediji su čudo, naročito ako su u pitanju Press, Kurir, Skandal i ostali prolivi. Ova priča je verovatno 10% istinita, a suma najverovatnije uvećana 200 do 300x.
Jeste... otišao čovek da kenja u službeni wc i nekoj ''dž'' kafani i zaboravio ''torbicu'' sa 205k evra... mora da je zaboravio i vodu da pusti... ili je mesto papira koristio ljubičaste...
Svaka novina zna na šta se narod loži: dupeta, sise i meĂ°unožja pevaljki, kolko kome košta garderoba, ko je koga prevario, selebriti svadbe, vreće para, vradžbine, Severina trudna i ostala sranja. To prodaje novinu (Scandal, Svet, Press) i podiže gledanost (Trenutak istine, Farma, VB...)

Najbolji primer je moj kum koji je imao sličnu situaciju. Skoro je bila vest na Blicu, devojčica u Novom Sadu heroj ili tako nešto. Nije me mrzelo, našao sam i link http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/274385/Osmogodisnja-devojcica-oterala-pljackasa-i-spasila-baku
Kum me zove razočaran kako lažu psuje majku, ja ga pitam šta je bilo, on mi prepriča: Dok je ubacivao dečja kolica u kola na parkingu, žena mu vrisne i kaže skontaj šta se dešava, na ulazu 20m od njih, neki cigojner trga od bakute torbu, a klinka stoji pored i plače. Tu ga žena natovari idi pomozi vidiš šta se dešava, stani, pani, frka... On potrči prema njima, ovaj koman već ćapio babi torbu, okrenuo se, zveknuo maloj šamar i krenuo da beži. Tu kum počne da ga vija, kaže trči lik ko Ben Džonson ne možeš ga stići, tu se priključi još neki drugar iz kvarta i stignu ga jedva nekako posle 500-600m, polome ga od batina, pozovu muriju, predaju babi nazad torbu, predaju cigu pandurima, dobiju aplauz od celog komšiluka i tako kaže mi kum: Bio sam heroj kvarta na 10 minuta  :D

Sledeći dan izašla vest na Blicu gde se sve, ipak, malo drugačije odigralo... you got the point... manite se novina i ovakvih vesti...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #12 poslato: Novembar 17, 2011, 02:20:40 posle podne »

ček, kakve sad Roni ima veze, zbog čega ironija?
hoćeš reći da je svaki gastarbajter koji za 20 godina zaradi 200k evra nepošten?
ili da je tolike pare nemoguće zaraditi, ne razumem?

Ronijevu izjavu sam pomenuo jer sam posmislio da smo poceli da iznosimo nasumicne gluposti pa reko da nastavim u tom duhu. (sala mala :) )
Naravno da je moguce zaraditi 200k e postenim radom, cak i u Srbiji, ali se te pare ne nose u torbici (popularnoj pederusi). To da nosi bolesnom detetu za operaciju i sl. ne drzi vodu jer i te uplate idu preko racuna. Tako pare nose obicno oni koji racune zaobilaze u sirokom luku, sa razlogom. Imaju ljudi i u dusecima vece cifre ali opet ponavljam ti ljudi ne nose pare okolo tako olako.

A to oko kusura sto pominjete, ne znam kakva je kultura u Svici, ali generalno kultura baksisa varira od zemlje do zemlje.
Zanimljivost> Znate da konobari u Guci placaju vlasnicima satri da rade. :D

Pa nisam primetila da kuka sto je bila postena...Samo je rekla cinjenicu..Inace cim je uzeo kusur od 5 din. tesko da se moze ocekivati da ce castiti sto je vratila pare. Ti sto su puni love su najgore stipse.

Ne kuka ona eksplicitno ali ceo tekst ima taj prizvuk, pocev od napominjnja tog kusura pa dalje do opisa momenta davanja tih hiljadu din.

Da me neko ne shvati pogresno, ja ne branim tog coveka, cak sam vec izneo moje misljenje kom miljeu taj covek pripada.

BBB, zamisli scenu: "Nemoj kolena, molim te, taman sam popravio čučanj!" :D ;D

:D Bukvalno - "Ne po nogama, ionako mi zaostaju"
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2011, 02:28:36 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Novembar 17, 2011, 01:04:14 posle podne »

bilo kako bilo, ja se divim devojci...  da je uzela, još gore, pronašli bi je....

a puno će se još pričati o ovome...

moj otac je bio u sličnoj situaciji, ali sa dva pasoša od dve osobe na veoma visokim položajima, sa takoĂ°e visokom (ali ne baš tolikom) sumom novca... i sve je vratio..... samo se i njemu sve to lepo vratilo,  ne sa 1000 din kao u ovom slučaju,  i  ljudi su zaista predivni i zahvalni doživotno
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Novembar 17, 2011, 11:40:26 pre podne »

Pa nisam primetila da kuka sto je bila postena...Samo je rekla cinjenicu..Inace cim je uzeo kusur od 5 din. tesko da se moze ocekivati da ce castiti sto je vratila pare. Ti sto su puni love su najgore stipse.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 19 upita.