TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:12:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koje su vaše fore za lakše držanje dijete?  (Pročitano 11839 puta)
aleksandar@
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #16 poslato: Januar 07, 2012, 12:13:59 posle podne »

Ok,to mu dodje kao neka vrsta spageta,tako sam i mislio da muckas...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: Januar 07, 2012, 12:02:17 posle podne »

Alene a kako spremas junetinu sa makaronama?

Mlevenu dinstam sa lukom, začinima i šta mi padne na pamet, pogotovo kad nisam na smanjenom unosu hrane kao sada znam da ubacim i vino u kombinaciju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: Januar 07, 2012, 11:45:04 pre podne »

Mnogo je to zhrtve...

Ja dok sam drzhao dijetu chak nisam ni izlazio, jer hocu da legnem u 23:00 da bih ustao ultra odmoran u pola8 - 8 da vec mogu da jedem.
Shto se hrane tiche o tome necu ni da polemishem :P :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #13 poslato: Januar 07, 2012, 04:08:05 pre podne »

Opsenark@ slozio bih se sa tobom

U ostalom sacu vam preneti neke moje "fore" koje ce zvucati malo glupo al ajd

Kad sam ja drzao dijete i kad sam se odricao hrane koju sam svakodnevno jeo,bilo je tesko,al jednostavno moras da rascistis sam sa sobom u glavi,da ne smes tokom dijete da se dovatis soka,cokolade i slicnih sranja..jednostavno moras sebe da ubedis da jedes samo da bih mogao da    funkcionises,znaci nebitno je to sto jedes neki budjavi karfiol odvratni i slicno,bitno ti je samo to da ces posle izgledati dobro.....

-Jednostavno,govorio sam majci da mi ne kupuje slatkise i sok(jer sam se od toga najvise i unistio) i tako i nisam mislio na to,nit mi se javljala zelja za tom hranom...

Tokom dijete sam govorio sebi:izdrzi tih mesec dana,posle ces biti mnogo lepsi  :DDDDD Nesto najgore hahahahhaha 8)

Gledao sam slike,dobro gradjenih ljudi i tada mi je bila jos veca motivacija  da opstanem


Uglavnom,treba sebe motivisati,na razne nacine,mene su dosta motivisali ljudi,raznim izrekama :DD

Promene na telu za vreme dijete su vidljive svaki dan, tako da je sjajno baviti se tim promenama, posmatrati sebe kako reagujesh mentalno i fizichki na bilo shta u ishrani i treningu, jednostavno si konstantno motivisan da se pridrzavash datog rezima na taj nachin je sve mnogo lakshe, a i ta lakoca u telu usled lagane ishrane, nema tezine u stomaku nikada i to je super osecaj. Jedino nedostaje zelja za druzenjem sa bilo kim van teretane ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
aleksandar@
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #12 poslato: Januar 06, 2012, 01:23:20 posle podne »

Alene a kako spremas junetinu sa makaronama?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #11 poslato: Januar 05, 2012, 10:13:15 pre podne »

Svejedno opet je bolja varijanta nego se smarati po ceo dan.
Bash cu pocheti tako da radim
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Januar 05, 2012, 09:26:26 pre podne »

Vidish nije losha ta fora za nedelju dana...

Ja se stvarno smaram svaki dan i jako mi puno vremena oduzme... Jedino shto skuvam zajedno gomilu povrca za ceo dan, ostalo sve posebno kuvam i da, jako smara...

Pa znaš kako ja spremim sve meso, ono može u frizu jedno 3 dana, a ostatak stavim na zamrzavanje pa odmrzavam kako mi dani prolaze.

MeĂ°utim dešava se da spremim i samo za 3 dana pa posle 3 dana ponovo.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #9 poslato: Januar 04, 2012, 11:29:36 posle podne »

Ccccc :P

Ja sam jednom drzhao dijetu, dodushe trajala je jedno mesec dana i bash sam bio hardocore. Najgori deo mog zhivota ali bam bejbe, 13 kga dole :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Januar 04, 2012, 11:25:16 posle podne »

Jedino sto spremam za par dana unapred su pirinac, povrce i kuvana jaja, ostalo taj dan...i ja u sobi imam flasu od dva litra vode, jedino sto ne obracam paznju koliko preko toga popijem...moje drzanje "dijete" nikad nije bilo striktno, uvek malcice varam.. :(
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #7 poslato: Januar 04, 2012, 10:23:33 posle podne »

Vidish nije losha ta fora za nedelju dana...

Ja se stvarno smaram svaki dan i jako mi puno vremena oduzme... Jedino shto skuvam zajedno gomilu povrca za ceo dan, ostalo sve posebno kuvam i da, jako smara...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 04, 2012, 10:23:23 posle podne »

Svaki dan imam napisan u mobilnom kao podsetnik za svaki obrok,za supse i za trening kad sta i koliko...Kad god sam gladan i hvata kriza ili odspavam ili pojedem neki badem,orah,vocku(provalio sam da me zelene jabuke opasno zasite,dok svo ostalo voce mogu na tone).Uvek imam mericu Whey-a sa ukusom coko lesnika koji popijem kad mi se trazi nesto slatko(ybog toga mi odgovara sto sad ima da se kupi na komad).Kriza me hvata samo uvece,lupicu sad ali negde posle 6-7 i drzi do vecere(8-9 h),pa tako kad vidim da je prethodno vece bas bilo "cupavo" onda taj dan posle treninga smazem neki Snikers ili Baunti i tako dobijem jos bar 4-5 dana fore do sledece neizdrzive situacije...Menjam nacine spremanja belog mesa,junetine,jaja...Spremam hranu iskljucivo za jedan dan,ujutru kad ustanem sve spremim i onda sam ceo dan miran. ;) Ima toga jos ali dosta je i ovo... :)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2012, 10:17:43 posle podne »

Kad bi ja svaki dan spremao hranu da bi bila sveza , onda se ne bi odvajao od kuhinje.
Uneti toliku kol. mesa, belanaca, povrca na dnevnoj bazi nije ni malo lak zadatak.
Zato spremam meso, belanca, seckam povrce, za 3 dana u napred i onda samo punim kantice,
koje nosim sa sobom, a kad sam kod kuce sam sebi dozvolim da jedem i iz tanjira ;)
Pojesti toliku ogromnu kol. gore nevedenih namirnica na dnevnom nivou nije ni malo lako,
ako uzememo u obzir da je za zvakanje kuvane piletine potrebno deset puta vise vremena nego za sendvich.
I pri tom ti ovo drugo stvara radost, dok ovo prvo samo muku!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2012, 09:23:50 posle podne »

Pa da je hrana samo hrana onda se ne bi čitav život vrteo oko hrane...pogotovo nama koji prvo toliko zavisimo od hrane, a drugo toliko volimo da jedemo ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2012, 08:16:21 posle podne »

Meni je najveca podrshka kod dijete konstantna vizualizacija kako zelim da izgledam, konstantno druzenje sa ogledalom i pipkanje tela, debljine koze i fotkanje za sebe, tako da mi je mozak konstantno zauzet, chak sanjam treninge :)

A hrana je samo- hrana, spremam je svaki dan da bi sve bilo sveze :)

xaxaxaxaaaxa to to!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2012, 08:01:32 posle podne »

Meni je najveca podrshka kod dijete konstantna vizualizacija kako zelim da izgledam, konstantno druzenje sa ogledalom i pipkanje tela, debljine koze i fotkanje za sebe, tako da mi je mozak konstantno zauzet, chak sanjam treninge :)

A hrana je samo- hrana, spremam je svaki dan da bi sve bilo sveze :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 19 upita.