TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:10:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: moja ishrana  (Pročitano 11498 puta)
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #15 poslato: Decembar 28, 2011, 08:18:52 posle podne »

razmisljao sam o elite mass-u od dymatize,al sam uzeo 2 gain fasta sa akcije u pansportu,kad zavrsim sa gain fastom uzimam elite mass...hvala na preporuci :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Decembar 28, 2011, 01:41:48 pre podne »

zaboravio sam da napisem posto sam jako mrsav da ne mora to biti cista misicna masa,mislio sam uopste na telesnu masu...hvala na odgovoru...nadam se da ce biti rezultata

E to je vec onda nesto drugo.U tim slucajevima moze geiner kao opcija a ja ti preporucujem od firme Dymatize ili Scitec - volumas 35.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #13 poslato: Decembar 28, 2011, 12:31:02 pre podne »

zaboravio sam da napisem posto sam jako mrsav da ne mora to biti cista misicna masa,mislio sam uopste na telesnu masu...hvala na odgovoru...nadam se da ce biti rezultata
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Decembar 27, 2011, 11:22:54 posle podne »

Ukoliko je cilj samo misicna masa tesko da ce to ici sa geinerom.Ali vidim da si veoma mrsav pa ta opcija i nije mozda u tvom slucaju tako losa jer je tebi masa jako potrebna.Ishrana manje vise je ok ali po meni bih ubacio vise slozenih uh a izbacio recimo hleb.Od mesa fokusirao bih se na crveno (konjesko,govedina,junetina,teletina..).
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #11 poslato: Decembar 27, 2011, 07:26:39 posle podne »

nisam znao gde da postavim pitanje pa cu ga postaviti ovde...imam 18 god,visok sam 185 cm i tezak 62kg,cilj mi je povecanje misicne mase...sastavio sam svoj jelovnik pa bih voleo da cujem vasa misljenja,jelovnik izgleda ovako: 10:00- 150g ovsenih i 4 jaja,13:00 (Posle treninga) 125g gejnera(gain fast), 14:00- 200g piletine i 150g pirinca i 2  kriske hleba,16:00-150g pileceg belog mesa i 150g krompira,18:00-125g gain fasta,20:00-konzerva tunjevine i 100g pirinca i 2 kriske hleba,22:00-testenina sa ella sirom,naravno izmedju obroka je ubaceno i voce...da li je ovakva ishrana ok za masu?unapred hvala :)
Sačuvana
bellagio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #10 poslato: Decembar 07, 2011, 01:34:43 posle podne »

OK, hvala svima, potrudicu se sad malo da regulisem te obroke po vasim savetima pa ce napredak nadam se biti vidljiv ubrzo  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Decembar 07, 2011, 01:14:53 posle podne »

Dorucak mora mnogo jaci da ti bude sto se proteina tice (vise belanaca),umesto ovsenih mizes crni hleb,vecera  neka ti bude od belog mesa sa salatom,od tog sira nemas mnogo koristi.Danaima kada ne treniras takodje su ti potrebni hidrati.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Decembar 07, 2011, 01:00:37 posle podne »

Sala imam naravno u predelu stomaka najvise posto sam zadnje dve godine totalno neaktivan, operisao sam rame... E sad neki ciljevi i planovi su mi za pocetak da nabacim malo misicne mase koliko je to moguce do leta... Znaci sam pirinac i nije neka vecera? Moze li neki primer sta bih mogao da jedem posle treninga? I jako me zanima koliko mi je ovsenih ujutru dovoljno da pojedem?

posle treninga je ok  npr piletina pirinač,  ili tunjevina pirinač, krompir, ili malo testenine....

možeš ugljene hidrate posle treninga, ali bez preterivanja

ako je skidanje sala primarni cilj onda uveče posle treninga gledaj da unosiš samo čist protein i salatu, bez UH
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2011, 03:42:10 posle podne »

To oko stomaka ce sici ukoliko budes istrajan i pametno drzao dijetu.Pod time mislim na varijacije sa uh,mnogo malih ali cestih obroka gde su proteini povecani.Posle treninga su ti potrebni hidrati ali ne preteruj,malo njih a najvise proteina.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2011, 03:05:04 posle podne »

Pa onda se fokusiraj na to da imaš 3 obroka dnevno i da u svakom imaš mase, jaja, sir itd. Od uha dodaj kvalitetne UH koje si već i naveo i jedan ili eventualno dva šejka sa voćem ili slično.

To koliko ćeš ovsenih pojesti je nebitno...ja ih ionako ne jedem svaki dan, kome trebaju one svaki dan...;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
bellagio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2011, 12:41:40 posle podne »

Sala imam naravno u predelu stomaka najvise posto sam zadnje dve godine totalno neaktivan, operisao sam rame... E sad neki ciljevi i planovi su mi za pocetak da nabacim malo misicne mase koliko je to moguce do leta... Znaci sam pirinac i nije neka vecera? Moze li neki primer sta bih mogao da jedem posle treninga? I jako me zanima koliko mi je ovsenih ujutru dovoljno da pojedem?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2011, 11:49:14 pre podne »

možeš samo da pojasniš kakvi su tvoji ciljevi?

sviĂ°a mi se što planiraš lepo, i imaš jako fin odabir namirnica, mislim da ideš pravim putem, ali gledaj da protein imaš u svakom obroku
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2011, 10:38:10 pre podne »

Deluje kao da hoćeš da skineš salo? Opet gledam koliko si visok i koliko kila imaš deluje kao ne bi trebalo da imaš sala?

Ishrana je manje više OK.

Kao što rekoh, ako je cilj da gubiš salo onda ćeš i postići taj efekat, ali isto tako ima i dosta nelogičnosti tipa jedeš samo pirinač i salatu. Ukoliko ti je ishrana već toliko planski doterana onda ne vidim zašto bi jeo samo UH za obrok i to kada pokušavaš da skineš salo?

ja to ovde na forumu stalno ponavljam pa zvučim ko papagaj, ali gledaj da pojednostaviš tu tvoju ishranu i ne komplikuj sebi život toliko sa komplikovanim planovima...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2011, 10:36:06 pre podne »

Zdravo i dobro nam dosao,ja nigde ne vidim tvoj ceo jelovnik u toku dana.Napisi nam pa da na osnovu toga damo svoja misljenja.
Sačuvana
bellagio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2011, 01:04:29 pre podne »

Pozdrav dobri ljudi :)
Hteo bih da vam pokazem moju ishranu i voleo bih da cujem vase komentare, predloge, kritike...
Inace imam 26 godina, 85kg, 185cm. Trening mi je oko 17h ponedeljak, utorak, cetvrtak i petak.
Zanima me koliko grama ovsenih mi je dovoljno ujutru za dorucak i jel ok da ih jedem uvek sa mlekom??
I da li je ok da sredom i subotom kada ne treniram jedem samo proteinsku hranu?
Hvala unapred, cenim svacije misljenje.

Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.