TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:31:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Z-force dvojnik  (Pročitano 3696 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #7 poslato: Decembar 13, 2011, 10:43:43 pre podne »

Hvala na odgovoru, radnja je u Rumenačkoj ulici. Kad stignem, zameniću...

Problem je nastao jer je DYM zamenio stari Z force sa novim koji nema isti sastav ni broj kapsula. U vecini PS prodavnica ima jos odredjena kolicina starog (vise nego novog), pa zbog toga nismo jos promenili.

Čim je proizvoĂ°ač promenio sastav, a vi počeli da uvozite nov proizvod trebalo je da obavestite vaše referente prodaje da to napomenu korisnicama. Nema logike da prodajete drugačiji/izmenjen/nov proizvod zajedno sa starim zalihama, pa da krenete sa obaveštenjem kad se te zalihe potroše. Jedino što je meni logično je da se možda kutija-dve novog Z-force-a pomešala sa zalihama, pa dospela u moje ruke. No, svakako, to je stvar organizacije pansport menadžmenta...

pozdrav
Sačuvana
Arbeit macht frei.
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #6 poslato: Decembar 13, 2011, 09:34:41 pre podne »

Pre neki dan sam uzeo Z-force u Pansportu očkujući ono što sam imao i ranije od Z-forca: cink, magnezijum i tribulus formulu.

Na prvi pogled kutija je ista kao i ranije kad sam uzimao, ali ne lezi vraže, sastojci su drugačiji. U ovom najnovijem Z-force nema tribulus kompleksa, već samo cink, magnezijum, c vit, b6 i e vit. Tako sam dobio nešto što nisam tražio tj. moram sad dodatno da uzimam tribulus.

Malo sam kopao po netu i pronašao 2 vrste proizvoda iako na zvaničnom sajtu dymatizea nema varijante koja meni treba sa anabolic complexom (attachment).

Jel ima neko pojma šta se ovde dešava? Jel postoji varijanta da ovo nekako zamenim (otvorena ambalaža), da ne uzimam sad na ovo i trib. posebno?

Bilo bi dobro kada biste o ovome obaveštavali korisnike, jer sutra ću ići da kupim bcaa, a dobiću monohidrat.


Izvinjavam se sto si cekao na odgovor. Mozes otici da zamenis proizvod u nasu prodavnicu gde si kupio, samo te molim da mi kazes gde je to, da bismo mogli da obavestimo zaposlene, da znaju o cemu se radi.
Problem je nastao jer je DYM zamenio stari Z force sa novim koji nema isti sastav ni broj kapsula. U vecini PS prodavnica ima jos odredjena kolicina starog (vise nego novog), pa zbog toga nismo jos promenili.

Pozdrav 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Decembar 12, 2011, 05:21:07 posle podne »

Informacija je preneta.  Primedba je potpuno opravdana, i pokušavamo da rešimo i naĂ°emo gde je nastala greška.

Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2011, 11:15:07 posle podne »

Dobar potez Dymatize-a.

Svaka chast shto si primetio i postavio!

I naravno hvala, verovatno da bih sutra pogreshio pri odabiru!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2011, 07:10:53 posle podne »

Ukoliko ti nikoe ne odgovori ranije, ja ću izneti problem na sledećem sastanku, ali je i meni bilo čudno što niko živ od zaposlenih nije znao da postoje dve vrste ovog preparata, a idu pod istim imenom...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2011, 02:39:26 posle podne »

izgleda nema customer service online  :D

zar niko ne zna da odgovori o čemu se radi ljudi?

jel to zbog ove najave zabrane tribulusa ili kutija-dve koje su zalutale sa prethodnim uvozom ili postoje dve vrste ovog proizvoda što treba NAPOMENUTI kupcu kada uzima suplementaciju?  :o
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2011, 09:01:56 pre podne »

Pre neki dan sam uzeo Z-force u Pansportu očkujući ono što sam imao i ranije od Z-forca: cink, magnezijum i tribulus formulu.

Na prvi pogled kutija je ista kao i ranije kad sam uzimao, ali ne lezi vraže, sastojci su drugačiji. U ovom najnovijem Z-force nema tribulus kompleksa, već samo cink, magnezijum, c vit, b6 i e vit. Tako sam dobio nešto što nisam tražio tj. moram sad dodatno da uzimam tribulus.

Malo sam kopao po netu i pronašao 2 vrste proizvoda iako na zvaničnom sajtu dymatizea nema varijante koja meni treba sa anabolic complexom (attachment).

Jel ima neko pojma šta se ovde dešava? Jel postoji varijanta da ovo nekako zamenim (otvorena ambalaža), da ne uzimam sad na ovo i trib. posebno?

Bilo bi dobro kada biste o ovome obaveštavali korisnike, jer sutra ću ići da kupim bcaa, a dobiću monohidrat.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.