TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:03:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nedoumice oko proteina  (Pročitano 14997 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #50 poslato: Novembar 26, 2011, 03:26:19 posle podne »

Pazi, nije rekao da ga je boleo stomak(što je i moguće), već želudac. Mene ume neki whey ili NO reaktor iznenada da otera u wc i napravi kratak spoj u stomaku, ali to bude jednom ili dva puta - dok se ne naviknem i onda bude ok. Recimo, ume da me zezne kada nešto rastvaram sa premalo vode, pa bude preslatko.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #49 poslato: Novembar 26, 2011, 01:30:05 posle podne »

ma kakav bol u stomaku, nema nishta od toga od proteina :)

Pa sve i da si ne znam koliko preterao izaci ce iz tebe na potpuno prirodan nachin ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Milan180890
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 119


do hard or go home!!!

« Odgovor #48 poslato: Novembar 26, 2011, 10:56:36 pre podne »

ni ja ne kapiram za te bolove u zelucu... ja sam sad pred kraj kese i nikad nisam imao taj problem kao ni sa elitom...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #47 poslato: Novembar 26, 2011, 10:53:43 pre podne »

Naravno :)
Sad sam se setio tvog posta o suplementima, kad si rekao za BCAA da je odvratno bla bla...

Kada sam ga prvi put popio setio sam se i posta i tebe i sve koliko sam se zgrozio, od tada ga samo guram u protein :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: Novembar 26, 2011, 10:50:35 pre podne »

Imao sam i ja faze kada sam unosio po 100g protein praha dnevno, moglo mi se. ;D :D Evo, Nitro Gold sam završio pre 2 nedelje, tako što sam ga pio 2 x dnevno. Prosto ne želim da verujem da je dečko imao zle namere, u smilu anti-reklame. Možda i grešim... Iako radim na forumu, tu sam da prvi kažem da li mi se i šta ne dopada kod nekog suplementa, isto kao što ću i pohvaliti ono što mi se dopada.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #45 poslato: Novembar 26, 2011, 10:32:16 pre podne »

U jednom momentu mi je kanta izolata trajala 15 dana, bash sam se silio i nije mi nishta bilo ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Novembar 26, 2011, 10:27:10 pre podne »

@dezurniSmarac

Baš nepažljivo od mene što sam gledao cene sa Pansport sajta. Ne znam samo otkud mi to. :D :D Sada ozbiljno - naredni put neću tolerisati ovakav tvoj post, jer je ispalo da direktno navodiš dečka da kupuje whey kod konkurencije.

Samo ću kratko po tvojim stavkama:

1) Na mestu. To sam i ja pisao ovde za ukus čokolade.
2) Smešno tako nešto napisati. Očekuješ efekat od jedne kese wheya(ako si i toliko popio, pošto ti izaziva probleme) i to još da ga jasno razgraničiš - ovo je od wheya, a ovo je od dobre ishrane.
3) Prvo mi pada na pamet Elite whey, koji ima skoro istu količinu masti i uglj. hidrata po serviranju, hoćeš da kažeš da je Elite loš?
4) Ma koliko da mi je teško da poverujem da si imao bolovo u želucu od wheya, prihvatiću to jer, ipak, sve je moguće. Ja sam popio celu kesu i nisam imao takve probleme. Tačnije, ni od jednog wheya, a probao sam ih na desetine vrsta, nije me boleo želudac. Nikada nisam ni imao problema sa želucem.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #43 poslato: Novembar 26, 2011, 10:21:38 pre podne »

Shta ja znam, ja pijem Biotechov Nitro Gold, i extra mi je iako sam pre njega pio Scitecov Izolat (najduzhe sam njega pio), Elite whey, scitecov proffesional, i naravno, nezaobilazni scitecov whey.

Meni je skroz ok. Nema shta da se lazhemo, nije najbolje, ja sam najduzhe pio Scitecov Izolat i protein je vrh, ali mi je skup, jer ja bash dosta proteina pijem...

Poenta je da sam ja zadovoljan nitro goldom ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #42 poslato: Novembar 26, 2011, 10:20:33 pre podne »

fail pod 2 i 3
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
dezurniSmarac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #41 poslato: Novembar 26, 2011, 04:06:46 pre podne »

Moj savet ti je Nutrabolics Hyperwhey od 2.3 kg - najjeftiniji po gramu proteina, a izuzetno dobar kvalitet + ukus...

Jesi li siguran? :) Ako baš pričamo o ceni po gramu, uporedio sam samo dva proteina sa Hyperwheyom i stvari stoje ovako:

Hyperwhey - 3.2 din/g
BIO Nitro Gold - 2.85 din/g
Scivation whey - 3.2 din/g

Dakle, imam sasvim solidan izbor.

Kao prvo Biotech necu ni da ubrojim jer je jako los protein (bar meni).
1) peni kao lud
2) nema nikakvog efekta (kao kad ne pijem protein)
3) los sastav (ovde ne mislim na procenat proteina nego secere i masti)
4) par puta mi se desilo da sam morao posle Biotecha da uzmem neki lek za bolove u zelucu, jer sam bukvalno umirao -.-
Jeftiniji jeste, ali ako uzimam mericu posle treninga kod biotech-a sigurno se necu zamajavati da uzimam 80% merice, vec cu uzeti citavu, tako da ce mi isto trajati. Whey je najefektivniji posle treninga a ostalo radi ishrana, tako da mislim da cu pre ici na nesto sto ne peni, od cega necu umirati od bolova, sto osecam da ima efekta i jos me izadje jeftinije.
Sto se mene tice porediti Nutrabolics-ove proizvode i Biotech je smesno.
Jos jedna stvar - razlika u ceni po gramu proteina nije ni priblizno tolika, jer si uzeo cene sa Pansportovog sajta, a kod Pansporta je HyperWhey najskuplji u odnosu na sve konkurente (bar u Novom Sadu) - izadje 2.95 din/kg.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2011, 04:08:34 pre podne od strane dezurniSmarac » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Novembar 24, 2011, 12:21:21 posle podne »

1 kom Scivation whey  - u Dunavskoj u NS, kome treba, po MP ceni  naravno :=)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Novembar 24, 2011, 12:38:42 pre podne »

Videću šta se dešava sa njim. I ja sam primetio da ga slabo ima u poslednje vreme.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #38 poslato: Novembar 24, 2011, 12:04:58 pre podne »

jeste nas je dobar i ja ga volim...
ali kad god idem da kupim u ybc (posto samo tamo na srebro daju) nikad ga nema ....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Novembar 23, 2011, 11:25:47 posle podne »

Slažem se da je to dosta zapostavljen protein. Ima finu cenu, odličan procenat proteina, odlično se muti, ne peni, vrlo je pitak, lagan za stomak, lepo se muti sa vrlo malo vode itd, itd... Ala ga nahvalih sada kao da me Scivation plaća. :D
Sačuvana
Ćime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #36 poslato: Novembar 23, 2011, 11:09:58 posle podne »

Нисам ни сциватион пробао тако да ћу вероватно њега узети само док потрошим ово што ми је остало. Никад на њега нисам ни обраћао пажњу, хвала на препоруци.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 17 upita.